Oblek pre dievčatá na Nový rok

Oblek pre dievčatá na Nový rok

Najviac magické obdobie roka začína koncom decembra, pretože potom je to potom, že materské školy a školy zorganizujú novoročný ranný večer pre deti. Takéto udalosti nielen pozdvihujú náladu, ale aj to, že dieťa verí v rozprávku.

Je veľmi dôležité, aby maličká móda bola najkrajšou a najkrajšou udalosťou na dlho očakávanej udalosti, preto majú rodičia veľkú zodpovednosť. Našťastie, v našej dobe, hľadanie zaujímavého kostýmu nie je ťažké, pretože výber je neuveriteľne rôznorodý. Poznať niektoré nuansy vám pomôže, aby vaše dieťa najviac šťastný.

Vlastnosti a výhody

Predtým boli na detských večierkoch všetci chlapci zajačikmi a dievčatá boli snehové vločky. Individualita je teraz v móde a dokonca aj deti sa o to usilujú. Vaše dieťa vám bude vďačné za jedinečný a krásny kostým, ktorý zanechá vo Vašej pamäti len pozitívne emócie. Navyše, teraz je množstvo takýchto vecí upokojujúce situáciu ich rodičov.

Môžete zdôrazniť koníčky alebo záľuby svojho dieťaťa tým, že kúpite podobný kostým pre ňu. A tí, ktorí sú obmedzení financiami, budú vždy schopní vytvoriť niečo vlastné z improvizovaných prostriedkov. Platí to najmä pre deti z detskej izby, pretože na nich nezáleží na karnevalovom oblečení.

Mimochodom, existujú pomerne všestranné výrobky, ktoré sa dajú ľahko používať niekoľko rokov. Takže sa zachránite pred zbytočnými výdavkami a úzkosťou pri hľadaní.

Pamätajte, že v detstve úprimné emócie nie sú spojené s drahými nákupmi, ale s jasnými udalosťami. Neprehľadávajte svoju dcéru radosťou.

Typy kostýmov pre dievčatá na Nový rok

Snehové panny

Byť vnučkou Santa Clausa je zvláštne privilégium, ktoré poteší každé dievča. Takýto oblek sa najčastejšie vyskytuje v obchodoch a je veľmi ľahké ho robiť doma.

Základom sú modré, biele alebo modré šaty z ľahkej a hladkej tkaniny, ktoré sa trochu rozsvietia vo svetle. Zvyčajne je zdobený rôznymi korálkami, šnúrkami a výšivkou. Manžety zdobené bielou srsťou vyzerajú krásne. Všeobecne platí, že hojnosť a vzdušnosť sú vítané.

Na hlavu sa často nosí kokoshnik alebo zaujímavá čiapka. Tiež milujú kamienky, nadýchané zdriemnutie a nezvyčajné vzory. Na nohách môžete nosiť látkové topánky alebo biele plstené topánky.

snehové vločky

To je jeden z najpopulárnejších kostýmov od 80. rokov. Mamičky si spomínajú na svoje detstvo, obliekajú svoju dcéru v podobnom oblečení. Okrem toho sa považuje za univerzálny, jednoduchý a pomerne demokratický.

Výrobok je určite biely našuchorený šaty, ktoré vyzerá ako veľký kruh zhora. Najlepšie zo všetkého je, ak sukňa bude dosť tuhá a stojace, ako tutu v balerínach. Vrchol môže byť akýkoľvek, ale transparentné rukávy lucerny a lesklý golier bude vyzerať obzvlášť krásne.

Ozdobte oblečenie rôznymi korálkami, čipkou, duhovými stuhami a niekým ešte pozlátko. Nad hlavou sa môže nosiť diadém alebo tiara v tvare snehovej vločky. Pokiaľ ide o topánky, biele alebo strieborné sandále budú vyzerať skvele.

veveričky

U detí je veverička spojená s niečím krehkým, našuchoreným a veľmi roztomilým. Akékoľvek dieťa sa rád oblieka do takéhoto zvieraťa.

K tomu potrebujete jasné oranžové alebo hnedé šaty, ktoré môžu byť trochu rozšírené. Dno je často zdobené kontrastnou kožušinou, ktorá je tiež prítomná vo forme strapcov na ušiach a niektorých ďalších detailov.Za ním určite musí byť čistý, stojaci chvost. Mimochodom, namiesto oblečenia môžete použiť šaty s bielou blúzkou.

Na hlave môžete nosiť jednoduché trojuholníkové uši na okraji alebo klobúk so zvieračom. Druhá možnosť bude oveľa zaujímavejšia a úplnejšia. Na nohách by sa mali nosiť baletky alebo topánky, ktoré budú odrážať farbu kostýmu.

Víly

Dievčatá milujú karikatúry o magických postavách, takže táto výstroj spôsobí veľa emócií.

Hlavným atribútom rozprávky je jej čarovná palička, o ktorej sa v žiadnom prípade nedá zabudnúť. Čo sa týka samotného kostýmu, pozostáva z načechraných priesvitných šiat a čelenky. Sukňa by mala byť veľmi objemná a vyzerať ako tulipán. Vrchol môže byť hocijaký, ale na zadnej strane sa musí predvádzať ľahké a elegantné krídla.

Z doplnkov je potrebné dať prednosť čiapke alebo vence z umelých kvetov. Obraz bude doplnený o roztomilé topánky v podobnom štýle, ktoré môžu byť doplnené farebnými legínkami.

morské panny

Toto je veľmi neobvyklý kostým, ktorý určite ocenia všetci okolo.

Môže sa skladať z jednodielneho oblečenia alebo sukne s blúzkou. Dno by malo byť rovné alebo tesne priliehajúce, ale pod kolenami by mala byť sukňa rozšírená. Môžete jednoducho pridať priehľadnú viacvrstvovú tkaninu na spodnej strane nôh alebo ju usporiadať vo forme chvosta. Škálovitý materiál je vítaný. Vrch by mal byť tesný, ale oblečenie s mušľami v oblasti hrudníka bude vyzerať obzvlášť roztomilé.

Nezabudnite, že musíte nájsť oblek z tyrkysových alebo morských odtieňov, ktoré môžu kombinovať hru fialové, ružové a strieborné tóny. Čelenka nie je povinná, ale parochňa červenej farby, podobne ako Ariel, bude mimoriadne neobvyklá. Môžete tiež nosiť rámček alebo vlásenku s veľkým kvetom. Topánky musia byť pozoruhodné.

Vianočné stromčeky

Pure Nový rok kostým, ktorý vždy vyzerá veľmi svetlé a originálne. Najviac vítané je vrstvenie, ktoré vytvorí ilúziu úrovní.

Je založený na zelenej farbe, ktorá môže byť úplne iná. Najjednoduchším a najbežnejším materiálom pre neho bude tyl, ktorý dokonale drží svoj tvar a vyzerá veľmi slávnostne. Vo vrstvách sa navzájom prekrýva, čím sa zvyšuje v spodnej časti kruhu. Hrany môžu byť zdobené kontrastným volánikom a do vrstiev môžu byť pridané rôzne hračky na vianočný stromček. Môžu byť malé a skutočné, a môžu byť gule z paralon alebo dekoratívne doplnky.

Môžete nosiť zelenú čiapku zdobenú rovnakými detailmi na hlave, alebo jednoducho urobiť krásny účes. Topánky na vysokom podpätku alebo sandále na trávu budú vyzerať skvele.

Červená Karkulka

Teraz veľa ľudí zabudne na tento charakter, takže tento kostým bude vyzerať veľmi svetlé a nezvyčajné na vianočný večierok.

Najjednoduchší spôsob, ako si kúpiť sadu červených sukní a bielu blúzku. Dno by malo byť rozšírené, ale pomerne jednoduché. Môžete to urobiť bez inej výzdoby. Pokiaľ ide o tričko, mali by ste si vybrať model s volánikmi, luky a rukávy-lucerny. Vrch bude čiastočne pokrytý čiernou vestou so šnurovaním a sukňa je malá zástera čipky.

Pokiaľ ide o čelenku, roztomilý hlboký červený uzáver je neoddeliteľnou súčasťou obrazu. Oblečenie môže dotvárať biele ponožky a otvorené sandále.

pirát

Ak váš fidget miluje vyliezť na stromy a hrať si s chlapcami, potom sa jej určite bude páčiť taký drzý oblek.

Môže sa skladať z blúzky a otrhanej sukne alebo kožených nohavíc. Farby kostýmu by mali byť hnedé, čierne alebo hnedé. Takéto odtiene sú spojené s týmto nejednoznačným charakterom. Nezabudnite nosiť pruhované oblečenie. Veľkú úlohu bude hrať masívny pás s veľkou kovovou sponou.

Nezabudnite, že obraz piráta nebude fungovať bez značkového klobúka s lebkou a kosťami. Je ľahké nájsť v téme obchody, takže by nemali byť žiadne problémy.Ak si vyberiete sukňu, potom môžete nosiť čierne legíny na nohy a topánky by mali byť uprednostňované pred kovbojskými topánkami.

včely

Veľmi roztomilý a veľmi jednoduchý oblek, ktorý je teraz veľmi populárny.

Samozrejme, masívne paralonové základy budú vyzerať veľmi originálne, ale nebudú najpohodlnejšie. Pre dievča to stojí za to kúpiť známe šaty z čiernej a žltej farby. To môže byť pruhované po obvode, alebo len v dolnej časti. Treba povedať, že najlepšie vyzerajúce štýly s našuchorenou sukňou, pretože včela a táto oblasť je objemná.

Nezabudnite na krídla na zadnej strane a antény na hlave. Dokonale dopĺňajú outfitové pruhované pančuchy a čierne topánky.

kura

Tento kostým vždy vyzerá veľmi roztomilý, ale častejšie je možné stretnúť sa s najmladšími deťmi.

V oddeleniach môžete ľahko nájsť objemovú kombinézu so širokými rukávmi a roztomilý klobúk. Žlté šaty s rozšírenou sukňou sú však vhodnejšie pre dievčatá. Doplňte aj obraz rukávu vo forme kuracieho krídla, ktoré môže byť doplnené perím alebo rebrovaným vzorom. Rôzne kudrlinky, volánky sú vítané, ale farebné doplnky budú zbytočné.

Dieťa môže nosiť hlboký klobúk s náhubkom alebo zdobenou kapucňou vedľa oblečenia na hlave. Pre plný obraz, môžete si kúpiť alebo šiť papuče vo forme nôh.

netopier

Veľmi špecifický obraz pre dievča. Malo by sa zvoliť len vtedy, ak sa o to dieťa sám opýta.

Zvyčajne sa skladá z čiernej kombinézy, ktorá by mala zodpovedať obrázku. Druhým veľmi dôležitým detailom je pláštenka, ktorá je upevnená na zadnej strane. Kostým sa ukazuje, že je dosť pochmúrny, ale všetko môže opraviť drobné detaily. Napríklad, priesvitný plášť, ktorý môže byť zdobený bielymi žilami, bude vyzerať zaujímavejšie. Môžete tiež vyrobiť kombinézu a pláštenku v kontrastných farbách.

Nezabudnite si na hlavu nosiť klobúk s trojuholníkovými ušami. Ak je to možné, potom sa pozrite na klobúk s ňucháčom myši. Topánky musia byť čierne.

myši

Hrdina mnohých rozprávok je pomerne populárny a jednoduchý kostým na dovolenku.

Tento obrázok má niekoľko variácií. Súprava sa môže skladať z bieleho roláka, šedej vesty a rovnakých šortiek. Bude tiež zaujímavé pozrieť sa na šaty z grafitového tieňa alebo na letné šaty. Ďalší tandem je kombinácia trička, sukne a krátkeho plášťa na pleciach. Vyberte si možnosť, ktorá je skôr ako vaše dieťa.

Nezabudnite, že kostým by mal byť zdobený dlhým chvostom a čiapkou alebo rámček s ušami. Okolo krku sa môže nosiť motýľ a na nohách ponožky a baletky.

žaby

Nie všetky dievčatá sa budú páčiť tento tematický kostým, takže sa určite opýtajte na názor dieťaťa.

Táto výbava je tiež dosť rôznorodá. Často sú súčasťou šortky s manžetami, tričko a vestu. Nemenej populárna verzia oblečenia s volumetrickým dnom alebo letným oblečením. Najjednoduchší spôsob, ako nájsť sukňu, rolák a plášť. Bunda by mala byť biela a všetky ostatné časti majú zvyčajne trávnatý alebo močiarny odtieň.

Žlté volánky alebo samostatné prvky rovnakého tónu budú vyzerať krásne. Nezabudnite do súpravy pridať hlboký klobúk s žabou papulou a malými ušami. Nádherne dopĺňajú túto kombináciu farebných rukavíc a šalátových topánok.

Malvína

Krásny a čisto ženský obraz pre každú slávnostnú akciu.

Klasický kostým je kombináciou sviežich, no krátkych šiat a pantaloonov. Volániky, čipky a volánky kontrastného tieňa nikdy nebudú zbytočné. Čo sa týka základných farieb, modré, modré a biele tóny sú vítané.

Neodmysliteľnou súčasťou tejto výbavy sú modré kučery. Ak nemáte možnosť kúpiť parochňu, môžete jednoducho urobiť kučery alebo kúpiť modré pastelky na vlasy. Nezabudnite si tiež kúpiť rám s veľkým saténovým lukom.Pančucháče alebo ponožky by mali byť biele a z topánok môžete nosiť svetlé sandále.

králiček

Jeden z najprístupnejších a najobľúbenejších postáv pre slávnostné kostýmy.

V obchodoch môžete ľahko nájsť dlhú kombinézu bielej alebo sivej s ružovočerveným bruchom. Zvyčajne má okamžite kapucňu zdobenú ušami a zvieraciu papuľu. Pre niekoho je však jednoduchšie kúpiť si jednotlivé šortky alebo sukňu a kombinovať ich s rolákom a vestou. Menej často je možné stretnúť sa so spálenými šaty alebo šaty s plášťom.

Možno, že samostatné súbory budú nielen demokratické, ale aj pohodlnejšie. Okrem toho, dieťa môže byť horúce v kombinéze, ktorá bude neuveriteľne kaziť náladu jej a ďalších. Mimochodom, namiesto teplej čiapky si môžete kúpiť rám s dlhými ušami.

princezná

Najuniverzálnejší outfit, ktorý môže byť nasadený na mnoho aktivít.

Teraz vo veľkom dopyt princezná niektorých karikatúr. Pre modré šaty Cinderella oblek s brilantným dekorom a malým diadémom. Princezná Aurora by mala mať dlhé ružové šaty so sviežim lemom. Princezná z mestských hudobníkov v Brémach je oblečená v červenom oblečení s kožušinovým golierom.

Vo všeobecnosti by mal byť obraz ženský a báječný. Ak chcete kúpiť niečo bez témy, potom neváhajte kúpiť nádherné snehovo biele šaty, zdobené korálky, kamienky a nenápadné doplnky. Elegantný tiara a elegantné topánky vždy doplnia báječný obraz.

Lady bug

Miliony sa zamilovali do tohto populárneho charakteru, takže kostýmy Lady Bagh sa už objavili na mnohých oddeleniach.

Tento jednoduchý outfit sa skladá z montovanej kombinézy s uzavretou nohou. No, ak výrobok bude mať aj vstavané rukavice. Obraz však nebude fungovať, ak farba nezodpovedá kostýmu skutočného heroínu. Karikatúra ukazuje červenú kombinézu zdobenú čiernym hráškom.

Ďalším dôležitým prvkom bude očná maska ​​rovnakej farby. Mimochodom, je to lacnejšie maľovať so špeciálnymi farbami.

zlý

Tento charakter je spojený s niečím trochu desivým, ale zároveň dominujúcim a mocným. Tieto kostýmy miloval nielen deti, ale aj dospelí.

Súčasťou kostýmu sú dlhé čierne šaty, ktoré môžu mať malý vláčik. Nosí rovnaký tmavý plášť, ktorý môže byť upevnený brilantnou brošňou. Niektorí pridávajú krídla alebo transparentný plášť do chrbta. Vysoká brána dopĺňa výstroj, ktorá sa podobá niekoľkým okvetným lístkom.

Najznámejším kúskom Maleficentu je však jej čelenka. Hodí sa do hlavy a plynule sa mení na rohy, ako baran. Iba táto položka je nutne čierna. To pomôže doplniť obraz tenkej trstiny a elegantné tmavé topánky.

Ako si vybrať

V prvom rade je potrebné opýtať sa dieťaťa na to, kto chce byť na dovolenke. Len mi povedzte vopred, že si musíte vybrať medzi niekoľkými kostýmmi. Tento krok vám umožní kúpiť cenovo dostupnejšiu a lacnejšiu možnosť.

Najlepšie zo všetkého je, ak prídete do obchodu s dieťaťom, pretože potom bude môcť vyskúšať oblečenie. Je veľmi dôležité, aby sa v ňom cítila pohodlne a ľahko.

Ak nemáte veľa peňazí, neponáhľajte si šiť výrobok sami, pretože teraz existuje pomerne málo spoločností, ktoré si takéto veci prenajímajú.

Vždy dbajte na kvalitu šitia, pretože nechcete, aby sa dieťa cítilo horšie a viac neupravené ako iné deti. Aby ste to dosiahli, skontrolujte vopred švy a príslušenstvo.

Ako doplniť obrázok

Oblek by mal byť vždy plný. Ak si vyberiete postavu, nezabudnite doplniť základnú výbavu klobúkom a vhodnými topánkami.

Veľkú úlohu môžu hrať obyčajné pančuchy a ponožky, ale určitého odtieňa. To isté možno povedať o farbe sandálov alebo topánok. Ak je celý obraz svetlý, tmavé topánky zničia všetko.

Aj kostým môže byť porazený rôznymi dekoráciami.Ak dievča má prepichnuté uši, potom tematické náušnice budú hrať veľkú úlohu. V opačnom prípade môžu uložiť klipy, ktoré sú veľmi populárne v tejto sezóne.

Niektoré ženské súpravy, ktoré môžete ľahko obohatiť o krásny prívesok, brož alebo elegantné rukavice. Ak si vyberiete zviera, môžete bezpečne experimentovať s make-upom. Natrite nos a vždy ťahajte anténu. Rozhodne vás nikto nebude súdiť za takýto obraz.

Možno, že nejaký výrobok bude vyzerať lepšie s určitou maskou alebo kabelkou. Pokúste sa pridať rôzne detaily, ako aj vypočuť si názor malého experta.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky