Módne topánky 2019-2020 na zimu a na jeseň

Módne topánky 2019-2020 na zimu a na jeseň

Vlastnosti a výhody

Každú sezónu vám módni návrhári štýlových topánok ponúkajú viac a viac nových a relevantných modelov. Je na čase zistiť, čo bude módne nosiť na jeseň, v zime a na jar 2017-2018.

Keď letné dni prestanú potešiť nás svojimi jasnými sýtymi farbami, sme ochotní vybrať si svetlé topánky na jeseň. Podvedome chceme toto príjemné teplé obdobie predĺžiť. V tomto roku sa významní módni návrhári ocitli v moderných móde. V novej sezóne nám ponúknu nezvyčajné farby a veľmi relevantné štýlové kombinácie materiálov a štýlov.

Módne trendy

Neformálny štýl

Ak chcete vytvoriť obrázok v príležitostnom štýle s použitím módnych topánok, potom odporúčame zvoliť topánku so širokým nízkym podpätkom. Táto možnosť sa považuje za najoptimálnejšiu pre každý deň. Avšak, niektoré ženy módy, ktorí dávajú prednosť vysoké podpätky môžu byť skeptickí k tejto možnosti, ktorá je skôr ako pánske topánky.

Stojí za zmienku širokú škálu rôznych odtieňov a štýlov. Dizajnéri sa postarali o to, aby ste nemali žiadne problémy s výberom, a ponúknite rôzne farebné a jasné modely, ako aj výrobky vyrobené v upokojujúcich, jemných tónoch. Vďaka tomuto bohatstvu výberu si môžete vytvoriť štýlové luky.

Zvyčajne sú topánky určené na jeseň-jar reprezentované modelmi strednej dĺžky. Okrem toho môžu byť zdobené šnurovanie alebo niektoré dekoratívne prvky v podobe popruhov, zámky, nity, kamienky a tak ďalej. Tieto možnosti vyzerajú veľmi štýlovo.

priehľadný

Transparentné topánky budú veľmi opatrné a praktické riešenie pre jeseň-jar. To je zvyčajne gumové topánky. Jeho praktickosť spočíva v tom, že tieto výrobky nenechajú vaše nohy namočiť v daždivom počasí. Najčastejšie majú tieto modely reliéfnu platformu, ktorá vás ušetrí v kaši.

Okrem toho, tieto možnosti obuvi vám umožnia vyzerať štýlovo a originálne aj za zlého počasia. Vzhľadom k tomu, topánky sú transparentné, mali by ste mať na pamäti, že vaše ponožky budú viditeľné pre ostatné, čo znamená, že nemôžu byť v peletách alebo vyzerať neusporiadané. Takže všetko, čo potrebujete sa postarať o správny odtieň ponožiek alebo golfu, ktorý by mal byť dokonale kombinovaný s hlavným lukom. Tieto topánky sú skvelé pre chôdzu vo vlhkom počasí alebo na piknik.

krátky

V nadchádzajúcej sezóne, v zime, na jeseň-jar 2017-2018 by sa mala venovať osobitná pozornosť dĺžke vrchov. Nízka obuv bude veľmi dôležitá. Ide o priemernú dĺžku, ktorá sa považuje za optimálnu. Je lepšie, ak mierne zakryje členok. Okrem toho môžu byť také topánky vyrobené ako na vysokých (ak hovoríme o ženských variantoch), tak na plochej podrážke.

Okrem toho sú vítané štýlové dekoračné prvky, ako sú zipsy, nity, luky a tak ďalej.

S predným zipsom

V niektorých ohľadoch topánky so zipsom vpredu pripomínajú retro štýl. Tieto možnosti vyzerajú veľmi originálne. Jedným z trendov nadchádzajúcich sezón budú ostré ponožky. Preto na vrchole popularity budú topánky so zipsom vpredu a špicatá špička.

Dĺžka takýchto modelov by nemala byť vysoká. Vyberte stredné možnosti. Tieto topánky budú originálnou alternatívou k obľúbeným oxfordom alebo krajkovým topánkam.

mladosti

Pre dnešných mladých ľudí v nadchádzajúcej sezóne sú topánky vyrobené v motorkárskom štýle perfektné. Dokonale zapadnú do vášho každodenného vzhľadu a obleku na prechádzky s priateľmi alebo na koncert. Dokonale takéto modely budú kombinované s populárnymi v dnešnej dobe roztrhanými alebo opotrebovanými džínsami, svetrami a koženými bundami alebo parkmi. Tieto topánky sú spravidla zdobené všetkými druhmi kamienkov, opaskov a kovových dosiek. Navyše, čím viac z nich - tým lepšie.

dámske

Pre krásne dámy, módni návrhári silných topánok ponúkajú vynikajúce ženské možnosti, ktoré môžu zdôrazniť zmyselnosť ich povahy. Ak dávate prednosť topánkam na vysokom podpätku, ale zdá sa, že je pre vás nemožné ísť celý deň, je tu skvelá alternatíva, ktorá vyzerá štýlovo a atraktívne a zároveň sa cítite pohodlne. Hovoríme o topánkach na kline, ktoré vám nielen pridávajú niekoľko centimetrov rastu, ale vytvárajú aj spoľahlivú podporu pri chôdzi.

Samozrejme, chôdza je oveľa pohodlnejšia ako na päte, najmä ak je vysoká. Okrem toho, tieto modely vyzerajú celkom elegantne a môžu byť použité na vytvorenie všetkých druhov módnych a štýlových obrázkov. Tento klin bude vynikajúcim atribútom dámskej obuvi 2017-2018. Kotníkové topánky na kliny vizuálne, aby vaše nohy viac elegantný a štíhly.

farby

Zo súčasných odtieňov v nadchádzajúcich sezónach si môžeme všimnúť klasickú modro-čiernu farbu a všetky druhy variácií hnedých tónov. A to môže byť nielen výlučne hnedá, čokoláda, káva, béžová a dokonca aj oranžová. Mimochodom, s ohľadom na druhý, mali by ste byť schopní nosiť topánky tohto druhu. Aj keď tieto topánky, najmä zimné, budú vyzerať veľmi originálne, musíte si vybrať správne oblečenie pre nich. Šedá alebo tmavo zelená srsť a taška v tóne budú pre nich vynikajúcou voľbou.

Okrem hnedého odtieňa sa móda vracia do takých nasýtených farieb ako fialová, modrá a tmavo zelená. Tieto možnosti vám pomôžu pri vytváraní štýlových lukov. Mimochodom, jasné farby sú vlastné nielen v dámskej obuvi, ale aj v mužských možnostiach. Avšak v tomto prípade sa neodporúča, aby sa zástupcovia silnej polovice ľudstva zapájali do príliš nasýtených, pútavých kvetov.

Po prvé, chytľavé topánky budú príliš nápadný prízvuk, ktorý nie je relevantný v nadchádzajúcej sezóne. Po druhé, nesprávne zvolený odtieň topánky môže pridať k vašej snímke závrat a maličkosť, čo si ostatní budú samozrejme všimnúť.

Ak hovoríme o ženských modeloch, je tu aj tabu na príliš svetlých farbách. Toto sa v prvom rade týka tých žien, ktoré majú príliš veľkú veľkosť obuvi. Ak si vyberiete nejaké jasné alebo veľmi jasné modely, potom majte na pamäti, že takéto možnosti môžu vizuálne predĺžiť nohu.

materiály

Moderné dizajnéri používajú širokú škálu materiálov na vytvorenie módnej obuvi pre zimu, jeseň-jar 2017-2018. Jedným z jasných favoritov nadchádzajúcej sezóny budú semišové topánky. Pohodlný a neuveriteľne krásny semiš vytvára príjemný pocit na nohách, najmä ak musíte chodiť na dlhé vzdialenosti. Tento materiál však vyžaduje veľmi opatrnú a starostlivú starostlivosť, takže pri výbere takýchto topánok majte na pamäti, že bude ťažké udržať si ich pôvodnú krásu. Pokiaľ ide o kožené výrobky, odporúča sa, aby si vybrali niekoľko jasných nasýtených farieb a nie upokojujúce klasické odtiene.

V zime, najmä vo veľmi chladnom počasí, sú topánky s kožušinovým povrchom perfektné. Takéto možnosti budú perfektne kombinované s kabátikom a parkom. Aj v niektorých zbierkach okrem takýchto topánok sú podobné kožušinové doplnky, ako sú šatky, čiapky a dokonca aj tašky s kožušinovým lemom.

Ako si vybrať

Vyberte si topánky, ako aj iné topánky, by mali byť založené na ich chuťových preferenciách, ako aj na ich vlastných cieľoch. Samozrejme, nie je vždy ľahké vybrať si z veľkého množstva možností. Ale na identifikáciu topánok, ktoré sa dokonale zmestia do vášho šatníka, pomôže niekoľko základných princípov.

Po prvé, ak hovoríme o dámskej obuvi, potom je potrebné pozrieť sa na dĺžku. Na jar v nadchádzajúcej sezóne nebudú príliš dlhé možnosti. Dokonale sa pozrite na šnúrky modelu. Okrem toho, že šnurovanie vyzerá veľmi originálne, umožňuje tiež nastaviť šírku vrchov.

Po druhé, musíte venovať osobitnú pozornosť päte. Muži v tomto ohľade sú oveľa jednoduchší: nemajú tak širokú škálu možností. Pokiaľ ide o krásne dámy, potom módni návrhári odporúčajú zvoliť výšku, na základe úvah o pohodlie a pohodlie pri nosení. Preto bude relevantnou klinovou alebo drážkovanou podrážkou. Zvlášť nevyhnutné sú tieto možnosti v zime.

Čo nosiť

Na vytvorenie štýlového zimného alebo jeseňového vzhľadu, okrem správne vybraných topánok, sa musíte naučiť, ako ju skombinovať s inými prvkami vášho vzhľadu. Samozrejme, neexistuje žiadny pevný rámec, ktorý musíte dodržiavať. Existuje však niekoľko pravidiel, ktoré vám umožnia vytvoriť jedinečný módny obraz pre každú udalosť.

V nadchádzajúcej sezóne dizajnéri ponúkajú vytvorenie neobvyklých, výnimočných obrázkov. Sami veľmi často v ich vystúpeniach kombinujú brutálne topánky a oblečenie vyrobené v ženskom štýle. Ukazuje sa určitá hra kontrastov.

Ak ste si vybrali pre seba topánky, chrániče, orezané topánky v motorkárskom štýle alebo obyčajné topánky bez podpätkov, potom v tomto prípade by ste sa pri vytváraní obrazu mali vyhnúť používaniu klasických širokých nohavíc a džínsov. Ale tesné pančuchy v tónových topánkach, chudé džínsy alebo orezané nohavice sú ideálne pre luky tohto druhu.

Pri použití brutálnych hrubých topánok sa neodporúča používať v obraze veci, ktoré vyzerajú ako mužské štýly. Naopak, snažte sa vybrať oblečenie čo najbližšie k ženskému štýlu. Môžu to byť napríklad modely elegantných krátkych kabátov alebo dokonca kožušinových plášťov, ak hovoríme o zimnom období. Čižmy bez podpätkov alebo topánok na chrániče však nebudú vyzerať harmonicky so spodnými bundami a hrubými bundami.

Vyzerá to skvelá obuv z pravej kože. A to môže byť možnosť pre šnurovanie a bez päty, alebo ako modely na klin. V nadchádzajúcich sezónach ponúkajú módni návrhári obrovské množstvo rôznych farieb tohto typu obuvi. Na vrchole popularity sú modro-čierne a hnedé výrobky.

Harmonicky hnedé šnurovacie topánky budú vyzerať pekne s pančuchami, aby zodpovedali topánkam. Takéto rozhodnutie bude váš vzhľad neuveriteľne štýlový a vaše nohy štíhle. Aj v posledných sezónach v rade sú topánky veľmi často kombinované s legínkami. Ukazuje sa, že pre mladých ľudí ide o skvelý štýlový luk.

Novinky značky

Medzi slávnymi výrobcami módnych dámskych a pánskych topánok v tejto sezóne stojí za zmienku niekoľko z nich. Dámske topánky a členkové topánky na klín alebo pomerne vysoká pevná platforma, ktoré sú ponúkané v kolekciách Alexander Wang a Dolce & Gabbana, vyzerajú skvele Takéto modely majú veľmi originálny vzhľad. Hlavnou myšlienkou tohto druhu obuvi je pohodlná platforma a atraktívny originálny vzhľad. Pokiaľ ide o Dolce & Gabbana, všetky ich výrobky sú zdobené dúhovými kamienkami, ktoré sa stali samozrejmosťou tohto výrobcu.

Aj topánky s podpätkami v nadchádzajúcej sezóne nás potešia Georgio Armani a Marc Jacobs. Nehovoriac o slávnom módnom návrhárovi Balmainovi, ktorého štýlová obuv dokonale zvýrazní váš jedinečný vzhľad. Niektorí výrobcovia ponúkajú topánky so zúženým prstom.Takéto výnimočné možnosti prezentovali v zbierkach Emilio Pucci, Christopher Kane a ďalší.

Štýlové obrázky

Vytvorenie štýlových záberov so štýlovou obuvou je jednoduchá úloha. Je len potrebné správne kombinovať oblečenie a obuv.

Tu je niekoľko príkladov vytvárania štýlových obrázkov s použitím jesennej a zimnej obuvi. Najjednoduchším obrazom pre každý deň, ktorý je vhodný pre skorú jar a jeseň, je obraz s použitím oxfordov.

Napríklad si vezmite oxfords v tieni kávy. Mali by byť upútané. Ako dno vyberáme tmavé legíny, alebo to môžu byť klasické čierne nohavice s úzkym strihom. Vrchol predstavuje blúzka voľného strihu bielej farby, na ktorej je zakrytý plášť rovnakého tmavého odtieňa. Ako príslušenstvo môžete použiť malý vak alebo spojku.

Ešte jeden obrázok sa objaví, ak použijete topánky s priemernou výškou svetlého odtieňa. Môžu byť doplnené niektorými svetlými alebo dekoratívnymi prvkami, ako sú popruhy alebo plakety. Členkové topánky by mali byť bez päty alebo na veľmi malom podpätku. Doplňte obraz o legíny alebo tesne priliehajúce nohavice tmavého tieňa. Ako vrch používame tmavozelenú blúzku nasýtenej farby, nad ňou hodíme béžovú bundu alebo pláštenku. Vynikajúcim doplnkom bude taška v tóne blúzky na tenkom páse alebo retiazke, ktorá prechádza cez rameno.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky