Ľahký make-up

Ľahký make-up

K dnešnému dňu je tempo života extrémne vysoké, pretože často nemá čas pre seba. Napriek tomu ženy stále nájdu čas na dôkladnú starostlivosť o seba, starostlivý make-up a módne trendy. Ten sa môže výrazne zmeniť, ale prirodzený make-up nikdy nestratí svoj význam. Vzhľadom k prírodnej kráse a absencii "war paint" dievča bude vyzerať najvýhodnejšie.

Výhody a vlastnosti

Mnohí stylisti hovoria o požiadavke na prirodzený make-up medzi spravodlivým sexom. Dôvodom je, že tento make-up je schopný zamaskovať chyby a zdôrazniť všetky výhody dievčenského vzhľadu.

Ak sa vám to podarí, vaša tvár bude svietiť sviežosťou a zdravým leskom, pretože táto make-up verzia je pomerne beztiažová a na tvári nebude vyzerať ako vrstva omietky.

Nie je nápadnýa žena na sebe to vyzerá najprirodzenejšie, v dôsledku čoho ani malé množstvo kozmetiky nepriťahuje pozornosť. Ďalšou dôležitou výhodou je skutočnosť, že každodenný make-up nevyžaduje veľa času a zručností, pretože to vyzerá jednoducho a nepozorovane.

To vytvára účinok "make-up bez make-upu", Pre tých, ktorí majú každú minútu na svojom účte, bude to najlepšie riešenie, pretože mnohí, ponáhľajúci sa pracovať alebo študovať, nechcú strácať vzácne minúty na vytváraní obrazu.

To je dôvod, prečo je ľahký make-up skvelým riešením pre tieto dámy.

S ním sa môžu ľahko dostať do reprezentatívnej formy bez toho, aby trávili hodiny pred zrkadlom. Okrem toho sa často stáva, že keď sú neskoro, ženy nie vždy robia krásny make-up, čo negatívne ovplyvňuje ich celkový dojem a najmä ich vzhľad.

Aby ste sa naučili správne vykonávať tento druh make-upu, musíte sa zoznámiť s niektorými jeho funkciami. Niektorí ľudia sa mylne domnievajú, že tento typ make-upu je najjednoduchší.

Je však potrebné sa naučiť aj jeho techniku, pretože je potrebné starostlivo vyberať a aplikovať kozmetiku na vytvorenie efektu beztiaže.

Poskytuje sa správna voľba palety. a konzistencia dekoratívnej kozmetiky. Je to spôsobené typom vzhľadu, odtieňom vlasov a farbou očí.

Zelené oči

To znamená, pre majiteľov zelených očí Môžete odporučiť, aby ste starostlivo spracovali farebnú schému, pretože ak je príliš svetlá, prepíše ich odtieň, takže dôraz bude posunutý od výraznosti vzhľadu. Pre ženy so zelenými očami je fialová paleta dokonalá.

Vychádzajúc z mäkkej levandule a končiacej tmavým hlbokým indigom, ktoré bude zaujímavé pozrieť sa na brunetky.

Keď však hovoríme o každodennom make-upu, všimneme si, že by bolo vhodnejšie obrátiť sa k jemným a vzdušným farbám, ale ak chcete pridať chuť, môžete použiť farebný atrament, napríklad fialový: bude dostatočne tmavý na to, aby vyzeral striktne, ale hravo.

Kareglazki

Hnedé očiTí, ktorí aktívne sledujú moderné trendy v módnej sfére, nemôžu robiť bez jemnej teplej palety v palete tieňov v make-upu. Nenasýtené, mäkké, broskyňové tóny sa tiež odporúčajú pre dievčatá pri výbere rúže.

Ak je túžba, aby sa obraz viac fatálne, potom každodenný make-up je ľahko transformovať pomocou hlboké vínne tóny v rúžu, rovnaké riešenie je ideálny pre večerný vzhľad.

Berry odtiene sú vhodné pre ženy, ktoré majú hnedé oči a porcelánovú pokožku. To je zaujímavé v kombinácii so svetlými zlatými tieňmi, ktoré na jednej strane vyzerajú luxusne, ale na druhej strane neznižujú obraz.

Modré, sivé a modré oči

Jednoduchý každodenný make-up pre modré, šedé a modré oči trochu nejednoznačné, pretože v niektorých prípadoch môžete hrať na kontrast farieb, ale môžete urobiť opak - zdôrazniť nebesky modré oči.

Ak chcete zvýrazniť prirodzený odtieň, mali by ste odkazovať na svetlé, ale studené odtiene, napríklad perlu, nevädzu alebo takzvanú farbu „Niagara“ - hrať s touto paletou v závislosti od vašej nálady.

Je však dôležité, aby ste sa do takejto hry nezapojili, inak obraz riskuje, že sa stane jasným, a aby ste sa tomu vyhli, používajte tradičnú rúž prírodného rozsahu, najlepšie matný.

Je dôležité si uvedomiť, že každodenné obrazy nie sú obmedzené na použitie palety tieňov, ale môžu byť nahradené ceruzkou a ceruzkou na oči - hlavnou vecou nie je preháňať ju očami a nekresľovať obrovské tukové šípky. Nie, vôbec nie sú zlé, jednoducho sa nezmestia do konceptu ľahkého make-upu a jemného vzhľadu.

Vzhľadom k tomu, tento typ make-upu je významnou stávkou na prirodzenosť, bude užitočné, aby vaša tvár bola čo najzdravšia, a to, aby sa zbavili vyrážok, začervenania a iných nedostatkov. V tomto prípade je proces vytvárania make-upu oveľa jednoduchší.

Dokonalá pleť je základom a zárukou prirodzeného vzhľadu.preto je potrebné, aby bol čerstvý, na to musíte sledovať svoju diétu, nejesť veľa tuku, aby sa zabránilo lesku. Chôdza na čerstvom vzduchu, najmä mimo mesta, je nevyhnutná, pretože pomôže pokožke dýchať a zdravý spánok umožní pleti oddychovať a osviežiť sa.

Okrem toho je tiež dôležité vykonávať každodennú starostlivosť, tj používať rôzne krémy a prostriedky na udržanie rovnováhy tekutín v koži, ale musíte si zapamätať typ pleti a konať na základe jej prirodzených údajov. Aspoň raz za dva týždne by ste mali urobiť peeling, po ktorom nasledujú výživné masky. Ďalším kľúčovým aspektom každodenného make-upu je sada vysoko kvalitnej kozmetiky a príslušenstvo.

Nie je nutné kupovať najpokročilejšie a drahé značky, v žiadnom prípade - stačí sa uistiť, že zloženie kozmetiky je prirodzené a chemické prvky sú čo najšetrnejšie.

Ak vaša finančná situácia umožňuje, dávajte pozor na profesionálne produkty, ktoré sú meradlom kvality, životnosti a bezpečnosti. Vďaka nim sa vytvorenie make-upu, aj tie najzložitejšie, zmení na radosť. Rovnako dôležitým aspektom je sada použitého príslušenstva, a to kefy, špongie a aplikátory. Umožnia vytvoriť prepracovanejší a v niektorých ohľadoch dokonca „salónový“ make-up.

typy

V oblasti krásy nie sú žiadne pravidlá každé dievča pri vytváraní obrázka experimentuje v jednom alebo inom stupni, pretože pridaním len jedného detailu môžete obraz radikálne zmeniť. Preto môžete bezpečne povedať, že existuje nespočet možností pre vytvorenie make-upu.

Príležitostné svetlo make-up je pomerne rýchly a jednoduchý, ale vyžaduje základné znalosti a zručnosti, takže to bude vyhovovať dospievajúce dievčatá.

Môžu byť vytvorené iba mladými dámami, ktoré začínajú svoju cestu v oblasti krásy, prakticky bez skúseností a širokého arzenálu kozmetiky. Tento denný prírodný make-up je vynikajúcou voľbou pre letné prázdniny, keď nie je ani zvláštne želanie, ani čas strácať čas pri aplikácii komplexného fantasy make-upu.

Zaujímavosťou je, že tento „make-up na každý deň“ sa dá využiť aj na mnohé večerné a špeciálne podujatia, ako napríklad narodeninovú oslavu v kaviarni.Ak chcete vytvoriť luxusný obraz, musíte pridať tiene na tmavé a hlboké odtiene.

Rovnaký pohľad je vhodný pre dátum, ale je dôležité pochopiť, za akých okolností sa to stane. Ak je to bezstarostná prechádzka v parku, potom by bolo vhodné použiť svetelný make-up, ktorý sa objavuje pred jeho zvoleným spôsobom.

Na druhej strane, ak k udalosti dôjde večer a za viac pompéznych podmienok, napríklad, večera sa bude konať v reštaurácii, je potrebné poraziť a diverzifikovať prirodzený obraz a pridať k nemu smrteľnú poznámku.

Ako si vybrať kozmetiku?

Na základe vyššie uvedeného sa ukázalo, že kvalitná kozmetika - kľúč k naozaj krásnemu make-upu. Preto by ste mali venovať osobitnú pozornosť výberu dekoratívnych výrobkov. V prvom rade si vyžaduje správny výber farieb. Vzhľadom k tomu, každodenný make-up zahŕňa ísť do práce alebo do školy, paleta by mala byť tak mäkká, ako je to možné.

Odporúčame vám zvoliť vzdušné, sotva znateľné tóny pre tiene a rúž. Pamätajte však, že tieto nie sú vždy nahé farby.

Môže to byť svetloružová, jemná levanduľaalebo nebesky modrej alebo stlmenej zelenej. Mimoriadne dôležité nie sú ani samotné farby, ako schopnosť ich správne kombinovať, v ktorých štruktúra a konzistencia prostriedkov zohrávajú veľkú úlohu. Nezabudnite si uvedomiť, že perlové výrobky budú vyzerať bez chuti, vytvára zmiešaný efekt v make-upu. Bude to nepatrné miesto.

Čo sa týka tieňov, hovoríme, že v ideálnom prípade by mali byť drviví, pretože sú najlepšie zatienení. Dobré tienenie a žiadne viditeľné okraje - Kľúčovým bodom v tomto type make-upu je okrem toho jeho transparentnosť a prirodzenosť.

To je tiež charakteristické pre pery vložky: mali by byť matný odtieň, najlepšie nahý alebo tzv tzv ružová farba - také rúže, aj keď nebudú zachytiť oko, bude obraz ako ženský a nežný je to možné.

Textúra tiež prispeje k tomuto: teraz na vrchole módnych trendov je matný povrch, ale môžete použiť trblietavé nástroje - hlavná vec je, že lesk na pery nevyzerá príliš intenzívne.

Dievčatá by si mali uvedomiť, že okrem základnej sady rúžov, očných tieňov a očných viečok, musíte mať s sebou mnoho ďalších kozmetických výrobkov.

Môžu to byť:

 • Čistiace tonické alebo micelárne vody, Pomôžu zbaviť sa niektorých kožných defektov, ako aj udržať zdravú rovnováhu tekutín v koži.
 • Matovací gél. Je ideálny pre tých, ktorí trpia mastnou pleťou, tento nástroj je schopný zachrániť dievča pred zbytočným leskom, ktorý sa objaví na tvári počas dňa. Okrem toho, vďaka tomuto produktu, make-up nebude šíriť, čo je obzvlášť dôležité v horúcich dňoch.
 • Špeciálny základný náterktorý bude slúžiť ako základ pre make-up. Môže byť nahradený pleťovým krémom vhodným pre typ pleti. Ak nechcete používať tento make-up, je pravdepodobné, že make-up je o pošmyknutia alebo upchatie v póroch.

Teraz by ste mali venovať pozornosť princípu výberu dekoratívnej kozmetiky, pretože jej kvalita určuje úroveň make-upu. Takže hlavným nástrojom v každodennom svetlom make-up je základ. Pri výbere tohto výrobku by ste mali venovať pozornosť najľahším textúram a náterom, ako je napríklad krém CC. Je tiež dobré, že kombinuje dve najdôležitejšie funkcie krému.

Nielen tóny a masky nedokonalosti kože, ale tiež poskytuje plnú starostlivosť o to. Musí byť zvolený podľa typu pokožky a jej prirodzeného tónu.

Ďalším korektorom je korektor.čo je nevyhnutné na odstránenie takých zjavných nedostatkov, ako sú sčervenanie alebo tzv. „modriny“ pod očami.Existuje mnoho typov a farieb tohto nástroja - všetci majú svoj vlastný účel, napríklad modrá a zelená pomôže odstrániť pigmentové škvrny a začervenanie, ružová pomôže odstrániť fialové kruhy a opuchy okolo očí.

Výber tieňov, zvážte sortiment: lepšie kúpiť paletu tieňov, ktoré budú prezentované maximálny počet odtieňov, Tam sú sady 28 a 56 farieb každý, ale sú určené pre profesionálov, takže by ste mali prestať vybrať najlepšie možnosti vo forme 9-12 odtieňov. Okrem toho je potrebné pripomenúť, že čím širšia je škála farieb, tým väčšia je sloboda a možnosť experimentovania.

V palete musí byť prítomná gradácia ako v teplote, tak aj v saturácii.

Majte na pamäti, že toto pravidlo nefunguje vo vzťahu k ceruzke. Pre blondínky odporúčame nepoužívať čierne očné linky, pretože vytvárajú farbu s farbou vlasov, takže je najlepšie obrátiť sa na hnedé odtiene, ktoré nebudú vyzerať príliš ostré na tvári. Tento princíp by sa mal riadiť voľbou ceruzky alebo rúže na obočie: mali by byť buď tónové na vlasy, alebo jeden odtieň tmavší.

Očný make-up je jednoducho nemysliteľný bez maskary, pretože hrajú veľkú úlohu pri budovaní imidžu: môžu otvoriť oči alebo to vyzerať. Takže sa musíte zamerať na to, čo chceme: môže sa predĺžiť, dať objem, bohaté farby alebo rozdeliť riasy bez hrudiek. Tradične dievčatá nakupujú čiernu maskaru, ktorá vyzerá striktne a univerzálne. Je vhodný pre ľahký make-up, takže pri výbere maskary je najlepšie zabudnúť na modré alebo červené odtiene.

Rúž pomáha dopĺňať obraz, takže jeho výber by mal byť oslovený zmysluplne.

Klasickou možnosťou je pokryť prirodzené farby., ktorá zdôrazňuje krásu pier. Textúra môže byť ľubovoľná: perla, lesklá alebo matná - to je ponechané na osobné uváženie, ale hlavná vec je nepoužívať veľa lesku. Nakoniec, posledný prvok - prášok, bolo by najlepšie, ak má drobivú štruktúru, pretože bude opravovať make-up bez toho, aby ho vážil dole a nerobil tvár maskou. Po vysporiadaní sa s potrebnými kozmetickými výrobkami môžete pokračovať v sprievodcovi pri vytváraní ľahkého make-upu.

Ako sa prihlásiť?

Teraz je čas hovoriť o technike riadneho každodenného make-upu. Spustenie doma nie je také ťažké: stačí, aby ste postupovali podľa pokynov krok za krokom a mali pred sebou minimálny súbor kozmetiky.

Pokyny na použitie make-upu krok za krokom:

 • Najprv musíte vyčistiť pokožku použitím tonickej alebo micelárnej vody a vatového tampónu. Môžeme teda pripraviť kožu na následnú aplikáciu kozmetiky. Je tiež možné použiť matovací gél, ktorý umožní, aby sa koža stala matnou.
 • Potom naneste základný náter alebo najbežnejší denný krém na tvár, vďaka ktorému sa koža stane zamatovou, a kozmetika aplikovaná na tieto produkty bude pevne držať dlhú dobu.
 • Identifikujte nedokonalosti pleti a maskujte ich. S pomocou viacfarebných korektor, to bude vyrovnať tón pleti. Produkt aplikovaný na problémové oblasti spôsobí, že defekty na koži budú takmer neviditeľné. Dokonalý výsledok je možné dosiahnuť použitím špeciálnej kozmetickej kefy.
 • Môže použiť a pri aplikácii hlavného tónu. Ak je to nepohodlné urobiť s kefou, potom je lepšie použiť špongiu, ktorá absorbuje nadbytočné prostriedky a zároveň rovnomerne rozloží základ na kožu, „pevne ju pritláča“ do pórov.
 • Môžete sa uchýliť na techniku ​​strobovania, aplikovanie zvýrazňovača na vyčnievajúce a najviac osvetlené časti tváre. To osvieži tvár a pridá zdravý žiara na to.Majitelia mastnej kože taká technika je prísne zakázané, pretože len pridáva mastný lesk na tvár, ktorá bude vyzerať neesteticky.
 • Oprava tónu je potrebné sotva prášok tvár s práškom, a to najmä v T-zóne, ktorá je najviac mastná vo všetkých typoch kože.
 • Potom musíte vybrať obočie, pre to musíte starostlivo hrebeň, aby vlasy, potom použite špeciálne príslušenstvo: ceruzka, očné tiene alebo rúž. Najprv vyberte oblúk obočia, potom nakreslite obrysy a potom vyplňte svetlé oblasti pigmentom.
 • Ak chcete vytvoriť krásny a elegantný make-up oko musí tvoriť nahé alebo ružové tiene v smere od vnútorného kútika oka, kde je potrebné dať najľahší odtieň. S plynulým prechodom gradientu môžete pomocou ceruzky pridať tenký obrys oka, čo však robí make-up jasnejším. Preto sa pre prácu alebo pre školu odporúča robiť svetlý make-up bez chytľavých čiernych šípok.
 • Jeden z posledných akordov pri tvorbe obrazu - riasenka, ktorá by mala byť tenká vrstva padá na riasy, bez toho, aby účinok pavúk nohy.
 • Odmietnutie farebnej rúže, ľahko zušľachťovať obraz. To je však typické pre prípady, keď je očný make-up veľmi bohatý a pre neutrálny a bledý make-up očí môžete použiť viac šťavnatú, ale stále nie kričajúcu rúž.

Ako urobiť ľahký make-up doma, môžete vidieť v ďalšom videu.

Tajomstvo umelcov

Vzhľadom k tomu, ľahký make-up je vždy aktuálne, stylisti neprestávajú zdieľať svoje tipy a nápady o tom.

Tipy na líčenie sú nasledovné:

 • Zdravšia pokožkačím menej make-upu musíte použiť. Ak je osoba bez vád, potom môžete odmietnuť nadáciu, majitelia hrubé obočie a riasy nemôže odtieň je.
 • V lete a na jar Najlepšie je obrátiť sa na svetlé odtiene a beztiažové textúry, ktoré umožnia vašej pokožke dýchať.
 • Po prvé Make-up by mal byť vykonaný v etapách, prejsť na ďalší krok, keď je dokončený predchádzajúci. Takže sa môžete vyhnúť najčastejším chybám pri použití make-upu.
 • Tento make-up je ideálny pre fotenie v prírode alebo v štúdiu, ale je dôležité si uvedomiť, že vo filme fantasy - napríklad pre Halloween to bude vyzerať bledo. Pre bytové doplnky, rovnako ako gothic party, bude svetlý make-up nebude fungovať.
 • Hnedé tóny nie všetci idú, takže by ste ich nemali zneužívať. Pred použitím analyzujte typ farieb.

Maskérka tipy, ako urobiť make-up pre každý deň, môžete vidieť v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky