Kostým pre jesennú loptu pre chlapca

Kostým pre jesennú loptu pre chlapca

Jeseň je čas na loptičky. Takže všetky matky ihličiek sa môžu vyzbrojiť nápadmi, ihlami a začať vytvárať zaujímavé snímky pre svoje deti.

Bohatstvo možností pre kostýmy pre chlapca môže byť obmedzené len vašou predstavivosťou. Ale s čímkoľvek prídete, pomôžeme vám nájsť jednoduché a originálne nápady na implementáciu.

Zaujímavé nápady na kostýmy

Huba oblek je spoločný a roztomilý obraz pre chlapca. Najťažšia vec v ňom - ​​klobúk. Ako to urobiť? Jednou zo spoločných možností je papier-mâché produkt. Je tiež vítaný papier alebo plátno. Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť čelenku a hlavný atribút huba kostýmu je použiť hotový klobúk. Vyberte si ten, ktorý má široké okraje, prikryte ho látkou, ozdobte ho bielymi škvrnami, ak chcete premeniť vaše dieťa na agaricu červenej muchy. Z oblečenia si vezmite vhodný oblek, napríklad šortky a tričko. Všetko je pripravené!

Ak máte stále silu po tom, čo klobúk, môžete šiť priestranný biely mikina. Nezabudnite na sloty pre hlavu a ruky.

Lesnícky oblek je tiež ideálny pre jesennú loptu. Vyberte si oblečenie zelenej alebo hnedej farby. Šiť handričku lem na to, pripojte sušené listy alebo znížiť ich z papiera, pridajte pár kužeľov, zelené pásky ako steblá trávy. Noste si na hlave klobúk. Lesovichok pripravený. Hlavnou vecou je nepreháňať to dekorom, ak je dieťa príliš malé. Môže sa báť príliš farebného produktu.

Lienka - svetlý a veselý kostým pre chlapca. Ak chcete, budete potrebovať čiernu košeľu, rovnaké nohavice alebo šortky a červenú handričku na pláštenku. Na daždi naše čierne kruhy. Namiesto pláštenky môžete nosiť červenú košeľu a ozdobiť ju čiernymi krúžkami. Čelenka nebude ani zranená. Napríklad šál v rovnakej farbe ako celý kostým. To môže byť nahradené s okrajom, ako v chrobáky, alebo môžete nosiť obaja spolu.

Jesenné strom. Tento kostým je obľúbený aj pre jesennú loptu. Bude to trvať hnedú mikinu a korunku. Môže byť postavený na klobúku so širokým okrajom, ozdobený sadou listov, skutočných alebo papierových, pripevňujúcich vetvičky stromov. Ďalšou možnosťou pre čelenku je papierová koruna. Rezané jeho konce vo forme konárov, farba je hnedá, pridať listy. Krásnou výzdobou stromu bude golier listov, môžu byť opláštené a rukávy. Vrcholom kostýmu bude malá hračka vták, ktorý môže byť šitý na kostým na ramene.

Oblak. Jeseň bez mrakov nie je jeseň. Zmeňte svojho chlapca na roztomilý mrak. Je pravda, že na vytvorenie takéhoto obrazu bude musieť tvrdo pracovať. Vezmite modrú alebo modrú saténovú látku. Šiť z neho plášť a nohavice. Ozdobte kostým veľkými kvapkami rôznych odtieňov modrej. Hlava bude vyzerať skvele berie z rovnakej látky. Aj na ňom môžete pripojiť niekoľko kvapiek vody.

Oranžový list. Aká jesenná guľa bez jasných červených, žltých a oranžových listov, obiehajúcich okolo haly. Každé dieťa bude vyzerať ako skutočný jeseň princ, ak ho šijete krásny listový oblek z dúhovej saténovej tkaniny. Blooméry, blúzka s veľkým listom na hrudi a trvá - to všetko by malo byť v červeno-oranžovej farebnej schéme.

V tomto jeseň kráľa môže byť chlapec premenený len jedným oranžovým plášťom, ktorý je po obvode bohato zdobený skutočnými listami. Koruna na hlave dotvára obraz. To môže byť z papiera a bohato zdobené lístie.

Sunflower. Je to ďalší jesenný obraz, pretože slnečnice konečne dozrievajú iba na jeseň. Kostým môže byť zelený, ručne šitý alebo vybraný z oblečenia v šatníku vášho chlapca.Ale na kvete sám bude musieť tvrdo pracovať. Musíte urobiť veľký žltý kvet a ozdobiť si hrudník a čelenku.

Štýlové obrázky

Jedným zo stromov, ktoré si zachovávajú jasné farby aj v hlbokom jeseň, je kalina. Červené klastre budú vyzerať elegantne nielen na strome, ale aj na chlapcovom obleku. Ozdobte pravidelnú hnedú alebo zelenú mikinu s červenými loptičkami a vaše viburnum vynikne ako svetlé miesto na pozadí obvyklých žltohnedých farieb jesene.

Legrační a vtipní chlapci sa pozerajú do kostýmov sov. Široké krídla umožnia zahrať si bohatú detskú fantáziu a byť dostatočne letieť počas jesennej plesu.

Originálny jesenný obraz vrána môže byť vytvorený bez toho, aby mal aj šijacie talenty. Čierna mikina s kapucňou a džínsy bude spoločným pozadím. A chlapec sa zmení na pôvabnú vránu vďaka čiernym stuhám na rukávoch. Je ľahké premeniť kapotu na čelenku, ktorá má k nej pripevnený čierny papier vo forme vtáčieho zobáku. Pripevnite očká vyrezané z papiera na boky. Ozdobte vrch aj improvizovaným perím.

V skutočnosti bude kostým mesiaca september vyzerať kráľovsky. Bohaté šperky, nádherný klobúk - a váš september bude neodolateľný. Október a november nie sú o nič menej luxusné, robia ich profesionáli a prenajíma vás.

Nebuďte leniví tráviť čas robiť kostým pre jesenné loptu. Zber listov, žaluďov, vetvičiek a kostýmovej výzdoby s dieťaťom nebude o nič menej vzrušujúci ako samotný matiné.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky