Ako zvýšiť s pomocou očného make-upu?

Ako zvýšiť s pomocou očného make-upu?

Ženy vedia, ako kúzlo. Mdlý vzhľad a bacuľaté pery poháňajú opačný sex šialené. A málokto vie, že v niektorých prípadoch je dokonalý vzhľad možný len so správnym make-upom. Make-up umelci sú radi, že zdieľať tajomstvo o tom, ako zvýšiť pomocou očného make-upu.

Výhody a vlastnosti

Veľké jasné oči boli vždy považované za jedno z kritérií pre ženskú krásu. Zmenili sa ideály tvaru tela a účesu, ale oči vždy zostali otvorené duši, a preto sa intuitívne vždy dostávame k ľuďom s otvorenými očami, testujúc podvedomú dôveru v neho. Z hľadiska psychológie tu leží hlavná výhoda žien s veľkým úsmevom, ktoré dokážu znášať svoj vzhľad.

Dnes však nie je potrebné mať jedinečnú prírodnú krásubyť považované za príťažlivé dievča. Zvýšte svoj vzhľad pomocou očného make-upu, znalosť používania kozmetiky vám pomôže rozšíriť ho.

 • Prvý a najdôležitejší faktor Úspešným make-upom je dať obočiu prirodzený, dobre upravený tvar. Príliš široké, nedbalé obočie, ktoré sa vzalo na nekvalitné tetovanie, sú už zamerané na to, aby sa nedokázali vyrovnať. Než začnete s transformáciou oka, je dôležité venovať im pozornosť. Forma, ktorá vedie k zväčšeniu make-upu by mala byť prirodzená bez zbytočných akcentov. Dnes, make-up umelci radšej farbiť svoje obočie s hennou.
 • Druhá funkcia make-up malé oči zvážiť výber multi-farebné monochromatické alebo doplnkové palety tieňov. Organicky kombinované svetlé a tmavé farby, umiestnené na správnych zónach očných viečok, otvoria dvere duše novou silou.

Pomôže na tento účel a. \ t šíp držané v ceruzke alebo očné linky. Nie, to nie sú tučniaci, ktorí kedysi namaľovali neformálne krásy show businessu. Hovoríme tu o jemnej línii rias a starostlivom tieňovaní.

A samozrejme, aby sa dosiahol slabý vzhľad, je nemožné bez načechraných mihalníc. Oznámenie, menovite našuchorené a ľahké, a nie lepené s piatimi vrstvami jatočného tela. Dobrá maskara, riasy, stočené pinzetou a dvoma vrstvami - všetko, čo je potrebné na vizuálne zvýšenie ženských očí. Kozmetika by mala byť zároveň prirodzenými tónmi, ktoré zodpovedajú vášmu typu farieb.

A rysy, ako make-up obsahujú malý zoznam kategorických zákazov:

 • kreslenie obrys tmavej ceruzky alebo očnej linky na dolnom viečku;
 • zlúčenina horný a dolný obrys viečok alebo kruhová podčiarknutá čiara;
 • použitie Tiene majú extrémne tmavý rozsah farieb.

Znalosť týchto funkcií pomôže splniť obrovské množstvo možností, ako sa vyrovnaťAvšak pre tých, ktorí stále hádajú a bojia sa urobiť chybu, umelci na make-up ponúkli nejaké nové nápady na vizuálne zväčšenie.

Druhy make-upu

Ako každý iný make-up pre malé oči je rozdelená na deň a večer. Denná verzia sa nelíši o nepokoje farieb, ale rovnako ako večer, potrebuje dôkladnosť a presnosť. Večerné poddruhy sú plné bohatých tónov a umožňujú to, čo je neprijateľné pri príprave na pracovný deň v kancelárii. A v skutočnosti, v inej verzii má svoje vlastné odrody, ktorý pomáha ľahko nájsť "váš" štýl.

To znamená, deň make-up zvýšiť Bude to jednoduché a krásne, ak bude tón tieňov odlievaný z bronzu. Samotná farba by mala byť ľahká, takmer broskyňová s poznámkou perlete.Stojí za to povedať, že trblietavý efekt je ideálny pre malé oči, pretože jeho modulácie vizuálne pridávajú hĺbke oka. Svetlé tiene v tejto verzii sa aplikujú na celé viečko a dosahujú líniu obočia. Ďalej sú horné a dolné riasy starostlivo zafarbené maskarou.

A ak sa prvý druh make-upu môže zdať príliš jednoduchý, potom ďalšie vylepšenie bude vyžadovať určité zručnosti a profesionálnu kozmetiku, ako napríklad:

 • bystrý tiene s leskom;
 • biela ceruzka;
 • atrament;
 • kvapalina očné linky.

Doplňte Začína trblietavými tieňmi v oblasti dolného a horného viečka. Ďalej sa na vnútorný roh a líniu spodných rias aplikuje biela ceruzka. Všimnite si, že obrys bielej farby a výber rohu ním je nenahraditeľný pre oči zblízka a rozširuje priestor medzi nimi. Šípky sú ťahané od polovice storočia, vykonávané vo forme úhľadných, tenkých čiar s predĺžením. Mal by začínať z vonkajšieho rohu, pomaly sa pohybovať dovnútra. Všetky hranice kontúry musia byť zatienené a natreté bujnou riasou.

Ďalší prirodzený obraz pre majiteľov širokého obočia pomôže vykonať očné linky a maskaru. Tu sú očné viečka pokryté len matným základom. Od polovice pohyblivého storočia je grafická šípka nakreslená s predĺžením a hravým chvostom ohnutým nahor. Šípka by nemala presahovať hranice očnej gule. Riasy sú pokryté predlžujúcou maskarou. Ak nezostáva veľa času na ranný make-up, môžete použiť univerzálny, a preto jedinečný make-up pre malé oči. Na spodný obrys a vnútorný kútik sa aplikuje biela kontúrovacia ceruzka a na hornej a dolnej strane sú prekryté mihalnice. Prírodný a zároveň zvýraznený obraz je pripravený.

Večerný make-up by mal mať väčší jas a sýtosť, a preto bude dobrým riešením dvojfarebný náter viečok s tieňmi. Po aplikovaní spodnej časti očných viečok sú pokryté svetlými tieňmi s trblietavým svetlom. Tmavý odtieň sa aplikuje na vonkajšie rohy a je kvalitatívne tienený, aby vytvoril hladký prechod. Znovu sa šíp drží až do polovice storočia, pretože tento manéver dokonale odhaľuje pohľad, po ktorom nasleduje predlžujúca maskara. Vhodné aj pre večerné svetlé "Smokey Ice". Treba povedať, že sa vykonáva pre malé formy, nie podľa klasického receptu. Tu, na rozdiel od konvenčného make-upu, sa používajú iba dymové tóny bez čiernych ťahov. Vnútorný obrys oka nie je nakreslený.

Pre veľkú tvár veľká možnosť bude luxusné šípy na svetlé odtiene tieňov. Ich "chvosty" by mali presahovať hranicu očnej buľvy, pričom by mali vyzerať čo najprirodzenejšie, keď sa o strelcoch rozprávajú, niektoré dievčatá ich trávia vo večernom make-upu a na spodnom viečku, čím sa vzdiali určitej vzdialenosti od línie rias. Vplyv širokého pohľadu je do určitej miery pozorovaný, ale profesionálni stylisti nedoporučujú príliš veľa, aby sa zapojili do takýchto metód, pretože oči vyzerajú mimoriadne neprirodzene.

Ako si vybrať kozmetiku?

Keď oči nemajú pridelenú významnú veľkosť, kozmetika by mala byť zvolená čo najpresnejšie. Tónový základ by mal zodpovedať odtieňu pleti a tiene by mali byť v súlade s farbou dúhovky.

Keď oči nemajú pridelenú významnú veľkosť, kozmetika by mala byť zvolená čo najpresnejšie. Tónový základ by mal zodpovedať odtieňu pleti a tiene by mali byť v súlade s farbou dúhovky, ktorá by mala pozostávať zo svetlých odtieňov tieňov.

 • Pre hnedé Perfektne vhodné broskyňové tóny podkladu, ako aj béžovo-hnedé odtiene. Medzi druhými tmavými tónmi hnedé oči nájdu odpoveď v palete farieb khaki, hlbokej čokolády, tlmených smaragdov a machu.
 • Modrý odtieň dúhovka krásna v jemnej lilas základni, rovnako ako dymové graffiti a hnedý kontrast.
 • Zelená dúhovka obklopené tajomnejšou svetlou lila a modrošedou paletou farieb.
 • béžovýmodrá základňa ozdobí šedú dúhovku.

Pri výbere tieňov tiež stojí za to venovať pozornosť blikajúce tóny. Vanilkové, mliečne a piesčité odtiene s trblietavým a prepadovým efektom pokryjú celé viečko na obočie, a preto by ich voľba mala byť čo najúplnejšia. Výber farby tieňa - nie je jedinou podmienkou správnej kozmetiky. Suchá koža bude vyzerať dobre upravená s krémovými tieňmi a mastná v tandeme so suchým a svetlým gélom. Tiene by sa nemali valiť do záhybov očných viečok.

A každodenné a večerné sa nedá bez dobré jatočné telo. Ako už bolo spomenuté, technika jej použitia poskytuje malým očiam viac ako dve vrstvy, čo znamená, že kozmetika by mala byť naozaj dobrá. Gumová kefa, ktorá sa oddeľuje čo najviac a nemá prebytok klkov, bude úspešnou akvizíciou. Mascara v rias na zvýšenie očí musí spĺňať vlastnosti rias, pretože môžu byť tenké a dlhé, krátke, ale silné a tak ďalej. Takže, pre dlhé riasy, ktoré nemajú hrúbku, je lepšie zvoliť hromadnú maskaru. To zvyčajne má vzácne štetiny, vyrobené vo forme špirály. S krátkymi riasinkami sa nedá bez predĺženia riasenky s riedkymi štetinami a tenkým telom, s ktorým je vhodné maľovať všetky vlasy. Ak sú riasy známe svojou dĺžkou a hrúbkou, neodporúča sa ich preťažiť extra vrstvami maskary, Použitie modelu s twist efektom.

Biely obrys ceruzky musí byť tiež starostlivo vybrané. Ich výber je dnes úžasný. Plastové a drevené, mali by tesne priliehať na vnútorný obrys storočia. Stylisti sa zastavia na drevených odrodách. Ľahká štruktúra, kompozícia by mala byť celkom mäkká.

Obrys bude vyžadovať čiernu ceruzku alebo tekuté očné linky. Očné linky sú jednoduchý spôsob, ako urobiť make-up presnejší, ale šípky sú ľahšie odtieň ceruzkou, a preto by mal byť ktorýkoľvek z nástrojov vybraný podľa vlastných schopností a typu make-upu. Napríklad je nemožné urobiť bez mäkkej čiernej ceruzky, aby sa v technike Smokey Ice urobil úsmev.

Ako sa prihlásiť?

Neexistuje žiadny univerzálny make-up pre malé oči, pretože všetko závisí od ich tvaru.

Môžu to byť:

 • hlboko vysadené;
 • mandle;
 • so závesom age;
 • naklonený;
 • zavrieť vysadené;
 • široko oddelené

Tisíce celebrít majú hlboké oči a dychtivo sa pozerajú súčasne. Správny make-up pre hlboké oči pomôže znížiť obočie a otvoriť oči. Ak chcete implementovať naše plány, musíte použiť tri odtiene tieňov - od tmavej po svetlo, ako aj obrysovú ceruzku. Svetlé tiene sa aplikujú na celé viečko, tmavšie od stredu pohybujúceho sa očného viečka, najtmavší tón sa aplikuje na vonkajší roh horného a dolného viečka. Oči zlyhajú tak jemne a prirodzene, ako je to možné, niektorí umelci make-up odporúčajú, aby sa tento postup vykonával pred použitím tieňov. Trikolorný make-up pre hlboké oči pripomínajú techniku ​​ombra, pretože každá z farieb by mala mať hladký prechod. Na tento účel urobí špeciálny štetec s mäkkým podkladom alebo klzákmi.

Mandľové oči môžu byť natreté akoukoľvek z vyššie uvedených metód, ale mali by ste sa vyhnúť očnému viečku na dolnom a hornom viečku, ktoré ich vizuálne redukuje. Toto pravidlo platí aj pre malé okrúhle oči. S pomocou očných viečok na hornom viečku majú vizuálne podlhovastejší tvar, maľovanie a zatienenie tieňov alebo obrysovú ceruzku na vonkajšom rohu horného viečka.

Návod pre oči s visiacim viečkom znamená umelé kreslenie tmavých tieňov záhybov očných viečok. Najtmavší riadok vybraný pre MikeCap tóny aplikované na závesné viečko vo forme dobre osrsteného oblúka. Tým sa dosiahne účinok otvorených očí. Očné linky v tomto prípade sa aplikujú s otvorenými očami.Vedenie oka s blížiacim sa viečkom je zaujímavý proces, ktorý je ďaleko od klasickej schémy. Aplikácia sa uskutočňuje v dvoch krokoch od vonkajšieho k vnútornému rohu. Tenký obrys sa nakreslí otvoreným okom na úrovni rias. Druhá čiara prebieha pozdĺž čiary zavesenia. Ďalej sa nakreslí roh spájajúci dve čiary. Priestor medzi obrysmi je natretý a objaví sa grafická šípka so svetlom rozširujúcim sa na vonkajšom viečku.

Tvár so šikmými očami má vysoký vnútorný roh. Prekračuje vonkajšiu úroveň, a preto musí byť opatrne zakrytá ľahkými perlovými tieňmi. To otvára oči vizuálne.

Ako hovoria stylisti, make-up na vizuálne zväčšenie očí nie je ťažké. Nezabudnite na svetlé odtiene a presné podčiarknutie očných viečok.

Make-up umelci majú v arzenále svojich tajomstiev a trikov v snahe o široko-otvorené oči. Venujú veľkú pozornosť nielen technike líčenia, ale aj príprave na ňu.

 • Tak potomaby sa malé oči javili väčšie a ich veľkosť bližšie k ideálu, je potrebné aplikovať ľadové obklady. Kozmetickí umelci používajú chladiace náplasti, avšak odborníci zabezpečujú, že aj kúsok ľadu, ktorý sa nachádza v handričke, s pravidelnými postupmi urobí oblasť okolo očí pružnejšou a odstráni všetky prejavy vakov pod očami.
 • Druhý tip make-up umelci opäť dotkli prípravy na make-up. Odstránenie tmavých kruhov pod očami je dôležitým krokom pri odhaľovaní krásy. A tu odborníci hovoria o pravidelnosti. Kozmetika pre očné viečka s dvíhacím efektom dvakrát denne a korektorom teplého odtieňa v okamihu make-upu dokonale „bielia“ tmavé zóny. Tajomstvo majstrov je v jednotnej a prirodzenej forme korektora, ktorý je zmiešaný s ľahkým tonálnym základom.
 • Jedným hlasom Make-up umelci, natáčky alebo natáčky na riasy známe všetkým, chváliť každého. Úzke oči s rovnými riasami sú ešte menšie, pretože vrhajú tieň na oči pod očami. Preto je opatrná srsť chĺpkov, ktorá pre dievčatá nepotrebuje viac ako minútu, jednoducho potrebná pre okrúhle i mandľové oči a úzke oči.
 • navyše, strih a tvar dokonale koriguje maskaru. Make-up umelci milujú silikónové kefy, ktoré nie sú schopné vytvárať hrudky aj s viacvrstvovým povlakom. Tajomstvo sa však líši tu: mihalnice vo vonkajšom rohu oka sa ďalej farbia. To platí najmä pre okrúhly tvar, pretože v dôsledku toho sa rez ukáže byť blízko tvaru mandlí.
 • S rastúcim Mike Ape oči neodporúčajú majstri matných tieňov. Faktom je, že neodrážajú svetlo, vďaka čomu je pohľad viac vekový a uzavretý. V tomto prípade vyzerajú lesklejšie alebo lesklejšie odtiene oveľa vhodnejšie.
 • Nie je obídené pozornosť make-up umelcov a ľahké kontúry ceruzky pre sliznice. Okrem bieleho tónu odporúčajú kúpiť aj béžové a svetloružové odtiene. Budú vyzerať prirodzenejšie aj vo vzťahu k proteínom ďaleko od čistého tónu.
 • Hovorí sa a komplexnú starostlivosť. Takže obočie pre vizážistov je takmer polovičným úspechom. Dievčatá s európskym vzhladom a piesčitým obočím v tandeme so svetlohnedými vlasmi sa odporúčajú aplikovať odtieň obočia 1-2 tóny tmavšie ako vlasy. To neovplyvní prirodzenosť mikapupu, ale bude výraznejší a zvýraznený.
 • Make-up umelci istýŽe úspešný make-up pre malé oči môžu byť vytvorené doma. Zároveň by ste mali zásobiť výnimočne dobrou kozmetikou. Mascara nemá právo rozpadať a negovať úsilie korektora, ktorý by mal mať mäkkú a jednotnú konzistenciu. Tiene s malým rozptylom flitrov by tiež mali zostať na požadovaných plochách očných viečok aj po dlhšom nosení make-upu a ceruzka by nemala mať možnosť zvinúť sa a upchať záhyby.

Keď ste sa naučili takmer všetky tajomstvá odborníkov v oblasti make-upu, môžete začať vytvárať a vytvárať nový tvar očí, ktorý je otvorený pre celý svet.Nie je potrebný efekt bábkových veľkých okrúhlych očí, pretože trend posledných niekoľkých sezón je prírodná krása, ktorú ruské dievčatá tak preslávili.

Pozrite sa na video o tom, ako zvýšiť oči s make-upom.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky