Balzam na pery Carmex

Balzam na pery Carmex

Nezáleží na tom, aká krásna je rúž, ak sa aplikuje na zanedbané a popraskané pery, bude to stále vyzerať nedbanlivo. To je dôvod, prečo sa pery musia neustále starať, aby vždy zostali vlhké a upratané. Na starostlivosť o pery sa používa mnoho prírodných a kozmetických prípravkov. Príkladom kvalitného výrobku je balzam na pery Carmex. Tento nástroj používajú dievčatá a ženy po celom svete.

Trocha histórie

spoločnosť Carmex - toto je príklad toho, ako sú svetoznáme produkty vytvorené doslova z ničoho. Po prvý raz sa vytvorili balzamy na pery z tejto značky doma a až neskôr boli práva na výrobu zakúpené laboratóriom. Ale pred tými dvadsiatimi rokmi Carmex ručne.

Myšlienka naliať ju do malých plechoviek patrí americkým tvorcom liečivého produktu na pery. Pôvodne sa tento nástroj predával. Postupom času, keď sa rozšírila výroba, objavili sa ďalšie možnosti - v trubiciach a praktických paličkách. Ale tie isté plechovky sa nachádzajú aj na pultoch obchodov s kozmetikou dodnes.

Vlastnosti a výhody

Ale dôvod pre tak obrovskú popularitu značkových balzamov na pery nie je jednoznačne v krásnom obale. Pozrime sa, prečo dievčatá milujú balzamy na pery Carmex.

Dôležitú úlohu zohráva skutočnosť, že nástroj skutočne funguje veľmi efektívne. Tento produkt pomôže liečiť mikrotrhliny, zvlhčuje pokožku a robí ju dobre upravenou. Carmex je k dispozícii v niekoľkých verziách naraz., To platí aj pre rôzne balenia a vône. Môžete si vybrať pre seba príjemnú sladkú chuť alebo niečo neutrálnejšie. To je dôvod, prečo je balzam na dobrú starostlivosť od spoločnosti Carmex vhodný pre dievčatá i chlapcov.

Ale takýto účinný nástroj má svoje nevýhody. Faktom je, že výrobok je pomerne drahýtak veľa ľudí sa neodvažuje experimentovať s nákupom takéhoto produktu. Vysoká cena je však veľmi opodstatnená. Výrobok funguje skvele a trvá naozaj dlho.

štruktúra

Účinnosť akcie sa dosahuje správne zvoleným zložením. Má tri hlavné zložky. Chladiaci účinok, ktorý je príjemne chladený na perách po aplikácii, sa dosahuje pomocou gáforu. Okrem toho táto zložka funguje ako prostriedok na boj proti mikróbom.

Ďalšou dôležitou zložkou je mentol. Táto zložka upokojuje pokožku. Fenol v kompozícii vám pomôže zvlhčiť vaše pery. Okrem toho aktívne odstraňuje praskliny a odstraňuje nepríjemné pocity.

Tiež v kompozícii môžete nájsť také dôležité zložky, ako je lanolín, kyselina salicylová a vosk. Vďaka tomu výrobok funguje nielen ako dekoratívna kozmetika, ale aj ako liečebný nástroj.

Ochranný balzam na pery Carmex umožňuje liečiť aj tie najvýraznejšie problémy - trhliny, zranenia, uhryznutie a iné nedokonalosti. Okrem toho má antimikrobiálny účinok na pokožku, zabraňuje procesu aktívnej reprodukcie baktérií.

A posledná vec, ktorú by som chcel spomenúť, je, že výrobok má malý slnečný filter, takže v lete sa nemôžete báť škodlivých účinkov aktívneho slnečného žiarenia na vaše špongie.

Vďaka svojmu zloženiu je výrobok účinný a má vysokú kvalitu. Aby ste predĺžili životnosť balzamu a zabránili jeho poškodeniu, pomôžete tým správne podmienky jeho uskladnenia. Náradie sa musí skladovať na suchom mieste, kde nespadá priame slnečné svetlo. Takže sa nezhorší a poteší vás už dlho.

Ako používať

Na starostlivosť o vaše pery môžete použiť balzam v ktoromkoľvek balení. Môže to byť pevná tyč, nádoba alebo trubica. Ale medzi nimi je pomerne významný rozdiel. Takže výrobok, ktorý je v skúmavkách alebo plechovkách, je mäkší a viac gélovitý. Ak je balzam v pohári, potom ho môžete distribuovať cez pery s vycpávkami prstov. S trubicou je všetko oveľa jednoduchšie - nástroj sa nedotýka prstov.

Nuž, najvhodnejšou voľbou je palica. Je pevný a vhodný na použitie kdekoľvek a kedykoľvek. Je hustá textúra a dobre sedí na perách.

Tento balzam môže byť použitý, ako by sa pery už popraskané, a aby sa zabránilo vzniku akýchkoľvek viditeľných problémov. Odporúča sa hydratovať pery balzamom Carmex v noci. - tak na pár hodín spánku produkt povzbudí vaše pery a ráno si všimnete, že sa zlepšil ich stav.

Výrobca tiež odporúča zvlhčujúce pery pred odchodom von., V chladných časoch zachráni pokožku pred poveternostnými vplyvmi a odlupovaním a v lete vám to ušetrí od negatívnych účinkov slnečných lúčov.

Ďalším prípadom použitia je ako základ pre rúž. Rovnako ako v prípade základu alebo základne v tieni, po aplikácii balzamu na pery, bude tón hlavného produktu ľahšie ležať.

druh

Existuje niekoľko balzamových príchutí. Carmex. Pozrime sa na ne podrobne, aby sme vám uľahčili výber toho správneho.

klasický

Popularita značky priniesla tento jednoduchý produkt. Nástroj nazvaný „Carmex classic"obsahuje gáfor a mentol a nemá zvlášť výraznú arómu. Má pomerne hustú konzistenciu a príjemný medový tón, ktorý je na perách takmer nepostrehnuteľný."

Aplikuje sa na pery ľahko, šíri sa po celom povrchu. Áno, a držanie, ak si myslíte, že hodnotenie mnohých dievčat, plnohodnotný pracovný deň.

čerešňa

Najpredávanejším produktom tejto značky však nie je klasika. Americkí výrobcovia vytvorili nádherný balzam s príchuťou sladkej čerešne, ktorá sa okamžite stala obľúbeným u mnohých dievčat. Koniec koncov, s použitím tohto balzamu, získate nielen znateľný efekt, ale aj príjemnú vôňu na perách.

Balzam na čerešne drží na perách a má príjemnú perzistentnú arómu.

Takže po niekoľkých hodinách po aplikácii budete stále cítiť ako lahodnú čerešňu. Mnoho umelcov make-up milujú tento produkt aj pre to, že pomáha vizuálne zväčšiť pery, čo je viac bacuľaté. Môže sa teda aplikovať ako nezávislý čerešňový lesk a ako základ pre trvalejší alebo svetlejší make-up.

jahody

«jahoda"- Toto je ďalšia slávna vôňa, ktorej by ste mali venovať pozornosť. Vôňa tohto produktu je veľmi bohatá a príjemná. Ak sa pozriete na kompozíciu, môžete pochopiť, že zoznam zložiek, ktoré obsahuje, je ovocné a rastlinné extrakty. To dáva veľmi sladkú a príjemnú arómu.

Aj vďaka bylinným extraktom produkt jemne ovplyvňuje pokožku a veľmi rýchlo zlepšuje jej stav. Výrobok súčasne vyživuje pery a hydratuje ich.

Rovnako ako iné výrobky tohto výrobcu, znamená dobre zvláda ochranu pred slnkom a bojuje s malými prasklinami na perách.

granátové jablko

Tento produkt sa menej nachádza na pultoch.ale jeho svieža a bohatá chuť je tiež obľúbená u mnohých. Osviežujúca a sladká vôňa bude zároveň vyhovovať mladým dievčatám aj dospelým ženám.

Carmex "Moisture Plus"

Na dosiahnutie maximálneho účinku hydratácie môžete použiť špeciálny balzam so špeciálnym vzorcom. Tento nástroj nájdete okamžite v piatich farbách. Avšak, nebude to vyzerať na perách ako vrstva high-grade rúž. Produkt poskytuje veľmi ľahký, beztiažový náter. Odtieň s jeho pomocou, potom na dlhú dobu držal na perách.

Jedinou nevýhodou je, že cena tohto produktu je o niečo vyššia ako u iných výrobkov rovnakej značky. Ale za svoje peniaze dostanete kombináciu lesku na pery a liečivého balzamu v jednej skúmavke.

Po aplikácii produktov Carmex na pokožku zostáva na perách ľahká vlhká povrchová úprava. Vyzerá veľmi prirodzene, pery sa zdajú zdravé a dobre upravené. Podobne ako iné výrobky Carmex, aj tento balzam vyvoláva na perách mierny pocit brnenia. Ale to je úplne prirodzená reakcia na zložky, ktoré možno vidieť v balzamu. Nemala by sa vyskytnúť alergická reakcia na liek.

Zákaznícke recenzie a tipy

Láska veľkého počtu dievčat k starostlivosti o balzam od Carmex je úplne oprávnená. Takmer každý si uvedomuje, že po použití tohto výrobku sa pery stávajú jemnejšími a dobre upravenými. Tam sú fanúšikovia pre všetky typy výrobkov - niekto má rád viac, keď je výrobok v palici, to je výhodnejšie pre niekoho, aby svoje obľúbené balzam v plechovke.

So špeciálnym potešením, dievčatá používajú farebné balzamy. To je skvelá alternatíva k rúžom - prostriedok a prirodzenejšie, a ľahšie spadnúť na pery. Balzamy obsahujú kakaové maslo, takže výrobok veľmi dobre hydratuje pery a chráni ich pred suchom po celý deň.

Mnoho dievčat s veľkým potešením používať tento produkt ako základ pre make-up. Potom, čo ste zvlhčili vaše pery pomocou lieku Carmex, ostatné výrobky sú pre nich prirodzenejšie a krásnejšie.

Použite balzam dievčatá odporúčajú v hojnom množstve, takže pery zostanú vlhké dlhšie. Prostriedky môžu byť použité ako ráno, tak aj večer a počas dňa. Mimochodom, balzam možno aplikovať aj na vrchole rúže. To nebude rozmazať a utrite make-up.

Pri aplikácii na čistú pokožku pier budete pociťovať mierny pocit brnenia. Túto skutočnosť zaznamenali všetky dievčatá, ktoré použili originálne balzamy od spoločnosti Carmex. Ale tento malý nepohodlie nie je nič v porovnaní s tým, ako dobre upravené vaše pery budú vyzerať za pár minút po použití balzamu.

Príjemným bonusom pre mnohých kupujúcich je skutočnosť, že výrobky tejto značky nie sú testované na zvieratách. Výrobcovia testujú svoju kozmetiku v laboratóriu bez poškodenia životného prostredia. Takže si môžete byť istí nielen to, že kozmetika tejto značky je hypoalergénna a nespôsobuje negatívnu reakciu organizmu, ale aj to, že jeho tvorba nepoškodila žiadneho živého tvora.

Zloženie produktu umožňuje jeho použitie po veľmi dlhú dobu, pretože balzamy Carmex nemajú dátumy exspirácie.

Ako už bolo spomenuté, výrobky tejto značky milujú nielen bežní spotrebitelia, ale aj maskéri. Tieto balzamy sú tiež používané modelmi, ktorých pery zažívajú stres pri fotení z dôvodu silného make-upu. A len vďaka výrobkom z dievčat Carmex sa im podarí obnoviť a dať zdravý a dobre upravený vzhľad v krátkom čase.

Ale pozitívny efekt bude zrejmý len vtedy, ak si kúpite originál. Ako mnohí dievčatá hovoria, kvôli obrovskej popularite produktov Carmex, sú často falošní. Zároveň sú ponúkané kupujúcim za špeciálne zníženú cenu a za cenu originálu. Aby nedošlo k narazí na falošné, výrobok je lepšie kúpiť buď v osvedčenom ruskom internetovom obchode, alebo v špecializovanej kozmetike.

Samozrejme, je najlepšie kúpiť balzam v Amerike alebo objednať na oficiálnych stránkach, kde sú všetky produkty presne originálne a certifikované. Ale táto možnosť nie je pre každého. Tak sa snažte kúpiť balzam v osvedčených miestach. A pamätajte, že príliš nízka cena na domácom mieste by vás na stráži.

Aby sme to zhrnuli, môžeme povedať, že Carmex je spoločnosť, ktorá je skutočne dôveryhodná. Kvalitné balzamy s príjemnou arómou nielen dobre hydratujú pery, ale tiež ich čo najlepšie upravujú. Tento zázračný liek vám pomôže liečiť odlupovanie, praskliny a dokonca vás zachráni pred herpesom tým, že to urobíte čo najskôr.

Takže ak máte možnosť kúpiť originálny balzam od tejto značky, potom by ste nemali chýbať. Napriek vysokým nákladom na výrobok, nikdy nebudete ľutovať taký nákup a zabudnúť na problém popraskané a pokousané pery navždy.

CARMEX balzam na pery - v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky