Samoopaľovacia holubica

Samoopaľovacia holubica

Krásne opálenie väčšina z nás spája so zdravou kožou. Preto s príchodom leta sa takmer každý snaží tráviť čas na slnku. Bohužiaľ, nie každý má možnosť tak urobiť. A tí, ktorí nemôžu pravidelne vyhrievať pod jasnými lúčmi, ponúkajú niekoľko možností, ako si vyrobiť bronz. Môže to byť použitie činenia alebo činenia.

Príkladom kvalitného produktu starostlivosti o pleť je samoopaľovanie Dove, ktoré dostáva dobré recenzie. O všetkých hlavných výhodách a nevýhodách tohto produktu sa dozviete z tohto článku.

Pozrite si video: opaľovanie - tajomstvo rovnomernej aplikácie + čo potrebujete vedieť o opaľovaní.

Ako

Keď sa prirodzeným spôsobom opaľujeme, vystavujeme naše telo a tvár ultrafialovému žiareniu. Práve tieto lúče spôsobujú, že koža produkuje melanín - pigment, ktorý farbí epidermis v bronzovom odtieni. Ale tento prirodzený postup je celkom reálne opakovať v umelo vytvorených podmienkach. Na tento účel sa používa solárium. Ale tento spôsob získania opálenia nie je najbezpečnejší a najzdravší.

Oveľa lepšou alternatívou opaľovania bude činenie. Okrem toho, že má menší vplyv na pokožku, výsledok si tiež všimnete oveľa rýchlejšie. Pri aplikácii na kožu pôsobí opaľovanie iba na vrchnú vrstvu epidermy. Vzhľadom k tomu, že neprenikne tak hlboko, je omývaný rýchlejšie.

Tradične trvá účinok bronzovej pokožky tri dni až týždeň. Žiaľ, nie je možné predĺžiť jej činnosť.

Výhody a nevýhody

Ak hovoríme konkrétne o nástroji na získanie opálenia od značky Dove, potom má svoje vlastné výhody a nevýhody v porovnaní s inými produktmi. Objavil sa už v roku 2008, ale stále nestráca popularitu medzi spotrebiteľmi.

Použitím tohto opaľovacieho mlieka dodáte pleti rovnomerný bronz a vyživujete ho. Takže po nanesení na telo získate nielen krásnu farbu, ale aj účinok zdravej a trblietavej pokožky. Môžete ho použiť kedykoľvek počas roka, dokonca aj v lete, pred odchodom na pláž, dokonca aj v zime, keď nie je dostatok slnka.

Opaľovanie funguje dobre a riziko vzniku nerovnomerného bodkovaného opálenia je oveľa nižšie ako pri použití iných podobných produktov. Mimochodom, náklady na výrobok sú oveľa nižšie ako náklady konkurentov. Preto si ho dokonca môžete kúpiť len na vyskúšanie, bude vám vyhovovať alebo nie.

Ďalším plusom tohto výrobku je jeho zvláštna textúra. Je mäkká a nelepivá. Po absorpcii výrobku do pokožky nezostanú na odeve žiadne škvrny ani stopy. Preto, pol hodiny po použití výrobku, môžete už ísť o svoje podnikanie.

Ale rovnako ako každá iná kozmetika na líčenie, aj DOBO mlieko má svoje nevýhody. Hlavnou nevýhodou je absencia prírodných zložiek v kompozícii. To mimochodom do značnej miery prispieva k tomu, že koža po použití zostáva nepríjemným zápachom, ktorý potom dlho zmizne. Ale farba je naopak dostatočne rýchlo vyplavená, čo možno nazvať aj mínus.

Ako sa prihlásiť

Opaľovanie je nástroj, ktorý je tiež potrebné správne uplatňovať. Náprava z tejto značky sa používa rovnakým spôsobom ako iné. Aby sa farba dobre hodila, mal by sa výrobok aplikovať na vyčistenú pokožku.

Za týmto účelom si urobte horúcu sprchu a prechádzajte sa po koži peelingom alebo peelingom. Potom je žiaduce zvlhčiť pokožku bohatým, výživným krémom. Týmto spôsobom urobíte prechody z "opálenej" kože na svetlo čo najprirodzenejšie. Potom môžete použiť už činenie.To by malo byť vykonané bez zlyhania v smere dna a hornej časti. Aby nedošlo k znečisteniu odevov alebo posteľnej bielizne, počkajte, kým sa výrobok úplne vstrebá do tela.

Ak chcete získať najkrajšiu a bohatú farbu, používajte výrobok pravidelne alebo dvakrát týždenne. Výrobok tak nebude mať čas na umývanie a farba zostane krásna počas celej sezóny, aj keď sa nebudete opaľovať celý deň počas celého leta.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky