Umývanie tváre "Spivak"

Spivak čistiaci prostriedok na tvár

Už dlho je známe: udržiavať pokožku tváre mladú, zdravú, sviežu a tónovanú, je potrebná starostlivá viacúrovňová starostlivosť, počnúc čistením a končiac hydratáciou a výživou. Použitie pravej tváre krém je polovica bitky. Musí existovať racionálny prístup ku všetkému a predovšetkým k očisteniu. Teraz na policiach obchodov predstavoval rôzne prostriedky pre to od značiek, a to ako ruské a zahraničné. Prírodnými produktmi bez chemických prísad, rôznych farbív, príchutí, konzervačných látok sú ruská mydlová spoločnosť Spivak.

Kozmetika tejto značky neobsahuje umelé vône, ale používa vysoko kvalitné esenciálne oleje, ako aj živice a bylinky. Vo výrobe tejto značky sa zameriava na cenovú dostupnosť, kvalitu výrobkov a prírodné zloženie.

Prvým krokom je čistenie.

Čistiaci prípravok na tvár "Spivak" pomôže vyčistiť pokožku od make-upu, prachu, rôznych nečistôt. Táto kozmetika to urobí jemne a opatrne, ale zároveň veľmi opatrne. Peny tejto značky obsahujú vo svojom zložení éterické oleje, a preto majú aromaterapiu. 150 ml fľaše majú dávkovač a uzáver. To zjednodušuje proces umývania a kozmetický nástroj si zachováva svoje užitočné vlastnosti dlhšie.

Pena "La Belle" vyniká z celej rady výrobkov svojou jedinečnou a očarujúcou vôňou, ktorá dáva pocit pokoja a pokoja. Citrusové tóny majú relaxačný a upokojujúci účinok a dopĺňajú nenápadnú sladkú vôňu.

Tento nástroj je univerzálny a je ideálny pre vek alebo citlivú pokožku. Môžete ho bezpečne používať pre akýkoľvek typ.

S týmito vlastnosťami sa tomuto čistiacemu prostriedku dostali prírodné zložky - esenciálny olej španielskeho citrónu a vavrín kafrový. Citrusová zložka má mierny účinok na zosvetlenie, ako aj tonizujúci, energizujúci a zmäkčujúci účinok. Pomáha epidermis regenerovať a regenerovať rýchlejšie. Celkový stav pokožky sa výrazne zlepšuje.

Esenciálny olej z kafrového vavrínu prispieva k pružnosti epidermy, jej pružnosti. Značený účinok proti starnutiu. Výsledkom je, že pokožka tváre je nielen čistá, ale aj bez podráždenia a zápalu, jej opuch klesá.

Prírodné zložky

  • "Čajovník nie je len čistiaci prostriedok, ale vynikajúci produkt na starostlivosť o pleť náchylný na zápal a pupienky. Vôňa je reprezentovaná citrusovými bankovkami v duete s čerstvou vôňou čajovníka. Zloženie obsahuje éterické oleje z borovice a čajovníka. Jedná sa o veľmi silné dezinfekčné prostriedky, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie problémovej kože.

Prírodné zložky vo formulácii tejto peny sú tónované a majú antiseptický účinok. Epidermis dostane zdravý a dokonca tieň. Mazové žľazy normalizujú svoju prácu.

  • Pena "Mandarin" je ideálna na letné umývanie. Citrusová vôňa osviežuje a zapĺňa pokožku vitálnou energiou. Extra sviežosť dodá esenciálny olej z borovice v kompozícii. Bude sa vyrovnať s nedostatkami a problémovými plochami na tvári. Epidermis sa zotavuje rýchlejšie a stáva sa zdravým.

Nástroj je veľmi účinný pri podráždeniach a alergických reakciách. Mandarínový éterický olej zlepšuje krvný obeh a osviežuje pokožku, pomáha udržiavať zdravý vzhľad.

Tento produkt je určený pre všetky typy pleti. Pozornosť sa však musí venovať dievčatám s mastnou alebo kombinovanou.

  • V pena "Levanduľa" levanduľový éterický olej je kombinovaný s pomarančom a smrekom, čím vytvára nezvyčajnú prírodnú kyticu. Je to vynikajúci nástroj pre náchylnosť pokožky k vzhľadu lesku, ako aj pre zrelé alebo citlivé. Tón a pružnosť epidermy sa pri použití tohto nástroja zvyšuje, rovnako ako regenerácia buniek prebieha rýchlejšie.
  • "Fleur D'or" dodá jasnú náladu vďaka svojej aróme, ktorá kombinuje tóny grapefruitu, bergamotu, ylang-ylangu. Ochrana a pohodlie pri používaní tejto kozmetiky sú zaručené. Epidermis bude pružnejšia a napnutá.

recenzia

Umývanie tváre môže účinne čistiť pokožku, ale aby bolo jemnejšie ako iné čistiace prostriedky. Preto tento nástroj preferujú zákazníci s citlivou alebo problémovou kožou. Rad prostriedkov značky Spivak sa vyznačuje prírodnými zložkami a éterickými olejmi v kompozícii.

V čase umývania dochádza nielen k čisteniu epidermy z make-upu, prachu, ale aj procesu relaxácie. Užívatelia poznamenali, že aromaterapia má pozitívny vplyv na náladu a vzhľad. Liečba je prijímaná nielen kožou, ale aj celým telom.

Zvlášť často čistiace prostriedky odporúčajú majitelia problematickej a mastnej kože. Tento kozmetický prípravok pomáha vyrovnať sa so zápalom, začervenaním, leskom a zväčšenými pórmi. Súčasne epidermis neprekrýva.

Pozrite si recenziu produktu Spivak v tomto videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky