LibreDerm lak na nechty

LibreDerm lak na nechty

Mladé dievčatá a staršie ženy často používajú dekoratívne laky, aby ich perá vyzerali dobre upravované a atraktívne. Avšak snaha o krásu často negatívne ovplyvňuje nechtovú platňu, stáva sa tenšou, slabšou, drážkami a objavujú sa aj iné „príjemné“ chvíle. Špecialisti domácej značky LibreDerm odstránili takéto nepríjemné následky tým, že zákazníkom poskytli lak na nechty.

Tento výrobok je navrhnutý na ošetrenie a obnovu poškodených nechtov a ich ochranu pred agresívnymi účinkami rôznych vonkajších faktorov.

O značke

Cosmocetics je relatívne nový trend, ktorý začína dobývať svet krásy. Výrobky, ktoré kombinujú toto zaujímavé slovo znamenajú kozmetiku s liečivými vlastnosťami. Majú výrazný terapeutický účinok a obsahujú veľké množstvo látok užitočných pre ľudské zdravie. Ruská značka LibreDerm tiež úspešne pracuje v tomto smere.

Spoločnosť existuje len niekoľko rokov, ale po celú dobu je to self-zlepšenie, ponúka svojim fanúšikom nové a užitočné kozmetické výrobky. Vzorce kozmetických výrobkov sa neustále menia pod vplyvom vedeckého výskumu a objavov. Tím špecialistov starostlivo vyberá ingrediencie pre svoje výrobky, takže v ich zložení nie sú žiadne agresívne chemikálie a vývoj lekárov posilňuje účinok produktov tejto značky. Výrobca garantuje bezpečnosť a hypoalergénnosť svojich výrobkov, pretože všetky fázy tvorby produktov starostlivosti sú starostlivo kontrolované.

Vlastnosti a výhody

Nepochybne, mnoho žien módy, ktorí milujú robiť manikúru a pedikúru, často čelia problému, ktorý ich po odstránení dekoratívneho povlaku predbehne, pretože chemické laky a gély sa ťažko dajú označiť za úplne bezpečné pre zdravie nechtovej platne. Ich pravidelné používanie kazí nechty, a po odstránení nechtov tenké, stať sa veľmi krehké, začínajú žltej a často exfoliate. Toto sú veľmi nepríjemné javy a ak neprijmete určité opatrenia na ich odstránenie, všetko sa môže skončiť veľmi smutne. Starostlivosť o nechty LibreDerm možno pripísať samotným opatreniam, ktoré sú navrhnuté tak, aby chránili nechty a urobili z nich krásne.

Kolekcia značky na nechty predstavuje prostriedok, s ktorým môžete pracovať spoločne a samostatne, to všetko závisí od konkrétneho problému. CSérie starostlivých lakov Librederm sú fľaše s rôznym obsahom a zaujímavými názvami, ktoré plnia určitú úlohu.

  1. Zvýšovač rastu "Aevit". Lak jemný ružový odtieň urýchľuje rast nechtovej platne, čím je silnejší, dodáva prirodzenú žiaru a krásu. Nahrádza dekoratívny náter.
  2. 3-v-1 lakové kmeňové bunky. Vytvorené pre intenzívnu obnovu, posilnenie a korekciu tvaru nechtovej platničky. Funguje vďaka prítomnosti hrozna v kmeňových bunkách.
  3. "Ultra posilňovač". Kolagénový prostriedok chráni nechty pred rozštiepením, zahusťuje ich, zabraňuje krehkosti.
  4. Lesklý "Uhlík" pre rýchly rast - spoľahlivá ochrana, ktorá zahŕňa soli karboxylovej kyseliny, ktoré poskytujú tvrdosť tenkej nehtovej platni. Výrobok sa môže použiť ako vrchný náter po nanesení dekoratívneho laku.
  5. Korekčná kutikula. Líši sa v prítomnosti extraktov liečivých rastlín v kompozícii. V priebehu niekoľkých sekúnd rozpúšťa nadržanú kožu (kožičku) okolo nechtu. Nepostrádateľný nástroj pre expresnú manikúru, súdiac podľa početných recenzií.
  6. Reštaurátor "BB". Lak na nechty jemne béžovej farby s funkciami pripomínajúcimi bb-krém na tvár.Úplne zapĺňa aj tie najmenšie dutiny v nechtovej platničke, odstraňuje žltnutie, vďaka tomu môžete dokonca aj veľmi zakrivený nechtový tanier, ktorý vyzerá veľmi pôsobivo a nechty majú dobre upravený vzhľad.
  7. "Ultrareanimator". Obsahuje tri účinné látky: pantenol, kyselinu hyalurónovú a vitamín F. Spoločne robia vrchnú vrstvu nechtu pevnejšou, trvanlivejšou a hladšou, pretože hlavným účelom tohto nástroja je bojovať proti krehkosti poškodených nechtov. Lakujte v bubline modrého odtieňa, ale na nechtoch sa stáva priehľadným.

Starostlivé laky LibreDerm sú považované za univerzálne prostriedky: odstraňujú vyblednuté miesta a žltnutie, zarovnávajú drážky a nepravidelnosti, dávajú nechtom dobre upravený vzhľad. Okrem hlavnej úlohy môže slúžiť ako základný náter na nechty pod farebným lakom.

Spôsob použitia

Leštiaci krém na nechty LibreDerm by sa mal rovnako ako väčšina dekoratívnych lakov aplikovať v niekoľkých vrstvách. Na doske sa teda vytvorí ochranná fólia, ktorá neumožní zlomeniu a deformácii nechtov.

recenzia

Starostlivé laky na nechty domácej značky LibreDerm majú mimoriadne pozitívne recenzie. Šťastní užívatelia poukazujú na efektívnosť používania týchto nástrojov. Súdiac podľa odpovedí, laky skutočne robia svoju prácu.

Zloženie liekoviek je mierne hrubé, v rôznych odtieňoch, v závislosti od miesta určenia. Nanášajte ľahko, nerozprestierajte, okamžite osušte. Vrátiť prirodzenú krásu nechtov v krátkom čase. Ale hlavná vec, ktorú si zákazníci všimnú, je, že nechtové platne sa stávajú silnejšími a to je viditeľné po týždni používania.

Mnohé nahrádzajú dekoratívne laky s LibreDerm. Tak, nechtík dostane náležitú starostlivosť, a zároveň vyzerať dobre upravený.

Sedem multi-farebné flakonchik, podľa dievčat, môže výrazne zmeniť nechtík v priebehu jedného mesiaca. Stávajú sa oveľa silnejšími, prerastené hroty sa nerozbijú a neodlúpnu sa, škaredé drážky a žltý odtieň zmiznú.

Veľké množstvo žien, ktoré nikdy nenapadlo na život bez dekoratívnych farebných lakov, po použití lakov, LibreDerm dávajú prednosť druhej.

Na obnovenie nechtovej platne sa odporúča prerušiť medzi týmito postupmi. Vynikajúcimi liečivami budú špeciálne regeneračné farby. Librederm Lab vyvinula zbierku lakov na nechty na nechty a korektor kožičky.

Toto je ďalšie video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky