Karnevalové kostýmy pre dievčatá

Karnevalové kostýmy pre dievčatá

Prístup nového roka sľubuje mnohým radosťiam pre deti: dekoráciu vianočného stromu, darčeky od Santa Clausa a Snehurky, účasť na slávnostných vystúpeniach a matiné. Jednou z najjasnejších udalostí v predvečer dovolenky je príprava slávnostného oblečenia, možnosť premeniť sa na obľúbeného hrdinu, vyskúšať si obraz zbožňovaného charakteru.

Rodičia by sa mali bližšie pozrieť na rozprávky, detské filmy, karikatúry a preskúmať chute a preferencie svojho dieťaťa. Fajn, ak rodičia môžu pri výbere obleku ukázať predstavivosť, ale nebolo by zbytočné poznať želania detí. Je nepravdepodobné, že by dieťa malo slávnostnú náladu nezaujímavým spôsobom.

Požiadavky na kostýmy

Postarajte sa o oblek. Uistite sa, že sa zmestí do veľkosti. Namiesto toho, aby ste sa cítili najkrajšie na novoročnom plese, v batožine alebo naopak v príliš tesných šatách, sa dievča bude cítiť nepríjemne a neohrabane.

Je potrebné, aby bol odev vyrobený z prírodných hypoalergénnych materiálov, najmä ak je určený pre malé dieťa. Okrem toho, oblečenie by nemali byť tuhé časti, hrubé švy, veľké zapínanie.

Vlastnosti a výhody

Keďže sa venujete príprave novoročného kostýmu, musíte si pamätať na niektoré psychologické charakteristiky detí.

  • Chlapec, s najväčšou pravdepodobnosťou, sa nestará o samotný outfit. Je pre neho dôležitejšie identifikovať sa s vybranou úlohou, získať charakterové črty. Chce sa vidieť ako silný, odvážny, šikovný, rozhodujúci.
  • Pre dievča bude dôležitá vonkajšia zložka. Radšej by mala radšej krásne šaty ako výnimočný charakter postavy. Preto sú medzi dievčatami tak populárne obrazy malých princezien, víly, motýle a vážky. Dlhé zdobené šaty, nezvyčajné detaily z lesklých tkanín, vlasy stočené do kučier alebo usporiadané do komplexného účesu, make-upu a šperkov - to je všetko, čo jej dá príležitosť prezentovať sa ako krása dospelých na plese.

Ale to má svoje výhody - prísť na to, ako ozdobiť oblečenie pod mocou akejkoľvek ženy. Okrem toho môžete využiť dostupné materiály: stuhy, flitre, vianočné serpentíny. Všetky jasné a brilantné bude vhodné - stačí ukázať predstavivosť. Korálky, objemné klipy, riasenka a rúž sa určite nájdu v matkinej alebo staršej sestre.

Nápady na maškarné šaty

V predvečer Nového roka, mnoho obchodov ponúka najširšiu škálu kostýmov. Ešte viac nápadov na obrázky z dovolenky nájdete v internetových obchodoch.

Kostým je k dispozícii, aby sa sami, s využitím dostupných materiálov a existujúce šatník. V prípade potreby si môžete kúpiť masku - rýchlo ju nájdete v takmer každej predajni.

mačky

Značný počet ľudí má mačky doma. Dievčatá milujú tieto nadýchané pôvabné zvieratá. Ak chcete stelesniť obraz domova, je to dobrý nápad. Je ľahké pridať blúzku a sukňu zodpovedajúcej farby s chvostom a ušami z umelej kožušiny, nakresliť fúzy - a kostým je pripravený!

morské panny

Originálny nápad - objaviť sa na festivale v kostýme morskej panny.

Skladá sa z dvoch častí. Na vrchole potrebujete vrchný tyrkysový, zelený alebo modrý. Pre spodnú časť vezmite úzku sukňu na podlahu. S úlohou morská panna chvost bude vyrovnať svieži organza shuttlecock šité na sukni. Ozdobte vrch a sukňu fóliovými váhami alebo lesklými flitrami.

Zaujímavým doplnkom bude parochňa zo strieborného dažďa - a každému je zaručená pozornosť.

Červená Karkulka

Pre tých, ktorí vedia, ako šiť, pripraviť oblečenie tohto populárneho charakteru nie je ťažké.Krajčírsky rozšírené sukne z červenej látky, čierna zamatová vesta, biela zástera netrvá dlho a v každej šatníku je biela blúzka alebo blúzka.

Potrebné doplnky - červená čiapka a kôš koláčov.

Čiapka môže byť akýkoľvek štýl.

Víly

To je presne ten obraz, kde môžete vyjadriť nenapraviteľnú fantáziu. Nájsť krásne šaty akejkoľvek dĺžky, zdobené ozdôbky, čipky, iskry. Svetlý top s nadýchanými organza sukne bude tiež robiť. Na zadnej strane pripevnite malé krídla z priesvitnej, perlivej látky. Komplexný účes a svetlý make-up bude ozdobou obrazu. Ako príslušenstvo pridajte čarovný prútik.

Dievčatá sa zamilovali do kreslenej rozprávky Ding-Din. Budú potrebovať tento kostým od svojich rodičov. Pre šaty fit zelené šaty alebo tuniku. Vhodné zelené gymnastické plavky s originálnou sukňou. Nezabudnite na krídla. Najlepšie účes bude zhromažďovať v chvoste vlasy, ako víla v karikatúre.

princezná

Byť princeznou je sen takmer každej dievčatá, a stať sa jej aspoň na chvíľu je takmer sen. Preto je tento obrázok tak populárny. Na matinee môže byť naraz niekoľko princezien, ale ich šaty pravdepodobne nebudú rovnaké. Obchody ponúkajú rôzne štýly a farby. Ale môžete to urobiť sami: šiť kombinovaný tyl sukne na vrchol alebo tričko.

Pripravte si malú korunku. Vyrobte ho z kartónu a zabaľte fóliou. Princezná bude potrebovať príslušenstvo - ventilátor.

Rapunzel

Milovníci príbehov bratov Grimmovcov a karikatúr Walta Disneyho si zvolia Rapunzel.

Základom oblečenia je fialové šaty. Mal by byť zdobený rukávmi-lucerny a korzet šnurovanie vpredu.

Pre tento obraz sú potrebné veľmi dlhé zlaté blond vlasy. Parochňu je možné zakúpiť. Ak chcete mať niečo originálne, potom nájdete mnoho tipov na jeho výrobu na internete.

Elsa Coldheart

Dievčatá tiež milujú túto báječnú hrdinku.

Ak chcete vytvoriť obrázok, potrebujete modré šaty, bohato zdobené flitrami a iskrami. Dôležitým detailom oblečenia je strieborný vlak. Môžete ľahko nájsť látky pre oblečenie na predaj, a aby vzor na vlak sami a ozdobte ho snehové vločky.

Elsa vlasy sú na jednej strane prámikom. Môžete pridať diadém alebo malú korunku.

Malvína

Mnoho dievčat miluje príbeh o Pinocchio a reinkarnácia Malviny ich veľmi poteší.

Akékoľvek elegantné šaty s nádherným dnom budú vhodné na oblek. Mal by byť ozdobený bielym golierom a opaskom s lukom, môžete pridať záhony a kudrlinky.

Výrazný detail - biele pantaloons, ktoré sú viditeľné z pod šaty. Môžu byť šité z bielej tkaniny a dno musí byť zdobené čipkou.

Postarajte sa o parochňu, pretože Malvina je „dievča s modrými vlasmi“. Nový rok predaj v špecializovaných predajniach ponúka širokú škálu produktov, a určite nájdete správne príslušenstvo.

Parochňa môže byť vyrobená doma. Pripevnite prúžky z hrubej modrej látky alebo baliaceho papiera na viečko, ktoré presne zapadne do hlavy. Čím lepšie budete pracovať ako kaderník, tým elegantnejší bude účes. Nezabudnite ho ozdobiť obrovským lukom.

Snehová kráľovná

Na festivale si názory iných určite pritiahnu hrdú pyšnú krásu. V dlhých šatách dúhovo tečúcej látky sa každé dievča bude cítiť ako skutočný Pán snehu.

Šaty sú dobre doplnené veľkým stojacím golierom, ktorý môže byť ozdobený korálkami a flitrami.

Ak vezmete svetlé šaty z oblečenia v šatníku ako základ kostýmu, ozdobte ho aj malými lesklými pruhmi.

Hlavnou dekoráciou je koruna. Tipy na jeho výrobu vo veľkých množstvách sa nájdu na internete a dievča sa nadšene zapojí do jej produkcie.

líšky

V materských školách a školách sa deti často stávajú účastníkmi novoročných inscenácií a rôzne zvieratá sú typické obrazy na tematických matiné.

Varenie líška kostým nevyžaduje veľa fantázie. Na jeho základe bude vyhovovať svetlé oranžové oblečenie a pančuchy. Na dokončenie obrázku potrebujete masku s fox nosom a chvostom. Môžete si kúpiť masku pripravenú alebo urobiť s amim.

Z oranžovej látky, šiť líška-vytiahol tvár a naplňte ju vatu alebo kúsky látky, nakreslite fúzy a šiť tlačidlo - nos. Za chvost zapadol golier starej srsti.

Môžete to urobiť ešte jednoduchšie - vezmite svetlý vianočný serpentín pre chvost.

myši

S týmto oblekom, urobte to isté, len pre základňu, ktorú potrebujete, aby sa oblečenie v šedej farbe. A pretože myš nepotrebuje našuchorený chvost, urobte ju z drôtu a uväzujte ju šedou látkou.

proteíny

Pre postupné dieťa je to veľmi dobrá voľba. Je ľahké vyzdvihnúť oblečenie - musíte si vziať sako, top alebo šaty v svetlo hnedej, terakotovej alebo oranžovej farbe. Hlavný detail - luxusný nadýchaný chvost. Šiť ju z umelé kožušiny a naplňte ju akýmkoľvek ľahkým plnivom, najlepšie s polstrovaním polyester. Vzhľadom k tomu, chvost veveričky je vždy zdvihnutý, jeho tip by mal byť pripojený na oblečenie na zadnej strane.

motýle

Pre malé dievčatko bude obraz svetlého elegantného motýľa vyhovovať. Vhodné sú krásne šaty, šaty a blúzka so sukňou alebo nohavicami. Koniec koncov, hlavná výzdoba obrazu - krídla. Drôtený rám pripevnite ľahkou alebo dokonca priehľadnou tkaninou. Ozdobte krídla s aplikáciami z farebného papiera alebo handričkou.

Vzor nápady môžu byť požičané od motýľa, ktorý existuje v prírode, a prísť s vlastnou - pretože robíte maškarný, nie biológia manuál. - Vážky

Tento kostým sa ľahko vyrába. Základom môžu byť svetlé športové plavky alebo top. Môžete použiť jednofarebné šaty modré, zelené, žlté. Uistite sa, že potrebujete tmavý pás.

Drôtený rám obtyanite akéhokoľvek transparentného materiálu, môžete dokonca pančucháče. Ozdobte okraje krídel stuhou alebo prámikom - a poslať vážku na loptu.

Veľké okuliare s farebnými šošovkami nie sú pre obrázok zbytočné.

včely

Malá dievčina bude vyzerať organicky vo včelárskom oblečení. Ak nemáte hotovú prúžkovanú blúzku, vezmite si žltý vrch alebo ho šijete sami a umyte si náš prúžok čiernej stuhy.

Potrebný detail - antény. Môžu byť zakúpené alebo vyrobené zo šrotu a pripojené k vlasovému pásu.

V rukách včely môže dať súdok s nápisom "med".

slunéčko sedmitečné

Baby oblek farebné oblek roztomilý hmyz. Jeho príprava nevyžaduje veľa času. Najjednoduchším spôsobom je dať cez čierne šaty červený čierny puntíkovaný kryt. Alebo na obyčajnú tkaninu kresliť čierne kruhy s akrylovými farbami. Vhodné budú aj aplikácie.

Angela

Hoci Nový rok a svetská dovolenka, kostým anjela je pomerne populárny. Je založený na bielych šatách akéhokoľvek štýlu. Hlavnými prvkami sú krídla a horná časť halo. Krídla môžu byť rôznych tvarov a veľkostí. Môžete ich vyrobiť z akéhokoľvek materiálu, dokonca aj papiera.

Vynikajúca imitácia nimbus - biely vlasový pás. Nimbus je možné vyrobiť samostatne a pripevniť pomocou drôtu na obruč.

Snehulienka

Kostým Snehulienka je spravidla dvojfarebné šaty. Má modrý top a dlhú širokú žltú sukňu. Toto nie je najľahšie oblečenie pre vlastnú produkciu. Ak šijete dobre - potom to! Make šaty rukávy-lucerny, av nich - červené vložky.

Vyplňte obrázok košíka s fialkami.

rómčina

To je víťazná voľba pre sebavedomé dievča. Pre dôveryhodnosť, široké farebné sukne, blúzky s predĺženými rukávmi, svetlé šály a lemované šály, rovnako ako množstvo šperky sú potrebné: obruč náušnice, monisto, korálky.

Monster High

V poslednej dobe sa tento obraz získava na popularite. Je ľahké zostaviť oblek z vecí, ktoré sú k dispozícii v prípade: šortky, krátke nohavice, rozšírené sukne, topy, košele. Nemusia byť kombinované vo farbe. Je oveľa dôležitejšie vybrať si doplnky v podobe pavúkov, lebiek, kostí.

kiahne

S vysokou pravdepodobnosťou bude tento obraz jediný na matinee. Biela blúzka a oranžová monochromatická alebo polka-bodkovaná sukňa bude doplnená vencom z vetvičiek s prírodnými alebo umelými bobúľmi rowan.

obláčiku

Tiež netradičný obraz na karnevaloch. To bude vyžadovať sivé nohavice alebo pančuchy, pláštenka a klobúk. Na pláštenku, aby aplikácie v podobe kvapiek, a zabaliť klobúk s vatou - dostanete načechraný mrak.

Thumbelina

Určite všetky dievčatá poznajú príbeh o malej Thumbeline. Kostým bude vyžadovať satén alebo iné elegantné šaty svetlých farieb, zdobené kvetmi. Hlavnou časťou je zvonovitý uzáver, prednostne fialová farba. Vzory si môžete kúpiť v kníhkupectve - je plný materiálov o detskej tvorivosti.

Ako si vybrať

Prvá vec, ktorú treba vziať do úvahy, sú priania a chute samotnej dievčatá. Povedz jej rodičom, čo chce byť na Silvestrovom plese.

Vzhľadom k tomu, dievčatá starať o vzhľad, uistite sa, že farba šaty a veľkosť, aby zodpovedali.

Malo by sa zvážiť a povaha dieťaťa. Obrázky Snehulienka, víla, Malvina, Snehová kráľovná sú vhodné pre pokojné, premyslené dievča. Obrazy cigánky alebo Peppyho dlhého punčocha nebudú pre ňu organické.

Nezabudnite na vek dievčaťa. Samozrejme, byť princeznou alebo vílou pre ňu je dôležité v každom veku. Avšak, predškolské dievča je celkom vhodný obraz roztomilé zviera alebo charakter vášho obľúbeného karikatúry. Dieťa sa rád oblieka včela, líšok, lienky, veveričky, myši, vtáky. Je však nepravdepodobné, že by tieto obrazy boli pre staršie dievča organické, najmä pre tínedžerov. Tu je vhodnejšie postavy, hrdinky kníh a filmov.

Ako doplniť obrázok

Pri vytváraní obrazu je dôležitá jeho úplnosť. Podrobnosti to pomôžu dosiahnuť: čarovná palička v ruke rozprávky, fanúšik v princeznej, balíček kariet v cigánskej žene, kôš s koláčmi v červenej čiapočke.

To bude užitočné, aby elegantne dať na make-up, svetlé šperky.

Nápady na dovolenku veľa. Vyberte vhodné a pokračujte v jeho implementácii. Predstavivosť vám pomôže realizovať vaše plány - a je zaručená zábavná dovolenka pre dievča.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky