Svadobný oblek pre ženícha

Svadobný oblek pre ženícha

Výber svadobného oblečenia pre ženícha nie je o nič menej dôležitou úlohou ako výber nevesty. So všetkými rôznymi slávnostné oblečenie pre mužov, je to rovnako ťažké voľby. Ale ak vezmete do úvahy všetky módne trendy a trochu pochopiť pravidlá pre výber oblečenia, potom bude ženích neodolateľný.

Módne štýly a modely

Čo dnes vedie v zoznamoch módnych modelov? Čo je absolútne neprijateľné pre svadbu? Analyzujeme všetky možné možnosti v poradí. Začnime so skutočnosťou, že vedúce pozície sú obsadené obleky, a nie smokingy alebo chvosty, ktoré nie sú najpohodlnejšie zo všetkých druhov oblečenia kvôli ich zložitosti a závažnosti strihu.

Boho štýl

Boho štýl je inak nazývaný česká elegancia. Je to niečo ako kolekcia českého lesku a hippie zadarmo. Pevne sa stal módnym, vrátane svadby na začiatku 21. storočia. Tento štýl zahŕňa vinobranie a etnické prvky, umožňuje svetlé farby a výstredné obrazy.

Hlavná vec, ktorá odlišuje oblek ženícha v štýle boho je výber prírodných tkanín. Bunda - prvok nie je povinný. Veľmi výhodná vesta. Ak sa aj tak rozhodnete opustiť sako, mali by sa líšiť od nohavíc a textúry a farebnej schémy.

Dole a topánky. Neváhajte a vyberte si topánky. Nohavice môžu byť nahradené džínsy.

Žiadne sako

Možnosť ženícha svadobný oblek, v ktorom nie je bunda, nie je tak vzácna. To platí najmä v horúcom lete. Toto riešenie je obľúbené pre svadby organizované v netradičnom štýle.

Bunda s úspechom môže byť nahradená vesta alebo veľkolepé podväzky. Ak si vyberiete dobrú svetlú farbu, stanú sa nápadnou dekoráciou.

Táto verzia obleku umožňuje neštandardné nosenie košele. Neváhajte vyhrnúť si rukávy, a teplo bude určite pre vás ľahké. Upozorňujeme, že nedostatok bundy si vyžaduje opatrnejší prístup k výberu košele. Klasická biela v tomto prípade bude vyzerať nudne. Tak fantazírujte!

S vestou

Vesta už dávno prestala byť len doplnkom k kostýmu. Môže to byť samostatný prvok.

Módni návrhári ponúkajú ženích obrovský výber vesty pre každý vkus. Tkaniny, textúry a štýly urobia svadbu zaujímavou a nezvyčajnou.

Jediné odporúčania, ktoré sa týkajú každého: vesta by nemala pevne zapadnúť do postavy, inak to nebude veľmi výhodné pre vás vyzdvihnúť nevestu a všeobecne sa cítite príjemne na svadbe.

Venujte pozornosť výstrihu. Ak oblek obsahuje kravatu, potom by mal byť dostatočne veľký.

Vesta sa môže stať hlavným doplnkom obleku, ak je prispôsobená hlavnej farbe svadby.

Vesta má jednu nespornú výhodu - vizuálne dotiahne postavu a robí muža štíhlejším. Okrem toho to môže byť veľmi efektívne poraziť, pridávať k nemu hodinky na reťazi. Potom bude ženích vyzerať ako skutočný džentlmen z najvyšších vrstiev spoločnosti.

farby

Hoci svadobný oblek - oblečenie je pomerne tradičné, ale nemusí to vyzerať striktne a primárne. Moderné modely umožňujú ženíchovi vybrať si oblek pre každý vkus. Jasné a šťavnaté odtiene sú tiež vítané a so správnym strihom budú vyzerať neuveriteľne elegantne a slávnostne.

Najobľúbenejšie možnosti sú dnes tri farby: biela, fialová a tmavo modrá. Tieto farby sú tiež dobré, pretože budú dokonale kombinované s boutonniere a nevesty kytice jemných pastelových farieb.

Ale módni návrhári ponúkajú mnoho ďalších hodných farieb. Na druhom mieste v popularite sú šedá aj vínová. Čierna a hnedá sú klasikou, ktorá nikdy nevyjde z štýlu.

Modrá a tmavo modrá

Tieto farby sú dnes veľmi populárne. Zaplavujú pódiá po celom svete. Kostým môže byť niekoľko odtieňov modrej alebo sivej. Biela košeľa zvýrazní hĺbku farieb. Motýlik alebo kravata si môže vybrať viac nasýtený tón.

biela

Biely oblek môže byť úplne biely. To znamená, že všetky detaily obleku môžu byť biele. Tak, že oblečenie nevyzerá matne a monotónne, môže byť bunda, kravata alebo vesta zdobené vzormi a líšia sa textúrou.

Táto farba môže byť zvolená v prípade, že svadobné oblečenie nebude béžové.

hnedý

Hnedá - farba staroveku. Ak uvažujete o usporiadaní svadby v retro štýle, je to perfektné. Svetlé odtiene hnedej alebo naopak, bohaté vínovo červené, vyzerajú ešte zaujímavejšie a výhodnejšie.

čokoláda

Je stále rovnako hnedá, ale teplejšia. Oblek v tejto farbe je možné výhodne poraziť príslušenstvom alebo tkaninou so zaujímavou textúrou.

šedá

Šedé tóny, aj keď nie populárne, ale značky, ako je Tom Ford, Hermes na ne nezabudnite. Studené, metalické farby sú výberom konzervatívcov, ktorí nechcú dávať cestu novosti.

čierna

Čierny oblek je klasika, ktorá hraničí s luxusom, najmä ak sú niektoré prvky obleku vyšívané. Napríklad klopy bundy. A kontrastná šatka vás premení na skutočného dandy.

vínny

Burgundsko, rovnako ako farba Marsala, bude vyzerať obzvlášť pôsobivé, ak je kostým doplnený kontrastnými vložkami. Vrch a spodok môžu byť rôznorodé.

mäta

Farba mincovne je skôr neutrálna. Ak chcete otvoriť a hrať, musíte vybrať vhodné príslušenstvo. Ak je ženích brunetka, tón kostýmu by mal byť chladnejší. Farby mäty teplých tónov sú vhodnejšie pre blondínky. Nie je nutné zvoliť celú sadu mätovej farby. Príslušenstvo, vesta, kravata, manžetové gombíky budú vyzerať veľkolepé ...

modrý

Modrá farba vytvára výrazný obraz a bude vyhovovať najmä modrookým ženám. Túto farbu si môžete vybrať na letnú svadbu. Bude to vyzerať sviežo a slávnostne.

Okrem jednofarebného obleku si podkoní v klietke vyberú extravagantné šaty. Takéto modely sú vhodnejšie na svadby s určitým skreslením, napríklad na vidieku, mestá a tak ďalej. Iné experimenty sa môžu uskutočniť kombináciou farieb. Samozrejme, že je lepšie, aby to pre vás urobil kompetentný dizajnér a práve ste si vybrali hotový oblek.

materiály

Je potrebné zaobchádzať s výberom druhu látky nie menej zodpovedne ako s inými aspektmi. Záleží na nej, ako pohodlne bude oblek a ako dlho si zachová svoj reprezentatívny vzhľad (to znamená, že sa nebude deformovať alebo deformovať).

Práca môže byť dodaná hrubými, lesklými materiálmi, umelými tkaninami a niektorými prírodnými materiálmi, ako je ľan, ktoré sú príliš zvrásnené. Ale ženích musí vyzerať dokonale celý deň a časť noci.

Najobľúbenejšie sú tri typy tkanín. Je to vlna, hodváb alebo bavlna. Ak viete, ako nosiť oblečenie starostlivo, môžete si vybrať ľan na letnú svadbu.

Ako si vybrať

Keď idete nakupovať, vezmite si ako spoločníka osobu, ktorej dôverujete - priateľ, otec, ale, samozrejme, nie nevestu. Zo strany je oveľa jasnejšie, ako sa na vás tento oblek pozerá. Jediná vec, ktorú môžete požiadať nevesta, je, aké bohaté budú jej šaty zdobené ornamentami. Náprsné doplnky na oboch mladých ľuďoch nie sú medzi sebou príliš ladené. Ak nevesta miluje bohaté šperky, bunda a kravata vášho kostýmu by mali byť veľmi stručné. Medzi ďalšie tipy patria:

  1. Voľba svadobného obleku by nemala byť odložená na poslednú chvíľu.Začnite tréning aspoň mesiac pred dôležitou udalosťou, potom budete mať možnosť urobiť všetko, čo by malo a včas odstrániť možné nedostatky.
  2. Nenechajte sa ponáhľať na prvú dostupnú možnosť. Skontrolujte cenu a pozrite sa na rôzne ponuky. Rovnaký model v rôznych obchodoch môže stáť inak, takže by ste na ňom mali tráviť čas a hľadať si oblek na rôznych miestach.
  3. Keď idete nakupovať, nosiť bielu košeľu, alebo ten, ktorý bude na vás na svadobný deň. No, ak si kúpite topánky vopred. V tomto prípade vám armatúra ukáže, ako budete vyzerať v deň osláv. Rôzne modely nohavíc môžu vyzerať inak s rovnakými topánkami. Nestrácajte.
  4. Ideálna dĺžka nohavíc - tá, ktorá prichádza do stredu päty. Vesta by tiež nemala visieť ako hrozná. Správna voľba je tá, ktorá prichádza na štartovú čiaru nohavíc.
  5. Kombinácia úzkej kravaty a úzkych klopov je považovaná za dobrý tón. Ak je jeden z prvkov široký, musí byť na to druhý. Dĺžka kravaty by nemala klesať pod sponu na páse. Ak nosíte hodinky, manžetové gombíky by mali byť ich tónom.
  6. Pás je dôležitým doplnkom. Mal by byť kombinovaný s farbou topánky. Dokonale vyzerá úzky kožený model.
  7. Ponožky. Áno, áno, aj táto časť šatníka v svadobnom obleku by mala byť zvolená správne. Ponožky sú až do stredu teliat považované za dobrý tón. V tomto prípade sa vyhnete vzhľadu holých nôh, keď sedíte. Vzhľadom k tomu, ponožky budú nejako trochu viditeľné, mali by byť v súlade s obleku. Najvhodnejšie sú ponožky bez švov zo sto percent bavlny.
  8. Tráviť čas výberom dobrej topánky. Dávajte pozor, aby sa nové topánky počas svadby neodierali.

Čo nosiť

Štýlové doplnky vám pomôžu urobiť obraz ženícha dokonalým. Manžetové gombíky, kravata klip môže byť originálne a štýlové prvky. Pravidlá pre výber boutonniere dnes nie sú také prísne ako predtým. Ženích si ju môže vybrať podľa vlastného uváženia, bez koordinácie s kyticou nevesty.

Čo si vybrať - kravatu alebo motýlik? Názory módnych návrhárov sa zhodujú na tom, že kravata je ešte výhodnejšia. Je úplne opodstatnené odmietnuť obe možnosti, ak si vyberiete oblek s módnym golierom "mao". Toto je čínska verzia obleku, ktorá nevyžaduje ďalšie doplnky, pretože sa pohodlne prilieha k krku.

Výber topánok

Voľba obuvi pre mužov je na prvý pohľad jednoduchá záležitosť. Ale len v prípade, že sa rozhodnete kúpiť obyčajné čierne nič pozoruhodné topánky. Nie je ľahké nájsť niečo originálne.

Existuje niekoľko pravidiel pre výber modelu. Ak chcete opticky znížiť dĺžku nohy, vyberte si topánky s tupými nosmi. To stojí za zváženie v prvom rade pre tých, ktorí sa nemôžu pochváliť vysoký a zároveň má veľkú veľkosť nohy.

Špicaté nosy majú opačný účinok a sú vhodné pre vysokých mužov s pomerne malou veľkosťou topánky.

Päty vyššie relevantné v prípade, že nevesta je vyššia ako ženích. Niekoľko centimetrov nemusí problém vyriešiť, ale stojí za to pozrieť sa na takéto modely.

Obuv a opasok by sa mali kombinovať a obe by mali byť buď lakované alebo matné podľa vlastného výberu.

A hlavné pravidlo nákupu topánok: urob to večer po dobrom dni v práci. Topánky kúpené v dopoludňajších hodinách, v 100% prípadov, bude veľmi komprimovať nohu večer. Uistite sa, že topánky sedí dokonale, netlačte a neveďte na nohu.

Začať nosiť topánky pár týždňov pred svadbou. Urobiť to slávnostný deň jednoducho nebude úspešný.

Ako doplniť obrázok

Jeden z hlavných kostýmových ozdôb je boutonniere. Kvetina v gombíkovej dierke nie je len tradíciou. To tiež symbolizuje lojalitu človeka k jeho vyvolenému. Boutonniere môže byť úplne akýkoľvek. Vo svojich výrobných páskach sa používajú perličky.

Ak sa človek negatívne dotýka farieb na jeho obleku, nemôže ju účinne nahradiť krásnym vreckovkou.

Ak ste fanúšikom neštandardných riešení, môžete si dovoliť vybrať si extravagantnú vestu, kravatu alebo podväzky, napríklad svetlé farby, žltú, červenú, v klietke. No, ak budú vo farbe, budú v súlade s jasným doplnkom nevesty, kabelky, topánky.

Trstina a klobúk sú tiež možnosti pre mladých a odvážnych mužov, najmä ak majú bohaté farby, napríklad svetlý fialový alebo oranžový.

Koľko je

Tam sú pekné možnosti rozpočtu pre svadobné obleky pre ženícha. Budú vás stáť asi 15 tisíc rubľov. Ďalej. 25, 35 a dokonca 60 tisíc môže stáť za dizajnérsky model.

Každý, kto chce vyzerať perfektne a nie opakovať možnosti niekoho, môže si objednať oblek na objednávku. V priemere bude rozdiel medzi hotovými a prispôsobenými verziami asi 50 tisíc rubľov.

Novinky značky

Ralph Lauren, Ermenegildo Zegna ponúka nezvyčajné biele možnosti pre nápadníkov. Zo slávnych módnych domov si môžete vybrať kostým v klasickom a voľnom štýle.

Valentino ponúka nezvyčajné modely s originálnymi výtlačkami.

Tom Ford ponúka ženichovi konzervatívny štýl so šípkami.

Vo výške módnych svadieb vo farbe slonoviny (slonoviny alebo šampanského). Značka Boldman ponúka snúbencom oblek takéhoto odtieňa, orámovaný čiernym lemovaním, čo zvyšuje efekt tejto farby.

Štýlové šaty družičky a oblek ženícha

Proti modrému obleku ženícha, bude nevesta v bielom vyzerať ako jemný a elegantný, ako je to možné. Pre dokonalú harmóniu môžete svadobné kytice ozdobiť modrou stuhou.

Svadba vo farbe slonoviny bude vyzerať štýlovo a vznešene. Farba obleku ženícha môže byť pár tónov tmavších ako šaty nevesty. Hlavná vec, že ​​on nebol biely, inak riziko, že vyzerá špinavé.

Čiernobiela kombinácia. Ak si ženích vybral klasický čierny oblek, nevesta môže úspešne poraziť šaty, ozdobené čiernym pásom. Vzhľadom k neobvyklému dizajnu, dekorácia vyzerá veľmi pôsobivo.

Akákoľvek kombinácia môže harmonicky vyzerať vďaka výberu vhodného príslušenstva, ako sú topánky, opasky, kytice.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky