Balzam po holení

Balzam po holení

Holenie je mechanický účinok na vlasy a nepriaznivo ovplyvňuje stav epidermy. Preto je veľmi dôležité, aby ste sa po tomto postupe správne starali o vašu pokožku. Najlepšie je použiť špeciálny balzam po holení.

Vlastnosti a pôsobenie

Hlavným účinkom balzamu po holení je, že upokojuje pokožku, zjemňuje ju a pomáha zotaviť sa z odloženého zákroku.

Rovnako ako všetky ostatné produkty starostlivosti, musí byť získané v súlade s typom kože. Tam je balzam pre mužov a ženy. Ich hlavný rozdiel spočíva v štruktúre a zložení. Samica balzamu má jemnejšiu štruktúrua môže obsahovať ďalšie komponenty.

Kvalitný balzam po holení by mal mať upokojujúce, tonizujúce, hydratačné, vyživujúce účinky. Tento nástroj by mal mať tiež antibakteriálny účinok, pretože len týmto spôsobom môžete dezinfikovať tvár a vyhnúť sa vážnemu podráždeniu a zápalu. Regeneračný majetok je tiež povinný. Bez ohľadu na to, ako opatrné a opatrné holenie, stále zostáva na povrchu epidermis malé poškodenie, ktoré musí byť odstránené pomocou balzamu po holení.

Účinok tohto prostriedku spočíva v tom, že pri použití na tvár prenikajú dôležité živiny hlbšie, čo má vyššie uvedený účinok.

Čo sa líši od iných prostriedkov

Pre správnu starostlivosť o holiaci strojček je možné aplikovať nielen balzam, ale aj mlieko. Aj keď je to prvá, ktorá má väčšiu preferenciu.

Hlavné rozdiely medzi týmito dvoma produktmi navzájom spočívajú v ich priamom účinku na kožu.

 • Ak mlieko väčšinou tóny, chladí a schne, potom balzam vykonáva úplne opačné funkcie: vyživuje, lieči, zjemňuje.
 • Prvý produkt je vhodnejší na použitie jedincami oboch pohlaví s mastným alebo kombinovaným typom pleti. Druhý prostriedok bude ideálny pre starostlivosť o suchú pokožku. Týka sa to tak mužských, ako aj ženských prípravkov na starostlivosť o tvár.
 • Ďalším zásadným rozdielom je to v balzamoch akéhokoľvek výrobcu nikdy nie je alkohol. Ale v lotionoch sa vyskytuje veľmi často. Koniec koncov, táto zložka pomáha dezinfikovať tvár, ako aj vysušiť ju.

Vlastnosti kompozícií pre rôzne typy pleti

Už bolo povedané, že je potrebné zakúpiť balzam po holení, berúc do úvahy druh pokožky. Je to spôsobené tým, že zloženie takýchto produktov sa líši a neschopnosť venovať náležitú pozornosť tejto skutočnosti môže viesť k sklamaniu produktu.

Nástroj určený na starostlivosť o citlivú pokožku je vo väčšine prípadov hypoalergénny. Textúra týchto výrobkov je veľmi ľahká, čo umožňuje balzamu rýchlo vstrebať a nenechať za sebou pocit tuku na tvári. Tieto produkty obsahujú aj ďalšie rastlinné alebo vitamínové extrakty. Ich prítomnosť umožňuje rýchlo upokojiť, vyživovať a hydratovať epidermis bez poškodenia.

Balzamy určené pre suchú pokožku, vo väčšine prípadov obsahujú veľké množstvo olejov a vitamínových komplexov. Umožňujú rýchlo vyživiť pokožku potrebnými látkami, upokojiť ju a vyhnúť sa svrbeniu a podráždeniu. Niekedy v zložení týchto výrobkov je odvar z harmančeka, ktorý má vynikajúci protizápalový, antibakteriálny, upokojujúci a zmäkčujúci účinok.

Výrobky na mastnú pleť musia obsahovať chladiace a tonizujúce zložky, Ich presný názov závisí od konkrétneho výrobcu. Je však lepšie dať prednosť prírodnému extraktu mäty, citrónu alebo mentolu. Takéto výrobky dokonale zužujú póry, ochladzujú poškodenú pokožku a zároveň pomáhajú jej zotaveniu a upokojeniu.

Pre ženy a mužov s normálnym typom pleti je balzam vhodný po holení zo všetkých vyššie uvedených dôvodov. Koniec koncov, potrebuje ukľudňujúce, výživné a zmäkčujúce a všetky produkty tohto druhu majú také vlastnosti.

Aby však bola starostlivosť komplexná, je potrebné nielen nakupovať najvhodnejší produkt, ale aj správne ho používať.

Ako používať

Je potrebné aplikovať prostriedky vopred pripravenou kožou. Po holení by ste mali dôkladne umyť celú tvár čistou studenou vodou. Neodporúča sa používať mydlo ani iné čistiace prostriedky. To môže viesť k vysušeniu pokožky a tiež vyvolať podráždenie.

Po umytí sa tvár dôkladne zotrie uterákom. Treba dbať na to, aby bol úplne suchý. Pri stieraní nie je nutné robiť ostré intenzívne pohyby, môže ešte viac poškodiť pokožku.

Malé množstvo balzamu sa aplikuje na dlaň vašej ruky, mierne sa treje medzi nimi a až potom sa po koži rozprestierajú ľahké pohyby. Ak sa po aplikácii balzamu na tvár objaví pocit tesnosti, môžete na potrebnú plochu znovu aplikovať trochu viac peňazí.

Oplach balzam z tváre nemôže. Všetka jeho účinnosť súčasne zmizne. Je potrebné nechať prostriedok na koži, kým sa úplne neabsorbuje. Odporúča sa opustiť dom a obliekať sa až potom, čo z pokožky zmizne zvyšok balzamu.

Top Marks Rating

Takmer všetci výrobcovia prostriedkov na starostlivosť o tvár sa uvoľnia na predaj po balzamoch po holení. Aby sme sa nestratili v tejto odrode a nerobili naozaj správny nákup, odporúčame, aby ste sa zoznámili s naším hodnotením najpopulárnejších a najúčinnejších produktov.

 • Weleda - Tento produkt je ideálny pre suchú alebo citlivú pokožku. Maximálne prírodné zloženie a ľahká textúra poskytujú spoľahlivú výživu a zmäkčenie pokožky bez podráždenia a svrbenia. Má tiež príjemný chladiaci účinok.
 • Kvalitný balzam s príjemnou vôňou Loewe "sólo" nielen zjemňuje a vyživuje pokožku, ale pomáha jej zotaviť sa. Po použití tohto nástroja, tvár vyzerá pokojne, svieti bez najmenšieho náznaku podráždenia alebo odlupovania.
 • Ďalší krásny balzam s dávkovačom a nádhernou vôňou - Dior "Fahrenheita", Veľmi ľahká, ale bohatá textúra umožňuje okamžité vstrebanie nástroja, nezanecháva žiadne stopy. Epidermis sa rýchlo obnovuje a všetky mikrotrhliny získané v procese holenia sa rýchlo hojia.
 • Známy výrobca série holiacich prípravkov. Gillette Ponúka tiež vlastný balzam na tvár. Na predaj existuje niekoľko druhov tohto výrobku, z ktorých každý je súčasťou celej rady holiacich prípravkov. V ňom nájdete balzamy pre všetky typy pleti, a to ako hydratačné a chladiace a vyživujúce. Dokonca aj majitelia hypersenzitívnych epidermis si budú môcť vybrať pre seba najvhodnejší produkt.
 • Svetovo preslávená značka Giorgio armani Nezmeškal ani príležitosť potešiť svojich nasledovníkov. Preto uvoľnil rad balzamov po holení. Všetky z nich dokonale zvlhčujú a vyživujú pokožku, zmierňujú svrbenie a zabraňujú jej opätovnému objaveniu a majú tiež vynikajúce regeneračné vlastnosti. Každý balzam sa líši od seba vo svojom názve, ktorý dostal na počesť rovnakého mena vône.
 • Značka L'Oreal pre mužov znamená s príjemnou vôňou. Tento produkt bude skutočnou záchranou pre tých, ktorí trpia nadmernou suchosťou pokožky, ako aj pre tých, ktorých pokožka je veľmi citlivá. Neobsahuje alkohol, chladí, vyživuje a tonizuje pokožku. Vhodné pre všetky typy pleti.
 • Intesa vytvorila nástroj "VitacellMá ľahkú textúru a príjemnú arómu, rýchlo sa vstrebáva, nespôsobuje svrbenie ani podráždenie, má vynikajúci omladzujúci a tonizačný účinok, môže byť použitý u mužov s akýmkoľvek typom pleti.
 • Amway "Hymm" má textúru s nízkym obsahom tuku a má nádhernú svetelnú vôňu. Rýchlo sa vstrebáva, hydratuje, vyživuje, tonizuje a opravuje poškodenú pokožku. Obsahuje veľké množstvo prírodných extraktov.
 • Pre tých, ktorí milujú jednoduchosť a minimalizmus, v kombinácii s vysokou kvalitou a bezpečnosťou, je balzam ideálny Manfort, Napriek svojej nízkej cene (asi 50 rubľov), tento nástroj zvláda všetky funkcie správneho balzamu: hydratačný, tonizačný a výživový. Rýchlo sa vstrebáva nespôsobuje podráždenie ani nepríjemné pocity na tvári.
 • Vynikajúcou voľbou bude hydratačný balzam po holení pre všetky typy pleti. Lierac, Intenzívne sa vstrebáva, hlboko vyživuje a zároveň zvlhčuje pokožku, pomáha jej zotaviť sa čo najrýchlejšie. Má svetlú príjemnú vôňu, ktorá rýchlo zmizne z kože.
 • Pre tých, ktorí kladú kvalitu a sofistikovanosť predovšetkým po holení z holenia Yves saint laurent, Spoľahlivo chráni pokožku pred podráždením, začervenaním, suchosťou a pevnosťou. Listy na tvári nádhernú vôňu toaletnej vody rovnakého mena.
 • Ďalším dobrým nákupom môže byť balzam po holení Nivea, Ľahká textúra, príjemná aróma, dobré zloženie bez alkoholu, rýchla absorpcia a maximálna výživa a regenerácia pokožky - to je presne to, čo tento výrobok charakterizuje.

Použitie balzamov by malo urobiť holiaci proces pohodlným, praktickým a nie traumatizujúcim pre pokožku.

recenzia

Takmer všetci muži a ženy, ktorí používajú balzamy po holení, si všimnú ich skutočnú účinnosť. Po použití tohto nástroja sa tvár a telo zmäkčia a zvlhčia. Nemá žiadne začervenanie, vyrážku. Aj keď sú malé kusy, liečia sa oveľa rýchlejšie po použití balzamu.

Dôležité výhody, podľa kupujúcich, sú ako rozumné ceny, tak aj široká ponuka. Navyše, v porovnaní s rovnakými pleťovými vodami, balzamy sa vynakladajú oveľa ekonomickejšie.

Použitie balzamov po holení pomôže nielen obnoviť poškodenú pokožku, ale aj chrániť ju pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi.

Ako si vybrať nástroj po holení - v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky