Vajcia v tvare Huba

Vajcia v tvare Huba

Moderné dievča chce vyzerať, že je preč z obalu lesklého časopisu. Jednou z najdôležitejších zložiek bezchybného vzhľadu je hladká pokožka tváre. Problémom však je použitie tonálnych prostriedkov - neležia a sú viditeľné na koži za denného svetla. Je to pre maximálnu bezchybnú aplikáciu tónu, ktorý masový trh ponúka obrovské množstvo rôznych nových produktov. Jeden z nich považujeme v našom článku.

Čo sa to nazýva?

Jedna z najobľúbenejších v našich novinkách - špongia, vyrobená v tvare vajca. Táto novinka našla svoj výklenok v make-up tašky profesionálnych vizážistov a získala veľa pozitívnych hodnotení. S pomocou takejto špongie aplikujú základ na make-up, tonálne prostriedky, BB - a SS krém, červenanie a odtieň krémovej štruktúry. Zavolajte to špongia krása - mixér.

Vlastnosti a výhody

Aká je jedinečnosť takejto špongie? Väčšina dievčat, ktoré dávajú prednosť prírodnému make-upu, čelia problému "viditeľnosti" tonálnych základov na ich koži. Majitelia suchej pokožky alebo problémy s lúpaním pri aplikácii tónu sú ešte ostrejšie, pretože krém nespadá hladko, čím sa zvýrazňujú nedostatky takejto kože. Vďaka špongiam vo forme semenníkov zostávajú základy a primery na pokožke najviac nepostrehnuteľné, čím sa vyrovnáva jej textúra a farba.

Tvarovitá forma huby v tvare slzy je jednou z jej hlavných výhod, pretože špicatý koniec pomáha aplikovať tonálny nástroj na najťažšie prístupných miestach a nedostatok uhlovosti nenecháva pokožku na líniách a jasných hraniciach. Materiál, z ktorého je kozmetický mixér vyrobený, neabsorbuje základ, ktorý šetrí peniaze. V kompozícii sú tiež látky, ktoré zabraňujú tvorbe bakteriálnej flóry na špongii.

Kozmetický mixér sa líši od ostatných špongií nielen v tvare, ale aj v materiáli. Textúra špongie sa podobá zamatovej pokožke, zvyčajne v ružovej farbe. Neobsahuje latex a iné alergénne zložky, takže každé dievča bude vyhovovať absolútne.

Jedna z popredných spoločností v kozmetickom priemysle, Mac, predstavila kozmetické mixéry množine svojich korektorov (palety, ktoré dokážu pojať približne 15 rôznych farieb) v tvare vajíčka a podobného tvaru, ale s prstovým žliabkom, ktorý sa tiež ukázal ako pohodlný. v žiadosti a dostal veľa ocenení.

Ako používať?

Ak chcete, aby kozmetický mixér plnil všetky svoje funkcie čo najviac, musíte ho používať správne. Ak chcete zachrániť nadáciu, pred aplikáciou špongie, je potrebné ju ponoriť niekoľkokrát do studenej, čistej vody, pričom zakaždým ju mierne vyžmýkate. Potom ho osušte suchým uterákom. Špongia sa zväčší, čo znamená, že materiál absorboval vlhkosť, čo znamená, že tonálny rámec bude ležať na tvári s tenšou vrstvou.

Tonálne prostriedky a iné prostriedky na vyrovnávanie pokožky pokožkou by sa mali aplikovať na tvár tak, ako keby sa nástroj vtlačil do kože.

Ostré hrany sú určené na použitie na ťažko dostupných miestach, ako sú rohy očí, pier a nosa. Ploché okraje špongie sú zatienené cez líca a čelo.

Ako sa starať?

Aby kozmetický mixér vydržal dlhú dobu a baktérie sa na ňom nepomnožili, je potrebné, aby sa oň správne staral. Môžete si kúpiť špeciálne čistiace prostriedky určené na umývanie takejto špongie, neobsahujú agresívne kyseliny a alkohol v zmesi a sú ideálne na umývanie. Môžete nahradiť špeciálne výrobky bežným mydlom, výrobcovia vám odporúčajú nepoužívať čistiace prostriedky na umývanie riadu alebo oblečenia, ale „jemné“ zloženie detských mydiel bude dokonale nahradené špeciálnymi čistiacimi prostriedkami.

Namočte špongiu a nahraďte ju pod prúdom vody a súčasne ju stláčajte. Ak je voda jasná, znamená to, že je čistá. Zostáva stlačiť kozmetický mixér a nechať ho uschnúť sám.

Musí sa umyť po každom použití alebo aspoň raz denne. Špongiu uchovávajte vo vetranom balení, v ideálnom prípade by mala byť vhodná tá, v ktorej ste ju kúpili.

Koľko to je?

Je čas hovoriť o kúpe kozmetického mixéra a jeho cenovej relácii. Mali by sme začať tým, že vzhľadom na zvýšenú popularitu kozmetických mixérov sa objavilo obrovské množstvo falzifikátov, ktoré sú, samozrejme, niekoľkokrát lacnejšie ako pôvodné špongie. Z toho, čo sú vyrobené, môžeme len hádať, takže make-up umelci radia získať iba originálne špongie, ak len na ochranu seba.

Originálny mixér na krásu môžete odlíšiť od falošných nasledovnými funkciami:

  • Formulár. Originálny výrobok má elipsoidný tvar.
  • Farbu. Originálna špongia je k dispozícii len v štyroch farbách: čiernej, ružovej, zelenej a bielej.
  • Textúru. Výrobok je ľahko stlačiteľný pod prstami, vracia sa do svojho obvyklého tvaru a má zamatovú, príjemnú textúru na dotyk.
  • Veľkosť. Pôvodná špongia má výšku 5,5 cm a šírku 4 cm, jej hlavnou vlastnosťou je, že sa niekoľkokrát zväčšuje, keď je mokrá.

Pôvodný kozmetický mixér stojí od 20 do 25 dolárov. Tam je tiež kórejský ekvivalent Marshmallow Puff, ktorý je uznávaný ako náhrada za kvalitu pôvodnej špongie, jeho cena je 4-6 dolárov. Avšak z Kórey bude takýto analóg k Rusku ešte potrebné dodať.

Najvyššia recenzia

Krása Blender Original. Prvá špongia uvoľnená americkými umelcami na make-up zostáva dodnes najobľúbenejším zo všetkých existujúcich mixérov krásy. Má tvar slzy a je skvelý pre použitie tónových základov, korektorov a korektorov.

Krása Blender Bubble. Sponzh od výrobcov Beauty Blender Original, vydaný v novej svetloružovej farbe. Okrem farby, v skutočnosti, nelíši od predchádzajúcej špongie.

Skutočné techniky Miracle Complexion Huba. Nasledujúci výrobok má jasne oranžovú farbu a je prezentovaný v novej forme. Forma takejto špongie sa podobá originálu, len predĺžená a jedna hrana výrobku je skosená. Táto špongia je o niečo lacnejšia ako pôvodný náter.

Príslušenstvo Doplňte. Tento typ produktu nie je vôbec ako jeho náprotivky. Táto forma bola vytvorená tak, aby špongia ležala pohodlne v ruke a ostrá hrana zostala nezmenená, čo pomáha aplikovať nástroj na ťažko prístupných miestach. Špongia je vyrobená z hydrofilnej peny a je niekoľkokrát lacnejšia ako pôvodný mixér na krásu.

Beauty bar. Výrobok jednej z najnižších v kategórii špongia sa líši od pôvodného kozmetického mixéra v textúre, je hustší a nedá sa ľahko stlačiť v suchom stave. Tiež nezvyšuje veľkosť, keď je mokrá. Tvar zostal takmer rovnaký, jediný rozdiel je, že Beauty bar je o niečo hrubší na základni, na rozdiel od originálu.

Catrice. Špongia fialová od nemeckého výrobcu. Líši sa v nezvyčajnej forme a za rozumnú cenu, asi 500 rubľov na ruskom trhu.

recenzia

Po preštudovaní názorov dievčat z celého sveta je potrebné poznamenať, že väčšina spotrebiteľov bola spokojná s takou novinkou ako kozmetický mixér. Profesionálni umelci majú rovnaký názor. Dievčatá z celého sveta vo svojich spätných väzbách poukazujú na bezchybnú aplikáciu tónu a obzvlášť pozitívnu reakciu možno pozorovať na možnosti nastavenia hustej a ľahšej aplikácie v závislosti od toho, ako vlhká špongia je pred prácou s ňou. Aj v prehľadoch si všimnite pohodlie tvaru vo forme semenníka, ktoré vďaka špicatému koncu umožňuje rovnomerne aplikovať korekčné prostriedky pod očami a do nosa.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky