Dámske tašky cez rameno

Dámske tašky cez rameno

Teen tašky cez rameno

Starostliví rodičia, ktorí sa starajú o svoje deti do školy, si spočiatku myslia o získaní kvalitného portfólia. Tašky cez rameno pre dievčatá a chlapcov sa v poslednej dobe stali vhodnejšími ako klasické tašky, a je tu logické vysvetlenie.

Faktom je, že takéto tašky vyzerajú vážnejšie, zvyčajne si ich vyberajú študenti stredných škôl a každý vie, že deti majú vždy tendenciu vyzerať zrelšie.

Ale želania detí veľmi často idú proti názorom ich rodičov, pretože existuje úsudok, že taška cez rameno môže spôsobiť vážne poškodenie neformovaného postoja.

Po prečítaní článku si môžete vybrať školský vak, ktorý vám ušetrí zdravie a vaše dieťa sa mu bude páčiť.

rysy

Tašky pre študentov moderných škôl sú spokojní s množstvom odtieňov, tvarov a textúr. Výrobcovia lákajú malých spotrebiteľov s jasnými farbami a obrazmi kreslených postavičiek.

Teenageri nemôžu ísť okolo tašky, zdobené originálne výtlačky, kamienky a prvky príslušenstva. Ale strach z rodičov o poškodení tašiek cez rameno, ale má základ.

Podľa odborníkov by bezpečná hmotnosť vaku pre dieťa vo veku od 8 do 12 rokov nemala byť vyššia ako jeden a pol kilogramu. Prax však ukazuje, že aj prvorodenci sú teraz vystavení neuveriteľnej fyzickej námahe, a ak do školského vrecka vložíme všetky potrebné učebnice a notebooky, bude značne prekročená bezpečná hmotnosť.

Okrem toho tlak na ramene z popruhu na tašku pod váhou nepriaznivo ovplyvní celkové zdravie dieťaťa. Tam budú bolesti hlavy, únava, sklon a skolióza.

Aby sa predišlo negatívnym dôsledkom, je najlepšie vybrať ortopedické školské tašky pre deti základných škôl. Pomáhajú rovnomerne rozložiť hmotnosť vaku na obidvoch ramenách a výrazne znížiť zaťaženie chrbta.

Ale čo keď dieťa tvrdohlavo trvá na kúpe vrecka cez rameno?

Všetky výhody a nevýhody

Prvá vec, ktorú by ste mali mať na pamäti, je to, že si nekupujete tašku pre svoje dieťa bez jeho súhlasu, pretože môže jednoducho ísť na škodu a dokonca odmietnuť chodiť do školy.

Najlepšie v tomto prípade je priniesť presvedčivé argumenty dieťaťu, hovoriť o nebezpečenstvách takéhoto vaku pre jeho zdravie a pokúsiť sa o kompromis. Povedzte, že si môžete kúpiť portfólio takých farieb, ktoré si vyberie, a možno budete ešte môcť presvedčiť svoje dieťa, aby si nekupovalo to, čo chce.

Ak dieťa kategoricky odmieta kúpiť tašku, môžete nájsť alternatívu, ktorá je pre neho viac alebo menej prijateľná.

Kúpte si tašku cez rameno s pomerne širokým popruhom. Jeho šírka by nemala byť menšia ako päť centimetrov a dĺžka - úplne zodpovedá výške dieťaťa.

Je dôležité, aby vrecko pri chôdzi nebolo voľné.

Ďalšou alternatívou môže byť mäkký batoh so širokými ramennými popruhmi. Deti si takéto vrecia vyberajú oveľa ochotnejšie, hoci nemajú všetky výhody ortopedických modelov.

Mimochodom, môžete si kúpiť dva modely tašky naraz, z ktorých jeden bude cez rameno, a druhý - na popruhy. Ak ich dieťa bude striedavo nosiť do školy, budete si môcť udržať svoje zdravie.

Módne trendy školské tašky

Už od dospievania si deti už môžu kúpiť rameno cez rameno. V akademickej sezóne 2016 - 2017 existuje osobitná láska ku klasickému štýlu.

Dievčatá najčastejšie vyberajú obdĺžnikové tašky s dlhým popruhom a originálnymi potlačami vo forme nitov, výšiviek alebo vzorov. Tašky podlhovastého tvaru sú rovnako populárne, pretože sú priestrannejšie.

Dĺžka popruhu na vreckách je vždy nastaviteľná, čo je veľmi výhodné pre ich použitie.

Odtiene dospievajúcich dievčat často volia neutrálne.Kyselina je viac ako tí, ktorí chcú vystupovať z davu. Tašky z pravej kože sa vyberajú zriedka.

Kvalitné syntetické materiály vyzerajú modernejšie a z praktického hľadiska je vhodnejšie vybrať si ich.

Domáce tašky pre dievčatá budú vždy v trende, pretože sú najoriginálnejšie. Môžu byť vyrobené z tkaniny a zdobené rôznymi aplikáciami.

Dospievajúci chlapci uprednostňujú športový štýl viac. Odtiene sú zvolené prevažne tmavé - od hnedej, tmavo modrej alebo šedej až po radikálne čiernu.

Vrecká pre chlapcov sú často zdobené rôznymi nápismi a odznakmi, ako aj originálnymi kresbami.

Prehľad módnych modelov

Samostatne by som chcel napísať o dvoch populárnych spoločnostiach, ktoré berú do úvahy výrobu tašiek nielen módnych trendov, ale aj zdravia detí všetkých vekových kategórií:

  1. Hama - spoločnosť vyrába štýlové ortopedické batohy so širokými ramennými popruhmi, ktoré sú určené pre deti do 12 rokov. Spoločnosť vyrába a ultraľahké a priestranné výrobky pre mládež.
  2. Herlitz - ortopedické batohy tejto spoločnosti sa ľahko čistia a ponúkajú množstvo jasných farieb. Tašky pre mládež sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú veľa priehradiek.

Vzhľadom na vyššie uvedené môžeme spomenúť modely tašiek, ktoré určite oslovia deti a uspokojia potreby rodičov.

Pre dievčatá

Ak sú dievčatá od 6 do 8 alebo od 9 do 12 rokov, odporúča sa vybrať si muža podľa vekovej kategórie. Najobľúbenejšie medzi dievčatami sú tieto modely batohov:

  1. HamaStepByStepSunnyFlowers je žiarivo oranžový model s kvetinovou potlačou. Orthopedic back, nastaviteľné popruhy, mnoho vnútorných a vonkajších vreciek sú hlavné výhody modelu.
  2. HerlitzMotionPlusStars je ružovo-fialový model s hviezdičkami. Hlavnou črtou je regulácia späť, takže aj keď dieťa rýchlo rastie, nemôžete sa obávať o kúpu novej tašky.

Pamätajte, že na dobrých batohoch je vždy k dispozícii informácia o tom, aký starý je určený.

Pre chlapcov

Rovnako ako dievčatá, chlapci, je žiaduce vybrať si batohy podľa veku. Obľúbené modely sú:

  1. HerlitzFlexiPlusMotorbike - štýlová taška z tmavosivej farby z materiálu odpudzujúceho vodu a potlač vo forme motocykla.
  2. HamaStepByStepTractor - originálna taška čiernej a modrej farby s obrázkom detského traktora a kovového zámku.

Všetky typy batohov majú redukčné ortopedické operadlo, ktoré môže byť „prispôsobené“ podľa výšky dieťaťa.

Pre mládež

Pre dospievajúcich budú vhodné tašky cez rameno z kvalitných a trvanlivých materiálov:

  1. HerlitzBebag - SmileyWorldLimitedEdition - tmavo šedý model tašky s originálnou slnečnou tlačou je obzvlášť populárny medzi tínedžermi. Je vyrobená z polyesteru a má priestranný vnútorný priestor.
  2. HamaAhaCrop je biely model tašky s originálnou abstrakciou. Taška je vyrobená z polytexu a je skvelá na prenášanie školských potrieb, ako aj objemných pomôcok, ako je laptop.

Pamätajte, že školský vak pre mládež by mal byť vybraný nie menej starostlivo ako pre mladšie deti.

Ako si vybrať

Dôležitým bodom, ktorým je potrebné venovať pozornosť procesu výberu vrecka cez rameno, je jeho veľkosť. Nemala by visieť pod pásom teenagera, keď ho nosí, inak to spôsobí porušenie postoja. Taška, ktorá je príliš objemná a objemná, bude tiež mimo miesta.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky