Tašky z Gucci 2019

Tašky z Gucci 2019

O značke

Malá kabelka, ktorá sa podobá sedlu s exkluzívnou bambusovou rukoväťou; zamatové semišové mokasíny s kovovými ozdobami; páska so značkovými pásmi, pričom korene majú farbu konského postroje; Flora hodvábny šatkový šál na jemnom krku Grace Kelly; Legendárna taška Jacqueline Kennedy Jackie O; jemné vône parfumu sú Guchchiho deti.

Gucci (Gucci) je značka narodená v teplej Florencii. Spoločnosť vyrába značkové oblečenie: oblečenie a obuv. Špecializuje sa na výrobu špeciálnej kozmetiky, parfumov. Módny dom je štýlové doplnky, medzi ktoré patria tašky. Ochranná známka Gucci - prekladanie dvoch písmen GG - bola vynájdená ako spomienka na meno zakladateľa slávnej talianskej spoločnosti Guccio Gucci.

Najstarší syn tvorcu firmy, talentovaný Aldo Gucci, mal bezchybnú chuť a podnikateľského ducha - bol to on, kto sa stal svetoznámym otcom značky: rozšíril ponuku, otvoril predajne značiek v Paríži, Londýne, New Yorku, dal život radu vynikajúcich parfumov, z ktorých sa stalo Taliansko rodiskom elegantných odevov a doplnkov. ,

Produkty módneho domu už mnoho rokov vytvorili najlepších talianskych majstrov. A najznámejší ľudia boli vášniví znalci Gucci - kráľovná Veľkej Británie, princezná Margaret, krehká Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor, Frank Sinatra, Ingrid Bergmanová boli zákazníkmi spoločnosti. Z predajne sedadiel Gucci sa stala spoločnosť, ktorá vyrába výrobky najvyššej triedy.

Spoločnosť mala svoje vlastné ťažkosti, ale dnes talianska značka vrátila svoju slávu - módne majstrovské diela z Gucci sú stálou súčasťou týždňa módy v Miláne a mnohé ženy snívajú o tom, že vo svojom šatníku získajú kabelku Gucci.

Prezrite si populárne modely

Značka má viac ako pätnásť populárnych modelov tašiek. Jedná sa o tašky cez rameno, malé alebo veľmi priestranné cestovanie. Každá taška má svoj vlastný príbeh a svojich fanúšikov.

Mnohokrát tuhý vak Joy Boston Bag bol prispôsobený. Tento model je k dispozícii v troch veľkostiach a môže mať predĺžený popruh.

60-ročná ikona Jacqueline Kennedyovej sa objavila na verejnosti mnohokrát s malou kabelkou Gucci zavesenou na ramennom popruhu. Neskôr bola táto modelová taška pomenovaná podľa elegantnej prvej dámy - "Jackie O". Pri príležitosti 90. výročia módneho domu bol tento model tašky uvoľnený, ozdobený chrómovanými detailmi.

Tašky s kvetinovým ornamentom Flóra je v špeciálnej požiadavke. Ich príbeh pochádza z Milána. V roku 1966 navštívila toto severné mesto princezná v Monaku. Grace Kelly šla do obchodu so značkami Gucci s úmyslom kúpiť nový model tašky. Rodolfo Gucci chcel princeznej dať darček. Grace Kelly požiadala o šnúrku na krk, ale nemohla nájsť ozdobu, ktorá sa jej páčila. Potom majiteľ nariadil ilustrátorovi novú tlač. O deň neskôr Vittorio Accornero priniesol obraz šatky s nádherným kvetinovým vzorom. Neskôr sa volala Flora - stala sa symbolom módneho domu Gucci.

V jesennom a zimnom období v roku 2009 ponúkol vášnivý Frida Giannini jemnú a ľahkú kabelku Icon Bi, ktorá sa podobala mäkkej taške. Farby tašky boli ponúkané rôzne: čierna alebo strieborná, fialová alebo červená, zelená alebo šťavnatá sivá.

zbierky

bambus

V povojnovom období 1947, keď boli všetky materiály nedostatočné, sa objavila najznámejšia kabelka Gucci, ikonická bambusová taška. Táto kabelka vyrobená vo forme sedla bola držaná na bambusovej rukoväti. Teraz, v každom ročnom období, dýchajúc trendy modernej módy, sa model objavuje v novom obraze.

Dionýzos

Kreatívny riaditeľ Gucci, Alessandro Michele, ukázal v roku 2015 v rámci zbierky jeseň-zima malý trapézový vak vyrobený z pevnej kože.Tento model s vintage spona vo forme zakriveného dvojhlavého tigra padol do srdca mnohých módnych žien. Tvorca tašky bol inšpirovaný mýtom starovekého gréckeho boha vína Dionýsa. Vášnivý boh sa musel stať tigrom, aby niesol milovanú vílu cez búrlivú rieku.

Taška je vyrobená v rôznych variantoch: od príjemného na dotyk semiš, z python alebo krokodílej kože, alebo z látky s kanonickým ornamentom, ktorý je tradičným vzorom módneho domu. Svetlý kvetinový ornament je na potlač navrstvený dvojitým písmenom „G“, na niektoré vrecúška sa pri použití techniky ručného vyšívania nanesie aplikácia v tvare včely.

Neskôr na základe vreciek Dionysus vznikla zaujímavá limitovaná zbierka venovaná mestám sveta. Ide o osem najprogresívnejších miest: New York, Paríž, Londýn, Rím, Šanghaj, Tokio, Hong Kong a Dubaj. Na suvenírových vreckách vo forme výšiviek sú zobrazené symboly miest: hady a ruže pre Londýn, čerešňové kvety pre Tokio.

Soho

Legendárny Soho je pohodlný na nosenie tašky, namontované na popruhu prehodené cez jedno rameno. Táto taška má čistú konfiguráciu, šitú z mäkkej kože. Na taške visí roztomilý strapec. Každú sezónu, návrhári ponúkajú Soho vo veľmi krásnych odtieňoch rôznych farieb: niekedy lesklé ružové s nádychom prachu, alebo svetlé ružové z pštrosie kože.

Kolekcia 2016

V tejto sezóne módny dom Gucci ponúka monochromatické konzervatívne tašky na retiazkách, zdobené tradičnými červenými a zelenými pruhmi a zároveň extravagantnými modelmi s dekorom hada.

Kreatívny riaditeľ spoločnosti Alessandro Michele rozvíja koncepciu „novej romantiky“, kde neexistujú žiadne rodové dohovory. Tašky novej generácie nosia muži aj ženy. Jedná sa o tašky rôznych rozmerov, tvarov, farieb s detailmi klasiky pre módny dom.

Na Milan Fashion Week bol prezentovaný excentrický súbor nových - často iracionálnych - obrazov. Romantické cestovanie a retro štýl prepletené v modeloch od Gucci. Dobrodružstvo, tropické krajiny žijú v rastlinných a kvetinových výtlačkoch, v aplikáciách vo forme hadov, včiel, chrobákov a vtákov. Palmové listy z čipky, zapínanie s dvojhlavým tigerom, tradičné štítky sú tiež ozdobou nových vriec.

Ako si vybrať originál

Ako môžete odlíšiť pravé vrecko Gucci od falošného? Štítok spoločnosti sa dá okrem toho ľahko kopírovať na nízko kvalitné tašky vyrobené v podzemných továrňach.

Po prvé, pevný štítok pripevnený k taške poskytuje záruku pravosti. Musíte tiež vedieť, že každá taška Gucci má vlastnú baliacu krabicu s logom spoločnosti. Podšívka tkaniny je jedinečná svojím vlastným spôsobom: všetky sekcie sú uzavreté, švy sú prešité presne, zips je šitý úhľadne - Gucci nie je nedbanlivý vôbec. Ďalšou dôležitou vlastnosťou značkovej talianskej tašky je, že je šitá len z mäkkej a rovnomerne sfarbenej kože. Materiál je pevne napnutý, pevne a správne šitý, upevňovacie prvky na ňom fungujú ľahko.

A samozrejme musíme rozumne zvážiť náklady na vrece. Príliš malá cena je jednoznačne známkou toho, že tento produkt je falošný. Najlepšie je kúpiť značkové tašky cez oficiálnu stránku spoločnosti.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky