Karnevalový kostým pre chlapca - módne nápady

Karnevalový kostým pre chlapca - módne nápady

S prístupom nového roka, okrem hlavných obáv, rodičia malých detí majú aj ďalší - vymyslieť kostým pre dieťa na dovolenku. Ak existuje oslava scenár v materskej škole alebo základnej škole, potom výber oblečenie, ktoré zodpovedá úlohe dieťa v dráme nie je problém. Ale čo keď oslava nie je obmedzená na školu alebo materskú školu? Čo ak plánujete navštíviť mestskú udalosť? Potom musíte byť zmätení výberom karnevalového kostýmu vopred, aby ste mali dostatok času a energie na preklad koncipovaného.

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa s takýmito otázkami zvyčajne zaoberajú matky. A ak prídete s oblečením pre dievča, spravidla to nie je ťažké, potom je situácia s chlapcami zložitejšia. Nezabudnite zvážiť želania dieťaťa - po tom všetkom sa bude musieť zmeniť na nejakého hrdinu alebo rozprávkový charakter. Požiadajte ho o ďalšie podrobnosti. A ak je so svojím oblečením spokojný, bude to určite úspešné a váš syn bude potešený.

Módne nápady

Malé deti sú obyčajne oblečené v kostýmoch zvierat, ktoré sú im známe oveľa viac ako doteraz nepreskúmaní hrdinovia karikatúr a komiksov.

Snáď najbežnejší kostým pre chlapca od nášho detstva je oblek zajačika. Napriek tomu, že táto myšlienka nie je nová a unavená z mnohých, niektoré matky si takto obliekajú svojich synov. Povedzte, čo sa vám páči, a chlapci-zajačikovia vyzerajú veľmi roztomilé a nemôžu pomôcť, ale spôsobia, že dospelí sa usmejú.

Ak chcete niečo zaujímavejšie s dieťaťom, ako zajačikovia, medvede a vlky, ale určite zo sveta zvierat, môžete sa rozhodnúť pre ježka alebo žabie kostým. Ježek na špendlíky a ihly bude vyzerať zábavné huby a jablká. Zelená žaba, najmä ak vaše dieťa miluje skákať, budú si ostatní dlho spomínať.

Stalo sa dobrou tradíciou obliekať deti v kostýme jedného z dvanástich zvierat, ktorých rok prichádza podľa východného kalendára. 2017 je rokom kohúta, takže chlapec bude vyzerať veľmi dôležitý v kostýme tohto jasného vtáka.

Tematickým outfitom bude aj kostým snehuliaka Santa Clausa alebo Santa Clausa. Jedným slovom, niečo zo zimnej témy.

Dieťa si môžete obliekať do zeleninového alebo ovocného kostýmu analogicky s deťmi z reklamy ovocných sadov. Ak k tomu pristupujete s humorom, potom dieťa, oblečené do paradajok, môže neustále opakovať frázu "a ja som paradajka!". A aktívna zábava v obleku zelenej uhorky sa rozveselí všade okolo.

Dažďový oblek je zaujímavá a jednoduchá možnosť, aj keď to urobíte sami. Budete potrebovať plášť-pláštenka z lesklého materiálu (napríklad satén) a šité kvapky.

Hríbový kostým na detskom festivale rozhodne nezostane bez povšimnutia. Ak dieťa, ktoré je nohou huby, môže byť oblečené v monochromatických svetlých farbách, potom bude musieť pracovať nad klobúkom. Hlavná vec je, že to nie je v rozpore s dieťaťom, byť pohodlné, ľahké a, čo je dôležité, svetlé!

Milovníci rozprávkových postáv budú vyhovovať kostýmom škriatkov, elfov, kocúrov v topánkach, Petera Pena, Pinocchia. A ak chlapec miluje bojové umenia, určite sa mu bude páčiť obraz samuraja alebo ninja.

Chlapec si určite všimne, ak príde v kostýme kráľa alebo kniežaťa. Tento outfit mu umožní cítiť sa veľmi majestátne. Človek má len nosiť šumivú korunu a elegantný plášť - a pozornosť dievčat-princezien je zaistená.

Mnohí chlapci sa nebránia tomu, aby boli v úlohe zástupcu zaujímavej profesie.Dieťa sa určite bude cítiť veľmi odvážne, ak príde v kostýme policajta alebo požiarnika. Klaun alebo čarodejník budú môcť pobaviť hostí vopred pripravenými trikmi.

Obliekanie chlapca v astrológovi je hračka. Kostým sa dá jednoducho a rýchlo vyrobiť vlastnými rukami. Budete potrebovať modrú látku na pláštenku, na ktorej musíte šiť zlaté alebo strieborné hviezdy. Z kresliaceho papiera je možné vyrobiť čelenku - čiapku - zložením pomocou lievika. Určite šiť gumu, ktorá bude držať bradu a nedovolí čiapku na pád.

Ďalšou ľahko použiteľnou verziou pre dieťa je kostým Carlsona. Svetlé tričko, nohavice s popruhom a domácou vrtuľou - obraz je pripravený.

Nie je tajomstvom, že chlapci často dávajú prednosť tomu, aby sa obliekali ako statočný a odvážny hrdina. Rytieri, mušketieri, bogatyri sú veľmi obľúbení medzi malými chlapcami - tí s veľkou radosťou sa dohodnú na predvádzaní v brnení a švihnutí mečom alebo šabľou.

Malý hooligans fit oblek pirát. V tomto prípade môžete vytvoriť univerzálny obraz a môžete vyskúšať úlohu jedného zo slávnych pirátov - Jacka Sparrowa, Kapitána Hooka, Blackbearda.

Kovbojský kostým je tiež najvhodnejší pre nezbedných chlapcov. Tričko v klietke, klobúk so širokým okrajom, puzdro s pištoľami, šatka okolo krku a lemovanie - a vaše dieťa je ako hrdina filmu o Divokom západe.

Energický indický oblek okamžite pritiahne pozornosť jasným perím a vojnovou farbou. Pre nepokojné neposlušné - najviac to! V rovnakom čase ako oblečenie zapadajú voľné nohavice a košeľu s okrajom alebo pončo, ktoré sa ľahko vyrobia vlastnými rukami. A nezabudnite na luku alebo sekeru!

Neobvyklé chlapci oblek oblek robot alebo cudzinec. Pamätajte však, že pre robota je lepšie nepoužívať boxy, ako sa odporúča všade na internete. Budú zasahovať len do behu dieťaťa, zabávať sa a zúčastniť sa súťaží. Na zachovanie slobody pohybu je vhodnejšie použiť oblek z lesklej kovovej tkaniny.

Samozrejme, že obľúbenými medzi chlapcami sú kostýmy všemocných superhrdinov. Zriedkavý chlapec odmieta obliecť sa s Batmanom, Supermanom, Spidermanom alebo Ninja Turtle. Je však nepravdepodobné, že by takéto oblečenie bolo na matine v jednej kópii. Môžete byť originálny a ponúknuť svojmu synovi menej populárny obraz Hulk, Iron Man, Captain America.

Ako si vybrať

Okrem toho, že karnevalový kostým by mal určite potešiť vaše dieťa (a nie len vy), mali by ste zvážiť niekoľko ďalších funkcií. Je nutné, aby oblečenie bolo dosť voľné, nezasahovalo do detského behu a skákania. Materiál, z ktorého je kostým šitý, by mal byť príjemný pre telo a nemal by dráždiť pokožku. Pre bezpečnostnú sieť môžete nosiť bavlnený dres alebo tričko a šortky alebo podkolienky.

Pre deti vo veku materskej školy by bolo najlepším riešením kombinéza. Je to celkom zadarmo, bude to pohodlné a ľahko sa pohybuje. V tomto obleku, chlapec nebude musieť byť neustále rozptyľovaný tým, že vytiahne nohavice alebo rovnanie jeho sako.

Staršie deti sa viac zameriavajú na autentickosť obrazu a jeho efekt. Preto pri premýšľaní o karnevalových kostýmoch nezabudnite na doplnky. Sabre pre pirát, korunu za princa, čiapku pre policajta, pištole pre kovboja. To bude obraz vášho dieťaťa veľkolepé a úplné. Pamätajte však, že príslušenstvo musí byť bezpečné, aby nedošlo k poškodeniu vášho dieťaťa a iných detí.

Make-up je dobrý doplnok k oblečeniu kostým party. Pre mačku môžete nakresliť jazvu Harryho Pottera alebo fúzy, alebo si môžete vytvoriť skutočné majstrovské dielo s pomocou špecialistu na aquagrim.

Ak karnevalový kostým predpokladá prítomnosť kožušiny, je lepšie zvoliť si oblečenie s kožou. Nekupujte kožušiny oblečenie úplne - je to nebezpečné, pretože dieťa môže rýchlo prehriať.

Podľa novoročného kostýmu by malo byť jasné, na koho sa chlapec zmenil. V opačnom prípade sa dieťa môže cítiť nepríjemne, neustále odpovedať na otázky od iných. No, ak bude oblečenie zodpovedať charakteru chlapca. Skromnejší kostým chlapcov sa môže dokonca mierne uvoľniť. Koniec koncov, ak ste oblečený ako statočný superhrdina, potom sa musíte správať primerane.

Karnevalový kostým pre chlapca, najmä ak to nie je novoročná téma, v budúcnosti bude musieť byť veľmi užitočný pri oslave narodenín detí alebo pri inej párty pre deti.

Kde kúpiť

Keď premýšľate o tom, kde získať karnevalový kostým pre chlapca, musíte sa najprv rozhodnúť, či ho vytvoríte sami alebo ho kúpite v obchode. V oboch prípadoch existujú výhody a nevýhody.

Oblečenie, vytvorené ručne, bude určite originálne. Dokonca aj keď váš vybraný hrdina, postava alebo zviera budú prítomné medzi inými kostýmmi, nikto iný nebude rovnaký. Áno, a v cene, ktorú vyhráte. Ale pri vytváraní novoročného kostýmu budete potrebovať veľa času a úsilia na realizáciu vytvorenej myšlienky. Je potrebné brať do úvahy množstvo drobných vecí, detailne premýšľať nad celým procesom a nezabudnúť si kúpiť veľa súvisiacich výrobkov a doplnkov.

Ak plánujete kúpiť karnevalový kostým v obchode pre deti, upozorňujeme, že rozsah tohto druhu oblečenia je zvyčajne dosť úzky. Ale plus je, že oblečenie môže byť vždy merané. Oveľa širší výber vianočných kostýmov v online obchodoch, ale spoliehať sa výlučne na plný súlad prichádzajúceho tovaru s popisom a veľkosťou je riskantné. Ak si môžete objednať vopred, počkajte na to a mať náhradné nápady len v prípade - táto možnosť je pre vás.

Môžete sa tiež spýtať okolo svojich priateľov a známych s deťmi - zrazu majú zbytočné oblečenie. Môžete si zariadiť výmenné kostýmy - veľmi pohodlné a nie drahé. Ďalšou myšlienkou je prenajať si karnevalový kostým pre chlapca, ak sú takéto služby poskytované vo vašom meste.

V Novom roku každé dieťa verí v mágiu. Reinkarnácia vo vašom obľúbenom charaktere alebo rozprávkovom charaktere vám umožní ponoriť sa do tejto atmosféry zázraku a skutočne to cítiť. Dajte svojmu dieťaťu túto radosť - a ďakuje vám s jeho leskom v očiach a nadšenej nálade!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky