Weleda balzam na pery

Weleda balzam na pery

Ak chcete zachovať mladosť a krásu pier, musíte sa o ne starať kedykoľvek počas roka. Balzám na pery Weleda je vynikajúci produkt, ktorý chráni jemnú pokožku pred letným slnkom, jesenným vetrom a zimou.

Vlastnosti a výhody

Weleda objavil v roku 1921. Pôvodne táto slávna značka nesla meno "Everon", Spoločnosť sa zaoberala vydávaním liekov, ale čoskoro tvorcovia chceli rozšíriť smer aktivity.

Prvým kozmetickým produktom bol balzam na pery. Neskôr sa značka premenovala na "Weleda", Historický názov značky si zachoval len prvý výrobok.

dnes Weleda zastúpené vo viac ako päťdesiatich krajinách. To je jeden z lídrov na globálnom trhu kozmetológie. Spoločnosť aj naďalej vyrába lieky antroposofické medicíny. Zloženie výrobkov zahŕňa iba prírodné zložky.

Spoločnosť má vlastnú záhradu. Pestuje mnoho liečivých rastlín, ktoré sa potom spracovávajú na moderných zariadeniach s využitím inovatívnych techník.

Značkové kancelárie sa nachádzajú vo Švajčiarsku, Francúzsku a Nemecku.

Výhody balzamu "Everon" od Weleda sú prekvapujúcim účinkom na pokožku pier a jej jedinečné zloženie. Jeho charakteristické vlastnosti:

  • Úplne prirodzené zloženie. Aplikujte balzam podľa potreby neobmedzený počet krát denne. Aj vďaka bezpečným prísadám je vhodný aj pre deti.
  • jedlo, Cenné oleje nasýtia pery vitamínmi, mikroelementmi a inými prospešnými látkami. Pokožka sa stáva jemnou a hladkou.
  • Hydratujú. Komponenty prostriedkov nielen saturujú pokožku vlhkosťou, ale tiež zabraňujú jej strate.
  • Recovery. Liečivé vlastnosti zložiek obnovujú poškodené oblasti pier, neutralizujú trhliny a peeling.
  • Spoľahlivá ochrana pred negatívnymi vonkajšími faktormi. S týmto produktom sa pery nebojí opáleného slnka, ani studeného vetra, ani silných mrazov.
  • Príchuť. Jemný a nenápadný zápach vanilky je príjemným bonusom pri používaní náradia.
  • Dobre udržiavaný vzhľad. Na perách sa objavuje zvodný zamatový lesk.
  • Jednoduchá aplikácia. Aj napriek svojej hustote, balzam leží v mäkkej a hustej vrstve, ktorá si zachováva svoju odolnosť na dlhú dobu. Nástroj môže byť tiež použitý ako základ pre rúž alebo lesk na pery.
  • Jednoduché použitie. Balzam je vo vhodnom plastovom vrecku. Otvorí sa ľahko a dostane sa von. Takýto kozmetický výrobok je vhodný na prechádzku alebo výlet.
  • Hospodárske náklady na prostriedky.

K produktu je pripojená lepenková škatuľa s úplnými informáciami o jej súčastiach.

Balzam si môžete kúpiť v kozmetickom obchode, lekárne alebo objednaním cez internet.

štruktúra

Mnohí zákazníci sú k balzamu priťahovaní prirodzeným zložením. Výrobca nepoužíva minerálne oleje, syntetické príchute, farbivá a konzervačné látky.

Rastlinné vosky (včela a ružová) tvoria na povrchu pier ľahkú, ale spoľahlivú ochrannú vrstvu. Na rozdiel od parafínu, ktorý je súčasťou mnohých hygienických rúžov, tieto prírodné zložky neupchávajú póry. Umožňujú bunkám „dýchať“ a v kombinácii so zvlhčujúcimi prísadami vykazujú aj svoje vlastnosti starostlivosti.

Jojobový olej - unikátny nástroj podobný ochrannej vrstve ľudskej kože. Je bohatý na aminokyseliny, mastné kyseliny a vitamíny. Olej vyživuje, hydratuje a zjemňuje pokožku. Nasýti pery minerálmi a mikroelementmi, stimuluje metabolické procesy, predlžuje mladosť, dodáva pleti pevnosť a pružnosť.Tiež jojoba podporuje bariérovú funkciu lipidovej vrstvy, zabraňuje strate vlhkosti.

Bambucké maslo - inteligentný nástroj, ktorý milujú mnohé dievčatá. Cenné vitamíny E a A, kyselina linolová a kyselina olejová - to nie sú všetky hodnotné zložky tohto produktu. Olej vyživuje a upokojuje, má revitalizačné a omladzujúce vlastnosti. Zvyšuje elasticitu a pružnosť, zjemňuje suchú a hrubozrnnú pokožku.

Vanilkový extrakt Má antiseptický a protizápalový účinok. Zmierňuje zápal a podráždenie, podporuje regeneráciu tkanív. Vanilka priaznivo pôsobí na podráždenú a suchú pokožku, zmierňuje odlupovanie a praskliny, obnovuje a zjemňuje.

Prírodný SPF4 filter vytvára prirodzenú ochranu pred slnečnými lúčmi.

recenzia

Hodnotenie balzamov "Everon" sú odlišné. Obaja sú nadšení z jeho použitia a sklamania v produkte.

Niektorým zákazníkom "Everon" od Weledy sa ponoril do duše a stal sa obľúbeným prostriedkom. Berú na vedomie vynikajúce starostlivosť a ochranné vlastnosti balzamu. Podľa recenzií týchto dievčat, vyživuje a zjemňuje pokožku, dokonale chráni pred chladným vetrom.

Mladé dámy si tiež všimnú nelepivú a nemastnú konzistenciu balzamu. Jemne a jemne padá na pokožku, zanecháva pocit vlhkosti. Textúra je skvelá pre použitie výrobku pod farebnou rúžom. Táto možnosť je ako pre tých, ktorí chcú kombinovať hydratáciu a ochranu pier s bohatými farbami.

Existujú však aj iné názory. Niektoré dievčatá majú problémy s balzamom kvôli svojej hustej textúre.

Niekto odporúča aplikovať produkt len ​​doma pri izbovej teplote, pretože v zime sa rýchlo vytvrdzuje vonku. A niekto odmieta používať balzam.

Pocity sú tiež odlišné. Niektorí cítia ťažký film na perách, vytvárajúc nepríjemné pocity a dokonca aj mierne brnenie (ktoré môže byť spôsobené individuálnou neznášanlivosťou zložiek). Nevšímajte si mladé dámy a sľúbeného výrobcu lesk. Balzam na pery je úplne neviditeľný.

Samostatné hodnotenia poukazujú na pocit tesnosti a suchosti. Existujú dokonca sťažnosti zákazníkov na opačný účinok použitia "Everon", Po niekoľkých dňoch používania sa pery vysušia. Súdiac podľa týchto posudkov, balzam sa nevyrovná s trhlinami a provokuje vzhľad nových.

Dokonca aj dievčatá so zdravými perami niekedy pociťujú zhoršenie svojho stavu. V tomto prípade sa po zrušení používania výrobku vráti pôvodný stav pier.

Pokiaľ ide o chuťové názory, sú tiež nejednoznačné. Niekto sa cíti ľahko a príjemne. V závislosti od subjektívneho vnímania dievčat cítia vôňu lahodného medu alebo krémovo-krémovú príchuť alebo vanilkové tóny. A niekto vôňa "Everon" Veľmi sa mi nepáči a jeho udržateľnosť pri používaní výrobku zhoršuje situáciu.

Čo je dôvodom pre takéto rozdiely v názoroch, nie je známe. Možno dôvodom pre jednotlivé vlastnosti alebo zvýšenú citlivosť na agresívne faktory prostredia. Alebo možno je to kozmetické návyky. Koniec koncov, koža pier, zvyknutí na časté používanie mastných balzamov, môže chýbať túto bohatú výživu v tomto produkte.

Vynaliezaví zákazníci však prichádzajú s neštandardnými metódami aplikácie "Everon", Potom, čo nedostali požadovanú starostlivosť o pery, dievčatá používajú produkt na ošetrenie pokožky okolo nechtov. V tomto prípade má balzám vynikajúce výsledky. Dokonale hydratuje pokožku a zjemňuje suchú pokožku rúk.

V tomto videu zákazník zastupuje prehľad balzamov na pery, vrátane balzamu "Everon":

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky