Make-up pod červenými šaty

Make-up pod červenými šaty

Na oslavách vždy chcete byť najviac. Žena, ktorá je pripravená stať sa najjasnejšou na oslavu, si môže vybrať šarlátový alebo červený odev. Ak to chcete urobiť, musíte byť rozhodujúci, pretože žena v takýchto šatách určite pritiahne pozornosť. Ak chcete zvýšiť efekt, musíte vybrať správne príslušenstvo a make-up. Keď je už šperky vybrané, potrebujete konečný dotyk - premyslený make-up.

rysy

Najprv je potrebné si uvedomiť, ktoré farby zdôrazňujú červenú a ktoré naopak znižujú jej jas. Výber farieb závisí od typu farby, ale niektoré odtiene sú rovnako dobré pre každého. Napríklad oranžová alebo ružová rúž na perách dodá sexualitu. Rovnaký účinok možno dosiahnuť s koralovou rúžou. Okrem toho si môžete vziať béžové, pastelové a vanilkové farby.

Viac odvážne a sebavedomé dievčatá používajú gradient rúže z čiernej na červenú a svetlé šarlátové pery, ktoré opakujú farbu šaty. Je žiaduce, aby sa farba rúže zhodovala s farbou oblečenia (aj keď to neplatí pre všetky typy farieb) alebo je viac nasýtené, ale nie príliš svetlé.

Perlové rúže a lesk na pery nebudú vyhovovať obrazu, je lepšie zvoliť matné odtiene.

Nie všetky ženy dávajú pri použití make-upu rúž. Pod červenými šatami si môžu vybrať lesk na pery. Jeho odtieň môže byť ružový, hnedý (pre rúže v tejto línii je táto farba neprijateľná), červená. Je to v tomto make-up, ako v žiadnom inom, musíte si vybrať, čo bude zameranie: na perách alebo na očiach. Táto voľba často závisí od typu farby, na ktorú sa žena môže vzťahovať.

Výnimky pri výbere prízvuku make-up v nahých tónoch, ale s nimi by ste mali byť opatrní, pretože sa nehodia všetky šaty v červenom tóne.

Legendárny make-up

Legendárna krása Marilyn Monroe zbožňoval červenú farbu. Vďaka nemu padli muži na nohy. Moderné ženy môžu tiež využiť triky filmovej hviezdy.

Pre make-up pod Merlin Monroe fit svetlo béžové, biele a strieborné odtiene tieňov. Tento make-up je univerzálny, je vhodný pre všetky ženy, bez ohľadu na farbu vlasov a farbu. Najlepšie zo všetkého bude, že to bude vyhovovať blondínky, ale na brunetky a ryšavky, bude Monroe make-up bude veľkolepé.

 • Dievčatá, ktorých typ farby označuje zimu, čierne tiene budú robiť, zvyšok je svetlo ružová a perla. Ak chcete správne make-up la Marilyn Monroe, musíte starostlivo, ale jemne prášok viečka. Musia dať svetlé tiene. V závislosti od želania a osláv, ktoré majú byť, tiene môžu byť vzaté biely. Nemenej úspešné v tomto prípade budú strieborné odtiene.
 • Ďalším krokom by mala byť čierna očná linka. S jeho pomocou musíte kresliť šípky v retro štýle pre zväčšenie očí. Takáto šípka má tenkú základňu a široký koniec.
 • Po použití maskary by mal ísť do obočia make-up. Farba by nemala byť príliš tmavá a radikálne odlišná od prirodzenej, inak bude make-up vyzerať vulgárne.
 • Make-up pery potrebujú ceruzku a šarlátovú rúž. Je potrebné presne vypracovať pery, aby ste im dali drámu. Posledná fáza make-upu pod Marilyn bude pracovať s lícami.
 • Na lícnych kostiach je potrebné dať svetlo červenať. Bez nich môže tvár vyzerať plocho, čo poškodí dojem svetlých šatov.

Ako urobiť make-up vo veľkom štýle Marilyn Monroe vidieť vo videu nižšie.

typy

Červené šaty sa líšia podľa rôznych aktivít.Preto nie je nemožné brať do úvahy zvláštnosti podujatia pri aplikácii make-upu. Po prvé, musíte rozlišovať medzi večerom a denným make-upom. Prvý bude klásť dôraz na dôveru dievčat a druhý bude jej spoločník vo všedné dni.

Najčastejšie sa na podujatia, ktoré sa konajú večer, vyberajú červené šaty, hoci popoludní môže dievča v červenej farbe vyzerať úžasne. Make-up v červených šatách bude vyhovovať všetkým: blondínky, blond, červené, bruneta (červeno-čierna kombinácia vždy priťahuje pozornosť na prvom mieste). Ale bude to vyzerať dobre, pokiaľ ide o jeho zodpovednú aplikáciu, pretože jasné oblečenie určite pritiahne pozornosť iných.

Často dievčatá vybrať červené šaty na ples. Účes pre takéto šaty by nemal byť ťažký. Často si ženy vyzdvihujú voľné a mierne prekrútené vlasy na červený oblek bez komplikovaných účesov.

večerné

Svetlé dievčatá, ktoré si vyberú červené šaty, by sa mali zamerať na svoje pery alebo oči. Pre večerný make-up najlepší spôsob, ako make-up v štýle "Smokey ľadu". Ženy z Tsvetotip Winter môžu robiť to v dymovo šedých tónoch, zvyšok - v klasických odtieňoch.

Svetlovlasé dievčatá budú vyzerať jasnejšie, ak sa sústredia na pery. Pod červenými šatami je tento make-up často zvolený. Sexy červené pery u dievčat s porcelánovou pokožkou by mali byť dokonale kombinované s nechtami. Manikúra v tomto prípade vyžaduje špeciálny prístup.

Dievčatá s opuchnutými perami by si mali dávať pozor na takýto make-up, nemusí im to vyhovovať. V tomto prípade, ak sa chcete stále sústrediť na pery, voľba by mala byť urobená v prospech nenasýtených a matných odtieňov rúže. V tomto prípade by oko malo byť zdôraznené očné linky. Ak voľba padá na tieň, potom by mali byť zlaté alebo strieborné s trblietkami.

Mascara by sa nemala aplikovať príliš tesne. Pre akýkoľvek typ pokožky vo večernom make-upi bude trblietavý prášok pôsobivý.

Rôzne make-up by mal byť pre dievčatá s rôznymi farbami vlasov. Prvá fáza make-upu je rovnaká pre každého: je potrebné očistiť pokožku tváre, skryť rany a nedokonalosti kože, prachu.

Pre tmavé vlasy

Najťažšia vec s make-up pre tento outfit bude mať brunetky, pretože tento typ vyžaduje najviac starostlivosti v ťahy. Ak sú tmavé, nie sú to len vlasy, ale aj koža, potom sú ružové odtiene kontraindikované. V kombinácii s červenými šatami posilnia všetky nepravidelnosti a dodajú pleti tvár nepríjemnú ružovú farbu, ktorá bude vyzerať vulgárne.

 • Začnime s očný make-upNa ktoré potrebujete tiene a ceruzku na drevené uhlie. Farby tieňov by mali byť biele, sivé a čierne. Najprv aplikujeme biely, pokrývajúc ich po celom viečku. Potom obočie pokrýva pokožku sivými tieňmi. Výsledkom tejto akcie by mal byť tenký sivý pásik, alebo inými slovami polo-oválny.
 • Potom vezmeme ceruzku na uhlie. Má sa aplikovať na celé viečko: dolnú a hornú časť. Takže obraz nebude zbytočne ostrý. Čierne tiene dodávajú jemný vzhľad. Očný make-up pre brunetky dopĺňa aplikáciu objemnej čiernej riasenky.
 • Nový make-up štýlTen, ktorý je veľmi populárny, je v tomto prípade najlepší. Tento štýl je ombre. Aby ste to urobili, potrebujete znova čiernu ceruzku. Mal by byť aplikovaný na kontúru tak, aby boli pery úzke. Môžu sa zdať veľmi tmavé, ale nie dlho. Ďalej budete potrebovať rúž vhodnej farby, na ktorom uhasíme ceruzku. Výsledkom by mal byť gradient, ktorý sa zdá byť pre ostatných veľmi zaujímavý. Ak chcete dať perám zmyselnosť v strede pier, pridá sa kvapka bielej rúže. Farba použitá pre ombre môže byť ľubovoľná, hlavná vec je, že ceruzka by mala byť tmavšia, čo vytvorí prechod z jednej farby do druhej.
 • Na konci make-upu je potrebné zdôrazniť lícne kosti. K tomu, aby broskyňa alebo ružové červenať.

blondínky

Blondínky, ktoré majú modré oči, bude ťažšie zdvihnúť make-up na stranu spolu s červenou, ale pomocou našej rady, budú sa vyrovnať s úlohou.

 • Blond očiktorí sa rozhodnú nosiť červené šaty by mali byť natreté perlou alebo modro-bielymi odtieňmi. Druhá vrstva tieňov by sa mala odoberať zo studených odtieňov. Môžu byť zelené a fialové v závislosti na farbe očí. Môžete si vziať modrý odtieň.
 • Pred použitím maskary by mala používať vložku. Mal by sa aplikovať pod riasy. Prísne čierne šípky len kazia tvár ženy s blond vlasmi.
 • Make-up nevychádza príliš svetlý, mal by byť tlmený make-upom na pery. Na ne sa aplikuje trblietavý jemný tón, napríklad ružová, béžová. Mali by ste starostlivo zvážiť výber rouge pre červený outfit. Vizážisti odporúčajú používať lososové tóny.

Pre blond

Dievčatá s takým dotykom kučier budú ideálne vhodné pre „Smokey Ice“. Je dôležité si uvedomiť, že všetky make-up by sa mal robiť v chladných odtieňoch, aby sa dokonale zvýraznila prírodná a prírodná krása. Úmyselne nahý make-up môže vyzerať pôsobivo, ale vybrané pastelové farby môžu hrať krutý vtip a dievča so svetlými hnedými vlasmi bude vyzerať nenápadne.

 • Po prvé, ako obvykle, maľujte oči. Na záhyby obočia aplikujte hrubú vrstvu šedých tieňov. Tmavo sivá úprava vytvára efekt "Smokey". Je dôležité zabezpečiť, aby to nebolo príliš viditeľné. Použitie viac ako dvoch odtieňov tieňov je nežiaduce.
 • Grafitovo sfarbená vložka pridá do očí výraznosť. Zvláštnosťou tohto vzhľadu je, že bledá pokožka a jasné oči vyzerajú príliš vyblednuté a tvár musí byť výrazná.
 • Pery s týmto make-upom by mal byť jediný prízvuk. Je to práve pre svetlovlasé dievčatá, že tie najlepšie červené odtiene rúže budú vyhovovať najlepšie. Bledo ružová pomôže odstrániť nadmernú bledosť. Je však dôležité, aby ste to nepreháňali tak, aby sa tvár od ušľachtilého bledého svetla nezmenila na nezdravú ružovú.

Pre ryšavky

Fiery krása v červených šatách - win-win prilákať pozornosť. Ale aby bol obraz naozaj krásny, vyžaduje si to starostlivý make-up. To platí najmä pre tie dievčatá, ktoré chcú skryť pehy charakteristické pre ryšavky.

 • Tiene by mali zvoliť odtieň tak, aby boli v súlade s farbou vlasov. Môžu byť hnedé, bronzové. V niektorých prípadoch vyzerá béžová dobre. Efektívne zdôrazňujú oči kávy a čokoládových odtieňov. Efekt „Smokey ice“ zo šedo-šedo-šedých odtieňov bude vyzerať veľmi sexy. Zázvor musí opustiť používanie očných liniek.
 • Čierna maskara môže poškodiť dojem od farby očí, takže by ste si mali vybrať hnedú a viac blízku farbe vlasov. Farba rúže by nemala opakovať farbu oblečenia, aj keď by mala odrážať. Je dôležité si uvedomiť, že pery nie sú hlavným prízvukom. Zdôrazňujú len krásu oblečenia.

Ako si vybrať kozmetiku?

Dievčatá, ktoré často používajú kozmetiku dobre vedia, čo im vyhovuje, no večerný make-up vyžaduje osobitný prístup. Nemali by ste používať hustý základ. V tomto prípade bude najúspešnejšou voľbou ľahký BB krém. Okrem toho, korektúra príde na záchranu.

Je dôležité, aby kozmetika mala dobrú kvalitu, nespôsobovala alergie. Aby ste sa tomu vyhli, musíte si vopred overiť, ako interaguje s kožou. Koniec koncov, len málo ľudí bude spokojných s náhlou vyrážkou na tele pár hodín pred dovolenkou! Je dôležité niekoľko dní pred udalosťou, ako sa zbaviť nadbytočných vlasov na tvári, urobiť odstránenie chĺpkov a kontrolovať účinky kozmetiky. Aby ste sa vyhli zápalu, nemali by ste skontrolovať ihneď po odstránení vlasov.

Pre novoročný alebo svadobný make-up, je vhodné použiť glitter kozmetiky, ako sú zlaté a strieborné očné tiene. Existuje však nebezpečenstvo preháňania a tento účinok nie je vždy dobrý pre hnedovlasé ženy.

Výber očných tieňov by mal závisieť od farby očí.Napríklad, modrooké dievčatá by mali dávať prednosť bielym, sivým, tmavosivým a čiernym tieňom. Pre väčší efekt, môžu byť kombinované tým, že pracuje cez rôzne časti storočia v rôznych farbách a rôzne kefy. To isté platí aj pre dievčatá, ktoré majú zelené oči.

V červenej farbe budú mať ženy s hnedými očami účinky, ak si zvolia svetlé tiene. Okrem toho budú úspešné make-up s šípy rozšírené na základňu.

Ako sa prihlásiť?

 • Svietiť v červených šatách a zvýrazniť jeho jas, Musíte krok za krokom a jemne urobiť krásny make-up. Všetky tónovacie prípravky musia presne zodpovedať pleti. Musia byť aplikované bez otierania. Na to použite špongiu alebo konečky prstov. Pre prášok budete potrebovať široký štetec.
 • Nesmiete zabudnúť o poprášenie výstrihu, ak je vybavený šaty strih.
 • Vyzerať aristokratickejšie, by mal pracovať nos make-up. Na krídla nosa je potrebné aplikovať tenkú vrstvu základu a tieňa. Tonalnik by mal byť ľahký. S umelým osvetlením bude tvár vyzerať najviac aristokraticky.
 • Mal by sa použiť make-up len keď je účes pripravený. To je spôsobené tým, že s make-up musíte vziať do úvahy tiene, ktoré vytvoria vlasy, ktoré padá na čelo a dotýka sa tváre.
 • Pre tento make-up dobre sa hodí tiene akejkoľvek textúry: krém, prášok, pečené. Môžu byť aplikované suché aj mokré.

Tajomstvo umelcov

Ak chcete svietiť na dovolenku, nestačí niesť na podlahe červené dlhé šaty. Najpozoruhodnejšia žena na podujatí by mala byť schopná vymyslieť tak, že je prospešné prezentovať seba aj kostým., Odborníci radia starostlivo pripraviť na použitie make-up. To je potrebné, aby sa "plavák" a zostal vo výbornej forme po celú dovolenku.

 • Čo pre to musíte urobiť? V prvom rade sa odporúča, aby sa make-up umelci dôkladne očistili. Potom by ste mali zvlhčiť tvár s denným krémom, ale nepreháňajte to s jeho množstvom. Ďalším krokom bude aplikácia špeciálneho primeru. Tento nástroj vám umožní rovnomerne a jemne distribuovať tonálny nástroj na kožu tváre.
 • Vďaka základnému náteru Nadácia zostane na tvári po celý večer. Primer pomôže zachrániť očný make-up. Špeciálna základňa pod tieňmi im neumožní postupne zmiznúť z tváre. Pri použití matnej a bohatej šarlátovej rúžky je základný náter ešte dôležitejší.
 • Víťazná možnosť môže byť make-up v prírodných tónoch. Koža by nemala byť príliš bledá, ale je tiež nebezpečné ju preháňať bronzmi, pretože tieto extrémy poškodia obraz. Červené šaty priťahujú pozornosť, takže by ste mali venovať pozornosť pokožke tela, krku, rúk.
 • Extra flitre na tele môže pokaziť vzhľad, ale jas šaty musia byť zdôraznené elegantný svieži a profesionálny make-up. Pri výbere farieb nemožno zabudnúť na ich typ farby. Mala by starostlivo vybrať paletu pre nadchádzajúce oslavy.

Ako urobiť make-up pod červenými šaty, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky