Avon Tan

Avon Tan

Mnohé ženy snívajú o dokonalej, opálenej pleti po celý rok. Bohužiaľ, nie každý si môže dovoliť odpočívať na drahých strediskách alebo týždenných cestách do solária.

Avon opaľovanie môže pomôcť vyriešiť problém. Spoločnosť vyvinula nástroj "Sun + Maxi Tan", ktorý je schopný udržiavať krásnu bohatú farbu pokožky, pripomínajúcu teplé dni, dokonca aj v zime.

rysy

Tento nástroj vás očarí svojou nádhernou tropickou vôňou. Ľahko sa aplikuje a zároveň sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný lesk na pokožke a nepríjemné stopy na oblečení. Avon Tanner dokonale hydratuje pokožku. Vďaka svojej jemnej skladbe je ideálny nielen pre telo, ale aj pre jemnú pokožku tváre. Používa sa absolútne pre všetky typy pleti, nespôsobuje alergickú reakciu alebo podráždenie kože, nezvyšuje prácu žliaz s vnútornou sekréciou.

Keďže sa spoločnosť stará o svoju povesť, vyrába sa podľa medzinárodných noriem. Spotrebitelia hovoria, že účinok je zrejmý po prvej aplikácii. Tan sadá rovnomerne, bez škvŕn.

typy

Táto linka sa skladá z niekoľkých produktov, ktoré dodávajú pleti bronzový odtieň.

 1. Olej, ktorý zlepšuje opaľovanie. To je hydratačný krém. Pozostáva z týchto prírodných zložiek: palmový olej, ako aj kokosové a kakaové, slnečnicové semená.
 2. Beta karotén hydratačné mlieko. Zlepšuje proces opaľovania, vďaka čomu je prirodzený.
 3. Opaľovacie mlieko má svetlý zlatý odtieň. Ľahko sa nanáša a vstrebáva, rovnomerne rozloží na pokožku.
 4. Krémová pena. Spevňovacie činidlo. Vďaka nemu sa opálenie po každej sprche alebo kúpeli nevymyje.
8 fotografie

Ale mali by ste pamätať, že v tomto produkte nie sú žiadne opaľovacie krémy. Preto, ak chcete použiť tento nástroj a pokúsiť sa opaľovať sa na pláži pre lepší účinok, môžete získať vážne popáleniny kože.

Výhody a nevýhody

Súdiac podľa spätnej väzby od spotrebiteľov, samoopaľovanie, ako v zásade vo všetkých ostatných výrobkoch, má svoje klady a zápory.

Zvážte najprv výhody:

 • príjemná vôňa;
 • ľahko sa aplikuje a rýchlo vstrebáva;
 • má prirodzenú farbu po aplikácii;
 • bez škvŕn;
 • rozpočtu

Nevýhody často zahŕňajú:

 • prítomnosť škvŕn na oblečení po aplikácii;
 • niektoré produkty poskytujú nažltlý odtieň;
 • možnosť alergických reakcií.

Preto sa odporúča, aby ste si pred použitím na telo pozorne prečítali návod na používanie finančných prostriedkov.

Ako používať

Aby vaše opálenie išlo rovnomerne a bez škvŕn, mali by ste postupovať podľa tohto algoritmu činností.

 1. Ak chcete začať, naneste malé množstvo produktu do vnútra ramena. Chvíľu počkajte. Ak po hodine na koži nie sú žiadne známky podráždenia a farba je hladká a zlatá, môžete aplikovať opaľovanie po celom tele.
 2. Pred týmto, uistite sa, že sa sprchu pomocou žínku a čistiace drhnúť alebo gél odlupovať staré bunky a aby pokožka hladká.
 3. Odporúča sa aplikovať na pokožku akýkoľvek hydratačný krém.
 4. Po 15-20 minútach po sprchovaní môžete aplikovať samoopaľovanie. Krúživým pohybom rovnomerne rozdeľte produkt na pokožku tváre a tela a vyhnite sa kontaktu s vlasmi. Snažte sa, aby bola vrstva extrémne tenká. Nemali by ste okamžite aplikovať samoopaľovanie hrubou vrstvou, pretože je veľmi ťažké ju rozložiť na časti tela. Uistite sa, že sa mlieko v kožených záhyboch nehromadí.
 5. Zabráňte kontaktu s odevom alebo vodou, kým nie je opaľovanie dokončené.
 6. Ihneď po nanesení vody si umyte ruky mydlom alebo peelingom.

Samozrejme, hnedé opálenie sa neprejaví.Musí uplynúť určitý čas. Je to približne 2-4 hodiny. Opaľovanie zostáva nasýtené 5 dní. V prípade potreby je možné tento postup opakovať. A aby bola zachovaná jednotná farba po dlhú dobu, použite nástroj 2-3 krát týždenne.

Prečítajte si viac o opaľovacom videu Avon:

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky