Karnevalové kostýmy pre deti

Karnevalové kostýmy pre deti

Slávnostné obdobie je na ceste, čo znamená, že je čas premýšľať o karnevalovom kostýme pre vaše dieťa.

Vlastnosti a výhody

Silvester alebo matiné - pre dieťa je to vždy kúzlo. Pridať k tejto udalosti entourage štýlový karnevalový kostým pomáha.

Kostým pre maškarný obraz je obraz postavy. Môže to byť Sneh Maiden, Kolobok a dokonca aj obľúbený chlapec Spidermana.

Karnevalové oblečenie pre vaše milované potomstvo môže byť vykonané samostatne, ale niekedy to nemusí byť čas pripraviť sa na dovolenku. V tejto situácii prídu na záchranu hotové kostýmy, ktoré majú niekoľko výhod:

  • presný zásah do obrázku;
  • použitie vysokokvalitných a trvanlivých materiálov;
  • estetika;
  • populárne a populárne nápady.

Nápady na maškarné šaty

Myšlienky karnevalového kostýmu môžu byť neobmedzené. Opýtajte sa dieťaťa na jeho preferencie a túžby, pretože nie každý chce byť v úlohe superman alebo roztomilý zajačik. Uvádzame najobľúbenejšie postavy detí.

zlý

Dobrá víla lesa, urazená a rozrušená, ale nestratila milosrdenstvo, bola horlivo milovaná dievčatami, chlapcami a dokonca dospelými. Jej jasný obraz sa stal nápadom na stelesnenie mladých módnych žien, ktoré snívajú o mágii.

Obraz možno vytvoriť pomocou dvoch. Prvá možnosť je obraz roztomilé dievča s rohy a veľké krídla. Šaty v tomto obraze by mali byť ľahké a jednoduché v khaki alebo olivách.

Druhá možnosť - Maleficent po strate krídel. Kostým pre tento obrázok by mal byť klobúk vo forme čiernych rohov a čierny plášť na podlahu. Najjednoduchšou možnosťou by boli rohy na okraji, ťažšie - klobúk vo forme čiapky s alebo bez kravaty.

požiarne

Hasiči sú hrdinovia v očiach dieťaťa. A kto aspoň raz nechcel zachrániť ľudí a odvážne bojovať proti ohňu?

Ak vaše dieťa sníva o takejto úlohe, nemali by ste mu túto malú radosť poprieť, najmä preto, že kostým sa vykonáva jednoducho a obsahuje len niekoľko detailov.

Napríklad mladý hasič potrebuje pracovnú bundu a nohavice v červenej alebo čiernej farbe s horizontálnymi pruhmi reflektorov. Nezabudnite na gumové topánky, ale nahradiť ťažké gumy pomôže moderné penové materiály pre vodotesné topánky. Hasičský klobúk - helma. Medzi atribúty statočného muža musí byť hasiaci prístroj, ktorý môže byť nahradený štýlovým batohom pre takú uniformu.

Lekári

Dobrým riešením pre každú udalosť je obraz milého lekára pre deti. Lekársky oblek môže byť modrý a možno aj biely. Treba povedať, že je ľahšie stavať, pretože dosť bieleho rúcha a čiapky. Ak sa rozhodnete urobiť model sami, skladujte na pásoch červenej látky pre kríž alebo farby na tkaniny. Zaujímavým atribútom bude veľký teplomer a okuliare.

policajt

Odvážny obraz sa objaví s oblečením policajta. Pre predstavu okresného policajta je vhodná bunda a modré nohavice a čiapka, pre dôstojníka dopravnej polície - plášť s reflektormi a policajný prútik.

pálkar

Po celé roky, Batman stál stráž nad dobrom a spravodlivosťou. Tento odvážny a odvážny hrdina - charakter filmov a komiksov sa stal klasickým karnevalovým obrazom pre deti všetkých vekových kategórií.

Pre deti má kostým tvar kombinézy s plášťom a maskou. Starší chlapci hodia samostatný model s bundou s potlačou svalov a nohavíc.

strašiak v záhrade

Strašiak je roztomilý a jednoduchý obraz často používaný v materských školách.Samozrejme, to stalo sa populárne po prepustení Wizard of Emerald City.

Rozbitý slamený klobúk, kombinéza s náplasťami a široká košeľa s náplasťami na lakte pomôže vytvoriť strašiaka.

Nemyslite si, že takýto obraz vyzerá bez chuti, pretože plnenie úloh materskej školy, môžete využiť všetky svoje talenty. Tak, strašiak kostým na záhrade pre dievčatá sa transformuje do veľmi štýlový vzhľad s pomocou sukne oranžové a hnedé tóny z tylu, slnečnice a klobúk.

kuchári

Cook je hodná profesia, dobre známa všetkým deťom. Dobrí kuchári z materskej školy ich vždy kŕmia a ošetrujú želé, čím sa dieťa dostáva do sveta kombinácie rôznych chutí.

Zručne žonglovanie s naberačkami a lyžičkami je snom mnohých detí, pretože je to pre dospelých tak jednoduché. Kuchársky oblek obsahuje čiapku a župan s pohodlnými vreckami na všetky potrebné potreby.

mačky

Zvieratá sú tiež zaradené do kategórie obľúbených obrázkov. Takže kostým pre mačky bude zrozumiteľný aj pre dvojročné deti. Hovorí sa, že v závislosti od veku kostým tohto zvieraťa vyzerá inak. Tak, vo verzii pre deti, načechraná kombinéza s kapucňou-uši a nohy v podobe topánok je možné. Pohodlné tkaniny pre takýto model bude fleece, pretože v ňom dieťa bude pohodlné, aj keď je miestnosť dosť dusno.

Kočka pre staršie deti patrí vo väčšine prípadov dievčatám. Čelenka vo forme hlavy mačky a mys-mys na ramenách bude roztomilý a rozpočet image.

pirát

Ďalším snom detí je navštíviť skutočnú loď pri hľadaní pokladu. Pirát kostým prinesie dieťa bližšie k tomuto snu.

Biela saténová košeľa so širokým zapínaním na golier, vestou, voľnými nohavicami a samozrejme čepeľou bude vyhovovať vzhľadu. Hlava môže byť ozdobená klobúkom s lebkou, červeným alebo čiernym šatkou alebo bandážou.

Ak vaše milované dieťa skontrolovalo všetky časti Jack-Sparrow, môžete hľadať komponenty tohto jasného a originálneho obrazu. Pripomeňme, že Jack sa vyznačoval dlhými vlasmi, čo znamená, že klobúk s prekrývajúcimi sa dlhými kučeravkami sa tu nedá urobiť. Očný make-up by mal zodpovedať aj obrazu. Očné linky pre horné a dolné viečka prinesú mladého piráta bližšie k originálu.

Červená Karkulka

Obraz, na ktorý sa časom nezabúda, je sladká a milá Červená Karkulka. Tento charakter milovanej rozprávky má charakteristické a veľmi rozoznateľné črty, čo je pravdepodobne dôvod, prečo je vždy presným zásahom do obrazu.

Pre realizáciu myšlienky potrebujete červený klobúk, šaty alebo sukňu červenej farby vznešeného štýlu, vesty a zástery. Dodatok - kôš koláčov.

Drak

Pôvodný nápad by bol dračí kostým. Pre deti na realizáciu obrazu potrebujete v tejto kategórii len kombinézu s kapucňou. Starší chlapci potrebujú presnejšie kreslenie. Takže, dračie prsia môžu byť vyrobené z kovových šupín a namiesto kapucne môže byť použitá samostatná čelenka vo forme divokých úst. Farebná paleta dračích kostýmov je zelená, žltá a červená.

Baba Yagi

Hrdina karnevalového kostýmu nie je vždy pozitívny a dobre milovaný charakter. Je nepravdepodobné, že by sa niekto rozhodol zostať v tomto obraze pre Nový rok, ale každý matinej vyžaduje Baba Yaga, čo znamená, že kostým by mal byť.

Vykonať to je hračka. Základom je šál, sandále a dlhé šaty s voľným strihom, doplnené zásterou v záplatách. Nezabudnite na metlu.

medveď

Medveď hnedý - vtipný a vtipný charakter karikatúr a rozprávok. Vyznačuje sa svojou silou a silou pred ostatnými zvieratami, čo je dôvod, prečo chlapci milujú konať vo svojom obraze toľko.

Súčasťou kostýmu medveďa je klobúk vo forme medvedovej hlavy, vesty a šortiek zo zamatovej a načechranej látky. Jednoduchšia možnosť by bola semi-overaly na remienkoch.

ninja

A chlapci sen byť silný a nepolapiteľný, ako je Ninja.Aby ste stelesnili obraz, budete potrebovať pletenú prilbu s otvorenou očnou oblasťou alebo náplasťou, ktorá sa pohodlnejšie nosí.

Ďalej, obraz Ninja má svoje vlastné vetvenie. Takže hrdinovia komiksu Ninja Korytnačky by mali mať brnenie na chrbte, a bojovníci by mali mať plášť, pevný čierny oblek a opasok.

dinosaurus

Dinosaurus kostým má podobnosť s drakom model, ale paleta farieb je tu najrozmanitejšie, čo znamená, že obraz je viac originálny. Oranžové, červené a opakujúce sa odtiene plazov zvýraznia dieťa z davu.

Deadpool

Novinka v zbierke karnevalových kostýmov - obraz Deadpoolu. Odvážny bojovník vykonávaný dieťaťom by mal byť oblečený v červenej uzavretej kombinéze s čiernymi vložkami na ramenách, členkoch a očiach.

škriatok

Nový rok a báječný je obraz škriatka. Tento malý muž vždy ukazuje svoju múdrosť, láskavosť a lásku k deťom predškolského obrazu.

Na jeho realizáciu je potrebná červená čiapka, vesta s opaskom, kraťasy a podkolienky alebo horizontálne pruhy. Nerobte tu bez brady a vtipných topánok s ostrými obrátenými nosmi.

Ako si vybrať

Výber kostýmu pre matiné je kľúčovým krokom, ktorý si vyžaduje osobitnú pozornosť rodičov. Dieťa, rovnako ako dospelý, chce získať súhlas svojich priateľov a dospelých a určite nechce byť zosmiešňovaný.

Aj keď sa vám zdá, že kostým je veľmi štýlový a nádherný, získajte názor dieťaťa na túto vec. Dosiahnutie konsenzu je hlavným cieľom správnej voľby.

Ak je vybraný znak, je čas ísť hľadať kvalitný kostým. S ručne písaným výkonom budete potrebovať dobré prírodné látky. Stojí za to povedať, že sa neodporúča vybrať hotový oblek vyrobený z lacnej syntetiky, pretože detská pokožka je stále taká ponuka a bude trvať aspoň pár hodín, kým sa v tomto oblečení.

Vyberte si pohodlné diely pre vaše dieťa, napríklad klobúky, ktoré sa dajú ľahko odstrániť.

Ako doplniť obrázok

Doplňte obraz charakteristických atribútov. Kabelka a topánky by mali zodpovedať charakteru, takže keď dokončujete kostým, pozrite sa na detaily.

Premýšľajte o make-up, pretože v niektorých obrazoch je to nemožné urobiť bez neho. Moderné technológie poskytujú hypoalergénnu detskú kozmetiku, takže presné stelesnenie hrdinu dopadne bez poškodenia pokožky.

Štýlové obrázky

Zlo a strašidelný šedý vlk vyzerá na deti veľmi vtipné. Nadýchaný povrch tkaniny kombinézy poteší dieťa svojou mäkkosťou.

Popoluška z karikatúry Disneyho v modrých šatách si spomínala na svoju príťažlivosť pre mnoho dievčat. Svieži lem a malá koruna na hlave umožní mladej princeznej, aby sa počas dovolenky cítili výnimočne.

Jeden z najjasnejších sú orientálne kostýmy. Pre chlapca zapadá do obrazu chytrej Malej Múky. Nohavice s gumami na členkoch a tričko s elastickým pásikom na zápästí sú vyrobené zo saténovej tkaniny. Červené topánky dotvárajú vzhľad.

Každý vie, že rozprávka o Koloboku sa stáva častým vyjadrením v materskej škole. Žltý klobúk, tielko s veselou tvárou a šortkami stelesní roztomilý vzhľad.

Deti milujú sladkosti toľko, tak prečo nie znovu obraz všetkých zbožňovaných cukroví? Rámček s cukríkom a šaty vyrobené v ružovej, modrej, vzdušnej, ako marshmallow - to sú všetky prvky tohto originálneho kostýmu.

Úsmevný ponurý deň jasnejší. Kostým roztomilého Malého mývala vám pripomenie láskavosť a naplní priateľstvo akoukoľvek dovolenkou pre deti. Kožušinové palčiaky, vesta, klobúk a pruhovaný chvost vytvoria presný obraz.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky