Opaľovací kvet

Opaľovací kvet

Vďaka moderným kozmetickým výrobkom môžete mať po celý rok rovnomerné opálenie aj bez návštevy solária. Opaľovanie Floresan je navrhnuté tak, aby hydratovalo a nasýtilo pokožku tváre a tela príjemným pigmentom, ktorý je bezpečný pre zdravú pokožku.

Móda pre opaľovanie sa usadila v dňoch Coco Chanel: trendsetter kedysi vyhlásil, že tmavá koža je znakom vysokého bohatstva a zdravia ženského tela. Pred polstoročím zostal popáleniny na vrchole popularity aj medzi lekármi, ktorí neustále odporúčali opaľovanie na liečenie, ale názor moderných špecialistov je opačný: výhody slnečného žiarenia sa čoraz viac spochybňujú a podporujú vytváranie nových kozmetických výrobkov.

Je známe, že UV žiarenie nepriaznivo ovplyvňuje zdravie epidermy: stávajú sa pôvodcami melanómu (rakovina kože) a urýchľujú starnutie buniek, vďaka čomu sa koža stáva suchou, ochabnutou.

Okrem toho, získanie jednotného a bezpečného opálenia pomocou slnečného žiarenia je dlhý proces; Správne opaľovanie je obmedzené na 2 hodiny vystavenia slnku.

Nie je čas čakať na modernú obchodnú dámu a chcem mať kvalitný tan po celý rok; Potom osvedčený prostriedok kozmetického pôvodu, Floresan opaľovanie, príde nahradiť zhubné slnko.

štruktúra

Opaľovanie tela Floresan je mlieko s jedinečnou zložkou v zložení - dihydroxyacetón, ktorý interaguje s hornými vrstvami kože a dáva im pigment. Základom kozmetického výrobku za pokožkou tváre a tela je voda, minerálne oleje a dihydroxyacetón - hlavná účinná látka, niekoľko väzbových a aromatických zložiek.

rysy

Opaľovanie Floresan má rad výhod a nevýhod, ako každý iný kozmetický výrobok.

Začnime s jeho pozitívnymi stránkami:

 • Mliečna formula umožňuje jednoduchú distribúciu produktu na miesta tváre a tela pre lepšiu absorpciu;
 • Tekutá hnedá textúra Floresan sa vstrebáva takmer okamžite - až 15 minút;
 • Nenecháva maľby a mastné škvrny na oblečení. za predpokladu, že ste povolili, aby sa prípravok úplne nasiakol a nasadil najskôr 15 minút po aplikácii;
 • Opaľovací kvet môže byť použitý na tvár a telo;
 • to nezanecháva škvrny a výrazné škvrny na tele po aplikácii s riadnou distribúciou;
 • štruktúra udržuje na pokožke až 5 dní, potom postupne poškvrňuje;
 • Veľkou výhodou Floresan opaľovania je, že to z povrchu tela vychádza rovnomerne a nezanecháva žiadne hrubé škvrny na epiderme;
 • Cenovo dostupná cena a pozitívna spätná väzba povzbudzovať Floresan opaľovanie;
 • Schopnosť mať tmavú opálenú pleť počas celého roka bez návštevy solária;
 • Bronzový krásny tón pleti Dosahuje sa pravidelným používaním činidiel Floresan na tvár a telo, ktoré sa má používať v intervale 10-14 dní;
 • Formula "Express" umožňuje okamžité dosiahnutie svetlého prirodzeného opálenia tela a jeho intenzitu postupne zvyšuje pravidelným používaním výrobku;
 • Okrem toho, že dáva pleti očarujúce opálenie a zdravú žiaru, Floresan Express samoopaľovanie dobre hydratuje pokožku a bude ideálnym spojencom v boji proti suchosti epidermy.

Rovnako ako ktorýkoľvek iný produkt, Floresan “Express” samoopaľovanie má množstvo nevýhod, medzi ktoré patrí: možná alergická reakcia na zložky kompozície, rýchla konzumácia produktu a krátky účinok na kožu.

Nesprávne použitie opaľovania môže viesť k tvorbe škvŕn na koži tváre alebo tela, hromadeniu pigmentu v jednej oblasti (s nedostatočnou distribúciou produktu).

Po nanesení výrobku na povrch epidermy nie je možné zmáčať telo a tvár na 2-3 hodiny, aby sa zabránilo tvorbe škvŕn na tele. Tiež sa neodporúča aplikovať kompozíciu na odlupujúci sa povrch a na keratinizované časti tela. Medzi nevýhody patrí vzorec mlieka; pre mnohé ženy sa sprejové opaľovanie stáva vhodnejším na aplikáciu a distribúciu kompozície.

Ako používať

Správne použitie kozmetického prípravku Floresan vám umožní dosiahnuť hladký a prirodzený opálenie na povrchu tváre a tela, ktoré vydrží až dva týždne a rovnomerne sa umyje.

 • Pred aplikáciou Floresan opaľovania sa odporúča čistiť pokožku a vydrhnúť - tým sa odstránia nadržané častice z povrchu tela a tváre, aby ste získali rovnomerné zlaté opálenie.
 • Naneste mlieko na suchý povrch a opatrne ho utrite, pričom venujte osobitnú pozornosť krivkám tela a záhybom.
 • Umyte si dlane;
 • Nechajte namočiť na koži po dobu 15 minút, noste oblečenie na tomto čase a nenavlhčujte pokožku vodou;
 • Potom si môžete dať na svoje bežné spodné prádlo, oblečenie;
 • Neodporúča sa navlhčiť pokožku tváre a tela na ďalšie 2-3 hodiny, aby na tele neboli žiadne škvrny;

Opaľovací sprej

Alternatívou k mlieku značky bude bronzové opaľovanie vo forme spreja s pohodlným dávkovačom a vylepšeným vzorcom. Zlatý odtieň po použití výrobku sa dosahuje vďaka tej istej zložke - dihydroxyacetónu, ktorý sa neodlišuje od telesného mlieka pre ostatné parametre.

recenzia

O samoopaľovaní Floresan reaguje nejednoznačne: niektoré ženy považujú tento nástroj za zlý protiklad k solárnemu opaľovaniu, iní ho obviňujú z nekvalitnej "práce" a nepríjemného zápachu.

Pozitívne hodnotenia o výrobku sú založené na jeho cene: cenovo dostupné a cenovo dostupné pre každú ženu.

Náklady na trubicu s činením Floresan, v priemere je 100 rubľov, zloženie je dosť pre 5-6 aplikácií - pre celé telo a tvár. Spotrebitelia si všimli jednoduchú aplikáciu a distribúciu výrobku na povrchu kože v dôsledku pomerne tekutej textúry a zloženia mlieka. Hovorí sa o pomerne rýchlom vstrebávaní opaľovania - proces trvá až 15 minút času, po ktorom si môžete okamžite obliecť svoje obvyklé oblečenie a otráviť sami.

Floresan self-tan s receptúrou Express poskytuje okamžitý zlatý opálenie pokožky - a to je hlavnou výhodou podľa názoru žien.

Tí, ktorí nemajú radi Floresan opaľovanie začať ich preskúmanie s príznakom nepríjemný zápach produktu a spájať ju s vôňou octu. Nespokojné ženy ďalej hovoria o nedokonalej aplikácii kompozície: mlieko je nerovnomerne rozložené pozdĺž epidermy a je „zatĺkané“ do nepravidelností tela (ohyby, záhyby). Keď už hovoríme o produkte Floresan, ženy si všimli jeho nízke náklady, ktoré sú pre nich ďalším nedostatkom produktu - lacný produkt je spojený s nízkou kvalitou.

Alternatívne spôsoby opaľovania sa podľa názoru nespokojných spotrebiteľov lepšie vyrovnávajú s úlohou zabezpečiť rovnomerné a prirodzené opálenie. Jedna z dievčat hovorí, že tuhé maslo "Telové maslo"čokoláda vám umožní dosiahnuť tmavý odtieň pleti po dobu niekoľkých týždňov pravidelného používania výrobku, pričom jeho hlavnou črtou je zvlhčovať a vyživovať pokožku komplexom mastných kyselín. Spotrebitelia odporúčajú používať ju denne, aby rýchlo dosiahli účinok pokožky čokoládového tela. Ostatní odporúčajú vhodnú formu spreja na použitie opaľovania na koži, ale tento názor je čisto individuálny a prakticky neovplyvňuje kvalitu opaľovania.

Teraz máte otvorené tajomstvo použitia opaľovania: sledujte video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky