Pánske zimné topánky Trekking Jack Wolfskin

Pánske zimné topánky Trekking Jack Wolfskin

Ak chcete začať, je určiť, čo je trekking.

Tento šport je druh turistiky v horských oblastiach a ťažko dostupných miestach. Preto sú trekingové topánky pevnou vychádzkovou obuvou na prírodnom teréne, ktorú nosia na turistiku v horách.

O značke

Značka Jack Wolfskin bola založená v roku 1981 a okamžite začala aktívne konkurovať na trhu s veľkými spoločnosťami.

Po 12 rokoch bol otvorený prvý obchod so značkami a počas nasledujúcich 25 rokov ich počet vzrástol na 600. Názov značky prišiel na myseľ počas jednej z kampaní v Kanade, keď v noci sedeli pri ohni a počuli vlci vytí. Logo značky je tiež vlk, je prezentovaný vo forme tlapky tejto divokej šelmy.

V tom istom čase musel Jack Wolfskin žalovať jeden z nemeckých novín za "odtlačok", pretože majitelia tlačených materiálov ho vytvorili niekoľko rokov pred športovým nezmyslom. Wolfskin však dokázal získať späť svoje logo, pretože na rozdiel od svojich súperov sa mu to podarilo zaregistrovať a prideliť mu. Víťazstvo tak zvíťazilo.

Táto značka ponúka oblečenie pre každodenný život a turistiku, ako aj pre turistiku a horolezectvo.

Oblečenie, topánky, stany a iné doplnky pre cestovanie z etikety sú najvyššej kvality, praktickosti a trvanlivosti. Preto bol schopný tak rýchlo získať dôveru a lásku svojich zákazníkov nielen vo svojej vlasti, ale aj po celom svete.

Wolfskin je čestným vlastníkom značky Bluesign, ktorá hovorí, že spoločnosť vyrába iba výrobky šetrné k životnému prostrediu a spĺňa všetky očakávané technické normy.

pánske

Jack Wolfskin získal povesť značky, ktorá vyrába vysoko kvalitné a pohodlné topánky pre cestovanie a turistiku a získal súhlas mnohých extrémnych milovníkov.

Mnohí muži radšej kupujú topánky tejto značky. Koniec koncov, má obrovskú výhodu oproti topánkam iných značiek.

Vlastnosti a výhody

Trekingové topánky tejto značky ideálne chránia nohy pred chladom a vlhkosťou vďaka špeciálnemu dizajnu.

Topánky majú špeciálne tesnenie v oblasti päty, päty a bočných častí, ktoré poskytuje ochranu proti odieraniu, škrabancom a iným poškodeniam, preto sú topánky veľmi praktické a trvanlivé.

Pánske zimné trekingové topánky vďaka svojej konštrukcii optimálne upevňujú nohu, chránia pred vniknutím vetra a zabraňujú zraneniam.

Špeciálne navrhnutá podošva umožňuje vyhnúť sa pošmyknutiu pri chôdzi na ľade. Topánka týchto topánok má špeciálny stupeň znehodnotenia, čo znižuje tlak na chodidlo pri chôdzi a znižuje zaťaženie chrbtice v prítomnosti ťažkého batohu.

Trekingové topánky optimálne fixujú nohu a členok, čím zabraňujú zraneniam pri chôdzi na nerovnom povrchu. Vlčí kože dokonale chránia nohy pred vetrom, chladom, vlhkosťou a dažďom. Táto membránová obuv je určená aj pre extrémne poveternostné podmienky, v ktorých sa cestujúci môže dostať.

Vzhľadom k zahusťovaniu a dodatočnej ochrane špičky, majiteľ turistických topánok Jack Wolfskin sa nemôže báť zakopnúť alebo kopať kamene, pretože topánky ho ochránia pred akoukoľvek škodou spôsobenou v tejto oblasti.

Spoločnosť Jack Wolfskin pri trekingových topánkach používa vlastnú špeciálnu technológiu, ktorá spočíva v tom, že topánky sú šité zo špeciálneho membránového materiálu Texapore, ktorý má najvyššiu úroveň odolnosti voči vode a ochrane pred chladom a vetrom.

model

membrána

Jack Wolfskin membránové vychádzkové topánky sú obzvlášť obľúbené u zákazníkov.Sú vyrobené z pravej kože a velúr, ako pri výrobe niektorých modelov s použitím kvalitných textílií.

Stielka zimných topánok je buď textilná, alebo z prírodnej kožušiny, ktorá udržuje nohy v teple aj v tých najchladnejších zimných dňoch. Čižmy majú silné šnurovanie, ktoré poskytuje dodatočnú fixáciu na nohu, tesnenie v špičke, päte a bokoch, poskytuje dodatočnú ochranu týchto oblastí pred nárazmi a odreninami.

Gumová podrážka so špeciálnym rebrovaním zaručuje optimálnu priľnavosť a dokonca aj na ľade vám umožní zostať na nohách.

Topánky sú vyrobené zo špeciálneho membránového materiálu Texapore, vyvinutého osobnými špecialistami spoločnosti. Tento materiál, ako je uvedené vyššie, zabraňuje zamrznutiu nôh a je vodotesný a vďaka špeciálnemu zloženiu tkaniny umožňuje dýchať nohy a zabezpečuje lepšiu tepelnú izoláciu v zimnom období.

Modely s gumovou manžetou

Tento model má plnú odolnosť voči vode v dôsledku gumových rán, podobných prelisom, ktoré pevne zvierajú nohu a dosahujú členok.

Špeciálnym šnúrkovým šnúrkou prechádza horný okraj vrchných častí, ktorý umožňuje upevnenie šírky topánok tak, aby sneh nespadol dovnútra. Stielka týchto modelov je vyrobená buď z textilu, alebo z fleece, alebo z vlny, aby sa pridalo ďalšie teplo. Tento model má reflexné prvky.

recenzia

Recenzia pánskych zimných turistických topánok Jack Wolfskin úplne pozitívne. Kupujúci sú potešení z trvanlivosti a praktickosti obuvi.

Medzi výhody týchto modelov patrí ich pohodlie, ako aj optimálne teplo a tesný obvod. K dispozícii je vynikajúca nepremokavá obuv a ochrana členku a nohy pred zranením.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky