Tašky z továrne Salome

Tašky z továrne Salome

Každá žena sníva o veľkej zbierke rôznych tašiek v šatníku. Tašky z továrne Salome získali srdcia ruských krás. To je jeden z tých výrobcov, ktorí za málo peňazí ponúkajú vynikajúcu kvalitu, širokú škálu tašiek.

O výrobcovi

Spoločnosť Salome začala svoju činnosť v roku 1997. Továreň sa nachádza v nádhernom meste Novosibirsk. To nebráni spoločnosti rozšíriť jej prítomnosť vo všetkých mestách rozsiahlej krajiny.

Jedným z dôvodov popularity kabeliek Salome je tím špecialistov, ktorý zostavil manažment. Cieľom spoločnosti je vytvoriť kolekciu tašiek, ktoré budú spĺňať najvyššie požiadavky na kvalitu, ako aj spĺňať najnovšie módne trendy vo svete sáčkov.

rysy

Existuje niekoľko kľúčových vlastností výroby tašiek od firmy Salome, čo jej umožňuje udržiavať vysoké pozície na trhu.

 • Výroba výrobkov je organizovaná na základe talianskej technológie. Odborníci boli starostlivo vybraní, po ktorých boli poslaní do špeciálnych kurzov ďalšieho vzdelávania priamo do Talianska;
 • Salome je prvou spoločnosťou v Rusku, ktorá vyškolila svojich zamestnancov v 3D modelovaní. Na základe tejto technológie je možné vytvoriť modely sáčkov, ktoré sú vynikajúce kvalitou, komfortom, ergonómiou a dizajnom;
 • Na výrobných linkách je inštalované poľské, talianske a japonské zariadenie. Odhalíme malé tajomstvo, ale práve také zariadenia, ktoré používajú popredné európske spoločnosti, vyrábajú módne zbierky kabeliek. Preto aspoň z hľadiska kvality krajčírstva nie je domáca továreň horšia ako podniky z Európy;
 • Skupina ruských dizajnérov, ktorí sú v neustálom kontakte so svojimi talianskymi kolegami, je zodpovedná za dizajn kolekcií kabeliek. To umožňuje každej sezóne vyrábať kabelky, ktoré spĺňajú najnovšie módne trendy;
 • S cieľom rozšíriť svoj vplyv a poskytnúť zákazníkom možnosť nakupovať tašky od ruského výrobcu, Salome otvorila oficiálny internetový obchod. Vysoká rýchlosť a kvalita služieb minimalizuje čas potrebný na prijatie objednávky a jej prijatie zákazníkom na druhom konci krajiny.

výhody

Zoznam hlavných výhod sáčkov vyrobených v továrni Salome zahŕňa:

 • Kvalitné krajčírstvo;
 • Použitie inovatívnej ekologickej kože na výrobu tašiek;
 • Rýchle dodanie prostredníctvom oficiálneho internetového obchodu;
 • Pôsobivý výber modelov tašiek, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov;
 • Neustály vývoj, modernizácia výroby;
 • Využívanie vysoko presných talianskych a japonských zariadení, výrazne pred domácimi partnermi;
 • Význam zbierky nových tašiek pre najnovšie módne trendy;
 • Spolupráca so zahraničnými a domácimi spoločnosťami, ktorá umožňuje rozšíriť výrobu, aplikovať nové technológie a materiály;
 • Priamy pravidelný kontakt so zahraničnými kolegami a dizajnérmi, vďaka ktorým je možné vyhovieť európskej úrovni kvality.

recenzia

Po analýze spätnej väzby od zákazníkov môžete urobiť niekoľko záverov týkajúcich sa tašiek z ruskej továrne Salome.

 • Kvalita, aj keď nie úplne, zodpovedá tvrdeniam výrobcu.
 • Niektoré modely nedokážu dlhodobo udržať svoj pôvodný tvar, pretože sa postupne deformujú, čo poškodzuje ich vzhľad.
 • Spoločnosť trochu zmenila prístup k výrobe obložení, čím sa zlepšila. Na tieto účely sa používa impregnácia, ktorá chráni obloženie pred roztiahnutím a roztrhnutím.
 • Základom materiálu pre výrobu vriec - to je ekologická koža.Tento materiál umožňuje, aby bol výrobok mrazuvzdorný, odolný voči opotrebeniu, zachovanie aj pri -50 stupňoch mäkkosti, pružnosti.
 • Veľké vrecia robia vynikajúcu prácu s bremenami vo forme veľkého množstva vecí. Pretože mnohé obchodné ženy si ich vyberajú učitelia.
 • Ihneď po nákupe môže byť trochu nepríjemný zápach, ktorý časom zmizne. Ale ekologická koža a používané pri výrobe lepidiel na vrecia sú úplne bezpečné, nespôsobujú alergické reakcie.
 • Vyskytujú sa problémy s doručovaním, ale často kvôli našim ruským poštovým službám.
 • Továreň rýchlo spracováva požiadavky prostredníctvom internetového obchodu, ktorý príjemne poteší kupujúcich.
 • Široká škála umožňuje vybrať presne to, čo klient chce. Dokáže uspokojiť otázky kvality, farby, veľkosti a ďalších parametrov.
 • Niektoré inovácie sú potrebné pre výrobu príslušenstva, pretože to nie je zriedkavé, že sa nosí alebo prestávky.
 • Atraktívny, rôznorodý dizajn. To vám umožní nájsť tašku pre mladé dievča a pre vážnu dospelú dámu.
 • Dodržiavanie módnych trendov vám umožní kúpiť tašku pre domácnosť, ktorá je štýlovo vyrobená podľa najnovších trendov.

Prehľad najnovšej kolekcie nových

Zoberme si niekoľko modelov, ktoré budú relevantné v tejto sezóne.

613

Čierna, veľká dámska kabelka, ktorá sa vyznačuje zvýšenou kapacitou. Rukoväte sú dlhé (26 centimetrov), vyrobené na krúžkoch. Zips sa používa na zatvorenie tašky na vrchole. Vo vnútri sa nachádzajú vrecká, z ktorých každá je vybavená zipsom. Za malým vreckom určeným pre malé predmety. Model je šitý na báze ekologickej kože.

795

Malá kancelárska taška, ktorá dokonale zapadá do obchodného štýlu oblečenia. Rukoväte sú pomerne dlhé - 27 centimetrov. Za vreckom je zips. Vrchné dve priehradky sú tiež vybavené zipsom, vo vnútri sú vrecká. Výrobný materiál - ekoskina.

989

Model je vyrobený z kombinovanej kože, má krátke rukoväte vysoké 15 cm. Predné vrecko sa zatvára na zips. Na vrchu modelu sú dve časti, uzavreté zipsami, ako aj vnútorné vrecko. Dodáva sa s popruhom, ktorý vám umožní dať tašku cez rameno.

719

Originálna externá kabelka, rôzne grafické ornamenty. Na boku sú popruhy so sponami, ktoré vykonávajú dekoratívnu úlohu. Na vrchu je len jedno oddelenie, na ktoré sa používa zips. Dvojica vnútorných vreciek je doplnená pohodlnými zipsami, ako aj zadným vonkajším vreckom. Podobne ako predchádzajúci model, aj model 719 prichádza s dlhým popruhom, ktorý vám umožní niesť tašku cez rameno.

389

Kabelka klasická, ale veľmi atraktívny tvar. Z hornej strany je hlavná kancelária uzatvorená ventilom s magnetom. Pod ním je zips, ktorý otvára prístup do vnútorného priestoru tašky. Vrecko sa vyznačuje vreckovou priehradkou a vnútorným bočným vreckom. Má blesky. Zadné vrecko sa tiež ľahko zatvára zipsom.

272

Viac detských modelov tašky z ekologickej kože, určené pre každodenný život. Výška rukoväte je malá - iba 16 centimetrov. Na hornej strane je jedno oddelenie so zipsom. Vnútri priehradky sú dve priehradky, ako aj malé vrecko so zipsom. Je doplnená pomerne dlhým pásom, ktorý zaisťuje pohodlnú tašku cez rameno.

Aké vrecúško sa dá vziať do kabíny

Ak si vyberiete tašku a plánujete rýchlu cestu lietadlom, mali by ste venovať pozornosť veľkosti príslušenstva, ktoré chcete vziať so sebou do salónu.

Lietadlo má vlastné obmedzenia týkajúce sa veľkosti príručnej batožiny, ktorá okrem iného zahŕňa kabelky.

Nemali by ste sa báť príliš veľa, pretože obmedzenia uvádzajú, že vaša taška by nemala byť väčšia ako 55 x 40 x 23 centimetrov a mala by mať hmotnosť nad 8 kilogramov. Pod týmito kritériami sa zmestí akékoľvek médium a malá kabelka zo zbierok továrne Salome.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky