Aký druh kostýmu nosiť dieťa Halloween?

Aký druh kostýmu nosiť dieťa Halloween?

Halloween je originálna oslava, ktorá sa vyznačuje úchvatnými dekoráciami a kostýmmi. Pre dospelých je to veľký dôvod na ponorenie sa do rozprávky a pre deti - potešenie z obliekania a vytvárania nových hrateľných obrázkov. Preto je výber kostýmu pre dieťa vždy dôležitým momentom prípravy spolu s dekoráciou voňavej tekvice.

Módne trendy a nápady

Každý rok sa k oslave Halloweenu pripája viac ľudí, ktorí sa snažia urobiť pre seba a svoje deti nezabudnuteľnými a farebnými.

Výber kostýmu pre dieťa je príjemným a nepríjemným momentom, ktorý spája rodičov a deti, otvára svet fantázie pre dospelých.

Je ťažké sa nestratiť medzi desiatkami kreslených postavičiek, rozprávok a komiksov, pre ktoré majú deti vlastnú módu.

Skutočné kostýmy každý rok ohromujú rozmanitosťou, staré obrazy sú nahradené populárnejšími. Najväčší dopyt medzi oblečenie pre deti:

  • Rôzne rozprávkové a skutočné zvieratá: veľa nádherných kostýmov medveďov, líšok a zajacov je v predaji. Vyrobené z velúrových a umelých kožušín, sú veľmi pohodlné, teplé a nebránia pohybu divoška. Niekoľko ťahov so špeciálnymi farbami na make-up dá obraz úplnosti a zmení dieťa na roztomilého predátora.

Rozprávkové princezny: jemné hrdinky v štýle Rapunzel alebo karikatúra „Studené srdce“ sú veľmi obľúbené u dievčat rôzneho veku. Podlhovasté šaty s luky alebo ozdobnou ozdobou môžu byť šité pridaním čipky, kamienkov alebo korálkov na lem alebo živôtik.

  • Malé hororové príbehy: Halloween je špecifická dovolenka, ktorá je naplnená atmosférou čarodejníctva a strašidelných príbehov. Preto sú každoročne obzvlášť populárne kostýmy v štýle malej čarodejnice alebo upíra. Let fantázie v ich výrobe nie je obmedzený, takže sa môžete stretnúť s čiernymi plášťami, ozdobenými červeným lemom, špičatými klobúkami, doplnenými kovovým pásom. Deti ako obraz čierneho mačiatka alebo netopiera, ako aj malý vtipný duch.
  • Pôvodné hniezdiace bábiky: napriek hojnosti Smeshariki a Pokemon, matryoshka kostýmy zdobené v ruskom ľudovom štýle boli vo veľkej dopyte. Jasné a šťavnaté odtiene, výšivky a aplikácie vo forme kvetov, vtipný make-up na tvári zaručuje zvýšený záujem o toto spolu so všetkými hosťami. Je ľahké urobiť to sami, pomocou starých šatiek z prsníka babičky.
  • Kostýmy pre bábätká: pre deti, ktoré nemôžu chodiť, sú rodičia šťastní, že dostanú najviac zábavné a farebné kostýmy. Sú vyrobené s ohromujúcou predstavivosťou, ktorá robí dieťa fantastickým charakterom: húsenica, pavúk alebo malé mačiatko. V týchto kostýmoch môžete stráviť nezabudnuteľné fotenie, aby ste si tieto chvíle mágie uchovali ako pamiatku.
  • Superhrdinovia: Halloween pre deti je predovšetkým jasným karnevalom, príležitosťou na reinkarnáciu. Preto si nemôžete predstaviť sviatok bez odvážneho Supermana a Batmana, Captain America alebo Hulku. Voľba charakteru bude závisieť od preferencií dieťaťa a rodičia budú musieť tvrdo pracovať, aby sa oblečenie.

Čo nenosiť

Historicky je Halloween spojený s mnohými strašidelnými príbehmi a tradíciami. Pri výbere detského kostýmu by sa však mal brať do úvahy vek a želania dieťaťa, jeho vkus a celý obraz. Deti nemajú výrazný zmysel pre proporcie, takže tipy rodičov by mali pomôcť pri vytváraní originálneho kostýmu. Nemali by ste nosiť oblečenie s množstvom desivých a zlovestných prvkov, aby ste zdôraznili kruté chvíle.Takéto kostýmy len vystrašia malých hostí a samotný chlapec bude do svojho veku vyzerať trápne.

Nemali by ste kopírovať obrázky so sexuálnym podtextom, zobrazovať známe hviezdy alebo hercov.

Takéto napodobeniny vyzerajú nevhodne a pokazia slávnostný pocit. Detské kostýmy by mali mať nádych rozprávok a mágie, preto je najlepšie experimentovať s oblečením čarodejnice alebo víly, pridávajúc jasné akcenty a ľahkosť.

Hlavným kritériom pri nákupe alebo šití detského kostýmu pre Halloween by malo byť pohodlie. Tkaniny a doplnky sú vybrané z prírodných vlákien, aby sa zabránilo alergiám alebo podráždeniu. Rodičia by sa mali riadiť jednoduchosťou a ľahkosťou spojovacích materiálov, bezpečnosťou strun na čelenke alebo dlhej srsti. Vyhnite sa množstvu syntetických látok, ktoré povedú k prehriatiu tela a nepohodlia.

Ako vytvoriť úplný obrázok

Na vytvorenie slávnostného obrazu nestačí jeden kostým. Pre úplnú harmóniu a originalitu sú potrebné nezvyčajné doplnky. Veľkú úlohu zohrávajú masky, ktoré môžu byť hlavným predmetom tvorby celého nasledujúceho kostýmu.

Deti by si nemali kupovať latexové masky, úplne padnú do tváre. Pre nich vhodné drobné doplnky z kartónu, natreté tak, aby zodpovedali hlavnému, alebo ozdobené kamienkami, kúskami kože alebo korálkami. V niektorých kostýmoch je lepšie nahradiť masku tvárovou maľbou. Jedná sa o špeciálne farby určené na aplikáciu na jemnú pokožku dieťaťa akéhokoľvek vzoru. Nespôsobujú alergie a po skončení slávnostnej udalosti sú ľahko vyplavené vodou.

Zaujímavým doplnkom budú originálne klobúky, ktoré si rodičia môžu vytvoriť sami. Lesklá koruna zdobená umelými kameňmi, perím alebo tylom bude vyhovovať obrazu rozprávkovej princeznej. Štýlovejší bude štýlový klobúk alebo klobúk pre malého upíra. Ľahko sa dajú vyrobiť z modelu starej matky, pripevniť maľované perie vtákov, jemný závoj alebo ozdobné prvky v podobe kvetov, motýľov alebo rohov.

Praktická kabelka, v ktorej dieťa zloží chutné darčeky a čokolády od hostí, pomôže dokončiť obrázok Halloween. Mal by byť v súlade s hlavnou stranou a prekrývať sa s ním v dekore. Preto pre výrobu je lepšie použiť kúsky, ktoré zostanú po šití hlavnej súpravy. Môže byť ozdobený svetlými stuhami, pruhmi alebo nášivkami a budúci majiteľ môže byť priťahovaný do výroby.

Štýlové luky

Halloween je originálna dovolenka, ktorá sa môže oslavovať s rodinou alebo sa zúčastniť večierku s hosťami. V každom prípade chce dieťa vyzerať originálne. Ak nemôžete šiť skutočný oblek, môžete vytvoriť len štylizovaný obrázok.

Pre túto „hroznú“ dovolenku je charakteristická kombinácia žiarivo oranžovej farby charakterizujúcej tekvicu a čiernu farbu.

Tá je spojená s hororovými príbehmi a príbehmi o zlých sprievodcoch.

Štýlový luk je vytvorený na základe veku a záujmov dieťaťa. Rodičia sú lepšie konzultovať s ním a zistiť preferencie, zistiť svoj obľúbený charakter. Pre najmenších je optimálne pridávať farby a bohaté farby, lesklé prvky alebo detaily. V ekonomickej verzii je možné vychádzať z jednoduchého oblečenia, ktoré je doplnené plášťom alebo čiapkou.

Vytvorenie štýlového luku bude ťažšie pre tínedžerov: sú už selektívne vo svojich šatách a chcú zapôsobiť na svojich rovesníkov. Obrazy založené na japonskom anime, ktoré vyžadujú originálny make-up a fantastické prvky v kostýme sú veľmi populárne.

Ako základ pre oblečenie pre teenagerov môžete mať čiernu. Používa sa ako plátno na ozdobu, vkladanie jasných detailov vo forme trička alebo šatky. To bude vyzerať dobre tmavé dno a šťavnaté top, ktoré vyzerajú dobre v každom obraze.Dievčatá tohto veku budú vhodné pre rozprávkovú čarodejnicu, ktorá má mnoho vrstiev tenkých tkanín a podobá sa mikine. Malý plstený klobúk so závojom alebo ozdobným pavúkom namiesto brožúry, domácej parochne alebo krásneho ľahkého make-upu ju dokonale doplní.

Rodičia by pri tvorbe obrazu nemali obmedzovať predstavivosť dieťaťa, len ho ticho nasmerovať správnym smerom. A výroba oblečenia a doplnkov k nemu môže spríjemniť rodinné večery.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky