Paládiové topánky

Paládiové topánky

Každá dospelá osoba je dieťa v sprche. Často sledujeme filmy a, ako deti, veríme v rozprávku, s dychovým srdcom, ktoré vcítime do milovaného hrdinu a dokonca chceme byť ako on. Ale čo keby vám bolo ponúknuté, aby ste boli ako Dr. Robert Neville - postava Will Smith z filmu „I Am Legend“? Nie je nič jednoduchšie: sivé tričko oblečené v krátkej koženej bunde, čierne džínsy a samozrejme slávne topánky Palladium.

rysy

Značka Palladium bola založená na začiatku dvadsiateho storočia a špecializovala sa na výrobu pneumatík pre kolesá lietadiel. V období hospodárskeho úpadku povojnovej Európy prechádza spoločnosť na výrobu obuvi. Pokročilé technológie používané pri výrobe pneumatík, nájsť miesto v obuvi:

  1. Podrážka topánok tejto značky je vyrobená výlučne z pevnej vulkanizovanej gumy;
  2. pre lepšiu trakciu pri chôdzi bol vyvinutý špeciálny hlboký behúň;
  3. gumená podložka na špičke topánky je navrhnutá tak, aby zvýšila pevnosť, odolnosť voči vlhkosti a odolnosť topánky;
  4. kĺb podrážky a vrchu je pokrytý špeciálne navrhnutým lemom, vďaka ktorému sú paládiové topánky prakticky opotrebované.

Pri výrobe hornej časti topánky sa používajú výlučne prírodné materiály: koža, semiš, plátno. Zimné modely sú doplnené prírodnou zvieracou srsťou pestovanou v Austrálii.

Dizajn topánky Palladium je jedinečný. Každá dvojica má firemné logo: na zimné topánky je vytlačená na kovovej doske. Za jediným vytlačeným názvom spoločnosti. Najvýraznejším charakteristickým znakom je prítomnosť manžiet na klasických modeloch spoločnosti. Tieto manžety sa dajú nosiť ako zastrčené, pretože táto topánka je vybavená gombíkmi a rozmiestnená po celej dĺžke topánok.

Mužské a ženské modely

"Nemožné je možné!" - Diplomová práca bola dlhodobo overená návrhármi obuvi značky Palladium. Zdá sa, že topánky tejto spoločnosti kombinujú klasický štýl so športovým a táto kombinácia vyzerá celkom harmonicky. Existuje niekoľko modelových radov topánok Palladium. Klasika je považovaná za vysokú obuv s klopou Baggy. Pampa Hi a Pampa Sport sú rovnako populárne modely. Modely radu Pallabrouse sa vyznačujú svojou podobnosťou s vysokými teniskami. V tejto modelovej rade zahŕňa zimné a letné verzie obuvi, rovnako ako dámske a pánske.

Oxford je výnimočne letný rad je kríženec medzi tenisky a klasické topánky. Dámska a pánska obuv Palladium je takmer rovnaká a má skôr brutálny vzhľad. Snáď najvýznamnejší rozdiel v topánkach tejto spoločnosti "podľa pohlavia" je rôznorodosť farieb. Pánske topánky sú zastúpené prevažne v čiernej farbe, so všetkými odtieňmi hnedej a šedej. Samica - nie je obmedzená na klasické farby, sú tu tiež ružové, biele, žiarivo oranžové odtiene a mnoho ďalších. Okrem toho, dizajn ženských modelov sú často výtlačky.

Štýlové obrázky

Topánky Palladium sú v prvom rade topánky pre aktívnych ľudí, takže je príjemné kombinovať ich s pohodlným a praktickým oblečením, ale kto povedal, že to nemôže byť štýlové?

Okrem už spomínanej Villa Smith si palladiové topánky vyberajú mnohí hviezd svetovej triedy. Napríklad, Brad Pitt nebol raz videný v topánkach tejto značky. Zo zvieraťa zo žien sa vo svojom každodennom pohľade oddáva nedôvere. Priliehavé tričko, ľahká bunda a mierne vrásčité nohavice zastrčené do vysokej tašky Baggy - to je to, čo Brad Pitt vyzerá ako pohodlný každodenný vzhľad.

Hviezda seriálu "Sex and the City" Sarah Jessica Parker aktívne podporuje jej sériový obraz módnej shopaholic.Dievča poteší svojich fanúšikov úplne odlišnými obrázkami, ale niekedy chce pohodlie. Takže na prechádzke po nábreží odišla na lietajúci pruhovaný vrch a sivé džínsy, schované odspodu. Ona doplnila jej vzhľad žiarivo žltými teniskami Oxford Lites z Palladia.

Mladý a talentovaný herec Robert Pattinson, známy filmmi „Twilight“ a „Dear Friend“, sa sotva dá nazvať milovníkom módy. Je fanúšikom pohodlného oblečenia a obuvi. Najčastejšie sa dá vidieť v pohodlnom tričku a džínsoch, doplnené teniskami alebo topánkami Pallabrouse. Zdá sa, že takýto vzhľad zdôrazňuje zanedbávanie módnych štandardov, ale zostáva veľmi atraktívny.

Paládiové topánky sú výberom racionálnych ľudí: spája štýl a pohodlie, brutalitu a klasiku. V takejto dvojici topánok a ťahá nové úspechy, otvárať nové obzory, dobrodružstvo a cestovanie. ATV topánky, tak zaslúžene, boli pomenované užívateľmi celosvetovej siete. Popularita topánok Palladium medzi hviezdami svetovej triedy je možno najlepším hodnotením jeho kvality a spoľahlivosti.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky