Trvalý make-up na pery

Trvalý make-up na pery

Spravodlivý sex, ktorý miluje dennú rúž na rúž, vie, aké ťažké je udržať si make-up v perfektnom stave po celý deň. Vždy je potrebné držať po ruke rúž, zrkadlo, obrúsky a okrem toho sa neustále starať o vzhľad samotných pier. Ale to všetko môže teraz zostať v minulosti, pretože mnoho kozmetických salónov ponúka takú službu ako permanentný make-up na pery.

Čo je to?

Trvalý make-up pera je permanentný make-up. Dnes odborníci identifikujú niekoľko typov, z ktorých každý bude podrobnejšie diskutovaný nižšie. Hlavnými výhodami tohto typu make-upu je schopnosť zvoliť si farbu a jej intenzitu a vysokú odolnosť pigmentu.

Takýto postup sa často nazýva tetovanie. Tento pojem by sa však nemal brať doslovne. Po troch rokoch spravidla zmizne make-up. V prípade potreby ho môžete pred použitím laserovej korekcie odstrániť.

Krásne tetovanie pier je schopné zdôrazniť ich kontúry, skryť nedostatky, a tiež dať im malý objem a výraznosť. Ale na dosiahnutie tohto efektu, musíte nájsť naozaj profesionálne permanentný make-up umelca.

V niektorých prípadoch, po vykonaní takéhoto tetovania, môže byť potrebná korekcia, pretože, bohužiaľ, aj najskúsenejší majster nemôže vždy presne povedať, ako sa bude pigment aplikovaný na tenkú pokožku v tejto oblasti správať. Niektoré dievčatá, ktoré sú s výsledkom spokojné, sa v budúcnosti uchýlia len k korekcii pier, obchádzajúc celý postup permanentného make-upu.

typy

V závislosti od toho, aký konečný výsledok chcete dosiahnuť, vám pán môže ponúknuť výber z niekoľkých druhov takéhoto postupu:

 1. Obrysový obrys pery. Táto variácia je vhodná, ak zákazník nie je spokojný s prirodzeným obrysom. Master vyberie pigment, ktorý je čo najviac identický s prirodzeným pigmentom špongií. V dôsledku toho sa stávajú výraznejšími a načrtnutými. Táto technika môže byť buď úplná alebo čiastočná.
 2. Akvarel technológia takéhoto dlhodobého make-upu vám umožní vytvoriť najprirodzenejší a prirodzený make-up. tejto časti tváre. Pri výbere tejto techniky, master berie do úvahy niekoľko parametrov naraz, počnúc intenzitou pigmentu a končiac hĺbkou jeho zavedenia, vďaka čomu sa dosahuje ideálny vzhľad pier. Pri výbere akvarel techniky, obrys pier nevyniká samostatne, takže tento make-up vyzerá najprirodzenejšie a prírodné. Akvarel je výberom tých, ktorí oceňujú krásu a maximálnu prirodzenosť.
 3. Obrysové lemovanie, Táto technika má dve odrody: plnú alebo čiastočnú. Spočiatku majster konturuje obrys perzistentným pigmentom a potom ho začne tieniť, vďaka čomu sa vytvára prirodzené, ľahké sfarbenie pier.
 4. Plné tetovanie alebo trvalá rúž. Táto možnosť je ideálna pre tých, ktorí radi používajú rúž každý deň, ale z nejakého dôvodu to nechcú robiť. Pri výbere tejto techniky tetovanie, žena môže zabudnúť na potrebu používať rúž aspoň ďalšie dva roky.
 5. Dnes, technika svetla Kayal je tiež pozoruhodná a skôr v dopyte, to je tiež často nazývaný tetovanie efekt 3D. V tomto prípade master aplikuje ľahký pigment na hornú líniu pier, mierne za ňou vyčnievajúci.Malé množstvo farby sa aplikuje na hornú časť pier. Výsledkom tejto techniky je viac baculatých, atraktívnych a reliéfnych pier.

Treba osobitne poznamenať, že dlhodobé zloženie oblasti úst s akýmkoľvek druhom peria má spoločný názov Temata. Preto sa obracajte na špecialistu a potrebujete presne objasniť, aký druh dlhodobého make-upu chcete.

farba

Dôležitú úlohu pri výbere konečnej farby farbiva hrá prirodzený tón pleti v tejto oblasti. Stojí za to vedieť a zapamätať si, že svetlejšia koža, jasnejší a intenzívnejší pigment na perách a naopak - čím tmavší a modrejší prirodzený odtieň pier, tým svetlejšia bude farba.

Všetci majstri rozdeľujú palety s kvetmi na dve veľké skupiny - teplé a studené odtiene. Odporúčame zvoliť farbu podľa prirodzeného typu farby pokožky. Fair-skinned dievčatá Je lepšie dávať prednosť teplejším a pokojnejším tónom, ale hot brunetka vhodné môžu byť aj veľmi tmavé alebo príliš svetlé pigmenty. Takéto odporúčania sú však väčšinou poradného charakteru a každá žena si môže vybrať pigment, ktorý má rada sama, v závislosti od osobných preferencií.

Nasledujúce odtiene získali najväčšiu popularitu medzi teplými farbami: ružovou, béžovou, karamelovou a svetlohnedou. Tmavé tóny sú vínové, tmavo hnedé a čokoládové. Nezabudnite na svetlé pigmenty: červená, fialová, oranžová a dokonca modrá.

Pri výbere konečného pigmentu by ste nemali zabúdať, že svetlá farba v prípade neuspokojivého výsledku môže byť vždy zablokovaná tmavšou farbou. Ale opraviť tmavý odtieň korekcie farieb nebude fungovať.

výcvik

Ak chcete získať vysoko kvalitný, krásny, a čo je najdôležitejšie, trvanlivý výsledok, je potrebné sa riadne pripraviť na nadchádzajúci postup. Prípravná fáza zahŕňa niekoľko jednoduchých, ale skôr dôležitých krokov:

 1. Prevencia herpesu. Tento krok je v prípravnej fáze najdôležitejší a najzákladnejší. Viac ako 80% celej populácie našej krajiny trpí touto chorobou a po vykonaní tetovania sa môže herpes aktívne prejaviť. Preto je potrebné konzultovať s dobrým špecialistom, ktorý si môže vybrať najvhodnejší antivírusový liek.
 2. Ak na povrchu pokožky v tejto oblasti dochádza k poškodeniu, ako sú trhliny alebo odlupovanie, je potrebné ich opraviť. Mali by ste používať hydratačné a liečivé masti, ako aj vysokokvalitné hygienické rúže.
 3. Odporúča sa zvoliť si čas návštevy majstra, aby v najbližších dňoch nebolo potrebné opustiť dom a navštíviť verejné miesta.
 4. Uistite sa, že sa majster musíte vziať kozmetička, To pomôže profesionálovi vyhodnotiť vaše zvyčajné farby v make-upu, pomôže uľahčiť výber pigmentov, rovnako ako umožní špecialistovi, aby vám pomohol mierne zlepšiť svoj obvyklý obraz.

Tieto jednoduché kroky sa pripravia na nadchádzajúci postup a naladia sa potrebným spôsobom.

Ako?

Počas návštevy majstra buďte pripravení na to, že samotný proces trvá dosť dlho. V závislosti od zvolenej techniky môže postup trvať jednu až pol až tri hodiny.

 • Prípravnou fázou takéhoto dlhodobého zloženia je vyplnenie lekárskej ambulantnej karty. Majster by v ňom mal uviesť všetky materiály, ktoré používa, ako aj uviesť, či je pacient alergický na akékoľvek lieky. Preto je potrebné vedieť vopred, ak máte alergickú reakciu, najmä na anestetiká.
 • Okrem toho špecialista pomocou špeciálnych značkovačov nakreslí obrys pier a vykoná ich operenie. Je to potrebné na to, aby klientovi ukázali konečný výsledok práce.Ak v tomto štádiu nie ste s niečím spokojní, mali by ste ho okamžite nahlásiť správcovi. Upraví budúci tvar pier, ich objem a intenzitu farieb, až kým neuvidíte požadovaný efekt v zrkadle.
 • Keďže samotný postup je dosť bolestivý, pán by mal aplikovať lokálnu anestéziu. Môže sa trieť v géle proti bolesti, sprejom s anestetickým účinkom alebo injekciou s analgetikom. Všetko závisí od typu tetovania, ako aj od individuálnych vlastností a preferencií klienta.
 • Po asi pol hodine po anestézii bude majster pokračovať priamo k najtrvalejšiemu make-upu. Ak to chcete urobiť, v špeciálnom zariadení vo forme guľôčkového pera nazvaného dermopigmenator nalejte vybraný pigment a začnite ho vstrekovať do kože, a ak je to potrebné, ďalej tieň.

Pozrite sa na video, ako správne urobiť permanentný make-up na pery.

Porovnanie pred a po

Bezprostredne po zákroku bude jednoducho nemožné vyhodnotiť skutočný výsledok. Faktom je, že po určitú dobu budú ústa stále mierne opuchnuté a odtieň pier nie je ani zďaleka pravdivý. Výsledok bude možné plne vyhodnotiť až po niekoľkých dňoch.

Ak porovnáte vzhľad pier pred a po zákroku, môžete okamžite vidieť ich zvýšený objem, jasnejšiu a výraznejšiu farbu, ako aj výrazný reliéf., Mnohé dievčatá poukazujú na to, že okamžite ocenili výhodne zmenený obrys. Aby bolo možné vyhodnotiť výsledok a porovnať ho s tým, čo bolo pred zákrokom, odporúča sa odfotiť pery zblízka. Takže môžete ľahko a vizuálne porovnať to, čo ste mali pred návštevou špecialistu a čo sa stalo po zákroku.

Koľko sa drží?

Skoršie to bolo opakovane povedal, že permanentný make-up má skôr dlhodobý výsledok. Konečný termín jeho činnosti je určený odborníkom, kvalitou zložiek, ktoré používa, individuálnymi vlastnosťami pokožky a tiež závisí od dodržiavania odporúčaní pre starostlivosť po zákroku.

V priemere je minimálna doba odporu takéhoto make-upu asi dva roky. Maximálny čas na uloženie výsledného efektu je šesť rokov. Ako však prax ukazuje, vytrvalosť takéhoto tetovania je v priemere tri a pol roka. Ale aj tri roky sú dosť na to, aby ste si mohli vychutnať výsledok a rozhodnúť o nových zmenách v obraze.

Starostlivosť po zákroku

Počas prvých dní po návšteve majstra si pokožka vystavená pigmentu vyžaduje osobitnú starostlivosť., Počas niekoľkých hodín po ukončení tetovania môžu byť pery mierne opuchnuté a sčervenené, ale tieto problémy by mali zmiznúť po 5-8 hodinách. Starostlivosť o pleť by mala byť okamžite, bez výskytu nepríjemných pocitov.

V priebehu prvých 24 hodín sa na povrchu pier môžu objaviť kvapky tekutiny, ktoré sa musia odstrániť vložkou s ľahkými protracitačnými pohybmi. Predbežné tkanivo sa musí navlhčiť malým množstvom chlórhexedínu.

Potom bude koža pokrytá dosť hustou kôrou, ktorá sa nedá odstrániť z kože sama. Vďaka silnému pocitu pevnosti a suchosti môže byť povrch takejto šupky namazaný špeciálnou masťou., Ktorý by mal odporučiť majster vykonávať tetovanie. Bude prebiehať simultánne hojenie povrchu epidermy a eliminácia nepríjemných pocitov.

Počas prvých troch dní by ste sa mali vyvarovať silným mrazom a vetrom.a tiež sa snažte kontaktovať vaše pery vodou čo najmenej. Kvapaliny sa môžu opíjať iba slamou, aby sa zabránilo veľmi horúcim nápojom.

Počas nasledujúcich 14 dní nemôžete navštíviť bazén, saunu alebo solárium. A ak postup bol vykonaný v lete, potom 21 dní pred odchodom vonku je potrebné hojne aplikovať vrstvu opaľovacieho krému na pery.

V priemere sa povrch pier úplne uzdraví a po 30 dňoch sa obnoví po realizácii permanentného make-upu.

Ako odstrániť?

Niekedy sa z nejakého dôvodu vyžaduje odstránenie pigmentu z kože. V tomto prípade môžete ísť dvoma spôsobmi:

 1. Obráťte sa na salón, kde bol postup vykonaný. Majster vyhodnotí stav kože a predpíše laserovú terapiu. To môže trvať niekoľko sedení 2-3 hodiny. Pamätajte, že odstraňovanie pigmentu je omnoho ťažšie, než ho viesť pod kožu.
 2. Využite populárne recepty a pokúste sa zbaviť tohto typu make-upu doma na vlastnú päsť. Na zabezpečenie pozitívneho želaného efektu v tomto prípade je pomerne ťažké, ale stále sa môžete pokúsiť. Za týmto účelom sa musia denne pery 2 až 2 minúty dvakrát denne prať. Je lepšie dávať prednosť výrobkom s malými a mäkkými odlupujúcimi sa časticami a v kabíne si môžete kúpiť špeciálny olej a používať ho podľa pokynov.

Bez ohľadu na to, aký spôsob trvalého odstránenia make-upu si vyberiete, konzultácia s dobrým pánom nebude taká zbytočná.

kontraindikácie

Rovnako ako pri iných kozmetických postupoch, aj toto má určité kontraindikácie:

 1. Akékoľvek dedičné ochorenia.
 2. Zdravotné problémy, ktoré súvisia so srdcom.
 3. Prítomnosť AIDS, HIV a iných závažných vírusových ochorení.
 4. Epilepsia a diabetes.

Je to možné počas tehotenstva?

Odpoveď je určite nie! Akýkoľvek druh permanentného make-upu a najmä pier, je absolútne kontraindikovaný pre ženy ako nosenie dieťaťa a dojčenia. V týchto prípadoch nie je možné predvídať reakciu matky a dieťaťa na pigmenty vstrekované pod kožu a konečný výsledok make-upu sa môže výrazne líšiť od požadovaného výsledku.

Vo všetkých ostatných prípadoch je realizácia tohto postupu celkom možná.

Výhody a nevýhody

Medzi nesporné výhody permanentného make-upu patria:

 • Trvanie účinku.
 • Bezpečné zloženie pigmentov.
 • Široká paleta farieb odtieňov.
 • Schopnosť vybrať si konkrétnu techniku.
 • Schopnosť vytvárať prirodzené aj svetlé a výrazné pery.

Tento postup má však svoje nevýhody:

 1. Možnosť závažnej alergickej reakcie.
 2. Existuje možnosť získať opak požadovaného výsledku.
 3. Ťažkosti s nájdením skutočne skúseného a kvalifikovaného majstra.

Bolí to?

Do nevýhody tiež možno pripísať, a docela bolestivé v priebehu konania. Všetko závisí od individuálnych vlastností organizmu. Niekto pri výkone tetovania necíti bolesť vôbec, zatiaľ čo iní sa naopak sťažujú, že ani anestetiká nepomáhajú. Preto nie je možné poskytnúť definitívnu odpoveď na túto otázku.

účinky

Ísť na pána priamo na postup, stojí za to vedieť o dôsledkoch, ktoré môžu nastať v budúcnosti.

Najčastejšie sa vyskytuje opuchmôže byť taká malá, takmer nepostrehnuteľná pre ostatných a dosť silná. Okrem toho, na perách nutne objaví nestranné šupky, ktoré budú odstránené samostatne po niekoľkých dňoch. Môže sa vyskytnúť aj silné svrbenie alebo pálenie.

Ak hovoríme o závažnejších následkoch, potom s pravidelným zneužívaním tohto postupu pery sa môžu príliš zvrásniťa ich rohy začnú prudko klesať víza.

Ak hovoríme príjemné „bonusy“ takéhoto postupusú nasledovné: objemnejšie, výraznejšie, hladké pery s krásnym tieňomktorý vás poteší aspoň dva roky.

Koľko to je?

Trvalý make-up pier nie je lacný postup. Jeho konečné náklady priamo závisia od profesionality kapitána, kvality použitých zložiek, techniky make-upu, prítomnosti alebo neprítomnosti postreku alebo perovania.

V priemere náklady na takúto službu je 5-7 tisíc rubľov.Náklady na opravu sú od 2500 rubľov za reláciu.

recenzia

Recenzie žien, ktoré túto službu využívali, sa výrazne líšia a závisia od profesionality pána, ktorý tetovanie vykonával.

Takže, spravodlivý sex, ktorý spadol do rúk dobrého špecialistu hovoria, že takéto tetovanie stojí za peniaze, ušetrí veľa času v budúcnosti a výsledok je jednoducho úžasný.

Negatívne recenzie sa týkajú hlavne neprofesionálnej práce pána, ako aj získania nesprávnej farby alebo tvaru pery, ktorý bol pôvodne sľúbený.

Z toho môžeme usúdiť, že pergamenový make-up je naozaj nevyhnutnou a dôležitou kozmetickou službou. Ale aby bolo možné vyhodnotiť všetky jeho výhody na sebe, je potrebné nájsť prvotriedneho špecialistu na takéto tetovanie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky