Deodorant Rexona "Suchý prášok"

Deodorant Suchý prášok Rexona

Takmer každý má antiperspirant. V obchodoch je výber týchto kozmetických prípravkov tak široký a rôznorodý, že nie je ľahké opraviť oči na konkrétny produkt. Recenzia ukazuje, že najobľúbenejším produktom v posledných rokoch je Rexona Deodorant Dry Powder s vôňou jasmínu, ruží a ľalia kvetov.

Trocha histórie

Prvé deodoranty sa objavili v starovekom Grécku, keď sa muži a ženy snažili skryť vôňu potu, nosili vrecko voňavých bylín v podpazuší.

Boj proti poteniu a nepríjemnému zápachu potu prebieha už viac ako jedno storočie. Koncom 18. storočia bola vyvinutá určitá látka na báze sódy a aromatických olejov. V návode sa uvádza, že by sa mal vtierať do kože podpazušia. Netrvalo to dlho, len pár hodín. Dnes sú moderní výrobcovia pripravení potešiť kupujúcich vysoko kvalitnými a bezpečnými výrobkami, ktoré sa vyrovnávajú s vôňou potu, napríklad deodorantom. Rexona "Prášková suchosť".

Vlastnosti a výhody

Celá línia Rexony v kompozícii má unikátne prvky vo forme práškových mikročastíc. Vďaka nim je aj ten najsilnejší zápach potu veľmi účinne ukrytý a na oblečení sa nenachádzajú žiadne stopy, vrátane tých, ktoré sú na látke tmavých tónov. Aplikovaný antiperspiračný prípravok veľmi rýchlo schne a jeho účinok, ako uvádza známy výrobca, v závislosti od intenzity potenia, môže trvať až štyridsaťosem hodín. Výrobky s účinkom prášku boli pre mnohé ženy nevyhnutné.

Viac o týchto produktoch - v ďalšom videu.

Odlíši sa od iných podobných kozmetických výrobkov nielen ukazovateľmi kvality, ale aj nádherným zápachom, ktorý dodáva telu magickú nehu a úžasnú arómu, ktorá nemá ani náznak potu.

Je to spôsobené jedinečnou receptúrou deodorantu, ktorá blokuje stopercentné potenie. Pomocou tejto kozmetiky sa dosahuje maximálna ochrana aj pri veľmi vysokej fyzickej aktivite. Okrem toho, štýlový dizajn a krásne obaly robia tento produkt ešte atraktívnejším.

typy

Pre každý prípad - vlastný deodorant.

Výrobca sa tiež postaral, aby výrobky mali niekoľko možností distribúcie kozmetických výrobkov, ktoré bojujú proti zápachu potu. Rexona má tri. Jedná sa o deodorant, sprej na sucho a suchý antiperspirant vo forme tyčinky. Každá z nich je 100% účinná, má rovnaký vzorec a vôňu.

Sprej je dostupný vo fľašiach po 150 mililitroch. Nastrieka sa na exponovanú pokožku. Veľmi rýchlo schne, na oblečení nie sú žiadne škvrny. A nedráždi pokožku, čo je dôležité pre špeciálne oblasti tela, ktoré sa aplikujú na nástroj. Sprej je veľmi pohodlný, ale mínus môže byť, že jeho časť sa strieka do vzduchu a nie na telo.

Deodorant s loptou - rovnaká možnosť, keď by mala byť vždy po ruke.

Kompaktný chránič sa zmestí do kabelky, môže ticho korigovať zápach a spôsobiť novú vrstvu. Jeho objem je asi päťdesiat mililitrov a vôňa zodpovedá celej línii. Lopta antiperspirant je veľmi ekonomická a trvá dlho.

Ďalším variantom tohto nástroja je tyč. Súdiac podľa recenzií, je určený pre ľudí s nadmerným potením. Dokonale zvláda zápach. Zloženie nálepky je podobné suchému krému s výraznou kvetinovou vôňou. Veľmi ľahko sa používa, nezanecháva škvrny a je účinný až dva dni.

Nezabudnite na bezpečnostné opatrenia

Napriek tomu, že výrobca sľubuje bezpečnosť pri používaní kozmetiky, ktorá bojuje s potom a jeho nepríjemným zápachom, pred použitím nového výrobku pre seba, mali by ste ho skontrolovať na alergické reakcie.

To sa robí jednoducho - tradičným spôsobom sa malé množstvo deodorantu aplikuje na oblasť jemnej kože v ohybe lakťa. Ak po niekoľkých hodinách ste nenašli žiadne začervenanie alebo podráždenie, potom je to váš deodorant, ktorý môžete používať voľne a nepretržite.

Pred použitím by ste sa mali oboznámiť so zložením dezodorantu, aby sa eliminovali škodlivé účinky na telo.

Na zadnej strane akejkoľvek formy balenia - či už ide o sprej, palicu alebo „guľôčku“, podrobne opisuje, aké zložky sú vo fľaši. Medzi nimi je určitým typom butyléteru, želatíny, benzylester kyseliny salicylovej a látky, ako napríklad limonén a kumarín.

Deodorant je nielen spoľahlivým prostriedkom ochrany proti potu, ale aj moderným doplnkom, ktorý používajú muži a ženy. Je možné ho nosiť v kabelke, vziať na dlhú cestu, je vždy prítomný na komore alebo v kúpeľni ako nepostrádateľný atribút čistoty a sviežosti.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky