Vianočné kostýmy pre chlapcov

Vianočné kostýmy pre chlapcov

S prístupom novoročných sviatkov sme v radostnom zhone. Zaujímalo by nás, aké dary potešiť príbuzných a priateľov, ako vyzdobiť dom, čo zaobchádza pripraviť na slávnostný stôl, ako vyzdobiť dom. Oddelenia obchodov oslňujú pestrofarebné girlandy, lesk s jasnými svetlami. Na uliciach av inštitúciách, najmä u detí, zriaďujte vianočné stromčeky a závesné ozdoby.

Všetky tieto deti si nemôžu nevšimnúť, a každé dieťa sa pýta rodičov: "Kto budem na dovolenke?". Okrem toho, staršie deti vedia, že Dedko Frost a Sneh Maiden bude s najväčšou pravdepodobnosťou držať súťaž o najlepší novoročný kostým. A chcú mať to najlepšie, aby získali cenu od Santa Clausa.

To znamená, že pri výbere novoročného kostýmu by mal človek počúvať názor dieťaťa a brať do úvahy jeho želania - obraz, ktorý je mu uložený, pravdepodobne nespôsobí pozitívne emócie. Takže rodičia by sa mali ponoriť do sveta rozprávkových postáv a ukázať predstavivosť.

Obchody ponúkajú široký výber hotových výrobkov. Ale môžete si urobiť slušné oblečenie zo šrotu. A ak sa na tom bude vaše dieťa priamo podieľať, potom je zaručená skvelá nálada - koniec koncov bude mať na festivale originálny a jedinečný kostým. Kúpené v obchode bude skvelé, ale potom sa môže ukázať, že niekto iný v podobnom alebo dokonca rovnakým spôsobom vychvaľuje.

Vzory možno ľahko nájsť na internete alebo v obchode.

Požiadavky na detský novoročný kostým

Či už sa chystáte kúpiť alebo vyrobiť kostým sami, v prvom rade dávajte pozor na materiály, z ktorých je kostým vyrobený. Nepoužívajte syntetické tkaniny - môžu spôsobiť alergickú reakciu na jemnú pokožku dieťaťa. Preto dávajte prednosť prírodnému bavlnenému úpletu, vlne. Sú hygroskopické, dobre sa udržujú v teple.

Tiež oblek by mal zapadnúť do veľkosti. Príliš dlhé rukávy a nohavice, alebo naopak, tesné oblečenie bráni pohybu, vytvára nepríjemnosti a v podmienkach dovolenky nepohodlie pre dieťa nebude fungovať.

A samozrejme, kostým by mal byť originálny a svetlý.

Kostýmy pre najmenších

Dokonca aj najmladšie deti majú pocit, že nový rok je špeciálny sviatok. Zdobené vianočný stromček, návšteva Santa Clausa, obliekanie v neobvyklých šatách - to všetko prispieva k zvyšovaniu emocionálneho pozadia. Dieťa bude spokojné s kostýmom akéhokoľvek zvieraťa, ktoré je mu známe. Dajte mu radosť a stelesnenie v obraze svojich obľúbených hračiek. Vtipná žirafa, slon, bábätko, rozprávkové škriatok - všetko bude vhodné.

Ale musíme si uvedomiť, že hlavná vec - oblečenie pre najmenších by malo byť veľmi pohodlné, jednoduché strih. Najlepšie je, ak je kostým vyrobený v pyžame alebo kombinéze. Nemali by byť hrubé švy, husté aplikácie, veľké tvrdé spojovacie materiály. Je skvelé, ak matka alebo babička môže pliesť a urobiť krásny mäkký oblek z farebných nití.

Malé deti milujú karikatúry, a navštíviť obraz známeho medvedíka Pú, vlka z "No, počkaj chvíľu!" Rozoznateľný obraz Pinocchia alebo Koty v topánkach bude tiež apelovať na malého chlapca.

V predškolských zariadeniach sa deti často zapájajú do tematických matín a typické obrazy sú zajace, mláďatá, mláďatá, snehuliaci. Robiť tieto kostýmy nie je také ťažké.

Napríklad, pre oblek zajačika, môžete použiť bielu košeľu alebo sveter a biele šortky alebo nohavice, na ktoré je zo zadnej strany prišitý kus umelej kožušiny - chvost.

Hlavným detailom kostýmu sú uši.Sú vyrezané z kartónu a obalené bielym plátnom a lepšie - kožušinou. Potom sú pripevnené k tej istej bielej čiapke alebo obruči.

Kostým medveďa sa tiež ľahko vyrába. Základom je hnedý sveter alebo sako, nohavice. Uši sú tiež vyrobené z lepenky s kožušinou a pripojené k hnedej pletenej alebo kožušinovej čiapke. Je ľahké urobiť bielu košeľu z šatky a pre chvost sú celkom vhodné dva krúžky z hnedej látky, šité spolu s bavlnou.

Podobne môžete ísť na kostým a líšku - mať žiarivo oranžové oblečenie, pančuchy. Podlhovastú líšku líšku možno zošívať z oranžovej tkaniny a naplniť vatou, fúzy a veľkým okrúhlym tlačidlom - nos je možné šiť. Ak vám tvár spôsobí ťažkosti, potom si môžete kúpiť hotovú karnevalovú masku - sú v hojnosti ponúkané veľkými obchodmi a malými predajňami.

Luxusný foxtail je možné vyrobiť z goliera starého kabátu. Žiadny starý kabát? Nie je to problém. Urobte chvost svetlých vianočných serpentín - bude to originálny a novoročný sviatok.

Pre obraz snehuliaka, bude robiť objemné biele rúcho alebo biele objemné tričko alebo sveter a nohavice. Obraz nosa-mrkva a vedro ako čelenka bude dokončená. Môžu byť ľahko vyrobené z farebnej lepenky.

Malí chlapci milujú byť báječní veselí škriatkovia na Nový rok matinee. Pre slávnostný kostým, môžete si vziať svetlé tričko a vestu. Široký pás s veľkou prackou je povinný pre dekoráciu. Topánky by mali byť zdobené veľkými prackami. Nohavice zapadajú do každého. Môžu byť zdobené stuhami. Pruhované ponožky nebudú zbytočné.

Kostým gnome je nemysliteľné bez čiapky. Môže byť šitá z akejkoľvek hrubej tkaniny. Urobte si vousy pre gnome z okrajov alebo vaty.

Módne nápady

Starší chlapci majú tendenciu byť náročnejší na novoročný kostým. Šaty vtipné zvieratá alebo škriatkovia budú vyzerať smiešne na ne. Obrázky hrdinov populárnych kníh, filmov, komiksov sú pre nich vhodné.

Knihy JK Rowlinga sa objavili vo svete detskej literatúry a urobili z Harryho Pottera idol mnohých chlapcov. A byť stelesnení v obraze obľúbeného hrdinu - podobného splneniu sna.

Hlavnými detailmi kostýmu sú plášť, klobúk a okuliare v okrúhlom ráme.

Šatka sa ľahko šije z kusu čiernej hmoty. Môže byť ozdobená červenou podšívkou. Odporúča sa umiestniť znak Gryffindorf - oddelenia školy, kde Harry Potter študuje šaty. Urob si to sám alebo vytlačiť na internete a nalepiť na hustejšiu základňu. Nohavice a košele pod plášťom môžu nosiť akékoľvek.

Nie je tiež ťažké vyrobiť si klobúk z listu kresliaceho papiera a zafarbiť ho. Pokyny sú ľahko dostupné. Alebo si kúpte súpravu pre kreativitu detí "Urob si to sám."

Nie je zlé dopĺňať obraz pruhovanej červenej a žltej kravaty. A čarovná prútik dokončí svoje stvorenie, pri ktorom sa uvoľní vaša predstavivosť.

V dopyte a kostým pirát. Potrebuje široké rozšírené nohavice a pruhovanú vestu. Budete tiež potrebovať široký pás a pláštenku. Pre pršiplášť sa všetky čierne látky zmestia, vzory nájdete na internete. Urobte tri-rohový klobúk z kartónu a ozdobte ho znamením pirátov - lebka so skríženými kosťami, a vložte pero. Vyplňte obrázok pomocou revolverov a dýk. Budú v arzenále hračiek akékoľvek dieťa.

Mnoho detí sa zamilovalo do odvážnych a očarujúcich hrdinov animovaného seriálu a komiksu Ninja Turtle. Chlapci s radosťou z týchto postáv žiadajú od svojich rodičov len také kostýmy.

Hlavným detailom obleku je škrupina. Jednou z myšlienok je použitie hliníkovej formy na pečenie na jej výrobu. Predávajú sa v každom supermarkete alebo na trhu. Je zdobený farebným papierom, fixkami, viacfarebnou lepiacou páskou. Príďte so vzorom vám pomôže fantáziu.Potom prerezajte rohy štrbiny a vložte pásku, s ktorou bude improvizované puzdro pripevnené k telu dieťaťa.

Urobiť ďalší typ brnenia je pracnejšie, ale bude tiež vyzerať reprezentatívnejšie. Z hrubej lepenky, musíte znížiť ovál a šiť kryt na to. Potom vyplňte kryt akýmkoľvek výplňou a šite farebné popruhy. Ozdobte škrupinu s aplikáciami farebných kúskov alebo papiera.

Masku pre korytnačky je možné vyrobiť aj doma.

Ako si vybrať

Pri výbere karnevalového kostýmu najprv zvážte vek dieťaťa. Pre malého chlapca je nepravdepodobné, že by nepochopiteľný obraz Batmana alebo Harryho Pottera bol zaujímavý a že nedáva žiadané pozitívne emócie.

Svetlé oblečenie fantastického charakteru pomôže vytvoriť potrebnú atmosféru. Pre staršieho chlapca môže tento oblek spôsobiť aj negatívnu reakciu - koniec koncov chce byť dospelý a silný.

Okrem toho je potrebné vziať do úvahy charakter a temperament chlapca. Tichý a plachý, nemali by ste sa obliekať do pirátskeho alebo ninja bojového obleku, ale rúcha čarodejníka, astrológa, Harryho Pottera budú skvelo prispôsobené. Pre živého divoška, ​​tieto obrazy sú neharmonické, a preferované možnosti sú rytieri, mušketieri, klauni a imps.

Ale neprehliadnite psychologický aspekt.

Pre chlapca to môže byť dôležité nie tak samotné vybavenie, ako jeho túžba prispôsobiť sa charakteru, ktorý je reprezentovaný, aby sa identifikoval so zvoleným charakterom, to znamená byť odvážny, obratný a silný, uvoľnený alebo múdry, aby mal magické schopnosti.

To znamená, že pred odchodom do obchodu alebo prípravou materiálov na výrobu obleku je dôležité poznať preferencie dieťaťa.

Je dôležité zvoliť veľkosť výrobku. Baggy, alebo naopak, tesný oblek spôsobí stuhnutosť a nepríjemnosti spôsobené pohybom, čo môže pokaziť slávnostnú náladu.

Venujte pozornosť použitým materiálom, najmä pre tie najmenšie - tuhé umelé tkaniny sú pre nich neprijateľné.

Ako vytvoriť úplný obrázok

Vytvorenie plnohodnotného obrazu je dôležitá jeho úplnosť. Dokončenie vytvorí detaily.

Obraz mušketiera je neúplný, ak nemá meč. Je ľahké, aby sa z hrubého drôtu alebo kúpiť. Dokonca taká zdanlivo maličkosť, pretože neprítomnosť peria na klobúku môže spôsobiť, že obrázok bude nedokončený. Harry Potter je nemysliteľný bez okuliarov s okrúhlymi okuliarmi, pirátom - bez pištolí a mágom - bez čarovného prútika.

Je to dosť jednoduché, aby sa tieto prvky šaty sami zo šrotu alebo nájsť dieťa medzi hračkami. Pomôžu však vytvoriť úplný rozpoznateľný obraz. Prečítajte si knihu o obľúbenom charaktere vášho dieťaťa alebo sledujte film - určite to bude užitočné pri vytváraní plnohodnotného obrazu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky