Lyžiarske topánky Lange

Lyžiarske topánky Lange

Chcete si kúpiť módne, pohodlné, značkové lyžiarske topánky? Lyžiarske topánky so zvýšenou bezpečnosťou a vysokým výkonom, pri ktorých sa ani detské nohy nebudú unavovať? Chceli by ste mať vo svojom šatníku športové topánky na lyžovanie, v ktorom majstri vyhrajú medaily na rôznych súťažiach? Potom by ste mali zastaviť výber na lyžiach od spoločnosti Lange.

O značke

Lange je americká firma. Je považovaný za najväčšieho výrobcu čižiem a prilieb na lyžovanie. Hlavným zameraním na výrobu lyžiarskych topánok Lange sú inovatívne technológie.

Lange vyrába lyžiarske topánky pre profesionálov a amatérov. Medzi jeho modely patria dámske a detské topánky na lyžovanie.

výhody

 1. Pokročilá technológia - kombinácia rôznych materiálov pri výrobe lyžiarskych topánok pre pohodlné nosenie na nohe a udržanie vysokých technických vlastností.
 2. Zvýšená bezpečnosť - lyžiarske topánky Lange vás ochránia pred zranením kolena. Bol vyvinutý špeciálny mechanizmus, ktorý vylučuje kritické ohyb kolena a v dôsledku toho zvýšené zaťaženie a poranenie väzov.
 3. Zvýšený komfort a pohodlie - lyžiari s malými skúsenosťami z lyžovania a deti nepociťujú nepohodlie pri jazde v lyžiarskych topánkach Lange.
 4. Funkčne navrhnutý dizajn - modely vyzerajú štýlovo a štýlovo bez poškodenia a straty kvality jazdy.
 5. Nastavenie tuhosti - umožňuje používať topánky na lyžovanie, ako aj pohyb bez lyží (vypínanie chôdze - korčuľovanie).

model

Prehľad populárnych modelov lyžiarskych topánok Lange:

 • RRS - má špeciálnu ochranu pred zraneniami kolena.
 • Banshee - modely pre freeriderov.
 • Concept - topánky pre skákanie a akrobaciu. Majú mäkkú podrážku, ktorá umožňuje mäkké pristátie po skoku a špeciálny systém na ochranu nôh pred nárazmi pri vykonávaní akrobatických čísel.
 • Fit @ Fun - modely pre začiatočníkov. Topánky tohto modelu sa používajú na prenájom.
 • Vektor - pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a pohodlie predovšetkým. Nastavenie tuhosti.
 • Venuša - ženská línia, prispôsobená štruktúre ženskej nohy.
 • T-Kid - detská obuv pre najmenších lyžiarov. Jeden klip. Ľahko sa oblieka a pohodlne sedí na nohe dieťaťa.
 • Starlett - detské lyžiarske topánky vyrobené pre mladých jazdcov. Majú zvýšenú citlivosť a maximálnu presnosť pre ovládanie lyží.

Ako si vybrať správnu veľkosť?

Ak sa rozhodnete pre lyžiarske topánky Lange, neváhajte a choďte do obchodu. Pri kúpe lyžiarskej topánky musíte starostlivo zvoliť veľkosť. Topánky, malé veľkosti, bude žať a spôsobiť nepohodlie, a veľké - môže spôsobiť zranenie.

Pri určovaní veľkosti topánok na lyžovanie je potrebné zvážiť niekoľko pravidiel:

 1. Skontrolujte dĺžku topánky. Ak je noha ohnutá na kolenách, prsty by sa nemali dotýkať topánky. Ak stojíte s nohami rovno, vaše prsty by mali spočívať na topánke.
 2. Skontrolujte šírku topánky a pohodlné podložky. Nemali by ste pociťovať nepríjemné pocity a ešte viac bolesti z lyžiarskych topánok.
 3. Pri ohnutí kolien by päta nemala silne vyskočiť zo stielky.

V topánkach je potrebné chodiť 10-15 minút. Ak nie je žiadna bolesť, potom sa veľkosť topánok vyberie správne.

Výber detských modelov lyžiarskych topánok si môžete kúpiť o 1 alebo 2 veľkosti väčšie. Dbajte na to, aby bola detská lyžiarska topánka bezpečne upevnená na nohe pre deti.

recenzia

Na internete nájdete mnoho pozitívnych recenzií o lyžiarskych topánkach Lange.To nie je prekvapujúce, pretože firma Lange je jedným z troch popredných výrobcov lyžiarskych topánok na svete. Má obrovské množstvo priaznivcov tejto značky, ktorí sa ponáhľajú podeliť sa o svoje nadšené recenzie s inými ľuďmi.

Zákazníci, ktorí si vyberajú lyžiarske topánky Lange, si môžu byť istí, že nosia topánky z inovatívnych zliatin, ale zároveň pohodlné a štýlové.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky