Značkové tonikum značky Estel

Značkové tonikum značky Estel

Keď sú sivé zimné dni u konca, každá žena chce osviežiť svoj obraz jarou: svetlé prvky skrine nahrádzajú temné zimné veci. V aktualizovanom obrázku chcem pridať viac svetlých a bohatých farieb.

Najjednoduchší spôsob, ako zmeniť a stať sa jasnejším, je dodať farbe vašich kučier bohatý tón. To možno vykonať dvoma spôsobmi: prelakovať alebo odtieň vlasov.

Nepretržité sfarbenie negatívne ovplyvňuje štruktúru vlasov: kučery sa stávajú krehkými, matnými a aktívne vypadávajú.

Aby sa predišlo negatívnym účinkom zafarbenia, a zároveň získať iný odtieň vlasov, výrobcovia odporúčajú použitie tonizačných prostriedkov.

Rozsiahla farebná paleta, šetrná starostlivosť o kučery, primeraná cena za profesionálnu vlasovú kozmetiku urobili z značky Estel veľmi obľúbenú značku medzi ženami. Vo všetkých rôznych produktoch tejto značky by sa mala venovať osobitná pozornosť tonikum.

Tento liek vám umožní zmeniť prirodzený odtieň prameňov o niekoľko tónov, bez ovplyvnenia štruktúry kučier.

Vlastnosti a výhody

Pri posudzovaní, ktoré zloženie je lepšie použiť na zmenu obrázka, by ste mali venovať pozornosť charakteristickým vlastnostiam tónovacích nástrojov značky Estel, ako aj ich prednosti.

8 fotografie

Výhody použitia toník Estel v porovnaní s farbami: \ t

 1. Farbiace častice šampónov neprenikajú hlboko do štruktúry kučier, neovplyvňujú vlasový pigment a nemajú ničivý účinok.
 2. Vďaka jemnému pôsobeniu nie sú konce prameňov suché, krehké alebo matné.
 3. Ako súčasť tónovacích balzamov nie je amoniak a peroxid, čo nepriaznivo ovplyvňuje vzhľad vlasov. Naopak, spoločnosť Estel dodáva špeciálne komponenty, ktoré sa starostlivo starajú o stav vlasov.

Charakteristickým rysom profesionálnych farebných nástrojov - pokrývajú všetky vlasy tenkým filmom, vďaka čomu dochádza k zmene farby, bez poškodenia kučier.

V porovnaní s farbami netrvá účinok tonizujúcich prameňov tak dlho - po dvoch týždňoch úplne zmizne a zmyje sa. Ale môžete použiť toniká veľmi často, bez strachu, že spôsobí poškodenie vašich elegantných kučier.

paleta

Pred použitím šampónov Otium Unique Tint alebo Estelských balzamov musíte preskúmať existujúcu paletu odtieňov. Táto spoločnosť ponúka zákazníkom výber teplej béžovej, karamelovej, čokoládovej a zlatistej farby.

Pre tých, ktorí sa neboja experimentovať, môžete kombinovať dve tónovacie farby, napríklad kombinovať škoricu s čokoládou, to dá hlave vlasov zaujímavý nejednotný odtieň, a kučery budú iskriť na slnku.

Treba zvoliť vhodný tón na farbenie so zameraním na vašu prirodzenú farbu vlasov:

Pre blondínky

 1. popolavý nádych bude robiť, ak je túžba odstrániť žltnutie bez poškodenia blond kučeravcov;
 2. pomocou tohto nástroja môžete nastaviť farbu alebo tmavšie alebo svetlejšie v závislosti od želania majiteľa ľahkých vlákien;
 3. Ochranná známka Estel ponúka rôzne farebné možnosti, napríklad béžovú, popolavú, polárnu tónu.
 4. Ak existuje túžba uskutočniť experiment, môžete použiť dva tieniace prostriedky: aplikovať svetlú farbu na všetky vlasy a potom aplikovať tónovací balzam na jeden alebo dva tóny svetlejšie. Takže bez toho, aby ste opustili svoj domov, môžete zvýrazniť svoje vlasy.

Pre brunetky

 1. použitie tmavej palety farieb, brunetky budú môcť dať svojim vlasom bohatú svetlú farbu;
 2. dodá bohatým farbám prameňov toniky farby „granát“, „burgundskej“, „burgundskej“;
 3. teplý hlboký tón sa prejaví, ak použijete balzamy: "gaštan", "čokoláda", "škorica".

Pre ryšavky a hnedovlasé ženy

 1. jedna z nasledujúcich tónovacích látok môže byť voľbou: "červená meď", "rubín", "zlatý orech";
 2. každá dievčina môže použiť sortiment pre červenovlasé dámy, najmä ak použila hennu na farbenie skôr;
 3. toniká na ryšavky dodajú prameňmi ohnivého lesku, slnko sa bude lesknúť ako plameň na slnku.

Pre sivé vlasy

 1. Odporúča sa použiť jeden z 12 tónovacích prostriedkov;
 2. výborne sa vyrovnať so sivými vlasmi, tóny popola: "vanilkové mraky", "šampanské šplouchá";
 3. Vďaka použitiu vitamínov a keratínov, ktoré sú súčasťou tónovacích balzamov, vlasy získajú zdravý lesk a bohatú farbu.

Ako používať

Ak chcete získať dokonalé tónovanie kader, musíte dôkladne umyť vlasy. Na tento účel použite svoj obvyklý šampón, ale je lepšie používať profesionálnu kozmetiku značky Estel.

Ak je pokožka pokožky suchá a je tu veľké množstvo zrnitých častíc, potom je potrebné odlupovať sa z lupín. Medzi produktové rady Estel má špeciálny nástroj, ktorý vám umožní vyrovnať sa s týmto problémom.

Peelingový šampón obnoví vlasovú pokožku a vlasovú štruktúru. Môže sa používať v každodennom živote aj na lekárske účely.

Pred implementáciou tónovania vlasov je potrebné vykonať niekoľko prípravných akcií:

 • aplikujte tukový krém alebo olej na čelo a chrámy, aby sa počas farbenia nezafarbila pokožka hlavy;
 • zakryte oblečenie zbytočným uterákom;
 • Na ochranu rúk pred náterom pripravte špeciálne rukavice.

Postup tónovania kučier zahŕňa niekoľko krokov:

 • Vytlačte tónovací prostriedok a postupne ho naneste kruhovým pohybom na pramene vlasov. Nie je potrebné trieť tonikum do pokožky hlavy, dávajte pozor na pramene.
 • Keď je kompozícia aplikovaná, je potrebné
 • hrebeň vlasy. Použite hrebeň so vzácnymi zubami. Dbajte na to, aby ste opatrne prešli hrebeňom v zadnej časti hlavy a chráničoch. Tento proces trvá v priemere 30 minút. Existuje niekoľko tipov:
 1. pre blondínky sa neodporúča preháňať dlhšie, ako je špecifikovaný čas, pretože riskujú, že sa nezbavia žltosti, ale dostanú šedé zvýraznenie;
 2. brunetky termín aplikácie lieku môže byť zvýšená, takže farba bude živšie a nasýtené;
 3. pre hnedovlasé a červenovlasé dievčatá môžete použiť kombináciu: Estelle zmiešaná s Tonikou, tento experiment pomôže vytvoriť prameňmi rôznych farieb, čím sa zvýši prirodzený odtok. Podobný účinok možno dosiahnuť aj pri blondínach, pričom tieto kompozície sa používajú pre melirovannyh vlasy.
 • Po uplynutí času uvedeného v pokynoch je potrebné výrobok dôkladne opláchnuť. Táto operácia by sa mala vykonávať dovtedy, kým nebude voda číra.

Ak ste nedostali taký svetlý odtieň, o ktorom ste snívali, môžete postup zopakovať ešte raz. Jediný čas, kedy bude Estel tonikum na vlasoch, by sa mal znížiť.

Niekoľko dní po tónovaní môžete aplikovať masku alebo balzam. Pre dlhodobé zachovanie farby je lepšie použiť tónovacie masky a balzamy Estel. Sú vhodné pre melirovannyh vlasy.

Ak sú vlasy vyčerpané, tenké a krehké a špičky sú suché a pokousané, odporúčame použiť profesionálny tonizátor aktivujúci rast. To vám umožní rýchlo sa vyrovnať s týmito ťažkosťami, vracajúc ich vitálny lesk, brilanciu a prirodzenú krásu.

Špeciálne zložky, ktoré prenikajú do vlasového folikulu, majú silný spevňujúci účinok, chránia majiteľov elegantných vlasov pred vypadnutím.

Po použití tohto výrobku Estel vlasy nie je tak intenzívne lezie von, zvyšuje rast nových chlpov, ktoré majú hustšiu štruktúru.

Výsledky: pred a po

Pred použitím tónovacích produktov značky Estel určite prirodzenú farbu prameňov. Šampón je vhodnejší vybrať jeden alebo dva tóny tmavšie ako jeho prirodzená farba. V opačnom prípade bude výsledok farbenia takmer nepostrehnuteľný.

Tonika tejto značky má špeciálny znak, ktorý vám umožní zjednodušiť rozhodnutie v smere konkrétnej farby vlasov. Označuje farbu kučier pred použitím tohto nástroja a po jeho použití.

Konečný efekt bude závisieť od viacerých faktorov:

 1. Počet vytvorených odtieňov - Pri každom ďalšom použití tónovaných šampónov bude vybraná farba trvať dlhšie a farba bude bohatšia a jasnejšia ako pri prvom použití.
 2. Stav vlasov - neodporúča sa aplikovať tieto látky ihneď po chemickom, bielení alebo vyrovnaní kučier. Po týchto postupoch sa pramene stanú tenkými a môžete získať neočakávaný efekt z použitia tónovacích nástrojov. Vlasy budú pokryté neprirodzeným lilac odtieň, ktorý bude dosť ťažké sa zbaviť. Je lepšie počkať nejaký čas, aby sa kučery trochu zotavili a pokojne vykonali tónovací proces.
 3. Prítomnosť sivých vlasov - Farebné šampóny Estel môžu sfarbiť až 30% sivých vlasov. Ak existuje viac z nich, tónovanie bude mať nízky účinok: farba sa buď rýchlo zmyje, alebo sa nebude brať. V prítomnosti veľkého počtu sivých prameňov, je lepšie používať profesionálne farby pre sivé kučery.

recenzia

V prospech získavania toník od značky Estel existujú početné pozitívne hodnotenia od žien, ktorým sa podarilo tento nástroj použiť.

Dievčatá, ktoré aplikovali tieňovanie a balzamové tienenie, si všimli, že po použití prípravkov Estel sa kučery na slnku stali mäkkými, hodvábnymi a dúhovými.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky