Make-up pre sivé oči

Make-up pre sivé oči

Najčastejšie v našej dobe je sivá farba očí. Nehovorí však vôbec o otupenosti a nevýslovnosti ich vlastníkov. Šedooké dievčatá nemajú radi nudu a monotónnosť, snažia sa o rozmanitosť a neustále zlepšovanie. Aj ich dúhovka sa môže meniť počas dňa v závislosti od okolností. Takéto oči môžu mať obrovské množstvo odtieňov, tmavé alebo svetlé, takže v zelenom alebo modrom rozsahu.

Šedé oči robia ich majiteľa dômyselným, tajomným a citlivým. Niektoré ženy snívajú o jasných a výrazných zelených alebo modrých očiach. Ale krása sivej tón je, že si môžete vyzdvihnúť najväčší počet možností make-up pre neho, a tým zatienenie a dáva mimoriadny lesk na vzhľad.

Pozrime sa na to, aké vlastnosti vízie pre takéto oči a ako si ich vybrať, berúc do úvahy typ farby, tóny vlasov a pokožku.

rysy

Najbežnejšou technikou v šedých očiach je použitie šedých tieňov. To je najviac víťazná možnosť, ktorá vám umožní odhaliť všetky krásne vlastnosti dievčatá. V tomto prípade môžete použiť všetky možnosti pre sivú paletu: svetlo, striebro, kov, odtiene asfaltu. Budú relevantné v deň a večerný make-up. Hlavná vec - nájsť správnych partnerov pre tento rozsah.

 • Takéto odtiene ako zlato a piesok, farby čokolády, broskyne a dreva, fialovej a modrej sú dokonale vhodné pre šedý odtieň dúhovky. Farby drahých kovov: zlato, meď a bronz môžu dobre vytvoriť slávnostný obraz, môžu byť použité samostatne alebo s farbami škorice, dreva alebo čokolády.
 • Tmavo hnedé, čierne alebo tmavé kovové farby. vhodné na použitie ako očné linky, perfektne zdôrazňujú tvar kukátka, zvýrazňujú a zatvárajú oči.
 • Odtieň vína a fialový gamut zjemňujú vzhľad, robia obraz živším a hravejším. Svetlé farby týchto spektier sú vhodné pre denný make-up a varianty baklažánu a sliviek vytvoria bohatý večerný vzhľad.

Na to, aby vizáž priniesla hĺbku a výraznosť, používajú špecialisti tri farby, ktoré prechádzajú jeden do druhého. Vo vnútornom rohu oka dajte najľahší tón, aby ste vyzerali otvorenejšie a sviežejšie. Na boku vonkajšieho rohu sa používa najtmavšia kozmetika, ktorá vytvára objem a vytvára najatraktívnejší tvar oka. V polovici storočia dal priemerný tón. Sú starostlivo zatienené, aby nevideli jasné hranice prechodov. Ak chcete vytvoriť full-dĺžka obrazu koreňov rias, môžete kresliť šípy vína, čiernej alebo prirodzenej farby.

 • Neformálny make-up Bude to ľahšie a atraktívnejšie, ak sú šípy tiež dobre zatienené. Takže zvýraznia oči, zdôraznia riasy a urobia ich dlhšími a veľkolepejšími.
 • Vo večernom obraze bude vhodné pozrieť sa make-up v štýle "mačacie oči" alebo "dymové oči"

Určite, ktoré tiene sa uprednostňujú pri použití sivohnedých dievčat:

 • Pre tmavú pokožku Najlepšie je zvoliť možnosti studeného tieňa, takže oči budú zdôraznené v porovnaní s pokožkou.
 • V prípade ľahkej alebo svetlej pokožky o aristokratických vlastnostiach pokožky je možné zdôrazniť pomocou teplých tónov.
 • Hnedá gama pre tmavé oči pomáha zvýrazniť hĺbku očí a kontrast šedej dúhovky s tmavou pokožkou.
 • Modré a modré gama tiene pomôžu dodať príslušnú clonu.
 • Čerstvé zelené a fialové tóny aby bol vzhľad živší a výraznejší v kombinácii so studenou pokožkou.
 • Kovové farby môžu byť použité na vytvorenie akéhokoľvek typu make-upu.: oceľ, zlato, meď, striebro.
 • Jednoduchý a vzdušný obraz pomôže zariadiť tiene bielej, šedej a čiernej, bordovej, zelene, čokolády, tónov hnedej gama.
 • Expresívna tvár bronz, meď, tehly a koraly, ako aj broskyňa a terakota.
 • V dramatickom večer Obraz môže byť použitý modrý, modrý a fialový gamut, tyrkysový, karamelový, ružový a strieborný.

Veľmi široké spektrum možností a kombinácií vyhovuje sivým očiam. Ale nie všetko by malo byť použité.

 • Svetlé a tmavé, ale zároveň súvisiace odtiene v teplom rozsahu môžu spôsobiť opuch očí a tvár unavená a chorá.
 • Dokonalý súlad medzi farbou tieňov a dúhovky nie je vítaný tak oči budú stratené na svojom pozadí.
 • plne zhrnuté radikálnou čiernou qOči budú vyzerať vizuálne menšie a užšie.
 • Matné tiene nie sú najlepším riešením pre sivé oči.
 • Príliš svetlé farbynajmä pri každodennom používaní bude obraz smiešny a vulgárny.

Najlepšie je vybrať make-up sivých očí v závislosti od typu farby ich majiteľa. Obrovská úloha pri výbere bude hrať vlasy.

 1. blondínky aby obraz mäkký a expresívny pomôže kozmetika teplý rozsah. Zvlášť vhodné na tento účel sú čokoládové tóny. Na vytvorenie hĺbky môžete použiť kombináciu neutrálnych béžových tónov s perleťovým efektom, jemnú broskyňu. Oči si môžete ozdobiť a zvýrazniť čiernou alebo tmavohnedou očnou alebo ceruzkou. Konečným nádychom bude použitie predĺženej alebo objemnej maskary klasického čierneho alebo mäkkého odtieňa čokolády.
 2. Pre blond vlasy v kombinácii so sivou môžete použiť takmer celú škálu nástrojov. Hlavnou vecou je brať do úvahy ich význam, správne si vybrať kombináciu farieb medzi sebou, oblečenie a doplnky.
 3. Pre tmavé gaštany Vlasy sú dobrým riešením na zvýraznenie čerstvého odtieňa dúhovky pomocou vhodných odtieňov v make-upu. Modré tiene budú prekladať podtón oka do modrej a popolavy z nich urobia zelené.
 4. Brunetky so studeným typom farby odtiene fialovej urobia. Na zjemnenie obrazu môžete použiť celý rad čokolády a ďalšie teplé možnosti. Ale je lepšie zvoliť tieň s perlou. Pre každodenné použitie nie je potrebné používať v tieni bohatú kombináciu farieb. Ak chcete urobiť jednoduchý make-up, stačí priniesť oči s prírodnou hnedou alebo čiernou ceruzkou a používať maskaru. V prípade hlboko uložených očí musí byť vnútorná strana spodného viečka natretá bielou ceruzkou a pre konvexné naopak.

typy

Ak sa naučíte, ako správne používať farby v make-upu šedých očí, vyberať ich pre prípad výstupu, oblečenia a doplnkov, môžete nielen potešiť seba, ale aj všetkých okolo vás.

 • Neformálny vzhľad, Šedooké dievčatá v ňom môžu používať veľké množstvo odtieňov. Každý deň by ste nemali používať svetlé varianty terakoty alebo pomaranča. Budú rozptyľovať od farby dúhovky, sústrediť pozornosť po stáročia, zatiaľ čo oni môžu robiť oči vyzerajú unavene a bolesť. Jemný obraz pomôže vytvoriť prirodzenú, prirodzenú farbu tieňov. Univerzálne pre sivé oči je šedá paleta, to sú svetlé aj tmavé farby, popol, asfalt, perleť alebo iskry. Ak chcete vizuálne urobiť clonu tmavšiu, musíte použiť svetlý make-up vo vizáži. Pravidlo funguje v opačnom smere, tmavá kozmetika bude prezentovať iris oveľa ľahší. Vedenie takýchto očí môže byť vykonané v rôznych farbách ceruzky, tiene alebo očné linky. Odborníci odporúčajú, aby šípy boli tenké, neprekračujú hranice mihalníc. V opačnom prípade už odrezajú oči a zlyhajú.Pre veľké oči, môžete kresliť vnútorné viečko zdola s čiernou ceruzkou, a malé biele očné linky vizuálne rozšíriť malé.
 • Večerný pohľad, Vo dne môže dievča s šedou dúhovkou vôbec nepoužívať tiene, vytvára ľahký alebo letný make-up ceruzkou a maskarou. Ale slávnostný make-up musí byť zvláštny, aby zachytil predstavivosť druhých. Tento vizáž sa najlepšie vykonáva pomocou perleťových odtieňov svetlých odtieňov.
  • Tmavý make-up sivé oči vhodné pre brunetky. Oči budú jasnejšie a zdôrazní ich kontrast.

  • Svetlý make-up môže používať hnedé vlasy, hnedé alebo tmavovlasé. Je možné použiť kovové tóny, odtiene drahých kovov, baklažán a víno. Tón si môžete zvoliť napríklad pod modrými šatami, najmä preto, že modrá a modrá gama poskytne dúhovke hĺbku farby a zodpovedajúci subtón. Pre červené dievčatá dokonale vyhovujú tón medi, zlata alebo bronzu.

 • Úhľadný vzhľad s kombináciou jemných tónov broskyne a myši pomôže vytvoriť obchodné image. Môže to byť ľahký deň alebo dovolenka, ak pridáte jednoduchú klasickú čiernu šípku. Tento obraz je vždy čerstvý a relevantný, vhodný pre mladé dámy i pre tých, ktorí prekročili 50 rokov.

Krásny make-up by mal kombinovať odtiene tieňov, červenať a rúže, byť elegantný a vybraný pre nadchádzajúce udalosti. Šedé oči môžu byť zdobené tieňmi alebo ich kombináciou so šípkami.

 • Najmä je možné identifikovať svadobný make-up pre sivé oči. Pretože obraz nevesty zvyčajne znamená biele šaty, jemné kvety a nevinný obraz, prirodzené odtiene béžovej, zlatej a striebornej stupnice budú vyzerať najlepšie. Je lepšie vybrať si ich s ohľadom na farbu vlasov a kože nevesty. Jasné a nezvyčajné farby vo svadobnom make-up by sa mali vyhnúť, červená alebo fialová bude vyzerať divne. Výnimkou sú tematické svadby alebo použitie špeciálneho sortimentu v dizajne, výzdobe oblečenia a kytici. Mascara a očné linky môžu byť klasické čierne alebo prírodné hnedé tóny.

Ako si vybrať kozmetiku?

Kozmetika by mala byť zvolená v závislosti od typu farby vzhľadu a udalosti, pre ktorú sa plánuje použiť. Je ľahké vytvoriť si sivé oči dobrou kozmetikou. Zvážte niektoré z možností na trhu. Sú najvhodnejšie pre jarný typ farby a sú najobľúbenejšie s make-up umelci a jednoduché dievčatá.

 • Paleta šiestich odtieňov od Guerlena. Tento výrobok obsahuje béžový tón a odtieň kosti, čo vám umožní vytvoriť uvoľnený nahý vzhľad. Okrem toho, sada má čierne, sivé saténové, fialové a hnedé odtiene, čo vám umožní vytvoriť obrázok pre všetky príležitosti.
 • Paleta NYX Bohemian Chic obsahuje pomerne bohatý výber matných tieňov. To môže byť dokonca vziať so sebou, je vybavený veľkým zrkadlom, dve varianty červenať a 24 variantov tiene, vrátane béžovej, hnedej, šedej, prirodzené váhy. To bude krásny ležérny vzhľad.
 • Colour Riche od L'Oreal je paleta štyroch odtieňov, ktorá sa dokonale hodí k dúhovke šedo-modrého tónu., Tiene lila a modré podtóny pomôžu, aby sa sivé oči hlbšie, nasýtenejšie, s modrastým odtieňom.
 • Značka Urban Decay predstavuje dve možnosti pre vytvorenie slávnostného vzhľadu dievčat so sivými očami. Každý z výrobkov obsahuje dvanásť odtieňov s miernym leskom. Vďaka bohatému sortimentu neutrálnych tónov je vhodný na vytvorenie večerného vzhľadu a make-upu pre nevestu.
 • Značka profesionálnej kozmetiky MAC ponúka vynikajúcu kvalitu svojich produktov, schopných vytvárať jasné a kontrastné obrázky. Profesionálne nástroje poskytujú trvanlivosť make-upu, pohodlnú textúru a hypoalergénne.Okrem toho sú na internetovej stránke spoločnosti k dispozícii majstrovské kurzy o používaní produktov spoločnosti, ktoré vám pomôžu vybrať si spôsob, akým sa budete chcieť pozrieť.

Odborníci radia sivým očiam dámy, aby venovali pozornosť perleťovým a saténovým kozmetickým výrobkom. Pomôžu dať otvorený a šumivý vzhľad.

Každá krásna sivá oči v sortimente kozmetiky by mala mať paletu strieborných odtieňov. Môže vyžadovať viac ako jednu možnosť, ale niekoľko možností. Šedá škála je univerzálna pre túto farbu dúhovky. Umožňuje každej žene zdôrazniť výhody ich očí.

 1. Fair dievčatá Hnedé nude odtiene sú vhodné aj na vytvorenie príležitostného vzhľadu.
 2. Pepelnovolosym Je lepšie venovať pozornosť béžovej a zlaté možnosti.
 3. blondínky fit pastel gama. Nie je nutné vybrať svetlé chytľavé tiene s veľmi svetlými vlasmi, vďaka čomu bude obraz príliš provokatívny, najmä vo dne. Majiteľom zlatých vlasov môžu byť povolené jasné farby fialovej alebo vínnej, ale mali by byť použité veľmi šetrne. Blondínky môžu používať odvážnejšie tóny s bohatou farbou vlasov a pri jemných svetlých odtieňoch je lepšie uprednostniť nahý make-up.
 4. brunety je potrebné vyzdvihnúť prostriedky na tónovanie pokožky.
 • Studený porcelán koža pôjde dobre s teplými odtieňmi tieňov. To pomôže zvýrazniť farbu dúhovky. A tiene a riasenka je lepšie si vybrať v odtieňoch zlata a hnedej.
 • Dámy, ktoré majú Orientálny typ s tmavou pokožkou, môže dovoliť použitie tmavohnedej. V make-upu môžete použiť aj čiernu alebo veľmi tmavú farbu, ale v malom množstve vo vonkajšom rohu oka.
 • Tmavo hnedé vlasy Je lepšie venovať pozornosť jemným farbám koralových, broskyňových a tmavých ruží. Jasné odtiene sú prípustné len vo výnimočných prípadoch a len pri správnom výbere oblečenia.

Ak pri výbere typu make-upu nemôžete pochopiť, ktorá možnosť sa vám páči viac, vzdať sa „dymových očí“ dlane. Tento make-up dokonale zdôrazňuje oči a je vhodný pre oválny, trojuholníkový a okrúhly povrch.

Ako sa prihlásiť?

Okrem správnej voľby musí byť make-up schopný správne aplikovať. Zvážte niekoľko možností, ktoré sú vhodné pre sivohnedé krásy krok za krokom.

Prvá možnosť je vhodná pre svetlovlasé alebo svetlovlasé dámy.

 1. Na začiatku make-upu epidermis sa musí očistiť obvyklými prostriedkami, aplikovať hydratačný alebo základný make-up. Použite základ alebo BB-prostriedky a prášok, aby sa vyrovnal tón tváre a aby povrch dokonalý a krásny.
 2. Očné viečka môžu byť tiež pokryté základom alebo špeciálny korektor, ktorý poskytuje dlhšie trvajúci make-up.
 3. Svetlé tiene, biele, svetlo béžové alebo svetlé striebro aplikované na vnútorný kútik oka.
 4. Hnedé tóny položte si pevné viečko bližšie k vonkajšiemu rohu očí. Pre denný make-up môžete použiť tmavé béžové tiene. A pre rusovlasé dievčatá, môžete použiť načervenalé odtiene.
 5. Konečný dotyk, ktorý potrebujete podčiarknite oči ceruzkou alebo očné linky čierna alebo tmavosivá. Šípky by mali byť dosť tenké a čisté.
 6. Kompletný make-up s hromadnou maskarou a tvarovaním obočia pomocou ceruzky, gélu alebo špeciálnych tieňov.

V ďalšom videu si urobme krok za krokom make-up.

Sviatočný make-up by sa mal líšiť od zvyčajného, ​​nielen nasýtenia, ale aj použitia špeciálnej kozmetiky, Prostriedky by mali byť vysokej kvality a dokázané, aby sa v rozhodujúcom momente nesklamali. Okrem toho musia mať zvýšenú odolnosť, aby vydržali nezmenené po dlhú dobu, a možno aj zmeny počasia z chladnej a vysokej vlhkosti do tepla a slnka.

 1. Na vytvorenie slávnostného make-upu je povinné predbežné čistenie epidermy a jej príprava., Musíte použiť hydratačný alebo základný make-up. Nezabudnite zarovnať tón s korektorom a základom. Doplňte základ pomocou prášku.
 2. Vnútorný povrch spodného očného viečka biela ceruzka pre úzke oči a pre širokú, môžete ju čiernu.
 3. o vnútornom rohu musíte dať svetlo strieborné alebo trblietavé biele tiene.
 4. V centre pohybujúceho sa storočia je potrebné dať svetlý akcent tyrkysovej.
 5. Modrá alebo sivá sa aplikuje pozdĺž línie mobilného očného viečka s fixným zvnútra do vonkajšieho rohu. Musí byť zatienený.
 6. Farby na povrchu očného viečka by mali tvoriť mäkký gradient. - od bielej po tyrkysovú, potom tmavomodrú alebo sivú. A musíte skončiť s tyrkysovou a striebornou v smere obočia.
 7. Nechajte očipomocou ceruzky alebo ceruzky. Je možné priviesť horné a dolné viečka. Ale nerobte čiaru príliš hrubú, aby neboli oči menšie.
 8. Použite maskaru s účinkom objemu a predĺženia. V špeciálnych prípadoch môžete tento nástroj použiť s efektom falošných rias, alebo nalepiť umelé trámy do vonkajšieho rohu, aby sa vaše oči stali výraznejšími.

Ďalšie - svadobný make-up pre nevestu so sivými očami.

Tajomstvo profesionálnych umelcov

Odborníci vo svojom odbore zdieľajú svoje tajomstvá, aby vytvorili krásny obraz, ktorý zdôrazňuje nehu a krásu sivých očí.

 • Unavený a bolestivý príliš svetlé odtiene zelenej, neba, pomaranča alebo ruže môžu poskytnúť vzhľad šedých očí.
 • Neutrálne odtiene urobia krásne denný obraz.
 • Pre večerný make-up Je lepšie použiť odtiene kameňov. V špeciálnych prípadoch si ho môžete zariadiť nezvyčajnými šípkami, použiť štýl "cat-eye", dymový dizajn alebo použiť rozšírené riasy.
 • Čierny a sivý make-up sa hodí pod úradným štýlom, ak nie je príliš tmavý a honosný. Súčasne, s riadnym dizajnom a použitím perleťovej a brilantnej kozmetiky, bude to ideálna voľba pre večerný vzhľad.
 • prírodné Funkcia šedej dúhovky je schopnosť mierne meniť odtieň. v závislosti od osvetlenia a prostredia. Táto skutočnosť je šikovne využívaná maskérmi. Na dodanie jemných modrých odtieňov sú použité odtiene teplých odtieňov piesku, karamelu a bronzu. Kovové tiene dodajú ostrý odraz ocele.
 • Ak chcete dať modrú dúhovku, môžete pokryť riasy dolného viečka s modrou maskaru alebo kresliť ceruzkou rovnakej farby. A ak urobíte ľahký osviežujúci dotyk v zelených tónoch v hornom viečku, vaše oči sa budú hrať v podobnom odtieni.
 • Dámy s typom studenej farby v make-upu je lepšie použiť teplé béžové a hnedé odtiene na zvýraznenie očí na pozadí pokožky.
 • Make-up v ružovej a šedej farby vhodné pre blondínky a svetlovlasé.
 • Korálové, broskyňové a tmavo ružové očné dekorácie vhodné pre hnedovlasé ženy so sivými očami.
 • Pre malé oči Nie je potrebné používať očné linky príliš aktívne, je lepšie kresliť bielu čiaru na vnútornej strane dolného viečka.

Tieto lekcie vám pomôžu vytvoriť dokonalý make-up, ktorý len zdôrazní vašu krásu a osobnosť.

Nezabudnite sa zamerať na váš typ farby pri výbere make-upu, prirodzená farba vlasov a pokožky je dôležitá. V závislosti od prípadu si môžete zvoliť farbu a intenzitu zobrazenia. Pre každodenný život vhodné pre použitie nenápadných prírodných odtieňov. Šedooké krásy sa dajú zvládnuť len denne s očné linky a maskary. Pre slávnostnú akciu Môžete si dovoliť výber šťavnatých odtieňov, rôzne možnosti pre farby vložiek a kostry. Jasné nápady prinesú nové farby a skvelú náladu na slávnostný obraz.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky