Balzam na pery Nivea

Balzam na pery Nivea

Naše jemné pery, ako aj tvár, potrebujú pravidelnú starostlivosť a starostlivosť, pretože sú tiež vystavené prostrediu, vysychajú v dôsledku náhlych zmien teploty, vetra alebo tepla alebo nedostatku živín. To je dôvod, prečo sme tak často používajú rôzne hydratačné rúže a balzamy, ktoré pomáhajú obnoviť a chrániť pokožku pier, hlboko zvlhčiť a priviesť späť ich bývalú krásu. Potom sa dozviete o nádherných balzamoch a olejoch z Nivea, ktoré si môžete ľahko kúpiť v mnohých kozmetických predajniach v našej krajine.

Málo o značke

dnes Nivea je lídrom vo výrobe a predaji kozmetiky a výrobkov na starostlivosť o tvár pre tvár a telo. Z roka na rok značka vylepšuje svoje produkty a uvádza na trh nové produkty s využitím najnovších technológií a úspechov v kozmetike, medicíne a ďalších priemyselných odvetviach, ktoré úzko súvisia s kozmetickým priemyslom., Všetky kozmetické a ošetrovacie prostriedky sú vážne monitorované a testované a sú úplne bezpečné.

Okrem toho, fair sex bude vždy potešiť nielen vynikajúcu kvalitu výrobkov, ale aj pomerne prijateľné ceny pre konkrétny výrobok od značky.

Čo je potrebné

Veľa žien a dievčat všetkých vekových kategórií ignoruje používanie balzamov na pery, pričom ich považuje za reklamný trik alebo trik kozmetických firiem. A je to zbytočné, mnohí profesionálni kozmetológovia veria, pretože krehká pokožka pier nie je schopná vyrovnať sa s rôznymi negatívnymi faktormi a vplyvmi sama o sebe, preto je veľmi dôležité venovať osobitnú pozornosť našim perám.

Balzam na pery pomôže nielen intenzívne zvlhčiť a obnoviť pery, ale aj zabrániť vzniku prasklín a nadmernej suchosti, ktoré často prinášajú ženám nepríjemné pocity a nepohodlie. Okrem toho, ochranná vrstva na perách je pomerne tenká a preto vždy potrebuje dodatočnú ochranu pred rôznymi negatívnymi faktormi, ktoré môžu spôsobiť rôzne problémy s jemnou pokožkou pier.

Okrem toho je vždy lepšie zabrániť výskytu problému, ako tráviť veľa času, ako sa ho zbaviť.

Je veľmi dôležité používať balzamy nielen v zime, ale aj v leteKeďže na perách nie je takmer žiadny pigment, mali by byť chránené pred škodlivým UV žiarením a slnkom. A v chladnom období je balzam skutočným všeliek. Koniec koncov, bez neho nemôže robiť. Každá žena aspoň raz v živote, ale čelí dosť nepríjemný problém popraskané pery. Preto je najlepšie používať balzam a zabrániť nežiaducim účinkom z chladu a mrazu.

Druhy a zloženie

Značka Nivea sa postarala o to, aby naše pery boli nielen zdravé, hydratované a nasýtené, ale aj vonia príjemne, prinášajúc radosť z používania balzamov na hostesku. V spoločnosti Nivea nájdete pomerne veľa rôznych balzamov pre každý vkus a farbu v tradičných tyčinkách s použitím technológie "Hydra IQ" pre intenzívne zvlhčovanie a vyživovanie a olej na pery v nádobách. Ďalej zvažujeme základné nástroje, ktoré sú najobľúbenejšie medzi ženskou populáciou.

V tyčinkách

Balzam na pery "Základná starostlivosť" \ t ideálny pre každodenné použitie. Pomôže hlboko zvlhčiť a chrániť jemnú pokožku pier pred poveternostnými vplyvmi vďaka dokonale zvolenému zloženiu, ktoré zahŕňa zdravé bambucké maslo. V kompozícii nie sú žiadne škodlivé konzervačné látky. Nástroj nemá výraznú arómu.

Balzam "Aqua - starostlivosť" s ochranou SPF 15 pred vystavením slnečnému žiareniu je vhodný na pravidelné používanie.Má ľahkú a beztiažovú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva, na perách sa vôbec necíti, ale hlboko vyživuje, hydratuje a chráni. Produkt obsahuje špeciálnu receptúru zvlhčujúcu aloe vera a vieru, ktorá pomôže obnoviť a udržať prirodzenú rovnováhu hydratácie epiteliálnych buniek na jemných perách.

Tónovací balzam "Ovocný lesk jahody" dodá vašim perám príjemnú, zvodnú farbu s chuťou zrelých jahôd, ako aj hlbokú hydratáciu a výživu. Kompozícia je bohatá na ovocné výťažky a drobné častice, ktoré sa sotva lesknú na perách, čím im dodávajú zvodný lesk a nádych. Okrem tupej farby pier, ktorá nebude vôbec zrejmá, dostanete vynikajúcu starostlivosť a starostlivosť o pokožku pier.

balzamy "Harmanček" a "harmanček a nechtík" vhodné aj pre najcitlivejšiu pokožku pier. Tieto prostriedky pomôžu obnoviť a zvlhčiť vaše špongie, upokojiť ich a nasýtiť ich všetkým, čo potrebujete. Okrem toho zloženie s použitím prírodných zložiek a olejov nemôže, ale radovať sa aj tých najnáročnejších klientov.

"Pearl Lights" Je to balzamová tyčinka s perlovými časticami a hodvábnym extraktom, ktorý dodá vašim hubám bezkonkurenčnú jemnosť a hladkosť, ako aj svetlý, bledoružový perlový odtieň. Má príjemnú nenápadnú vôňu.

balzam "Ovocie Cherry Radiance" dodá vašim perám matný, ale príjemný ružovkastý odtieň a vôňu zrelých čerešní. To bude hlboko zvlhčovať, dať lesk, aby vaša špongia mäkká a hladká, rovnako ako chrániť pred negatívnym vplyvom faktorov z vonkajšieho prostredia.

Balzam na intenzívnu ochranu s ochranou SPF 15 a vitamínom E Nielen chráni jemnú pokožku pier pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia a teplotných zmien, ale tiež pomáha predchádzať vysušeniu a popraskaniu. Bez zápachu. Dermatologicky schválené a absolútne bezpečné použitie. Obsahuje mentol, ktorý pomáha osviežiť huby a zbaviť ich zbytočného nepohodlia.

Odporúčame pozrieť sa na balzamy "Ružový zamat" s ružovým extraktom pre intenzívnu výživu "Krása a uzdravenie" a "SOS Recovery" s pantenolom v kompozícii. Predpokladá sa, že posledné dve budú pravdepodobne odstránené z predaja, ale určite prídu nahradiť ešte lepšie prostriedky.

V pohári

Balzam na pery "Juicy raspberry" dodáva perám jemný naružujúci odtieň, príjemnú vôňu, hlbokú hydratáciu a výživu. Tento liek je obohatený o mandľový olej a bambucké maslo, ktoré sú cenené pre ich prospešné a výživové vlastnosti. Olej pomôže zbaviť špongiu od sucha a pevnosti, vráti svoju pôvodnú vlhkosť a prirodzené žiarenie.

"Makadamový orech a vanilka" dodá vašim perám luxusnú vôňu a pocit vlhkosti po celý deň. Zakaždým, keď otočíte aplikáciu balzamu do vášho vlastného rituálu krásy. Zloženie výrobku je obohatené mandľovým olejom a bambuckým maslom a bambuckým maslom, ktoré intenzívne hydratujú a vyživujú pery a dodávajú im neuveriteľnú arómu a jemnosť.

Paradise Coconut Oil Má tiež božskú sladkú arómu, vďaka ktorej je potešenie dať ju na pery. Okrem toho tento olejový balzam dokonale hydratuje a vyživuje, pričom nezanecháva mastné zvyšky a filmový efekt. Kompozícia je obohatená o cenné oleje, ktoré regenerujú a vyživujú pokožku pier. Tento nástroj je schválený dermatológmi a je úplne bezpečný.

Recenzia olej na pery Nivea - v ďalšom videu.

Recenzia produktu

Pre takmer každú ženu, balzam, hydratačné rúž alebo olej je nutnosťou pre každý deň a čarovnou paličkou, ktorá vám ušetrí v správny okamih a zabráni vážnym problémom s perami. Mnoho žien, ktoré používajú výrobky z Nivea, zanechávajú len pozitívnu spätnú väzbu a vyberajú si prostriedky z tejto značky nie je prvý rok.

Tento produkt je považovaný za masový trhový produkt, ale stále má vynikajúcu kvalitu, na ktorú sa zriedka sťažuje.

Navyše, pomerne prijateľná cena vám umožní kúpiť finančné prostriedky od tejto značky absolútne všetkým ženám všetkých vekových kategórií.

Balzamy z Nivea naozaj pomáha predísť prasklinám a nadmernej suchosti na perách. Zvlášť dobré je ich použitie v zimnom a jesennom období, kedy sú naše špongie obzvlášť náchylné na poranenie. Preto, aby sa zabránilo nepríjemným pocitom, je najlepšie použiť ochranný balzam alebo olej.

Okrem toho, niektoré balzamy sú odtieň, ktorý tiež nemôže, ale radovať sa.

Jednotky si všimnú zbytočnosť používania balzamov Nivea, preferujúc hygienickú rúž. Ale tu, ako sa hovorí, chuť a farbu. Koľko žien - toľko názorov. Ale mnohí stále odporúčajú vyskúšať výrobky tejto značky, pretože si to naozaj zaslúžia pozornosť. A na to, aby sme to vždy dokázali vyzdvihnúť. Je potrebné vyriešiť a vyskúšať, a niekedy môžete urobiť chyby. Bez toho nie je sebestačnosť nikde.

Recenzia balzamov Nivea, pozri ďalšie video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky