Karnevalové kostýmy pre dospelých

Karnevalové kostýmy pre dospelých

Elegantné maškarné kostýmy milujú nielen deti, ale aj dospelí. Svetlé a nezvyčajné oblečenie zdvihne váš duch a odlíši vás od davu, zdôrazňujúc vašu individualitu. Maškarné kostýmy sú populárne po celom svete. Používajú sa na karnevaly, firemné akcie a jednoduché párty na počesť Halloweenu alebo Nového roka. Ak sa chcete potešiť sami s takými šaty, ale neviem, ako to vyzdvihnúť, tento článok vám pomôže urobiť správnu voľbu.

História maškarného oblečenia

Skôr než sa porozprávame o moderných kostýmoch, krátko sa ponoríme do histórie, odkiaľ pochádza tradícia obliekania masiek a karnevalových kostýmov.

Prvýkrát sa karnevalové kostýmy objavili počas stredoveku v Benátkach. Povinným pridaním takýchto šiat bola maska, ktorá skrýva masku jej majiteľa. Najprv si mysleli, že je to spôsob, ako skryť rozdiely medzi ľuďmi a vyrovnať ich aspoň jeden večer. Každá princezná sa mohla obliekať ako slúžka a slúžka mohla byť čarovným bytostným svetom.
Tradícia usporiadať karnevaly a maškarné gule prešla mnohými storočiami. Oslavy vo svetlých kostýmoch boli obľúbené nielen v Benátkach av Európe, ale aj medzi ruskou šľachtou.
Moderné maškarády majú samozrejme menší rozmer. Počas tejto oslavy sa však každý dospelý môže pár hodín ponoriť do rozprávky a rozplynúť sa do zvolenej postavy.

Vlastnosti a výhody

Fancy šaty sú teraz vytvorené pre každý vkus a farbu. Preto si každý môže nájsť pre seba niečo, čo bude odrážať jeho vkus, charakter alebo tajné sny. Kostýmy siahajú od najjednoduchších až po najelegantnejšie, takže si môžete vyzdvihnúť vec pre rodinnú oslavu na počesť Nového roka a na oslavu veľkého rozsahu.

Kostýmové nápady

Harley quinn

Po vydaní "Suicide Squad" získala obrovská popularita medzi mladými dievčatami obraz hlavného darebáka Harley Quinna. Svetlé a sexy dievča sa dokonale zmestí do tohto obrazu. Áno, a vytvorte si to jednoducho - stačí vybrať správne veci a urobiť svetlý make-up v štýle Harley.

Spider-man

Superhrdina kostýmy sú tiež veľmi populárne medzi chlapcami. Osobitnú pozornosť si zaslúži výstroj Spider-Man. Je obľúbený nielen medzi deťmi, ale aj medzi dospelými, ktorí zostávajú deťmi v ich dušiach.

Pirát a pirát

Dopytujú sa aj kostýmy pirátov. Oblečenie mladého piráta spôsobí, že dievča bude uvoľnené a sexy a mladý muž - skutočný zvodca. Tento kostým je tiež veľmi jednoduchý - nohavice, vysoké topánky, voľná košeľa, klobúk a samozrejme meč dopĺňajúci obrázok.

zver

Kostýmy všetkých druhov malých zvierat sú s nami spojené predovšetkým s matiné v materskej škole. Ale v skutočnosti, oblečenie zobrazujúce zástupcov živočíšneho sveta, dobývať aj dospelých. Medzi dievčatami sú veľmi obľúbené kostýmy rôznych mačiek, nohavičiek, tigrov a ďalších predstaviteľov mačacej rodiny.

Ak sa nebojíte vyzerať výnimočne a dokonca aj vtipne, môžete sa pokúsiť obliecť si oblek z ježka alebo svetlý motýľ. Obrazy zajačikov a pohlavných líšok vyzerajú roztomilejšie a očarujúce. A pre novoročné party fit outfit zobrazujúci symbol zvieraťa roka. Napríklad pre nadchádzajúci Nový rok si môžete kúpiť vtipný kostým kohúta.

Lady bug

Môžete tiež venovať pozornosť kostýmom slávnych kreslených postavičiek. Teraz je veľmi obľúbený obrázok Lady Bag - dievča so super právomocami. Na dospelej dievčine, bude takéto oblečenie vyzerať originálne a nie menej sexy ako hackney image ženskej mačky.

upír

Nikdy nestrácajte význam a kostýmy predstaviteľov temných síl. Takéto oblečenie je relevantné nielen na Halloween party. Môžete uvoľniť svoje vnútorné démonov a vytvoriť obraz upíra pri každej príležitosti. Kostým upíra bude vyhovovať ako chlap, tak dievča. Čierny outfit s dlhým plášťom v štýle grófa Dracula stačí na pridanie umelých tesákov a, ak je to žiaduce, šošoviek a gothic make-up.

Elsa

Ďalšia populárna kreslená postavička, v ktorej sa mnoho dievčat sníva o reinkarnácii - Elsa. Blond kráska z filmu "Cold Heart" dokáže zachytiť pozornosť každého človeka.

Kostým Elsa je veľmi jednoduchá. Skladá sa z elegantných modrých šiat, doplnených polopriehľadným plášťom, aby zodpovedali. Pre väčšiu istotu si vyberte ľahkú parochňu a korunku. Taký obraz bude vyzerať veľmi jemne a elegantne.

Zelenina a ovocie

Bude to zábavné pozrieť sa na oblek zeleniny alebo ovocia. Vyberte si pre seba originálny kostým zemiakov, paradajok alebo uhoriek, vyniknúť na pozadí veľkého množstva podobných princezien a hrdinov. Kostým húb, napríklad, svetlé huby bude tiež vyzerať nezvyčajne.

pálkar

Téma superhrdinov pokračuje ešte jeden charakter, ktorý nám je známy už od detstva - Batman. Tmavý rytier vo firemnom kabáte a maske je obraz, ktorý bude vyhovovať mužom s akýmkoľvek typom vzhľadu.

Baba Yagi

Ak sa vám vždy páčili postavy z rozprávok, môžete sa pokúsiť zmeniť oblečenie Baba Yaga. Dokonca aj taký ponurý obraz môže byť porazený a moderný a zaujímavý.

živá mŕtvola

V nadväznosti na popularitu filmov o živých mŕtvych sú tiež obľúbené kostýmy. Obraz zombie musí byť doplnený vhodným make-upom.

netopier

Kompromis medzi kostýmom superhrdina a šaty zobrazujúce roztomilé zviera bude bat kostým. V ňom budete záhadne vyzerať a priťahovať veľa zaujímavých názorov.

kráľovná

Dievčatá pre maškarné môžu tiež vyzdvihnúť kráľovnú alebo mladé princeznej oblečenie - elegantné šaty s množstvom dekoratívnych prvkov. Aby bol kostým kompletný, doplňte ho o vysoký elegantný účes a krásne dekorácie.

Na neformálnej párty si môžete vyzdvihnúť skrátené šaty princeznej. V ňom budete vyzerať elegantne a vzbudiť záujem zástupcov mužov.

The Joker

Kostýmy negatívnych postáv sú teraz populárne. Oblečenie anti-hrdinu a večného súpera Batmana je skvelé pre slávnostnú príležitosť. Obraz Joker si vyžaduje nielen výber obleku, ale aj značkového make-upu. Bolo by pekné priniesť očarujúcu Harley Quinn na maškarný ples.

vrah

Maskulinita pridá k obrázku kostým vraha. Na vlne popularity slávnych hier, takéto obrazy priťahujú viac a viac pozornosti, a to ako chlapci a mladí chlapci.

škriatok

Jasné kostým gnome bude tiež vhodné na oslavu alebo párty. Značkové čiapky gnome a bieleho brady sú dobre známe charakteristické rysy takýchto šatov. Je obzvlášť vhodný pre krátke dievčatá, ktoré v takých šatách budú vyzerať očarujúce.

kostra

Kostra kostým je teraz menej populárny ako zombie. Ale napriek tomu to vyzerá veľmi dobre a veľmi často sa používa pri rôznych oslavách a maškarách. Čierny oblek s bielymi kosťami znázornenými na ňom je veľmi jednoduchý a vyhovuje každému bez ohľadu na vek alebo pohlavie.

Ako si vybrať

Ak chcete vybrať maškarný, v prvom rade, dávajte pozor na to, či vám vyhovuje osobne.Dokonca aj keď sa vám zvolený obrázok veľmi páči, ale nezodpovedá vašej postave, mali by ste to vzdať. Oblek by mal zdôrazniť výhody vašej postavy, skryť svoje chyby. Oblečenie by nemalo byť štetinové alebo príliš úzke.
Na zvyšok sa spoliehajte na svoj vlastný vkus. Zvolený obrázok môže odrážať vaše charakterové vlastnosti a byť radikálne opačný k tomu, čo sa od vás očakáva. Veľmi často prude v živote vyskúšať na maškarné oblečenie sexy mačička alebo upír, a pokoj kancelárskych pracovníkov používať obraz grófa Dracula.
V divadelnom štúdiu si môžete kúpiť alebo prenajať karnevalový kostým, šiť ho alebo objednať. V druhom prípade môžete vo vybranom obrázku vytvoriť svoj individuálny štýl.

Ako doplniť obrázok

Na vytvorenie plnohodnotného obrazu spravidla nestačí jednoduchý kostým alebo šaty. Uistite sa, že nad všetkými malými detailmi. Kompletné oblečenie s klobúkom, šabľou alebo korunou, v závislosti na obrázku. Nezabudnite na make-up, ktorý by mal harmonicky dopĺňať zvolený outfit.

Štýlové obrázky

Príkladom zaujímavého kostýmu pre maškarné kostýmy môže byť pirátske oblečenie. Tesné kožené nohavice a vysoké topánky zdôrazňujú štíhlosť a krásu nôh. Bielu košeľu s otvorenými rukávmi a otvoreným výstrihom ju doplní. Na zdôraznenie pásu môže byť korzet s pásom. Neoddeliteľnou súčasťou obrazu piráta je klobúk s perím a elegantným šablom.
Dievčatá sa tiež môžu páčiť sexy obraz super ženy. Jasne červeno-modrý oblek s krátkou pláštenkou a úprimným výstrihom určite zaujme pohľady na cudzincov.
Jeden z najpopulárnejších obrázkov pre mužov je upír. Vampire kostým by mal byť diskrétny a veľmi elegantný. Čierne šaty nohavice, biela košeľa a vesta v štýle vintage by mali byť doplnené golierom Dracula s vysokým hrdlom. Zvýraznenie ostatného sveta pomôže vhodným make-upom a umelým tesárom.

Fantázia je skvelý spôsob, ako zvýšiť svoju náladu pri akejkoľvek oslave alebo párty. Splňte si svoj detský sen a reinkarnujte sa jeden večer do toho, ktorého obraz vás vždy fascinoval, pretože vás určite robí šťastnejším.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky