EOS Balzam na pery

EOS Balzam na pery

Každá žena vo svojom živote používa pomerne veľké množstvo rúže, balzamov a iných prostriedkov na pery. A ak je zloženie týchto produktov nízkej kvality, potom sa to odráža v stave celého organizmu. Preto výrobca EOS urobil všetko pre to, aby ste mohli pohodlne používať ich kozmetiku, pretože obsahujú veľa prírodných zložiek a neexistujú žiadne škodlivé zložky.

rysy

EOS (Evolution of Smooth) balzamy sa objavili v Amerike nie je to tak dávno, ale už sa stali veľmi populárne. A to nie je prekvapujúce - ich kozmetický balzám je tiež liečivý, pomáha vyrovnať sa s malými ranami a dobre hydratuje povrch pier. Okrem toho nástroj dobre chráni jemnú pokožku pred všetkými druhmi škodlivých účinkov, ktoré sú dnes veľmi početné.

V neposlednom rade si produkt získal popularitu vďaka svojmu vzhľadu. Krásne, svetlé obaly s vynikajúcou vôňou a liečebným účinkom, ako napr.Medikovaná mandarinka "alebo inak" Medical Mandardovnútra. “ Výsledok na perách bude viditeľný po dni používania.

Ďalšie výhody tohto produktu:

 • Prírodné zloženie. Výrobca tvrdí, že v balzamoch nie sú obsiahnuté žiadne škodlivé látky;
 • Originálna forma mäkkej gumyktorý je veľmi vhodný na použitie;
 • Príjemná, nenápadná vôňa;
 • Žiadne testy na zvieratách;
 • Najlepšia cena, ktorý si môže dovoliť takmer ktokoľvek.

Balzam ľahko padne na pery a dodá príjemný pocit ľahkosti a sviežosti. EOS sa uistil, že s náležitou ochranou môže vaša pokožka stále dýchať. Ak máte problémy s použitím rúže, môžete vždy tento problém vyriešiť aplikovaním balzamu.

štruktúra

V balzamoch na pery EOS nie sú žiadne škodlivé zložky. Sú 95% organické. Každý balzam je založený na prírodnom včelím vosku. Jednou z účinných látok je vitamín E, ktorý dodáva pleti pevnosť a pružnosť. Okrem toho má liečivý účinok a je schopný liečiť drobné rany.

Tiež v zložení každého balzamu, môžete nájsť prírodné éterické oleje, v každom nástroji je iný. Najčastejšie oleje v rastlinách, ako je jojoba, citrón, olivy, slnečnice, kokosu a mandlí. Všetci vyživujú povrch pokožky živinami a dodávajú mu skvelý vzhľad. Okrem toho je kompozícia bohatá na množstvo ovocia, bobuľovín a rastlinných extraktov, napríklad ostružiny, čučoriedky, stevia a jahody. V niektorých balzamoch pridané prírodné bobule v čistej forme.

Zloženie balzamov je schválené Inštitútom pre organické látky v Oregone a tak neškodné, že sa môže používať počas tehotenstva a dojčenia.

chutí

EOS má veľmi bohatý výber balzamových chutí nazývaných balzam na pery. Urobili sme pre vás malý prieskum dvanástich najlepších, takže viete, z čoho si vybrať.

1. "Shimmer Sheer Pink" - nástroj pre tých, ktorí chcú nielen zvlhčiť pery, ale aj vyniknúť. Tento balzám sa leje mäkkým leskom, má príjemný ružový odtieň. Obsahuje vitamín E, bambucké maslo a jojobu. Balenie vyzerá veľmi štýlovo - čierne s ružovými vložkami.

2. "Sladká mincovňa" Zahrnuté v klasickej kolekcii balzamu na pery. Schopný osviežiť vaše pery a dať im chlad. Ako súčasť bambuckého masla a jojobového oleja. Balenie je vyrobené v príjemnom svetle zelenom štýle.

3. "Granátové jablko a malina"V opačnom prípade sa to nazýva „Malina z granátových jabĺk“, je to kombinácia bohatej a hlbokej vône s rovnakou hojnou hydratáciou. Tento balzam je skvelý pre estetikov, ktorí sa starajú o to, čo si majú dať na pery.V kompozícii, ako predtým, esenciálne vitamíny E a C, ako aj jojobové a bambucké oleje. Fľaša je vyrobená v bohatej tmavo karmínovej farbe, ktorá je pomerne obtiažne prejsť.

4. "Vanilková mäta" - vynikajúca pochúťka pre každého, kto chce osviežiť a cítiť chuť vanilky súčasne. Tento nástroj je zo série "vizuálna mäkkosť", ktorá dodáva pleti krásu a zdravie. Balenie je vyrobené v jemnej modrej farbe so snehovo bielymi kruhmi.

5. „Lemon Twist“ označuje sériu "aktívna ochrana". Tento balzám je schopný chrániť vaše pery pred slnečnými lúčmi, nie je vyplavený vodou viac ako hodinu a poskytuje dokonalú hydratáciu. Čerstvé a šťavnaté osviežujúce citrónové vône na perách sú zaručené. Okrem štandardného súboru vo forme bambuckého a jojobového oleja obsahuje tiež SPF 30, ktorý poskytuje ochranu. Balenie je jasne žlté s pruhmi ľahšími.

6. „Ovocné ovocie“, pôvodne nazvaný „Passion Fruit“, je tiež súčasťou klasickej kolekcie, ale má viac originálnej vône a vône. Najlepšia voľba pre milovníkov sladkostí a exotiky. Ako súčasť hydratačného oleja bohatého na bambu a jojobu. Balenie je svetlé purpurové a nesmie chýbať.

7. "Letné ovocie" - Balzam, ktorý je jednoznačne užitočný nielen v lete, ale po celý rok. To vám vždy prinesie vôňu čerstvého ovocia, ako je broskyňa, jahody a čučoriedky, rovnako ako osviežiť, takže budete cítiť leto každý deň. Okrem ovocia a bobúľ, medzi zložkami bambuckého masla a jojoby. Balenie je vyrobené v jemnej tmavej broskyňovej farbe.

8. Krásna balzamová klasická kolekcia «Blueberry Acai». Nástroj s chuťou acai a čučoriedky je nielen veľmi voňavý a chutný, ale obsahuje aj veľa antioxidantov. Obsahuje štandardné oleje z bamby a jojoby, ale okrem toho je prítomný aj vitamín C. Balenie je vyrobené vo svetlomodrej farbe.

9. "Čerstvý grapefruit" - To je rovnaká línia "aktívnej ochrany", ktorú musíte vziať so sebou na odpočinok. Plávať a opaľovať sa s týmto nástrojom je veľmi jednoduché - nie je umývané vodou a poskytuje ochranu pier pred slnkom. Vôňa grapefruitu osvieži a osvieži. Okrem toho kompozícia tiež obsahuje ochranu SPF 30, ktorá je dôležitá v lete, a bambucké a jojobové oleje. Fľaša šťavnatej ružovej farby so štýlovými pruhmi.

10. "Jahodový sorbet" - Ďalšia hviezda z klasickej kolekcie. Skvelé pre milovníkov jahôd alebo sladkého dezertu. Okrem jojobových a bambuckých olejov je prítomný už známy vitamín E. Len teraz sa do neho pridal vitamín C. Trubica tohto lieku sa prezentuje v lahodnom ružovom odtieni.

11. "Lekársky mandarín" - balzam s jasnou vôňou mandarínky, ktorý je schopný liečiť rany na koži a má antibakteriálny účinok. Obsahuje nielen oleje, ale aj zinok a vitamín C. Tento liek je vhodný ako pre slnečné dni, tak aj pre chladné počasie. Balenie zábava oranžová.

12. "Kokosové mlieko" označuje líniu "vizuálnej mäkkosti". Je mäkká a jemná, čo vám umožňuje cítiť všetku starostlivosť. Okrem olejov, kompozícia má vitamín C. Balzam na balzam je bledoružová farba s ľahšími pruhmi v kruhu.

Tiež, EOS má balzamy vo forme pravidelnej palice, ktorá je pohodlnejšie vziať so sebou. Pravda, zatiaľ čo ich iba tri typy: "Malina z granátových jabĺk", "sladká mäta" a "vanilka", Okrem toho, výrobca vyrába darčekové výrobky a niekoľko balzamov v jednom, a tiež drží pomerne zaujímavú akciu: ak si nie ste istí, akú chuť chcete, pošlú vám ten, ktorý bol vybraný náhodou.

Ako rozlíšiť falošný

Vzhľadom k popularite a pozitívnemu postoju k produktom EOS mnohí začali robiť lacné čínske falzifikáty, aby zarobili peniaze na slávnej značke. Ako súčasť takýchto výrobkov spravidla neexistuje jediná prírodná zložka, ale je plná všetkých druhov parabénov, umelých farbív a vazelíny, ktoré vám nielenže neprinesú požadovaný výsledok, ale môžu tiež spôsobiť veľké škody.

Falošne zapáchajú úplne inak ako originál - vôňa je dosť nepríjemná a chemická. A obaly, ktoré nie sú tak mäkké a príjemné na dotyk, ako skutočný výrobca. Preto buďte veľmi opatrní pri nákupe takýchto výrobkov. Tu je niekoľko spôsobov, ako odlíšiť originál od falošného:

 • Originál vždy obsahuje ochrannú vrstvu. - blister alebo film;
 • Príjemná dotyková fľašaktoré v žiadnom prípade nepôsobia ako plast alebo niečo chemické;
 • Takmer všetky originálne balenia majú rovnomernú medzeru.nachádza na križovatke krytu a základne. Výnimkou sú výrobky ako kokosové mlieko, vanilková mätka a Blackberry;
 • Farebný balzam v origináli - svetlo béžová. Falomy majú tendenciu tmavnúť farbu;
 • Dbajte na vybranie pod prstom - v origináli je hladký a pohodlný a gravírovanie spoločnosti je čisté a čisté, obal sám sa otvára a zatvára ľahko;
 • Originálny výrobok vonia ľahko a jemnena rozdiel od falzifikátu, ktorého vôňa sa podobá lacnejšiemu mydlu alebo parfumu;
 • Ak váš balzam chutí ako mydlo alebo nie je vôbec cítiť, potom je to určite falošný, Originál je vždy mierne sladký, ale v žiadnom prípade nie je klonujúci.

Okrem toho dávajte pozor na zloženie - názvy niektorých zložiek tam môžu byť silne skreslené.Krabica by mala byť tiež zvážená opatrnejšie. Aj ona sa naučila, ako vytvoriť tých, ktorí dodávajú nekvalitné a neprirodzené produkty, ale stále si môžete všimnúť nejaké detaily. Typicky, vzor na balení je vytlačený s použitím lacnej tlačiarne a lacného papiera, takže kvalita obrazu bude horšia - menej jasná, hlučnejšia.

recenzia

EOS balzamy sú takmer všetky pozitívne. Užívatelia zdôrazňujú vynikajúcu starostlivosť a príjemný pocit na perách, ako aj chladenie v tých nástrojoch, ktoré sú určené na chladenie. Niekoľko používateľov úprimne napísalo, že po mnoho rokov nepovažovali tieto balzamy za nevyhnutnosť, ale po ich vyskúšaní sa nemohli odtrhnúť a priznať, že sa mýlili.

Niekoľko nakupujúcich porovnalo balzam v tyčinkách a na poli. Tyčinky sa im zdajú byť pohodlnejšie, ale dievčatá boli s balením frustrované, pretože jeho materiál zbiera všetky okolité nečistoty - napríklad z vrecka alebo kozmetickej tašky. Niektorí používatelia si tiež všimli, že celková hmotnosť palíc je o niečo menšia ako hmotnosť vo sfére, ale zároveň stoja rovnako a podľa väčšiny to nie je príliš rozumné.

Nie každý je rovnako spokojný s cenou hoci podľa tých istých kupujúcich sa stráca z pozitívnych vlastností balzamu - vynikajúca hydratácia, ľahká distribúcia a vynikajúca konzistencia. Oddelene sa každému bez výnimky páči prírodná kompozícia.

Balzámy, ktoré sa tešili najviac - „Sladká mäta“ vďaka chladiacemu účinku a mätovej príchuti, „Lemon Twist“ ako najlepšie vo zvlhčovaní a „Strawberry Sorbet“. V druhom prípade užívatelia majú radi všetko od chuti až po účinnú akciu. Najmenej všetky recenzie a niektoré násilné nadšenie na Passion Fruit a Shimmer Sheer Pink. Prvým z nich nie je každý, kto má rád vôňu, a o druhej bolo veľa výrokov o tom, že nie všetci chcú svoje pery iskriť.

Vo videu - spätná väzba od zákazníkov O EOS balzamy.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky