Nodea deodorant s práškovým účinkom

Nodea deodorant s práškovým účinkom

V modernej spoločnosti je vôňa vlastného potu vnímaná ako niečo asociatívne a mimoriadne neslušné. Preto sa všetky ženy bez ohľadu na vek, povolanie alebo sociálne postavenie snažia vyhnúť tomuto problému akýmkoľvek spôsobom. V tomto prípade spotrebitelia ukladajú niekoľko požiadaviek, ktoré podľa nich musí spĺňať deodorant.

rysy

Prišli na pomoc výrobcom kozmetických značiek Nivea, ktoré ponúkajú širokú škálu rôznych antiperspirantov. Okrem iného má deodorant s práškovým efektom, ktorý sa nedávno objavil na pultoch, špeciálne miesto. Vývojári sa snažili uspokojiť všetky priania zákazníkov a vytvorili produkt, ktorý spĺňa potreby modernej ženy:

  • Antiperspirant musí byť dostatočne perzistentný, takže nie je potrebné často aktualizovať vôňu. Na obale deodorantu z Nivea s účinkom prášku sa zistilo trvanie 48 hodín. Je pomerne ťažké kontrolovať produkt z hľadiska účinku počas stanoveného času, pretože ľudia sa častejšie sprchujú, ale mnohé recenzie naznačujú, že vôňa je naozaj stabilná a spočíva na tele počas celého pracovného dňa.
  • suchosť - Toto je jedno z hlavných kritérií, ktoré spotrebitelia kladú na moderné deodoranty. tj po jej aplikácii ženy nechcú vidieť mokré potové škvrny. Problém môže nastať s týmto, pretože normálny produkt, podľa názoru dermatológov, by nemal blokovať prirodzený proces potenia. Je plná rôznych chorôb a nádorov. Podľa používateľov výrobkov Nivea sa však s týmto problémom čiastočne vyrovná dezodorantová tyčinka a pri aplikácii mierne zasychá pokožka.
  • Žiadne stopy produktu na oblečenie. Podľa sociálnych prieskumov 80% žien mení svoj obvyklý dezodorant len ​​preto, že jeho zvyšky sú viditeľné na oblečení. Zvlášť silné úniky a rozvody sú viditeľné na monofónnych veciach. Deodorant s práškovým efektom pomáha tomuto problému predísť.

Hlavnou zložkou tohto produktu je kaolínový prášok.

Jeho viskózna hlinená obálka sa vyhýba vyššie uvedeným problémom. Po aplikácii deodorant okamžite schne a zostáva na koži, nie na oblečení.

Prášok pôsobí ešte rýchlejšie ako mastenec, zjemňuje pokožku a odstraňuje nepríjemný zápach.

Pokiaľ ide o samotnú arómu, je tak nenápadná a príjemná, že nespôsobuje nechuť ani tým, ktorí nemajú radi pretrvávajúce pachy. Výrobok s účinkom poprášenia často vyberajú tehotné ženy, ktoré môžu zmeniť svoje chuťové preferencie v oblasti vône a zvyčajná vôňa začne dráždiť.

Ako súčasť finančných prostriedkov z Nivea veľa kvetinových tónov, ale ich set je vybraný tak dobre, že arómy, miešanie, nehádajú sa medzi sebou, ale tvoria jedinú kompozíciu.

Pri prvom zoznámení s touto arómou zachytávame citrusové tóny vápna a pomaranča, ako aj nenápadné škvrny bergamotu. O niečo neskôr sa začnú rozvíjať jarné vône lesnej konvalinky a bieleho jazmínu, voňavé pelargónie a ruže. Finálne akordy tohto súboru vykonávajú Tonkové fazuľa a pižmo. Konečným finálom je kráľovské santalové drevo.

formát

Aby spoločnosť Nivea potešila všetkých svojich fanúšikov, vyvinula deodorantný účinok prášku v troch formách. Preto každá žena si bude môcť vybrať najvhodnejší produkt pre seba.

Spodný deodorant si častejšie vyberajú mladé aktívne ženy, ktoré si cenia každú minútu svojho času. Tento nástroj je nevyhnutný v núdzových situáciách, keď je potrebné okamžite sa zbaviť zápachu a nie je možné sa osprchovať.

Deodorant neupcháva póry a koža pokračuje v dýchaní aj po aplikácii. Jedinou nepríjemnosťou je, že zloženie spreja obsahuje alkohol, ktorý môže spôsobiť podráždenie pokožky po depilácii. Pre ostatné body tento typ antiperspirantu väčšinou nie je pre ženy uspokojivý. Dostupné v baleniach po 15 ml a 200 ml.

Tyčinka je suchá forma deodorantu. Balenie je veľmi kompaktné a pohodlné, nevylieva, ľahko zapadne do športovej tašky a do malej retikuly. Tento pevný deodorant tiež zostáva na tele po dlhú dobu a je veľmi vhodný na cestovanie. Objem balenia je malý - iba 40 ml, ale kvôli svojej suchej forme je veľmi úsporný. Okrem toho palica neobsahuje alkoholové aditíva, preto nespôsobuje podráždenie a je vhodná pre najjemnejšiu a citlivú pokožku.

Guľôčkový (alebo valčekový) deodorant jeho tvar je podobný spreji, líši sa len spôsobom aplikácie a absenciou alkoholovej bázy. Kaolínový prášok v jeho zložení vysušuje pokožku, odstraňuje prebytočnú vlhkosť a antiperspiračná formulácia dodáva jemnú vôňu bez akýchkoľvek známok na oblečení. 50 ml balenie je tiež úsporné a pohodlné.

Ak je objem rôznych druhov dezodorantov odlišný, dizajn obalu je rovnaký a rozpoznateľný. Na čisto bielom pozadí obsahuje nápisy v pastelových farbách - svetloružovej a bledo modrej. Mnoho ľudí spája tieto farby s nežnosťou, náklonnosťou a niečím veľmi príjemným a nenápadným, rovnako ako samotný deodorant. Výrobok neobsahuje farbivá, preto nespôsobuje alergické reakcie schválené dermatológmi.

Ďalšou dôležitou výhodou deodorantu s účinkom prášku je, že na rozdiel od iných analógov neobsahuje soli hliníka, takže sa môže používať denne.

Ako sa deodorant s účinkom prášku z Nivea? Zistite, či video sledujete.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky