Himalaya Herbals Balzam na pery

Himalaya Herbals Balzam na pery

Dobre upravené a zamatové pery sa snažia mať ženu. Balzam na pery Himalaya Herbals im pomôže navždy urobiť dokonalé horúce leto a horúcu zimu.

Viac o kozmetike Himalájske bylinky - v ďalšom videu.

Značka rozinky

Indický nezmysel Himaláje Herbals sa stal skutočným bestsellerom. Dnes je to jedna z najznámejších kozmetických firiem nielen v Indii, ale po celom svete. Obrovský dopyt po výrobkoch je spôsobený tým, že využíva iba prírodné zložky. Už takmer sto rokov sa používajú unikátne rastliny s liečivým účinkom. Všetky komponenty sú patentované a samotná spoločnosť je uznávaná lekárskou komunitou.

S týmto všetkým, výrobky sú spokojní s dostupnosťou, takže si každý môže dovoliť nákup.

Spoločnosť má mnoho druhov starostlivosti a wellness zariadení. Jedným z najpopulárnejších sú balzamy na pery.

Nenahraditeľné zvlhčenie

Správnym kritériom pre výber produktov starostlivosti je nedostatok farbív, konzervačných látok a podozrivých prísad. Preto by ste mali venovať pozornosť Himalájskym herbárom.

Vďaka tomuto balzamu, malé praskliny, popraskanie a iné problémy s pery epidermis takmer okamžite zmizne.

Balzam hojne kompenzuje stratu vlhkosti, chráni pred ultrafialovým žiarením pri horúčave a chladnom vetre v chladnom počasí. Tenká koža získava stratenú nehu a zamat.

Na trubici je nápis, že liek je ajurvédsky. Treba povedať, že ajurvéda v indickej filozofii je v súlade s prírodou a jej darmi. Vzhľadom k tomu, finančné prostriedky sú úplne vyrobené z vybraných prírodných bylinných zložiek, a preto bezpečné a efektívne. Výsledkom je obnovenie prirodzenej krásy a zdravia epidermy.

"Balzam na pery"

Balzam je vhodný na suchú, poškodenú a normálnu pokožku. Skúmavka obsahuje 10 g. látky, ktoré sa pri miernom stlačení vytlačia. Vďaka hladkému rezu na trubici sa obsah ľahko distribuuje po povrchu pier.

Ďalšou možnosťou je rúž s 4,5 g.

Po aplikácii sa objaví najtenší film, ale nie je tu žiadny pocit ťažkosti, lepivosti a lepkavosti.

Okrem toho film nielen zvlhčuje, ale aj chráni. Silný, nepriehľadný balzam má mierny zápach ďasien a príjemnú dochuť. A to je dôležité, pretože pery sa nachádzajú vedľa ústnej dutiny. Balzam sa rýchlo vstrebáva, po dlhú dobu ovplyvňuje pery, čím sa stáva pružnejším.

V zložení iba prírodných zložiek:

 • Olej z pšeničných klíčkov je bohatý na vitamín E. Je to skvelá tonika, hlboko vyživuje pokožku pier a chráni ju pred vysušením;
 • Olej zo semien divokej mrkvy chráni pred slnečným svetlom;
 • Olej Kakos dodáva rty neuveriteľnú mäkkosť;
 • Liečivý olej ricínový olej upokojuje zapálenú pokožku a sliznice;
 • Listy subtropického rastlinného potkana majú protizápalové a antibakteriálne účinky.

"S kakaovým maslom"

Nástroj je dodávaný vo forme rúže vanilkovej farby. Vnútri - 4,5 g. Je veľmi pohodlné nosiť so sebou vo vrecku, kabelku, používať ho na cestách. Kompozícia ovplyvňuje súbor exotických zdravých olejov. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam, pery vždy svietia zdravím.

Zoznam zložiek je malý:

 • Kakaové maslo zvlhčuje, upokojuje a zabraňuje praskaniu pier;
 • Indický stromový olej Shorea je antioxidant a zjemňuje pokožku.

Balzam má lahodne nasladlý kakaový zápach.

Je perzistentná - vôňa nevybledne dosť dlho. Áno, a spotreba je ekonomická vzhľadom k tomu, že rúž je tvrdý a nie je "roztaviť", rovnako ako iné výrobky na starostlivosť o mastné pery. Po aplikácii zostáva na perách omnoho dlhšie ako akékoľvek iné prostriedky. V dôsledku toho zanikajú mikro-zápaly, odlupovanie, praskliny a iné problémy.Namiesto toho - mäkké a mäkké pery.

recenzia

Užívatelia balzamov na pery Himalaya Herbals Balms a Himaláje Herbals sa podarilo rozlúčiť s konštantnou suchosťou kakaového masla.

Dôkazom toho sú početné recenzie, ktoré inšpirovali ženy k spechu na obrovskom webe.

Mimochodom sa k nim pridali muži, ktorí musia bojovať s nepríjemným olupovaním a prasklinami na perách. Silná podlaha zdôrazňuje, že indický balzam tejto značky nezanecháva na perách ani farbu ani lesk.

Existuje mnoho z tých, ktorí sa zoznámili so značkou s balzamom. A oceňujúc ho na svojej skutočnej hodnote, teraz používajte iné produkty tejto spoločnosti. Iní, ktorí si to sami vyskúšali, sa nikdy nevrátili k hygienickej rúžke iných spoločností.

Jemná a trvalá vôňa kakaa, ktorá sa nazýva táto aromaterapia, zlepšuje náladu.

Avšak, iní zaradili zápach. Na ktoré mnohí namietali - záležitosť chuti. Pokiaľ ide o chute, ako obvykle, oni argumentujú.

Väčšina používateľov súhlasila s výhodami tohto balzamu:

 • Žiadna chémia;
 • Pohodlná rúra a rúž;
 • Dlhé zvyšky na perách;
 • Dokonale lieči epidermis;
 • Dosť dlho;
 • Nespôsobuje alergie;
 • Objektívne lacný a je možné ho zakúpiť v akejkoľvek lekárni, uložiť alebo objednať online.

V ďalšom videu uvidíte prehľad balzamov na pery.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky