Boots púšte

Boots púšte

Ak sa budete držať mužskej módy, potom ste s takýmto zástupcom určite oboznámení ako s „púšťami“. Tieto klasické topánky sa objavili v šatníku mužov pred mnohými rokmi, ale postupom času sa stali viac populárnymi. Dnes budeme diskutovať o histórii tejto topánky a jej mieste v živote moderného človeka.

História vzhľadu

Rovnako ako mnoho rôznych druhov pánskej obuvi, aj pre armádu boli vytvorené púšte. Vďaka jednoduchému štýlu, absencii zbytočných detailov a pevnosti materiálu rýchlo prenikli do každodennej módy.

Populárne púšte Nathan Clark, zakladateľ značky Clarks. Ich topánky boli kúpené nielen jednoduchými módy, ale aj celebritami. V topánkach značky Clarks pochválil Boba Dylana, Johna Lennona a celú generáciu beatnikov. Je to práve táto spoločnosť, ktorá stále produkuje najkvalitnejšie púšte. Teraz táto topánka nie je považovaná za kult, ale stále je veľmi populárna medzi chlapcami a mužmi, ktorí venujú pozornosť ich vzhľadu.

Výhody a vlastnosti

Púšte sú veľmi ľahké. Sú šité z tenkej kože alebo semišu a sú doplnené gumovou podrážkou. Táto kombinácia materiálov nezvyšuje obuv. Klasickú verziu púští dopĺňajú šnurovanie. Moderné dizajnéri niekedy darujú tento detail.

Čo nosiť

Púšte sú ležérne topánky. Preto sa často nosia s príležitostnými vecami, hoci iné kombinácie sú prijateľné.

klasický

Klasické modely je možné kombinovať s nohavicami. Stylisti neodporúčajú nosiť púšte pre klasický oblek. Preto, ak chcete nosiť púšte s nohavicami, nemali by vyzerať príliš formálne. Vyberte si chino, orezané nohavice alebo modely bez šípok. V tomto prípade bude luk módny, ale nie príliš oficiálny.

Ďalšie módne pravidlo, ktoré stojí za to si zapamätať, púšte by nemali byť skryté pod nohou. V ideálnom prípade by mali byť úplne viditeľné zospodu nohavíc. V tejto súvislosti stojí za zmienku, že je povolené nosiť ponožky pod púšťami. Musia byť však skrátené alebo prispôsobené tónu topánky.

semiš

Alternatívou klasických kožených púští je semiš. Sú kombinované s chudými džínsy v kontrastných farbách alebo šikovnými nohavicami z farebných materiálov - džínsovina, tvíd alebo bavlna.

letné

Slovo "púšť" je preložené z angličtiny ako púšť. Názov topánky bol spôsobený tým, že bol vynájdený v Afrike, kde je mimoriadne horúce podnebie. Preto je jasné, že púšte sú vhodné na nosenie v horúcom lete. V teplej sezóne sú kombinované s bavlnenými nohavicami alebo šortkami.

Pre kombináciu letných šortiek a hrubých topánok nebol príliš kontrastný, vyberte si svetlé topánky. Šortky sú lepšie vyzdvihnúť džínsy alebo bavlna, nie je vhodné nohy.

V lete sa paleta farieb stáva rozmanitejšou. Pánska šatníková skriňa, zvyčajne pozostávajúca z klasických monochromatických farieb, získava farbu. Púšte sú kombinované s ľahkými nohavicami a svetlým top - tričkami, tričkami alebo tričkami nasýtených farieb.

zimné

A pre chladné počasie sa vytvárajú teplé modely. Púšte, doplnené teplou podšívkou - to je skutočný nález pre tých, ktorí sú unavení z fialkových topánok a topánok.

Boots deserts - kombinácia štýlového vzhľadu a kvalitného výkonu. Hodia sa ľahko do ležérneho štýlu a sú vysoko cenení muži. Preto môžeme bezpečne povedať, že púštne topánky sú veľmi klasikou, ktorá sa podarilo nájsť nový život v modernom svete.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky