Lyžiarske topánky Nordica

Lyžiarske topánky Nordica

O značke

Spoločnosť Nordica vznikla v 30. rokoch minulého storočia. Spočiatku bola spoločnosť dielňou, ktorá sa zaoberala výrobou a predajom koženej obuvi pre lyžovanie a horolezectvo. A do 50. roku sa spoločnosť začala zaujímať vedúcu pozíciu medzi ostatnými výrobcami v tomto výklenku. Spoločnosť dosiahla tento úspech vďaka zavedeniu rôznych inovatívnych technológií pri výrobe čižiem pre lyžovanie.

Dôležitou udalosťou v histórii spoločnosti Nordica bolo víťazstvo nórskeho lyžiarov - Kjetil Andre Aamodt - na olympijských hrách v Salt Lake City. V súťažiach používal lyžiarske topánky Nordica a získal dve zlaté medaily. Dnes je Nordica svetoznáma a je považovaná za jedného z najlepších výrobcov lyžiarskych topánok.

Spoločnosť vyrába pretekárske, športové a dospievajúce modely, ako aj rad lyžiarskych topánok série "All Mountain" - univerzálnu možnosť pre lyžiarov s rôznou úrovňou požiadaviek a výcvikom, vyrába aj rôzne oblečenie a doplnky pre lyžovanie - batohy, tašky, obaly na hory lyže, termoprádlo a iné.

Vlastnosti a výhody

Lyžiarske topánky Nordica sa osvedčili na najlepšej strane vďaka vysokej kvalite výrobkov, širokej škále modelov a prijateľným cenám. V rade topánok Nordica nájdete modely pre začínajúcich lyžiarov - ľahký, mäkký, s pohodlnými zapínaním a pre amatérov a profesionálnych športovcov - s maximálnym tuhom a širokým nastavením. Na predaj sú detské, dospievajúce, dospelé (mužské a ženské) modely.

Rôzne topánky používajú rôzne nastavovacie systémy - spony, kanting, pásy, regulátory tuhosti. Preto si každý lyžiar bude môcť vybrať pre seba perfektný pár lyžiarskych topánok. V detskej a dámskej obuvi sa výrobca snaží zabezpečiť predovšetkým pohodlie a bezpečnosť. Takéto modely zohľadňujú všetky fyziologické vlastnosti, poskytujú úplný komfort pri lyžovaní - ideálnu voľbu pre aktívnu zimnú dovolenku.

Okrem vysokej kvality sa detská obuv vyznačuje aj svetlými farbami a odtlačkami, vďaka ktorým sa deti určite ocenia na radosti topánok Nordica.

Ako si vybrať

Veľmi dôležitou úlohou je výber lyžiarskych topánok. Voľba by preto mala zohľadňovať niekoľko kľúčových bodov:

  • vybrať správnu veľkosť topánky;
  • topánky by mali byť 100% pohodlné a pohodlné;
  • v závislosti od úrovne lyžovania musíte zvoliť tuhosť topánok.

Určiť veľkosť topánky nebude ťažké. Nordica poskytuje veľkosti topánok podľa dĺžky nohy. Počas montáže je potrebné určiť, či je veľkosť vhodná len po upevnení topánky, inak môže byť mylná, že sú malé. Detské modely obuvi si môžete vybrať na niekoľko veľkostí, aby bola topánka dosť na niekoľko sezón.

Špeciálny model topánok vám určite bude vyhovovať, ak ich nebudete nosiť a upevňovať aspoň 5 minút bez pocitu nepohodlia, nepohodlia a necitlivosti.

recenzia

Na internete nájdete mnoho recenzií lyžiarskych topánok Nordica. Kupujúci ocenili vysokú kvalitu výrobkov a jednohlasne odporučili topánky tohto výrobcu. Mnohí sú spokojní so širokou škálou modelov, ideálny pomer ceny a kvality obuvi, ako aj jej trvanlivosť - lyžiarske topánky skutočne slúžia svojim majiteľom viac ako jednu sezónu v rade.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky