Čo môže nahradiť špongiu pre nadáciu

Čo môže nahradiť špongiu pre nadáciu

Každé dievča, bez ohľadu na to, kde žijú (veľká metropola alebo malé mesto), sa vždy snaží vyzerať dokonale. Každý sa snaží obliekať štýlovo, rovnako ako sa líši od ostatných zástupcov spravodlivého sexu s dokonalým make-upom. A často, nákup krémy, rúže, maskary, červenať a očné tiene, krásky zabudnúť na také dôležité atribúty svojej vlastnej kozmetiky ako make-up make-up.

Ak chcete správne ozdobiť ich tvár, niektoré dievčatá používajú rôzne kefy na použitie nápravy. Teraz je ich mnoho druhov, ale väčšina žien radšej kupuje špongiu.

Čo je to?

Špongia na make-up, na manikúru sa nazýva malá špongia vyrobená z prírodných alebo syntetických surovín. Je kompaktný, zaberá minimum priestoru v kúpeľni alebo v dámskej kozmetickej taške, zväčšuje sa až po namočení. Toto príslušenstvo je vhodné použiť kozmetiku rôznych textúr, aby akcenty, tieň prášok, obnoviť tón. Tento atribút je nepostrádateľnou batožinou kabelky, pretože nikto nevie, kedy vzniká naliehavá potreba použiť ju, opraviť make-up, použiť červenanie atď.

nedávno dokonca

Prekvapivo by sa zdalo, že nenápadný výrobok má mnoho úprav. Toto nie je len malý kus porézneho materiálu, rôznych tvarov, farieb a veľkostí, toto príslušenstvo má niekoľko variantov.

Každá dievčina, ktorá sa stará o jej vzhľad, by mala mať niekoľko špongií: na čistenie pokožky tváre, na aplikáciu tonizujúceho krému, prášku, červenania.

Houby sa nachádzajú pena, bavlna, latex, celulóza. Rôzne formy týchto doplnkov niekedy hádanky aj tie najskúsenejšie milenky. Sponzhiki robiť štvorcové, trojuholníkové tvary, sú tiež okrúhle, oválne a s ostrými rohmi.

Výhody a nevýhody

Rovnako ako všetko ostatné, aj huby majú klady a zápory. Medzi výhody patrí, že dokonale vyrovnajú tonálny základ, spolu s ním zakryjú všetky nepravidelnosti a iné nedokonalosti pleti, dokonale porovnajú okraj v tvári (kde je aplikovaný tonálny krém) a krk (kde nie sú). Kozmetický špongiový krém sa aplikuje oveľa rýchlejšie ako iné modely tohto kozmetického výrobku.

Mínus špongie je, že je potrebné ju neustále umyť, čo znamená, že jej životnosť je veľmi malá. Okrem toho absorbuje veľké množstvo kozmetických výrobkov, v dôsledku čoho bude toner musieť nakupovať pomerne často.

Čo nahradiť

Dnes huby pre aplikáciu nadácie zostávajú najobľúbenejším doplnkom. S ich pomocou, môžete rýchlo, a čo je najdôležitejšie, aplikovať krém správne. Ale nie všetci predstavitelia krásnej polovice ľudstva používajú tieto nástroje.

Aby bolo možné použiť korektor, veľa používať kefy, ale aby make-up byť perfektný, musíte poznať veľa jemností, pokiaľ ide o ich výber, a len niekoľko ľudí chce vedieť tieto informácie.

Snáď najjednoduchšie a cenovo najvýhodnejšie nahradenie mnohých dievčat je ich vlastné ruky. Podľa krás, je to najúspešnejší spôsob, ako urobiť svoju tvár krásnou, pretože prstov cítiť všetko. A nikto za takéto zariadenie nemusí platiť, čo možno pripísať aj výhodám tejto metódy.

Komentáre odborníkov: špongia, kefa alebo prsty?

Kupodivu, master make-up nie je v tejto veci veľmi kategorický.Make-up umelci hovoria, že všetky metódy sú dobré, ale musíte vedieť, čo je najlepšie použiť v tomto prípade.

Tekuté tonálne nástroje lepšie ležia na koži, ak ich aplikujú končekmi prstov. Pri pôsobení telesnej teploty sa základňa make-upu zahreje, takže padá na tvár s najtenšou vrstvou, ktorá je v skutočnosti nevyhnutná pre bezchybný make-up.

Pre aplikáciu hrubšej štruktúry je lepšie zvoliť špongiu. Účinne zvláda také krémy, navyše ľahko odstraňuje problém veľkých pórov. Hlavnou nevýhodou špongie je jej veľká nasiakavosť kozmetického výrobku a skutočnosť, že po každom použití sa musí umývať dlho a dôkladne.

Pomocou profesionálnej kefy môžete aplikovať nátery rôznej hustoty. Ľahko mieša tonálny nástroj, vytvára dokonalý náter a jeho syntetická hromada je vhodná pre všetky typy tonálnych nástrojov.

Súčasne, ako už bolo spomenuté skôr, prsty vytvárajú najtenší povlak, ale táto možnosť pre dievčatá s mastnou kožou je tabu, pretože na prstoch je vždy tuk, ktorý spolu s výrobkom na make-up určite padne na kožu, čím sa vytvorí zbytočný lesk.

Ako to urobiť sám

Niektoré mladé dámy neradi nakupujú špongie z mnohých dôvodov: dobré peniaze musia dostať veľa peňazí, lacné slúžia minimálne času, rýchlo sa rozbijú a rozpadnú sa. Čo robiť v tomto prípade? Tam je cesta von - môžete urobiť veľmi potrebné príslušenstvo doma.

Samozrejme, doma má každý človek obyčajnú kuchynskú špongiu na umývanie riadu. Je to tento produkt, ktorý môže úspešne nahradiť kozmetickú špongiu. Je len potrebné zvoliť žinky s malými pórmi, inak bude nanesenie základu na tvár veľmi ťažké. Čím mäkšia je špongia, tým lepšie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky