Baldinini topánky

Baldinini topánky

Kedysi rodinné remeselné laboratórium v ​​odľahlom talianskom meste, stalo sa módnou značkou baldinini - trendom svetovej módy.

Dnes, továreň na obuv baldinini vyrába rozpoznateľné topánky pre ženy u mužov pod rovnakou značkou - jedným z lídrov vo výrobe vysoko kvalitných topánok.

dámske

Medzi ženské modely topánok baldinini sú jedinečné vzorky výbornej chuti: topánky vyrobené z pravej kože a moderného dizajnu, atraktívne a módne.

  • Hrubá podrážka traktora, odvážny tvar, elegantné krivky a fantastický vzhľad - hovoríme o dámskych topákoch z pravej kože z kolekcie jeseň-zima a jaro-leto. Pri vonkajšej dekorácii obuvi sa často používajú ďalšie doplnky, ako sú nity na podošve, semišové alebo lakové vložky v topoch, rôzne farby a textúry v jednom modeli a ďalšie vynálezy značkových dizajnérov.
  • Dámske topánky s vysokými podpätkami a náznakom nejakej sexuality - jedna z najobľúbenejších v rade talianskeho výrobcu baldinini. Kožené topánky s líškou kožušiny sú skutočným nájsť pre štýlové a femme fatale; elegantné semišové topánky s podpätkami - voľba pravej dámy; Model vyrobený z pravej kože s pevnou pätou strednej dĺžky a bez dodatočnej výbavy vyhovuje obchodnej žene.
  • Tam sú demi-season modely a zimné topánky; Rozdiel je v tom, že druhé sú z vnútornej strany izolované prírodnou kožušinou - iste si zahrejú nohy v drsných a chladných zimných dňoch.

pánske

Pre mužov, značka obuvi baldinini pripravila skutočne jedinečné modely obuvi:

  • Topánky z tradičnej hladkej kože modrej alebo čiernej kvetiny - klasická značka; Vrcholom kolekcie je kožený tovar z krokodílej tlače - jedinečný a nenapodobiteľný pri ich realizácii.
  • Pánska kolekcia obuvi pre mužov od baldinini odráža celú podstatu mužského prítomného charakteru - zdržanlivý, prísny, atraktívny a vyzerajúci neuveriteľne „drahý“. Pánske topánky baldinini - to je prevaha nad ostatnými a 100% sebavedomie. Nie bez dôvodu si topánky tejto značky vyberá režisér a podnikatelia vysokej hodnosti, aby im povedali nielen o ich vysokých príjmoch, ale aj o ich vynikajúcej chuti vo veľkom štýle.

Niektoré obrázky.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky