Kostýmy pre animátorov

Kostýmy pre animátorov

rysy

Animátor - najdôležitejšia postava podujatia, najmä pokiaľ ide o detské párty. Môžeme povedať, že toto je univerzálny umelec, pretože na jeho pleciach leží mnoho funkcií:

1. Animátor musí nájsť prístup ku komukoľvek prítomnému na podujatí, a to pre dieťa aj pre dospelého.

2. Musí, so schopnosťou premeniť sa na akýkoľvek obraz, vedieť čo najviac o reprezentovanom charaktere.

3. V arzenále animátora je veľa hádaniek, rozprávok a vtipov.

4. Mal by mať schopnosť fandiť nudnej verejnosti.
5. Animátor má obrovskú zásobu energie.

Pripravený program a profesionalita animátora samozrejme zohrávajú obrovskú úlohu v úspechu podujatia, ale aj profesionál vo svojom odbore bude vyzerať oveľa lepšie, ak má elegantný kostým.

Odrody vtipných a nafukovacích kostýmov

 • Sumo zápasník. Tento kostým bude určite oslava veľmi veľkolepé. Moderátorka bude ľahko vystupovať z davu. V tomto outfite môžete nielen obliekať animátora, ale tiež pozvať hostí, aby ho nosili. Ako výsledok, hostia môžu mať veľa zábavy v zápase zápas sumo, takže batožinu pozitívnych emócií a skvelé obrázky, aby na pamäti.

Takýto oblek je vhodnejší pre akciu pre dospelých, napríklad firemnú párty s kolegami.

 • Peppa Pig Charakter kreslených seriálov pre deti je už dlho obľúbený pre mladých divákov. Dieťa bude na svojom podujatí veľmi rád, že uvidí prasiatka Peppu. Zaujímavé hry a cesta do sveta dobrodružstva s vaším obľúbeným hrdinom nenechá nikoho malého hosťa nudiť.
 • Paw Patrol. Možnosť zúčastniť sa záchranných aktivít šteniatka je určite cenený sen každého fanúšika tejto animovanej série. Tak prečo nerobiť sny? Hry ako súčasť takéhoto tímu nielenže umožnia malým divákom veľa zábavy, ale tiež ich naučia, ako prekonať prekážky, s ktorými sa stretli.
 • Animatronic. Ako viete, animatronics sú roboty v kostýmoch zvierat, ktoré sú potrebné na zábavu detí a dospelých. To je niečo fantastické, nepreskúmané a do istej miery aj desivé. Animatronic šaty budú nepochybne prekvapiť hostí udalosti.
 • Engry Birds. Naštvané vtáky, ktoré sa hnevajú na zelené ošípané na krádež vajec, sú nepochybne známe deťom a ich rodičom. Zábavné, vtipné animátory v kostýmoch vtákov ozdobia detskú dovolenku. Deti budú netrpezlivo napodobňovať Engry Birds a pomáhať v boji s nenávidenými ošípanými.
 • Fixiki. Tieto kreslené postavičky patria medzi vodcov detských strán. Koniec koncov, každé dieťa pozná málo pomocníkov. Prečo potrebujeme opraviť sviatok, pretože tam nie je nič, čo by sa malo podrobiť? Odpoveď je veľmi jednoduchá: všetko sa môže zlomiť, dokonca aj dovolenka! A to je bezpochyby dôvod na objavenie sa opráv. A čo dieťa by nechceli participovať na záchrane dovolenky?
 • Maynkraft. Vzhľad virtuálneho hrdinu v reálnom živote bude skutočným zázrakom a okamžite bude znamenať, že dobrodružstvo začína! Už samotná možnosť zúčastniť sa na hľadaní rôznych materiálov na výstavbu domu alebo pevnosti je už zaujímavá hra.
 • Barboskiny. Barboskiny - rodina šteniatok, ktoré žijú v modernom svete. Rovnako ako všetky deti, ani oni sa nechcú oklamať. Ale s tým sú fascinovaní riešením zložitých problémov. Barboskiny veľmi odlišné. Každý z nich má svoje záľuby. Milovaný hrdina na oslave dieťaťa vezme deti do rozprávkového sveta dobrodružstiev s množstvom zaujímavých aktivít.
 • Luntik. Zdvorilý a láskavý Luntik je obľúbeným hrdinom takmer všetkých detí. Veľmi miluje svojich priateľov a vždy sa stará o svoju rodinu. Okrem toho Luntik miluje zábavu. Môže jazdiť s deťmi na čarovnom aute, ísť na loď a dokonca si skočiť na padáku.
 • Tirex. Dinosaurus Tireks bude vítaným hosťom na detskej dovolenke. Koniec koncov, je schopný hovoriť o prehistorickej ére a dokonca vytvoriť vhodnú atmosféru! Dobrodružstvo, bitky a vzrušujúce hry - to všetko je k dispozícii v arzenále dinosaura. Dovolenka s jeho prítomnosťou bude tajomná a strašne zaujímavá.
 • Víla Din-Din. Samozrejme, rozprávkový hrdina sa neobjaví v jeho pôvodnej podobe, pretože v rozprávke je rast rozprávky Din-Din len 13 cm. Kúzlo a zázraky budú poskytnuté. Čo by mohlo byť lepšie pre mladého rojka, okrem vzhľadu víl na festivale? Zábavné dobrodružstvá a pozitívny poplatok budú poskytnuté všetkým prítomným.
 • Malý poník. Malí poníci s dlhou hřívou už dlho milujú dievčatá. Pozvaním tejto postavy na dovolenku môžete splniť sen vášho dieťaťa, pretože každý milovník koní sa s nimi pravdepodobne chce stretnúť a zabaviť sa.
 • Mickey a Minnie Mouse. Tieto postavy Disney boli na obrazovkách veľmi dlho. Ale dodnes nestratili svoju popularitu. Minnie a Mickey Mouse urobia triumf neuveriteľným dobrodružstvom, ktoré si dospelí a deti budú dlho pamätať.
 • Pony Rainbow. Dúha Dash je skutočné škaredé dievča, ona letí cez mraky, pomáha víly, sleduje počasie, hrá šport a naozaj chce byť najrýchlejší. Všetky tieto dúhové dash naučia deti na festivale, pričom nezabudnú na zábavné a zaujímavé hry.
 • Elsa. Je známe, že Elsa má jedinečnú schopnosť kontrolovať ľad a sneh. Keď sa objaví, nikto nezmrzne, ale naopak sa zahreje teplo a radosť. Chrípka sa ešte niekedy snaží uvoľniť. Aby sa tomu zabránilo, Elsa sa ponáhľa na oslavu za pomoci malých hostí. Spoločne sa s touto zdanlivo veľmi náročnou úlohou určite vyrovnajú.
 • Superhrdinovia. Tento zoznam zahŕňa Batman, Spider-Man, Captain America, Transformers a dokonca aj Ninja Turtles:
 • Batman. Ak sa pri súmraku na nebi objaví znak netopiera, potom niekto naozaj potrebuje pomoc Batmana. Ale dnes, Batman nebude bojovať s nepriateľmi, ale pôjde na dovolenku pre deti, aby svoje znalosti a silu pre deti. Chlapci čakajú na zaujímavý tréning, vzrušujúce súťaže a more pozitívnych emócií.
 • Spider-Man. Tento hrdina je najobľúbenejší z chlapcov. Každý chlapec chce mať schopnosti Spider-Mana. A samozrejme, dieťa bude veľmi rád, že sa stretnete osobne s vaším obľúbeným charakterom. Navyše stretnutie bude pôsobivé a veľmi zaujímavé.
 • Kapitán Amerika. Keď sily zla ohrozujú svet, aby pomohol, okamžite príde - kapitán Amerika. Keď sa objaví tento znak, deti budú mať možnosť pripojiť sa k tímu Avengers. Boj proti zlu bude spolu s úspechom korunovaný úspechom. Dovolenka bude jasná, zábavná a plná pozitívnych emócií.
 • Transformátory. Hlavným poslaním Transformers je zabezpečiť mierovú budúcnosť planéty Zem. Ale títo hrdinovia nemôžu robiť bez malých pomocníkov. Kombinácia úsilia, boj proti Decepticons bude oveľa jednoduchšie. Výsledný tím dokončí misiu presne 100 percent.
 • Korytnačky Ninja Títo hrdinovia prídu na dovolenku s túžbou naučiť deti odvahu a statočnosť. Každý malý fanúšik týchto postáv sa od nich môže niečo naučiť. Žiadny z hostí nezostane ľahostajný. Korytnačky Ninja prinesú so sebou pozitívnu, dobrú náladu a samozrejme zábavu.
 • Kitty. Malá biela mačička môže urobiť akúkoľvek dovolenku radostnou. Tento znak je vhodný pre malú rafinovanú prírodu.Biela ružová farba a fascinujúce súťaže navždy zostanú v pamäti hostí a samozrejme narodeninám.

Ako si vybrať

Keď sa pozriete na animátora, jeho oblek sa najprv chytí. Vykonáva funkciu nielen oblečenia, ale aj hlavnú zložku celého umeleckého obrazu. Dá sa povedať, že úspech podujatia závisí od krásneho, správne zvoleného kostýmu. Dokonca aj najprofesionálnejší animátor nikoho nezapôsobí bez prítomnosti kvalitného kostýmu.

Pri výbere treba venovať osobitnú pozornosť nasledujúcim prvkom:

1. Oblek by mal byť predovšetkým farebný. To pomôže pritiahnuť pozornosť a vyniknúť z davu ľahko. Výrobok by mal byť šitý z jasných tkanín - je žltý, modrý, oranžový a iné svetlé odtiene.

2. Oblek by mal byť jednoduchý, a čo je najdôležitejšie, rýchlo, odstránený a nasadený. Koniec koncov, možno sa herec bude musieť transformovať do rôznych postáv. Táto kvalita vám umožní stráviť menej času plytvaním.
3. Animátor by sa mal v kostýme cítiť čo najpohodlnejšie. Pri držaní dovolenky, je potrebné sa pohybovať veľa, odev by nemal držať pohyby.
4. Pri výbere dbajte na kvalitu tkaniny, z ktorej je šitý kostým. Väčšinou by to mali byť materiály prepúšťajúce vzduch.

5. Samozrejme je dôležitá aj kvalita samotného výrobku. Spojovacie prostriedky a zipsy, ak sú prítomné, by mali byť dobre urobené a švy dobre šité. Stojí za to venovať pozornosť tomu, aby sa uprostred dovolenky kostým náhodou nezlomil.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky