Opaľovanie tváre

Opaľovanie tváre

Každý vie, že opaľovanie v soláriu môže byť škodlivé, čo je dôvod, prečo existujú kozmetické výrobky, ktoré môžu pomôcť dosiahnuť podobný výsledok a zároveň spôsobiť menšie škody. Opaľovanie tváre je skvelý spôsob, ako dať pleti tmavý odtieň a zároveň sa vyhnúť opaľovacím lôžkam. Ale musíte vedieť, ako ju správne aplikovať a aké sú drobnosti, ktoré je potrebné zohľadniť pri jej používaní.

Funkcie akcie

Účinok opaľovania závisí od jeho typu. Rozlišujú obvyklý bronzer a bronzer. Fondy súvisiace s prvým typom sa líšia okamžitou činnosťou, ale ich použitie je spojené s niektorými nepríjemnosťami. Trvanie tohto kozmetického výrobku je pomerne krátke a obvyklý bronzer sa veľmi rýchlo odstraňuje z kože. Významnou nevýhodou je tiež to, že táto látka môže zanechať stopy vo forme škvŕn na oblečení.

Podstata jeho vplyvu spočíva v tom, že to jednoducho škvrny na koži, tak veľa ľudí odkazovať tento liek na rôzne perzistentné tonálnej látky.

Druhý typ tohto kozmetického výrobku má dlhší účinok. Okrem toho, po použití, nemôžete starať o skutočnosť, že pôda oblečenie, tento bronzer má vysokú odolnosť. Princíp jeho práce je založený na dopade na horné vrstvy pokožky tváre. Vstup do interakcie s nimi postupne stmavne a výsledok neprichádza okamžite, ale po určitom čase.

Avtobronzat vo svojom zložení obsahuje digiroxy-acetón, ktorý má vplyv na bunkový proteín. To je dôvod, prečo sa koža dostane tmavý odtieň. Ale po určitom čase sa horné vrstvy dermis obnovia, a preto sa koža rozjasní. Takýto nástroj má menšiu škodu ako ultrafialové žiarenie slnka alebo vystavenie opaľovacím lôžkam.

Aby ste dosiahli pozitívny účinok opaľovania, nikdy by ste nemali používať podobné kozmetické výrobky určené pre pokožku tela. Treba mať na pamäti, že pokožka tváre, krku a dekoltu je obzvlášť citlivá. Preto je potrebné vybrať také kozmetické prípravky, ktoré jemne ovplyvnia pokožku týchto oblastí a zároveň budú mať dodatočný hydratačný a ošetrujúci účinok.

Výhody a nevýhody

Použitie činenia má veľké množstvo výhod. Najdôležitejšie z nich je, že pomocou týchto prostriedkov môžete dať svojej tvári ešte tmavý tón, a nemusíte sa opaľovať na slnku alebo ísť do solária. Táto výhoda je obzvlášť dôležitá pre ženy, ktorých koža veľmi negatívne reaguje na vystavenie ultrafialovým lúčom slnka. Je tiež potrebné poznamenať, že tento nástroj je schopný udržať rovnováhu vlhkosti v koži a udržať ju normálnu. Mnohí odborníci dokonca tvrdia, že dobré a vysoko kvalitné opaľovanie je úplne bezpečná kozmetika.

Mal by som sa báť opaľovať tvár? O tomto sa dozviete z videa.

Ale táto látka má určité nevýhody. Väčšina z týchto prostriedkov v ich zložení neobsahuje špeciálne častice reflexného svetla, to znamená, že nemajú správny opaľovací účinok. To si vyžaduje dodatočnú aplikáciu finančných prostriedkov s ochranou pred slnečnými lúčmi. Mnohé ženy si všimnú, že činenie nie je rovnomerne rozložené na koži, zanechávajúce škvrny alebo škvrny. Toto je negatívna stránka len vtedy, ak neviete správne rozdeliť opaľovanie na kožu.

Mnohé koželužne vo svojom zložení spravidla obsahujú látky obsahujúce alkohol, ktoré pri pravidelnom používaní môžu spôsobiť suchú pokožku. Takéto prostriedky s nízkou kvalitou pri aplikácii vytvárajú pocit lepkavosti alebo pocit vzhľadu filmu na koži tváre. Preto sa v žiadnom prípade nesnažte ušetriť na nákupe kvalitných nástrojov.

Ako používať

Odborníci odporúčajú, aby pred použitím opaľovanie vykonali sériu prípravných postupov. Zakazujú používanie tejto kozmetiky v prípade, že koža má zápal, odlupovanie alebo otvorené rany, ako aj ak je Vaša pokožka vystavená častým alergickým reakciám. Večer pred použitím opaľovania by ste mali urobiť jemný peeling pokožky a potom ju zvlhčiť špeciálnym výživným krémom. Bronzat sa môže aplikovať na dermis až po vrátení epitelu do normálu po odlupovaní.

Ako aplikovať opaľovanie, sa dozviete z videa.

Pred použitím skontrolujte tento kozmetický výrobok na prípadné alergie. Ak to chcete urobiť, naneste trochu opaľovania na vnútornú stranu zápästia, rozotrite ho a nechajte na pol hodiny. Ak po tejto dobe nemáte podráždenie, svrbenie alebo iné nepríjemné pocity, môžete túto kozmetiku bezpečne použiť na pokožke tváre.

Pred aplikáciou prípravku musíte hydratovať tvár krémom, rovnomerne ju rozložiť a nechať až do úplnej absorpcie. Hlavná vec je liečiť tenkú citlivú pokožku okolo očí špeciálne navrhnutým krémom, pretože v dôsledku veľmi malej hrúbky pokožky môže mať bronzer v tomto bode silnejší účinok a pokožka okolo očí sa zmení na tmavšiu. Predtým ako použijete opaľovanie na tvári, musíte si na hlavu položiť špeciálnu tkaninovú bandáž alebo opatrne zdvihnúť vlasy tak, aby nezasahovali do procedúry. Ruky musia byť chránené rukavicami.

Potom musíte veľmi rýchlo rozložiť opaľovanie cez povrch tváre a zatieniť ju so zvláštnou starostlivosťou. Aby sa koža tváre nepodobala maske, je tiež nutné samoopaľovať krk, oblasť dekoltu, ako aj uši. Odborníci neodporúčajú použitie opaľovanie na perách alebo obočie. Ak používate opaľovanie prvýkrát, najprv rozotrite malé množstvo opaľovania cez povrch pokožky, aby sa nedosiahlo príliš tmavé sfarbenie.

S nedostatkom tohto lieku by bolo lepšie pridať trochu na pokožku tváre a tieň.

Existujú prípady, keď vám bude jasné, že pri nosení bronzeru ste si vybrali jeho odtieň nesprávne. Je potrebné pridať k nemu trochu hydratačného alebo pleťového mlieka s ľahkou štruktúrou. Po nanesení opaľovacieho činidla ho nechajte na tvár, kým sa úplne neabsorbuje. Na to stačí pol hodiny.

Ďalších pár hodín v žiadnom prípade nemôže pot alebo umývať, pretože kvapalina na povrchu tváre vytvorí rozvod. Kozmetička dokonca odporúča, aby sa kúpať asi sedem hodín, takže póry kože sú uzavreté, takže účinok bronzat viac odolné. To je dôvod, prečo najlepší čas na použitie opaľovanie je večer, je lepšie dať to pár hodín pred spaním. Po absorbovaní bronzeru môžete mierne ovplyvniť jeho účinok pridaním trocha peňazí do najrozsiahlejších prvkov, ako sú nos alebo lícne kosti.

Ako umývať

Mnoho žien sa pýta, ako úplne odstrániť opaľovanie z kože. Táto otázka je obzvlášť dôležitá, ak je koža namaľovaná nerovnomerne a sú na nej škvrny alebo škvrny. Pre správne a dôkladné umytie bronzeru je potrebné dodržiavať niektoré pravidlá.

Najprv je potrebné napariť pokožku, čo je možné urobiť horúcim kúpeľom alebo použitím uteráka namočeného v horúcej vode na tvár.Na konci procedúry je potrebné odlupovať jemným čistením. S cieľom umyť opaľovanie, výrobcovia vyrábajú veľa špecializovaných nástrojov, ktoré sú určené pre tento účel. Možno ich ľahko nájsť v každom kozmetickom obchode.

Ak by ste takýto nástroj nemohli nájsť, alebo nemáte možnosť ho kúpiť, môžete umelé opálenie odstrániť tekutým tvárom, ktorý má vo svojom zložení alkohol. Niektorí kozmetológovia odporúčajú prípravok na opaľovanie doma podľa nasledujúceho receptu. K tomu zmiešajte lyžicu citrónovej šťavy s rovnakým množstvom čistej vody. Toto zloženie, aplikované na vatový tampón, môžete ľahko odstrániť opaľovanie.

Niektoré ženy odstraňujú opaľovanie nebezpečnejšou kombináciou kyseliny octovej a peroxidu vodíka, ale táto metóda je veľmi nebezpečná.

Môže spôsobiť poškodenie kože. Ak sa rozhodnete odstrániť opaľovanie z pokožky sami, nezabudnite na konci tohto postupu aplikovať výživný krém. Mäkší spôsob odstraňovania umelého opálenia je maska ​​na báze kyslej smotany a bielej hliny.

Hodnotenie a recenzie

Najdôležitejšia vec, ktorá dáva pleti prirodzenú tmavú pleť, je správna voľba tejto kozmetiky. Každé jednotlivé opaľovanie spôsobuje zvláštnu reakciu kože každej ženy. Musí byť zvolený v závislosti od individuálnych vlastností a vlastností pokožky tváre.

Pri opaľovaní jednej z najznámejších značiek sa naučíte z videa.

Kozmetológovia si obzvlášť všimnú opaľovanie vo forme sprejov, je vhodnejšie ich aplikovať na pokožku tváre.

Sprejové opaľovanie menej škodlivé pre pokožku. Podľa posudkov kozmetológov a spotrebiteľov je najspoľahlivejšou kozmetickou značkou, ktorá vyrába tento nástroj chanel, Samoopaľovačka tejto značky má veľmi kvalitné zloženie. Jediným negatívnym bodom je veľmi vysoká cena za činenie tejto značky.

Profesionálny bronzer z Dior, Má ľahkú štruktúru a má hydratačný účinok, mnoho známych modelov používa tento nástroj, aby pokožke dodalo jemný tmavý odtieň pleti. Funkcia značky Dior je jej šetrný účinok na epitel. Recenzie žien naznačujú, že sa dokonale vstrebáva do pokožky, ľahko sa rozloží na tvár.

Avtozagary od výrobcov sú považované za väčší rozpočet. Lumene, Eveline, Clinique, L'oreal, Garnier, Najnovšia značka spúšťa opaľovanie vo forme spreja. Jeho zvláštnosťou je, že tento liek sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky, preto sú na jeho použitie potrebné špeciálne zručnosti.

Opaľovanie značky Eveline je ľahšie nositeľné. Má tiež prirodzenú bronzovú farbu bez žltosti. Tento nástroj má pomerne hustú štruktúru, takže kozmetológovia neodporúčajú aplikovať ju na ženy s mastnou pleťou.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky