Lyžiarske topánky

Lyžiarske topánky

Vlastnosti a výhody produktov

Názov spoločnosti Spine je tvorený dvoma slovami - Športový priemysel. Pre dizajnérov spoločnosti sa história tvorby moderných vzoriek lyžiarskych topánok začala koncom 90. rokov av roku 2000 vstúpil na trh prvý model modernizovaných topánok na jedinej NN75. Spoločnosti sa podarilo urobiť prielom v domácom priemysle lyžiarskych výrobkov uvoľnením neobvykle populárnych modelov, ktoré sa predtým v Rusku nevyrábali.

Aby to bolo možné, bol vyvinutý a aplikovaný najnovší anatomický blok, ktorý premenil športovú obuv na lyžovanie na najmodernejší produkt. Topánky sa vyznačujú vysokou kvalitou, vyrábajú sa s prihliadnutím na názory popredných atlétov a trénerov, na výkonné vybavenie s využitím najmodernejších technológií. Špičkové modely lyžiarskych topánok už boli testované s úspechom na svetových súťažiach.

Lyžiarske topánky na chrbticu sú testované na súťažiach v extrémnych klimatických podmienkach a len v prípade 100% získania požadovaných parametrov robí novinka na pultu pre kupujúcich z Ruska a ďalších krajín. S cieľom dosiahnuť objem výroby, ktorý predstavuje milión párov ročne, vyvinuli konštruktéri spoločnosti všetko úsilie. Dnes sú topánky na lyžovanie veľmi žiadané medzi amatérmi a profesionálnymi športovcami, pretože majú jednoduchý a pohodlný štýl a predávajú sa za relatívne nízku cenu. Najlepšie modely sú pravidelne vystavované na medzinárodných výstavách športových potrieb v zahraničí. Spoločnosť úzko spolupracuje prostredníctvom maloobchodnej siete s retailovými zákazníkmi a tiež predáva lyžiarske topánky s malým a stredným veľkoobchodom.

Prehľad modelu

Modely nových topánok ponúkaných na predaj po celý rok v kolekcii lyžiarskej obuvi a tovaru od firmy možno rozdeliť do niekoľkých typov. Jedná sa o lyžiarske topánky vyrobené na rôznych dovážaných typoch podrážok vyrobených na moderných zariadeniach s vysokými technológiami. Veľkosť mriežky zodpovedá európskym a ruským veľkostiam - väčšina modelov je k dispozícii v rozsahu od 37 do 47 veľkostí, niektoré dámske lyžiarske topánky sú vyrobené z 34 veľkostí a deti od 30 rokov.

  • NNN - jedna z najobľúbenejších lyžiarov. Pre ňu sa v prvom rade vyznačuje veľkým množstvom modelov pre beh koňa. Topánky sú v klasickom štýle, je navrhnutý upevňovací systém LOGIK NNN Auto, ktorý poskytuje tradičné a hrebeňové možnosti pre jazdu. Je vyrobený z polymérov a oceľových prvkov a má vysokú pevnosť. Štýly topánok na jedinej NNN - profesionálne topánky, ktoré vám umožnia lyžovať, aj keď teplota teplomera klesne na -30 ° C.o S. Štrukturálne, výrobok je dve topánky - jedna vnútri druhej, pohodlný dizajn umožňuje plne ovládať pohyb pri jazde na rovnej ploche. Vo vnútri je vložená stielka z mnohých vrstiev, aby sa znížila tuhosť a položila sa pružná elastická pena. V oblasti päty je plastový výstužný prvok a vrchná časť topánky je vyrobená z odolného materiálu potiahnutého PVC, odolného voči nízkym teplotám.
  • SNS. Topánky pre profesionálne športy a prechádzky. Upevňovací systém určený pre kompatibilitu SNS. Modely sú vhodné pre extrémne nízke teploty. V modeli SKATE CARBON PRO 397 a ďalších podobných na korčuliach sa nachádza vrchný polyuretánový náter, izolácia trojvrstvového „caprovur“. Plastový pásik je navyše pripevnený k pätke, mäkká páska fixuje nohu pod pätou a pôsobí ako držiak.Vďaka špeciálnemu dizajnu sa lyžiarske topánky ľahko nasadzujú a rýchlo sa šnurujú. Jediným materiálom je technologicky osvedčený termoplast.

Medzi lyžiarskymi obuvami SNS sa rozlišujú: \ t

  1. · Racing - pre klasiku a korčuľovanie;
  2. · Šport - pre profesionálne zdokonalený lyžiarsky tréning;
  3. · Aktívny - pre tréningové a aktívne prechádzky;
  4. · Turistika a športová rekreácia.
  • NN75. Topánky sú vyrobené prevažne z pravej kože a moderných za studena odolných materiálov. Pre tento typ obuvi sa ako izolátory vyberajú umelé kožušiny a špeciálny materiál „caprovelyur“, podrážka sa tvaruje z termoplastického elastoméru. Lyžiarske topánky pre dospelých a detské modely sú ideálne pre aktívnu rodinnú dovolenku. Pohodlná detská obuv je vyrobená z odolného syntetického materiálu s PVC vrstvou s hrúbkou takmer 3 mm. Ventil chráni pred snehom a vlhkosťou. Vnútri týchto topánok trojitá vrstva "caprovel" a kožušinová izolácia. Pre najmenších lyžiarov je k dispozícii veľkolepý model Baby 104 sivobielej farby.
  • Modely pre kolieskové korčuľovanie. Jedná sa o špeciálne výrobky dodávané s pevnou plastovou manžetou a pevným dnom z najnovšieho materiálu REVAH, v ktorom je uhlík. Táto špeciálna doska zabraňuje skrúteniu a dodáva športovcovi dodatočnú reaktivitu v čase odpudzovania. Unikátne výrobky vážia iba približne 1000 g.

Koľko

Výrobca má pomerne flexibilnú cenovú politiku, ktorá umožňuje každému zákazníkovi vybrať si správnu dvojicu lyžiarskych topánok. Najdrahšie sú modely ako Carrera Carbon Pro, Racing série, montáž typu NNN (Rottefella). Tieto topánky možno zakúpiť za 11 s malým tisíc rubľov, a najviac lacný pár s SNS mount, určený pre korčuľovanie, stojí asi päť tisíc. Krásne a elegantné topánky čiernej farby, zdobené jasnými svetlými vložkami, vyzerajú štýlovo a moderne, takmer nie sú horšie ako dovážané vzorky.

Topánky pre študentov športových škôl a stredne pokročilých športovcov, ktorí jazdia v klasickom štýle, ideálne na lyžovanie pod „prvým snehom“, sa predávajú za cenu nižšiu ako 4 000 rubľov. Ešte lacnejšie - až tri tisíce rubľov, tam sú lyžiarske topánky s upevňovacím systémom NNN pre outdoorové aktivity a lyžovanie v kombinovanom štýle. Akcie a zľavy vám umožnia zakúpiť kombinovaný pár so systémom SNS série Sport namiesto 3990 za 2 400 rubľov. Univerzálne vychádzkové topánky radu Active vás bude stáť celkovo menej ako 2000 rubľov, to znamená, že je to takmer o tisíc lacnejších. Pokiaľ ide o topánky NN75, model Alpina sa dá kúpiť za iba 886 rubľov namiesto 1600.

Ako rozlíšiť originál

Obuv sa vyrába v značkovej krabici, na ktorej sú napísané všetky parametre obuvi a adresa výrobcu. Lyžiarske výrobky sú vyrábané v Jaroslavli v Rusku a nie sú dodávané z iných krajín, napríklad z Číny. Názov modelu je napísaný na boku topánky s charakteristickým písmom, nie sú tam žiadne iné obrázky. Hlavné a vnútorné švy sú hladké a dobre utesnené, spoje na topánkach sú hladké.

recenzia

Veľký počet kupujúcich topánok na lyžiarske prechádzky Spine note, predovšetkým vynikajúci pomer takých kľúčových ukazovateľov ako vysoká kvalita za pomerne prijateľnú cenu. Topánky sú pohodlné, nie je cítiť na nohe, svetlo. Na krátky pobyt na ulici v mrazivom počasí - v priebehu jednej a pol až dvoch hodín - dokonale padnú také štýly lyžiarskych topánok so zapínaním na pevnej podrážke. Aby boli modely od Spine vhodné, kupujúci by mali kupovať topánky o jednu a pol veľkosti väčšie, pretože ich komplexný štýl ich robí poddimenzovanými, najmä ak sa chystáte jazdiť vo veľmi chladnom počasí a nosiť teplé ponožky.

Ploché šnúrky z prírodného materiálu, protišmykové. Kupujúci jednohlasne označujú pohodlie navliekacích šnúrok do špeciálnych otvorov na topánke. Optimálna výška topánky umožňuje vo veľkostiach až 41 dokonale upevniť členok.Pri silných mrazoch je lepšie vybrať si modely, ktoré sú ohrievané umelou kožušinou, ktorá sa dokonale zahrieva, látka sa nezmokne, čo kupujúci obzvlášť ocenili. Najlepšie zo všetkého je, že na trati sa ukázali topánky s PVC povlakom zahraničnej produkcie.

Každý, kto zareagoval na kvalitu topánok na chrbát, ktoré si kúpil, sa odporúča kúpiť si na lyžovanie za každého počasia. Dobre a bezpečne pripevnené na lyže. Kupujúci tiež ocenili pohodlný a minimalistický dizajn výrobkov tejto spoločnosti. Niektorí milovníci aktívneho životného štýlu korčuľovali na kolieskových korčuliach v lete, pretože tento produkt od Spine bol tiež veľmi vhodný. Ako výsledok, kupujúci poznamenal, že boli schopní používať lyžiarske topánky takmer po celý rok niekoľko sezón.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky