Halloween kostým

Halloween kostým

Jednoduché a originálne nápady.

Halloween je zábavná dovolenka, ktorá k nám prišla zo Západu. Jej počiatky vedú k keltským kmeňom, ktoré počas predkresťanskej éry žili v krajinách Veľkej Británie a severného Francúzska.

V Keltskom roku bol rozdelený na dve ročné obdobia - zimu a leto. 31. októbra skončilo leto a zima vstúpila do zákonných práv. Preto táto noc starí Kelti oslavovali Nový rok.

Podľa legendy sa na Štedrý deň otvorili brány do sveta mŕtvych a duchovia mŕtvych ľudí boli prepustení.

Aby sa nestali obeťami duchov, Kelti sa obliekli do zvieracích koží a strašných rúcha, aby vystrašili prisťahovalcov z ďalšieho sveta.

Obetné obrady boli tiež držané ukľudniť duchmi.

Neskôr cirkev začala vojnu s barbarským zvykom, ale pohanský sviatok prežil všetky historické prevraty a zostal v mysliach ľudu cirkvi, zvaného Deň svätých.

A každý rok sa jej rozsah zvyšuje. Krajiny, ktoré nikdy predtým neoslávili Halloween, sa pripájajú k tradícii obliekania v úžasných a zároveň originálnych kostýmoch, z ktorých niektoré teraz podrobnejšie zvažujeme.

Upír

Snáď najobľúbenejší a najčastejšie reprodukovateľný je obraz upíra. Upír je prvá vec, ktorá prichádza na myseľ pri zmienke o západných mýtických zlých silách. Hlavnou záťažou pri vytváraní luku je makeup. Imitácia krvavých, otrhaných rán, modrastý odtieň tváre, stopy udusenia na krku - horor môže byť preložený do estetiky hotového oblečenia, stačí si vybrať správne príslušenstvo.

Téma Halloween nebol ušetrený takými vynikajúcimi módnymi návrhármi ako Jean Paul Gautier, Galliano, Tom Brown. Medzi ich úspešné nálezy patria prvky gotickej módy vo forme priesvitnej tkaniny - pavučiny, zapletajúce postavu do záverečnej fázy vytvárania obrazu, vyšívané jasnými červenými guľôčkami krvi, bizarnou hrou dúhovej látky.

Čarodejnica

Čarodejnica je tiež skôr tradičný charakter. Môže byť hravá, nahnevaná, desivá, ale bez úspechu vo vysokom širokom klobúku.

Doplňte opäť vytvára náladu a v závislosti od zvolenej farebnej schémy a prvkov tela, obraz preberá poňatý charakter.

Takže pavučina na očných viečkach a pavúk, ktorá sa plazí po líci, zanechá zlovestný dojem a vysledované prehnané mimické vrásky dodajú komicitu.

Okrem špicatého klobúku je čarodejnícke oblečenie zvyčajne dlhé čierne šaty, alebo krátke v súbore s pruhovaným golfom na kolenách alebo pančuchách. Dôležitým doplnkom je aj metla.

zdravotná sestra

Obraz sestry často vzrušuje vedomie mužskej populácie, spôsobuje hravé asociácie, ale na Halloween môžete experimentovať s zaujatosťou v čiernom humore. Krv kvapká na snehobielom rúchu, fialovom gázovom obväze, zejících rán na tele a tvári.

Cítite nedostatok vzrušenia? Na stretnutí s takou sestrou je zaručená adrenalínová rush!

mačka

Ako je dobre známe, čierna mačka je vzdialeným príbuzným zlého ducha, takže by bolo nerozumné nechať stranou zástupcov mačacích bratov.

Obraz môže byť prezentovaný v klasickej verzii - čierny odev, uši, chvost, vhodný make-up a vo fantázii.

Stačí si pripomenúť mačku Cheshire z „Alenky v ríši divov“ s jej nezvyčajným úsmevom, make-up pomôže vytvoriť úplne netriviálny luk.

Harley quinn

Slávny darebák, tmavý analóg Harlequin logicky zapadá do hodnotenia najobľúbenejších postáv, ktorých Halloween kostýmy sú vo vysokej dopyte. Klamný dojem nevinnosti je dosiahnutý odfarbenou tvárou a make-upom, ktorý simuluje karnevalovú masku.

mníška

Dievčatá môžu experimentovať s kostýmom mníšky. Čierne rúcho - mikina s bielymi akcentmi ľahko šijete vlastnými rukami. Popálené alebo krvácajúce okultné znaky dávajú obrazu zlovestný, odpudivý vzhľad. Ani jedna zlá sila nebude riskovať, že sa blíži.

Bábika

Zvláštnosťou bábiky je pevný „sklenený“ vzhľad, ktorý možno dosiahnuť pomocou karnevalových šošoviek, ktoré v súčasnosti predstavuje široký sortiment v mnohých internetových a bežných predajniach optiky.

Bábika pery luk, veľké pehy, šaty la sovietskej školskej uniformy - a bábika je pripravený.

Kostra

Obliekanie kostry na Halloween je klasika žánru, a je tiež možnosť rozpočtu. Ak vám financie nedovoľujú kúpiť hotový oblek, je ľahké kusy zrezať z vhodného papiera a šiť do súpravy pozostávajúcej z čiernych tesne priliehajúcich nohavíc a roláka. Zostáva pre malé - vybrať vhodný make-up.

žolík

Kostým bojovníka s Batman Joker často zaujíma vedúcu pozíciu v rebríčku najobľúbenejších Halloween oblečenie.

Štylizovaný šialený klaun so zelenými vlasmi, smrteľne bledá koža a hrozná jazva vo forme úsmevu na celej tvári nenechá nikoho ľahostajného. Jeho obraz nie je ťažké obnoviť, pretože okrem make-upu a parochne je potrebná len fialová bunda - neoddeliteľná súčasť obrazu žolíka.

Farebná schéma košeľa nie je zásadne dôležitá, ktokoľvek si oblečí kravatu, hlavná vec je byť svetlá a fialové nohavice úspešne nahradia čierne.

Ak nechcete kupovať parochňu na párty, môžete použiť kvaš. Ľahko sa umyje a nepoškodí vlasy.

živá mŕtvola

Zombies sú make-up, karnevalové šošovky, otlčené šaty v dierach a imitácie rán. Hlavné zameranie na tvár. Je dôležité zobraziť prázdne očné jamky, pohľad a sprievodnú farbu pokožky.

Mrtvá nevesta

Vyzerá to obzvlášť impozantne, keď sa dievča ukrýva v útrobách nádherných bielych šiat s imitáciou krvavých škvŕn, drží si hlavu v záreze v páse a drží si hlavu rukami. Divadlo nie je pre slabé srdce.

Dracula

Princ temna si zaslúži titul najobľúbenejšieho charakteru Halloweenských párty. Jeho oblek je rovnako pochmúrny ako krásny. Od Draculy fúka pýchu, osamelosť a smrť. K obrazu prispieva dlhá čierna pláštenka alebo kabát, jasná červeno-červená vesta a bielená tvár.

úmrtia

Docela jednoduchý obraz, ale nie bez hrozienok. Priestranná čierna mikina na päte, maska ​​alebo make-up a nepostrádateľný atribút fingy.

klaun

Klauni sú iní, ale na sviatok Halloween rozhodne zapadajú úžasné v duchu Joker. Aj keď, prečo nie zdobiť v tradičnom štýle? Kto ju pozná, tento zlý duch, možno sa bojí len osôb v make-upu. Malá krvavá slza však nebude zbytočná.

Diabol

Obraz, ktorý je odpudzujúci aj príťažlivý. Takže králik znecitlivený pred boa. Zdá sa, že je to potrebné a bežať, ale nie je žiadna sila na pohyb. Rohy - hlavná časť. A žiarivo červený oblek, najlepšie lesklý latex. Obetiam sa nemožno vyhnúť!

pirát

Oblek je vhodný pre mužskú aj ženskú polovicu populácie. Hlavnými prvkami obrazu sú bandana alebo čelenka v duchu pirátov z Karibiku, ošuntená vesta, vesta alebo tričko s úžasnými symbolmi a topánky - jack topánky. Make-up, štylizovaná maska ​​smrti bude cesta.

Piková kráľovná

Nad vytvorením vhodného luku sa bude treba potiť. Piková kráľovná predpokladá prítomnosť inteligentnej hlavy vlasov, usporiadanej fantastickým spôsobom, napodobňujúcu vrcholový oblek alebo čiernu parochňu.Nádherné šaty s figami, korzet a jabot, plus rukavice, make-up, jedným slovom, verzia je úplne mimo rozpočtu, ale veľmi elegantný.

Červená Karkulka

Nárok na nejednoznačný obraz. Oblečenie pozostávajúce zo sviežej, krátkej fialovej šaty, ktorá zdôrazňuje šarm ženského tela dýcha zmyselnosť a vzrušuje predstavivosť. Je prepletená s naivitou, zúrivosťou a milosťou detí. V závislosti od požadovaného efektu môže byť kostým doplnený o príslušenstvo, ktoré sa líši od originálu. Napríklad by bolo logické nahradiť obsah košíka strašidelnými modelmi oddelených hláv alebo notoricky známou červenou čiapočkou, ktorá by sa zmenila na mávajúci plášť s kapucňou, ktorý je spojený s kapucňou Smrti. Úspech je zaručený!

Krvavá mary

Kostým je podobný oblečeniu kráľovnej Spades, s výnimkou farieb a symbolov. Podľa anglickej legendy sa kráľovná Mária Tudorová vyznačovala neodôvodnenou krutosťou a vášňou pre násilie. Za históriu svojej vlády vypálila na hranici vyše tristo ľudí, za čo získala titul Bloody Mary. Slušný pohľad na sviatok Halloween.

Utopená žena

Hlavné zameranie je na farbu pleti, takže musíte dôkladne pracovať s make-upom. Účinok mokrého oblečenia a mokrých vlasov dáva vzhľad desivej dôveryhodnosti.

Terorista

Usáma bin Ládin nie je komplexný a bude vyžadovať minimálny make-up, pretože slávna brada je dobrou alternatívou k líčeniu. S bielym mikina, príliš veľa povyku nie je uvedený. Lacné a nahnevané.

Jeff zabijak

Horor na krídlach noci je o ňom! Tvár s otvorom otvorom namiesto nosa a úsmevom od ucha k uchu vám umožní spomenúť si na bláznivého klauna Jokera a na zlovestnú masku, ktorá je známa z filmu „Saw“, a nočného moru. Hľa, triasť sa!

Tí, ktorí chcú obnoviť túto krásu, budú potrebovať make-up, karnevalové šošovky a maximálny čas a trpezlivosť. Ale určite to nebude ľahostajné.

strašidelný

Ak sa žiadna myseľ nepáči, môžete si spomenúť na hororové príbehy z filmov, ako sú duchovia, duchovia, múmia, Lucifer, Van Helsing, Frankenstein, Warlock, alebo dať fantáziu a predstavivosť a vytvoriť si svoj vlastný charakter. Hlavná vec, nezabudnite vymazať make-up po párty, inak vidieť seba v zrkadle na druhý deň ráno, riskujete zostávajúce koktanie.

spárované

Pre tých, ktorí plánujú ísť na párty v spoločnosti priateľa alebo člena rodiny, existuje veľa nápadov na pár kostýmov. Tu sú Simpsonovci a Bonnie a Clyde a rodina Addamovcov a jednoduché nenáročné obrázky ako napríklad mobilné telefóny, pár banánov, veľká podprsenka atď.

Aké obleky sú najlepšie - návrhári ponúkajú

Aké obleky sú najlepšie - návrhári ponúkajú

Podľa dizajnérov, najúčinnejšia a win-win možnosť odovzdať pre vaše vlastné v kostýme strana je uchýliť sa k použitiu príslušenstva. Uši, rohy, čiapky, krídla, tesáky, závoj ľahko zachránia situáciu a Dolce & Gabbana urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby boli tieto doplnky ľahko dostupné na predaj.

Téma kostry, lebky nikdy nestratí význam. Mnohí dizajnéri si požičali obľúbenú tlač v tvorbe zbierok karnevalového oblečenia a tiež sa venovali vydaniu vhodnej formy šperkov. Philipp Plein, Alexander McQueen odporúča, aby ste nezanedbávali pracky, prstene, spojky a iné drobnosti, aby ste vytvorili obraz.

Najvhodnejšie pre dovolenkový štýl oblečenia - gotika. Tu budú mať fanúšikovia jasných foriem a bohatých tónov svoju slobodu.

Marc Jacobs navrhuje doplniť oblečenie o roztrhané pančuchy, hrubé topánky a čiernu rúž. Čierne kožené čiapky a netopiere sú absolútnym trendom sezóny.

Horor znásobený groteskou je vždy impozantný a inšpirujúci pre nové majstrovské diela. Dizajnér z Japonska Rei K Awakubo podporuje hypertrofiu, narúša vzhľad línie, mení siluetu.Jej zbierka, vydaná pod značkou Comme des Garcons, rozbije stereotypy a produkuje efekt bomby.

Kde sú extravagantné topánky Christian Louboutin?

a jeho kolegovia v obchode.

Obuv na berle pre dovolenku príde vhod v správny čas!

Ako vytvoriť úplný obrázok

Ako je známe, detaily, menovite kompetentné, úspešné make-up a doplnky, dodávajú obrazu úplnosť. Módne prehliadky sú plné modelov, ako keby neboli z tohto sveta, líšiace sa v strašidelných bielych tváriach a líčení, ktoré je spojené s ďalším svetom. Na dosiahnutie podobného efektu je potrebné zmiešať sypký prášok s očným tieňom modrého odtieňa a aplikovať ho hrubou vrstvou na tvár.

Karnevalové šošovky pomôžu urobiť vzhľad nezvyčajným, hypnotizujúcim, zlovestným a fascinujúcim. Nájdete ich v optických salónoch alebo v internetových obchodoch.

Dôležitú úlohu má parochňa. Po prvé, zachráni vlasy pred negatívnymi účinkami farieb a elektrických klieští, a po druhé, výrazne to ušetrí čas.

Manikúra môže byť stručná, žiadne kudrlinky, len čierny lak na nechty, a môže tvrdiť, že je umelecké dielo, napodobňovať ostré pazúry s efektným vzorom.

Môžete tiež venovať pozornosť falošným riasam. Pomôžu vytvoriť ilúziu očí zapletených na webe.

"Ozdobte" tvár jazvami a ranami nie je ťažké, ale budete potrebovať tekutinu na utiahnutie kože. Ružová kozmetická ceruzka na požadovanom mieste označí jazvu, prikryje špeciálnou tekutinou. Nechajte ho uschnúť a znova aplikovať. Počkajte na záverečné sušenie, zakryte jazvu zvýrazňovačom - kozmetickým prípravkom na zvýraznenie určitých oblastí tváre a zmiešajte základ. Môžete pridať trochu ružovú rúž s posledným dotyk a jazva je pripravený!

Je výhodné si prenajať oblek?

Vzhľadom na to, že karnevalový kostým nie je tak často potrebný, vzniká rozumná otázka, nie je výhodné ho prenajať? V priemere, náklady na prenájom sa odhaduje na 1500 rubľov za deň, čo robí službu pomerne ziskové. Domáce oblečenie bude horšie v kvalite ako továreň, pokiaľ, samozrejme, medzi domácimi nie je žiadna šanca, že v jednej osobe je módna návrhárka a krajčírka, preto je požičiavanie časovo úsporným a profesionálnym šitím.

Z minusov je možné poznamenať, že to nemusí byť správna veľkosť, pretože rezervácia sa vykonáva mesiac pred požadovaným dátumom. Pri uzatváraní zmluvy na realizáciu služieb musí byť klient pripravený na zaplatenie vkladu vo výške trojnásobku denných nákladov na nájom. Po vrátení kostýmu zákazník obdrží zálohu.

Nemali by ste zľavu vyššej moci, ako je tomu v prípade, keď sa počas operácie ukáže byť beznádejne, čo vedie k plateniu nákladov a kostýmov a prenájmu. A tiež existuje riziko, že sa pri odklade tovaru vrátite na dodatočný peňažný úplatok.

Na prenájom, šitie alebo kúpu hotového karnevalového kostýmu sa každý rozhodne sám za seba, ale ak ste úhľadná, povinná a presná osoba, má zmysel využívať služby nájomníkov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky