Topánky s ušami a kožušinou

Topánky s ušami a kožušinou

Bez ohľadu na ročné obdobie, každá žena sa snaží vyzerať štýlovo, módne a atraktívne. Dôležitú úlohu v ženskom obraze zohrávajú topánky. Široký sortiment pre demi-sezónu a zimné obdobie je predstavený predstaviteľom pohlavného styku: topánky na topánky, klasické topánky s pevnou pätou, topánky s vysokými podpätkami, čižmy, poltopánky, čižmy, topánky s podošvou na traktor, topánky vo vojenskom štýle, teplé tenisky a iné modely dámska obuv.

Každý rok sa návrhári snažia potešiť moderné módne ženy novými originálnymi modelmi. Takže sezóna 2016-2017 nebola výnimkou, modely na topánkach s kožušinovým lemom a ušami vyšli na mólo. Topánky s ušami zajíčka sú módnym trendom posledných niekoľkých sezón. Ak pôvodne „uši“ boli prvkom dekoru výlučne pre letné topánky (sklznice, tenisky, mokasíny atď.), Dnes si aj moderné módne ženy vyžadujú vysoké teplé topánky s ušami.

druh

Modelová rada dámskych topánok na kožušinu je prezentovaná rôznymi štýlmi. Je dôležité nielen vybrať si úspešný a vhodný model, ale aj rozhodnúť o type kožušiny. V závislosti od typu kožušiny je možné zaradiť dámske a zimné topánky do skupín:

  • topánky s prírodnou kožušinou;
  • topánky s umelým vláknom;
  • čižmy membránového typu s kožušinovým okrajom vonku.

Obuv na prírodnej kožušine je zaslúžene považovaná za praktickejšiu a teplejšiu. V poslednom čase sa však v širokej popularite stali modely membránového typu, pretože v takých obuvi sú nohy pohodlné a pohodlné, vyznačujú sa odolnosťou proti vlhkosti, udržiavaním tepelnej izolácie a dobrou cirkuláciou vzduchu.

Topánky s umelou kožušinou - skvelá topánka pre tých, ktorí obhajujú ochranu zvierat. Ako rôzne sociologické prieskumy a štatistiky sa takéto topánky každý rok stávajú čoraz populárnejšími a žiadanejšími.

výhody

Módnym trendom zimnej sezóny 2016-2017 sú teplé topánky s prírodnou kožušinou. Dizajnéri venovali osobitnú pozornosť modelom s kozou alebo ovčej kožušinou. Aké sú hlavné výhody topánok s prírodnou kožušinou? Prečo by ste mali obrátiť svoju pozornosť predovšetkým na topánky s prirodzenou izoláciou? Čo nosiť topánky s ušami?

Hlavnou črtou prírodnej kože je udržiavať izoláciu. V tejto topánke je vždy teplá. Je dôležité správne zvoliť veľkosť topánky. Podľa odporúčaní módnych návrhárov je ideálnou voľbou ten pár topánok, ktorých stielka je väčšia ako skutočné rozmery nohy približne o 1-1,5 cm.

Aj prírodná kožušina sa považuje za hypoalergénnu izoláciu. V takýchto obuvi sa nohy nepotia a nie svrbia.

Ako si vybrať

Po preskúmaní navrhovaného sortimentu tovaru by ste mali dodržiavať niekoľko kritérií týkajúcich sa výberu modelov dámskej obuvi s ušami:

  • Je potrebné zohľadniť sezónu a klimatické charakteristiky regiónu pobytu.
  • Veľkosť by mala byť taká, aby noha bola vhodne umiestnená vo vnútri. Ideálne: pridajte 1-1,5 cm na nohy.
  • Výška modelu: nízka alebo vysoká. Táto vlastnosť závisí od osobných preferencií alebo od štýlu, ktorý prevláda v dievčenskom šatníku.
  • Materiál: prírodná koža, imitácia kože, semiš alebo nubuk. Najdrahší je kožený materiál, je však najpraktickejší, odolný a odolný voči opotrebeniu.

Preto sú dobré kožené topánky, pretože tieto topánky nie sú na jednu sezónu s náležitou starostlivosťou. Koženkové topánky sú určené pre ľudí so stredným príjmom, ktorí si nie sú vždy schopní dovoliť drahšiu obuv. Dámske demi-sezóny a zimné semišové topánky vyzerajú veľmi štýlovo a krásne.Avšak, semišové modely majú významnú nevýhodu: nie sú vhodné pre daždivé počasie, pretože materiál ľahko absorbuje vlhkosť sám o sebe. Praktické a pohodlné sú dámske topánky vyrobené z nubuku.

Prehľad modelu

Výrobcovia dámskych topánok (zahraničných aj domácich) ponúkajú pomerne širokú škálu modelov demi-sezóny a zimných topánok s králičou kožušinou. Veľmi populárne sú kliny alebo platforma topánky, topánky s traktorom alebo reliéfna podrážka, ugg topánky, topánky so šnurovaním alebo so zipsom, klasické topánky so stabilnou podpätkom strednej výšky, štýlové tenké topánky s tenkými podpätkami, módne topánky s čiernymi ušami, topánky s kožušinou kontrastnej farby a iným štýlom modelu.

Čo sa týka farieb, súčasná módna sezóna poteší jej rozmanitosť. K dispozícii sú štýlové klasické možnosti: čierna, sivá, tmavomodrá, biela, mliečna, béžová, horčica, terakota a rôzne odtiene hnedej, ako aj módne neónové farby (vápno, koralové, karmínové, ružové, tyrkysové, modré, atď.) ) ..

V prípade sezónnej a zimnej obuvi by sa mala uprednostňovať koža alebo semišová obuv.

Čo nosiť

V závislosti od štýlu topánky je zvolená a zodpovedajúca šatníková skriňa. Dámske topánky sú zaradené do troch hlavných typov: \ t

  • classic;
  • každý deň;
  • športy.

Klasický trend hovorí sám za seba. Už od samotného názvu je jasné, že taká ženská a elegantná obuv je vhodná pre biznis štýl. Neformálny štýl sa vyznačuje komfortom a pohodlím. Je to dobre s džínsy rôznych štýlov, džínsové overaly, legíny, vyhrievané legíny, chudé nohavice, sukne, teplé tuniky alebo šaty, atď.

Športová obuv bude harmonicky doplnená športovým oblečením.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky