Šedé vlasové tonikum

Šedé vlasové tonikum

Dievčatá s jasnými vlasmi sa neustále snažia zbaviť žltosti a do vlasov pridávajú ušľachtilý odtieň platiny. V tejto sezóne na vrchole popularity pestré strieborné odtiene.

Ak chcete získať moderný strieborný lesk, použite buď farbu alebo tonikum. Zastavenie vášho výberu na konkrétnom nástroji, nezabudnite, že farbenie negatívne ovplyvňuje stav kučier a je lepšie používať jemné metódy na zmenu vzhľadu.

Vlastnosti a výhody

Tonizujúce činidlá nemajú taký hlboký vplyv ako amoniakové farby. Neovplyvňujú štruktúru prameňov a nenarušujú prirodzený pigment na rozdiel od procesu farbenia.

Vo svojom zložení majú tónované šampóny špeciálne látky, ktoré obaľujú všetky vlasy, dávajú vlasom ušľachtilú farbu.

Výhody šedej toniky v porovnaní s inými látkami: \ t

 1. Odstraňuje nežiaduce žltnutie, bez poškodenia kučier. Farbivý pigment je zakrytý na vrchole každého vlasu, bez preniknutia dovnútra a bez zničenia štruktúry.
 2. Kompozícia obsahuje zvlhčujúce zložky, ktoré vyživujú vlasy a dodávajú jej zdravý lesk a dobre upravený vzhľad.
 3. Po použití tejto tónované šampón vlasy sa stane hodvábny a učenlivý, a tipy nie sú rozdelené.
 4. Umožňuje tónovanie malých plôch sivých vlasov, pridanie svetlého odtieňa do prameňov, ktoré sa podobajú zvýrazneniu.
 5. V porovnaní s bežnými farbami, ktoré sa odporúčajú aplikovať raz mesačne, je možné použiť tonikum oveľa častejšie.
 6. Akceptovateľná cena - pomocou tohto lieku môžete zmeniť svoj obrázok bez vážneho poškodenia rodinného rozpočtu.

Jedinou nevýhodou použitia šedej toniky je jej krátkodobý účinok. Pri každom praní sa farba hlavy postupne vymyje. Ale zároveň bude tieň jednotný a korene nie sú tak výrazné. Neustále aplikovať rovnaký tónovací šampón na tónované vlasy, môžete získať kumulatívny efekt, to znamená, že farba vyzerá jasnejšie a trvá dlhšie ako prvýkrát.

Farby a odtiene

Popol a strieborný tón je obľúbený medzi filmovými hviezdami a show businessom. Napríklad Lady Gaga a Riana dali svojim kučerám ušľachtilý strieborný odtieň, čo im pomohlo vyjadriť svoj výrazný vzhľad.

Vlasy môžu mať inú farbu od nádhernej blond až po tmavú farbu popola s čiernymi, modrými alebo ružovými prameňmi.

Najobľúbenejšie farby:

 1. Pearl a pelaric tieň. Ak chcete byť v trende, dievčatá so svetlými vlasmi potrebujú pridať viac perlový lesk. Sivá tonika, blondínky budú môcť odstrániť žltosť, namiesto toho, aby nádherná blondína s popolavým odtieňom. Vlasy budú vyzerať zdravé a dobre upravené.
 2. Strieborný tón sa stal najobľúbenejším v poslednej dobe. Táto farba si vyžaduje neustálu starostlivosť, pretože vyblednutie na slnku, vlasy sa stávajú matné a bez výrazu, kučery sa stávajú červenkastým nádychom. Zastavte svoj výber tejto farby, musíte ju neustále udržiavať pomocou špeciálnych toník, napríklad od značky Estelle.
 3. Farba tmavého popola sa môže meniť pridaním čiernych, modrých alebo ružových prameňov. Táto farba vlasov je vhodná pre odvážne dievčatá, ktoré sa neboja vykonávať experimenty a vystupovať z davu. Pre nepriechodné povahy, môžete zanechať diskrétny strieborný odtieň, ktorý s výhodou podčiarkuje ich studenú vyrovnanosť. Môžete urobiť ultrafashionable ombre maľovaním koreňov v tmavom tóne popola, a ponechať tipy vo svetlých popolčekoch.

Ako si vybrať

Vyberte si tón blízky vašej prirodzenej farbe.

Ak chcete skontrolovať, aký odtieň dopadá, musíte experimentovať na malom prúde. Ak je výsledok uspokojivý, potom neváhajte urobiť tónovanie.

Pred nákupom, prečítajte si zloženie tonikum, ak existujú liečivé rastliny, to znamená, že to pomôže nielen zmeniť farbu prameňov, ale bude tiež starať o, posilňovanie a obnovenie kučier.

Ako používať

Odtieňové šampóny Estel majú špeciálny znak pred a po, ktorý vám pomôže nájsť správny tón a vyhodnotiť predpokladaný účinok tohto nástroja.

Treba použiť sivú tonikum so zameraním na vašu prirodzenú farbu vlasov:

 1. Brunetky s tmavou pokožkou a hnedými očami môžu zmeniť svoj vzhľad pomocou sivohnedej farby. K tomu, mix popola a čokolády.
 2. Na sivé vlasy, aplikujte sivú tonikum, aby ste získali červeno-medenú farbu.
 3. Tónované šampóny je možné aplikovať na svetlé blond vlasy bez dodatočného osvetlenia.
 4. Ak má srsť prirodzenú tmavú farbu, mala by sa na bielené vlasy aplikovať sivá tonika. Je lepšie vykonať tento postup niekoľko dní pred farbením.
 5. Ash tóny budú vyzerať veľkolepé na dámy, ktoré majú malý podiel sivých vlasov. S ich pomocou môžete získať viac prirodzených kučier pridaním teplé odrazy k nim.

Pomocou farebného šampónu pre farbené vlasy môžete dlhšie udržať atraktívny vzhľad prameňov. Napríklad, ak je aplikovaný na melirovanny vlasy, potom môžete získať hlboké a bohaté farby. Ak chcete urobiť rôzne možnosti, musíte zmiešať niekoľko rôznych tónovacích prostriedkov.

Skôr ako použijete tonikum, musíte si prečítať návod, ukazuje, ako dlho má byť látka na prameňoch. Tento postup trvá v priemere až 30 minút. Je potrebné aplikovať tento produkt s opatrnosťou na blond vlasy, hlavná vec je nepreháňať, inak môžete získať nie nádherné blond, ale fialový odtieň.

Ale toto pravidlo nemá vplyv na majiteľov tmavých vlasov, ktorí môžu držať šampón o niečo dlhšie, aby získali sýtejšiu farbu.

recenzia

Po použití sivej vlasovej toniky, mnoho dievčat poznamenalo, že ich blond kučery mali zdravší a dobre upravený vzhľad.

Dámy, majitelia blonďatých kučier, si všimli, že tónovacie nástroje pomohli zbaviť sa žltosti bez použitia čpavkových farieb.

Po zosvetlení vlasov, brunetky boli schopní získať módne strieborný odtieň, a pramene sa stali hladšie a hodvábne.

Správne vyberte sivú tonikum, ktoré priaznivo zvýrazní vašu prirodzenú farbu vlasov a dodá jej vynikajúci popol alebo strieborný lesk.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky