Burton topánky

Burton topánky

Take a roll?

Historické kvalitné snowboardové vybavenie Burton

Pre osoby, ktoré sa viac či menej orientujú na snowboarding, nie je žiadnym tajomstvom, že to bol Jake Burton, ktorý bol ocenený vynaliezaním snowboardovej dosky.

Sám Jake popiera názov vynálezcu, ale nikto nepoprie jeho prínos k rozvoju zimných koníčkov v dnešnej olympijskej súťaži. Koniec koncov, Burton je trendterter a úroveň kvality medzi výrobcami zariadení a vybavenia pre snowboarding.

Ak je snowboard topánky - potom len Burton

Topánky Burton už dlho získali jedno z popredných miest medzi inými špecializovanými topánkami: kvalita, originalita dizajnu, široká škála modelov pre rôzne štýly a úrovne lyžovania - to všetko sú kľúčové výhody topánok Burton.

V súčasnosti spoločnosť aktualizuje sezónu obuvi každú sezónu, a to nielen z hľadiska módnych trendov, ale aj s vývojom, ktorý vám umožní dosiahnuť maximálny komfort a bezpečnosť pred snowboardingom. Medzi výhody topánok Burton patria:

  1. Použitie high-tech materiálov pre tvrdé aj mäkké komponenty topánky pre najdlhšie a najpohodlnejšie nosenie;
  2. Systém, ktorý prináša okamžité pohodlie od prvého opotrebenia bez dlhého nosenia;
  3. Použitie materiálu odrážajúceho teplo na akumuláciu tepla nôh;
  4. Priedušná izolácia proti vlhkosti;
  5. Jednotné napínacie systémy s pevným nastavením napnutia pre maximálnu bezpečnosť;
  6. Horná časť pera je navrhnutá tak, aby vniknutie snehu do topánky bolo úplne vylúčené;
  7. Room-To-Grow rastový dizajn pre detskú linku, ktorý vám umožní rozšíriť topánku o jednu veľkosť.

Ak je pre mladých ľudí pohodlie a bezpečnosť mimoriadne dôležité pri výbere snowboardových topánok, potom pre dievčatá a deti, vzhľad hrá oveľa dôležitejšiu úlohu pri výbere topánky pre jazdu na palube.

Burton je tu pred sebou: neuveriteľná ľahkosť a elegancia topánok sú kombinované s maximálnou bezpečnosťou, čo je veľmi dôležité, keď sa rozhodneme dať naše dieťa na palubu, alebo sa obávať o krehké členky dievčaťa, ktoré sa chce v takom extrémnom športe zažiť.

Medzičasom dámska a pánska valcovaná obuv nemá len vonkajšie rozdiely.

Lýtkový sval na zadnej strane holene žien je nižší, takže modely topánok určených pre dievčatá majú nižšiu, širšiu a mäkšiu topánku. Okrem toho, dámske topánky sú určené pre menšie hmotnosti korčuľovanie.

Detská obuv je mäkká vďaka nižšej hmotnosti.

Hlavným pravidlom pri nákupe obuvi pre deti nie je vybrať si topánky na rast (viac ako 1,5 cm): s väčšou veľkosťou bude upevnenie nôh nespoľahlivé, čo znamená nepríjemné korčuľovanie a vážne zranenia.

Potešiť každého

K dnešnému dňu, Burton topánky pre jazdu je veľmi široko zastúpená v Rusku, vrátane takejto novosti, rovnako ako mužské topánky pre Burton Almighty freestyle, a už známe BURTON MINT hity pre dievčatá.

Najobľúbenejšie pánske topánky sú Burton Moto a Ruler, vo svojich hodnoteniach jazdci hovoria o neuveriteľnom pohodlí a pohodlí.

Najobľúbenejším detským modelom je BURTON GROM BOA s výberom farieb pre chlapcov a dievčatá.

Snowboardové topánky Burton sa tak snažia o bezpečné a pohodlné snowboardovanie bez toho, aby stratili možnosť vyniknúť, a potešia tak najnáročnejších športovcov, ako aj extrémnych chuligánov, a urobia prvé pokusy zostúpiť z hory pre začiatočníkov plných radosti.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky