Omladenie pomocou prístroja "Elos"

Omladenie pomocou stroja Elos

Páči sa mi to alebo nie, ale čas vždy pracuje proti osobe. Postupne sa to odráža na zdraví, vlasy strácajú svoj lesk a pokožku - pružnosť a pružnosť. Moderné špecialisti v oblasti kozmetológie a medicíny neustále pracujú na vytváraní metód, ktoré by pomohli vyrovnať sa s takýmito problémami. Jednou z unikátnych a efektívnych možností je „Elos“ -Repozícia. Pomocou tejto metódy môžete vrátiť kožu na svoj predchádzajúci tón.

rysy

Hlavným znakom tejto techniky je použitie špeciálneho prístroja.generuje dva druhy energie. V prvom prípade zariadenie vytvára svetelné impulzy. V dôsledku toho sa teplota medzi ošetrovanou oblasťou a okolitými oblasťami líši. Svetelný tok sa mení na teplo, čo vedie k zvýšeniu teplotných značiek. Tento účinok je zameraný na zmenu elektrickej vodivosti v tkanivách, vďaka čomu začína aktívny vývoj elastických vlákien.

Hlavným účelom tejto hardvérovej metódy je pôsobiť na poškodené bunky. Počas procedúry je zničená ich štruktúra, po ktorej dochádza k obnove.

Ďalším znakom omladenia je účinok liečivej energie. Preniknutie do hlbokých vrstiev epidermy nastáva, počas procedúry sa aktivuje produkcia elastínu a kolagénu. Po krátkom čase sa pokožka stáva napnutou a elastickou. Výsledok po zákroku je zrejmý po 4-5 týždňoch. Prvé viditeľné zmeny sú už viditeľné po 4 dňoch.

V porovnaní s inými metódami je "Elos" - redukcia bezpečnejšou voľbou. V podstate ide o taký populárny postup ako laserová expozícia.

Výhody a nevýhody

Rovnako ako u všetkých kozmetických postupov, omladenie na zariadení "Elos" má určité výhody a nevýhody. Medzi hlavné výhody tejto metódy patrí:

  • zariadenie nemá žiadny účinok na horných vrstvách epidermy;
  • aj po ukončení postupu existuje neustála produkcia účinných látok:
  • RF zdvíhanie sa dosahuje bez operácií a iné bolestivé manipulácie;
  • táto metóda je vhodná všetky typy pleti.

Ďalšou výhodou postupu je, že netrvá dlho. Nemusíte meniť obvyklý spôsob života, starostlivosť o pleť po omladení nie je príliš zložitá.

V mnohých prípadoch je pozitívny výsledok zrejmý po prvom zasadnutí.

Čo sa týka mínusov, nebolo to ani bez nich.

Niekedy počas zákroku sú bolestivé pocity. Týka sa to najmä prípadov, keď zariadenie ovplyvňuje citlivú pokožku. Ak ste vlastníkom tohto typu, pred jeho držaním, opýtajte sa tvár, ktorá má byť ošetrená chladiacou zmesou.

Ďalšou nevýhodou postupu sú vysoké náklady. Vo väčšine prípadov nie je jedna relácia dostatočná na dosiahnutie maximálneho pozitívneho výsledku, a preto je potrebné aplikovať hardvérový vplyv. Takéto výdavky môžu mať vplyv na váš rozpočet a pomerne výrazne.

Často, po omladení kože zostáva edém a začervenanie. Ale vedľajšie účinky zmiznú asi za 2-3 dni, a preto nie je dôvod sa obávať.

Ďalšou významnou nevýhodou postupu je nerovnováha kože.Takéto situácie sú zriedkavé, ale s ich prítomnosťou môžu mať vážne následky.

svedectvo

Fotorejuvenizácia sa môže vykonávať na rôznych častiach tváre., Všeobecne platí, že kozmetológovia odporúčajú použiť na tento postup nie skôr ako 30 rokov. Je to spôsobené tým, že v tomto veku má táto technika viditeľnejší účinok. "Elos" -jasnenie sa aplikuje v prítomnosti hlbokých vrások, vekových škvŕn, jaziev a jaziev. Vďaka tomuto efektu sa môžete zbaviť nezdravej farby pleti, stôp akné a zväčšených pórov.

Ďalšou indikáciou na použitie je keratóza. V prítomnosti jasnej vaskulárnej mriežky a strie, je potrebné odkazovať na túto konkrétnu techniku.

Je potrebné poznamenať, že toto omladenie sa aplikuje nielen na tvár. Vďaka hardvérovému efektu môžete eliminovať vrásky v ktorejkoľvek časti tela.

Je potrebné vziať do úvahy, že na zvýšenie pozitívneho účinku je potrebná predbežná príprava. Počas 2-3 týždňov je zakázané obrátiť sa na rôzne injekcie, vrátane kozmetických. Ženy potrebujú odmietnuť návštevu solária a opaľovanie.

Ak sa bude na tvári vykonávať hardvérový postup, neodporúča sa používať na čistenie masky a šupky.

Kontraindikácie a účinky

Tam sú niektoré kontraindikácie na "Elos" - omladenie.

  • Tento postup je pre ľudí zakázaný používaťsú alergickí na slnko.
  • Tehotné a dojčiace ženy Nemôžete použiť na tieto metódy (to platí aj pre laserové omladenie).
  • Prítomnosť benígnych a malígnych nádorov tiež kontraindikácie správania.
  • Ak má človek silné opálenieLekár nemá právo vykonať zákrok. To je spôsobené tým, že s hardvérovým efektom na koži môže zostať popáleniny.
  • Ženy a muži užívajúci vitamín A, omladeniu. To isté platí aj pre tých, ktorí používajú antibiotiká na liečbu niektorých ochorení. V prípade porušenia stanovených pravidiel, alebo keď sa špecialista odchýli od technológie vedenia, môžu sa vyskytnúť vážne následky. Najčastejšie k tomu dochádza v prípadoch, keď kozmetička nezmení trysku na zariadení alebo nastaví príliš vysokú úroveň svetelného toku. Na koži sú modriny, opuchy a začervenanie.
  • Ak sa postup nepoužíva na omladenie, \ t a na odstránenie pigmentácie bude účinok krátkodobý, čo by malo byť známe vopred. Vzhľadom k tejto vlastnosti ľudského tela. Mnohí zákazníci sa sťažujú, že pigmentové škvrny nezmiznú ani po niekoľkých sedeniach. Musíte však pochopiť, že záležitosť nie je v samotnom postupe, ale v tom, že samotný orgán vyvoláva vznik týchto chýb.

Na výsledok bol efektívnejší, odborník by nemal šetriť na géli. Táto kompozícia je ošetrená kožou pred zákrokom. Stojí za zmienku, že vďaka tomuto špeciálnemu nástroju môžete eliminovať všetky druhy komplikácií.

Účinok pred a po

Mnoho ľudí sa mylne domnieva, že účinok po Elos-omladenie sa bude rovnať výsledku plastickej chirurgie, ale to je ďaleko od prípadu. Zmeny budú, samozrejme, veľmi zreteľné, ale treba chápať, že táto metóda sa používa bez chirurgických zákrokov. Z tohto dôvodu nespôsobuje vážne následky a rôzne vedľajšie účinky, ako je to v prípade operácií.

40 minút po zákroku sa póry zúžia. Môžete vidieť, že tón tváre sa stal vyrovnaným. Niekedy je na pokožke mierne sčervenanie a odlupovanie, ale to všetko prechádza cez deň.

Niekoľko dní po "Elos" -regulácii zmizne nadmerná pigmentácia. Cievne siete, ktoré sa často objavujú na koži po 30 rokoch, tiež chýbajú na tvári. Je však potrebné byť pripravený na to, že po krátkom čase sa na povrchu objaví jemná kôra a je prísne zakázané ho odstraňovať.Je to spôsobené aktívnym vplyvom svetelného prúdu.

Po 3 - 4 dňoch sa štruktúra epidermy výrazne zlepšuje. Vráti sa tón pleti, tón sa stane oveľa svetlejším.

Rovnako ako po dobu trvania jednej relácie omladenia, proces trvá od 45 minút do 2 hodín. Všetko záleží na množstve práce, ako aj na počte aplikátorov, ktoré sa používajú počas procedúry.

recenzia

Ak máte záujem o takýto postup a chcete vedieť o jeho pozitívnych a negatívnych stranách, mali by ste si prečítať recenzie tých, ktorí už túto metódu skúšali sami. Osobitná pozornosť by sa mala venovať pripomienkam lekárov týkajúcich sa použitia takýchto metód omladenia. Onkológovia hovoria, že v prítomnosti benígnych alebo malígnych nádorov alebo iných ochorení tohto typu je prísne zakázané používať túto metódu, pretože je možné spôsobiť vážne poškodenie zdravia.

Kozmetičky odporúčajú, aby ste sa najprv poradili so svojím lekárom, ak má osoba chronické alebo akútne ochorenie.

Pokiaľ ide o preskúmania, väčšina z nich je pozitívna. Ženy, ktoré sa obrátili na Elos-omladenie, sú spokojné s účinkom na konci procedúry. Mnohí si všimli, že zariadenie dokonale odstraňuje vrásky a pigmentáciu na koži. Ženy sú však nespokojné so skutočnosťou, že na dosiahnutie maximálneho účinku je potrebných niekoľko sedení. Je to spôsobené vysokými nákladmi na postup.

Mnohí ľudia si všimnú, že trvá 6 až 7 postupov, aby sa dosiahol viditeľný efekt. Ale vynaložené peniaze a čas stoja za pozitívny výsledok, ktorý je po kurze viditeľný. Ženy si všimnú, že po niekoľkých sedeniach sa vracia tón pleti a elasticita. Dokonca aj hlboké vrásky zmiznú z tváre.

Jedna z hlavných výhod Podľa žien je, že počas zákroku nie je žiadna bolesť. Niekedy majitelia citlivej pokožky zažijú malé brnenie, ale na konci sedenia zmiznú všetky nepríjemné pocity.

Omladenie dekoltu je obzvlášť obľúbené u žien. Spracovanie nezaberie veľa času a na dosiahnutie viditeľného efektu trvá 2 až 3 sedenia.

Viac informácií o technike a príkladoch používania technológie Elos v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky