Dámske letné tašky - vaše nálady držte hore

Dámske letné tašky - vaše nálady držte hore

Módne trendy sa menia tak rýchlo, že je ťažké sledovať. Ale to je neustály dôvod pre nový nákup. Včera je lesklá taška v okamihu stará a škaredá. Väčšina mužov nerozumie tejto zmene nálady, ale nehádajú sa.

Chcete urobiť ženu šťastnou? Kúpte si novú kabelku.

Módne trendy

Ktorá taška je v tejto sezóne najmodernejšia? Nie je možné odpovedať jednou frázou. Móda nám ponúka možnosť voľby a teší sa.

Classic sa vždy vracia každý rok. Tentoraz - retro štýl. Bag-bag vzbudil búrlivé emócie na výstavách najznámejších dizajnérov. Docela uhlové a masívne príslušenstvo - nový trend.

Vaky vo forme tašiek sú tiež veľmi žiadané. Sú priestranné a vyzerajú štýlovo s ležérnym oblečením.

Ďalší trend - tašky sedlo. Prišiel späť k nám niekoľko desaťročí neskôr. Majú polkruhové dno. Vyzerajú odvážne, ale zároveň elegantne a rafinovane.

Pokiaľ ide o odtiene - tiché tóny sú späť v móde. To však neznamená, že by sme nemali hovoriť svetlým veciam! Každá kolekcia má svoje výhody, o niečo neskôr ich analyzujeme.

model

Malí

Na publikovanie budú vhodné drobné modely. Čím menej zapadne do takejto tašky, tým lepšie. Návrhári hovoria jedným hlasom, že toto je posledný piskot módy.

Spojka - klasický model na večer. Po prvé, bude elegantne dopĺňať svoj obrázok. Po druhé, je veľmi vhodné tancovať s ním!

Ak chcete vyniknúť, pomôže vám kufrový vak. Toto je miniatúrna kópia držiteľa batožiny. Na pozadí tých istých neštandardných detailov šatníka bude výhodné.

To sa stane ohromujúci vrcholom obrazu - taška "Babička hrudníka". Ide dobre s prísnymi vecami. Vhodné pre kancelársky štýl.

Nad ramenom

Letné príslušenstvo, ktoré sa nedostane do rúk. Hlavným bodom, ktorý treba dodržiavať, je originalita.

Značka Dolce & Gabbana vydala chytľavé spojky na retiazke v podobe starého Polaroidu. Ak nie je prístup k takémuto modelu, potom si zapamätajte geometrické výtlačky. Nikdy nevychádzajú z módy. Chanel to potvrdzuje.

Malé predmety na tenkej retiazke budú ladiť so svetlým a plynulým oblečením. Široký pás a objemové formy dodajú masívne a ťažké veci.

Plážové tašky

Čím zaujímavejšia a jasnejšia je tlač, tým lepšie. Boho štýl nám znova a znova pripomína sám seba. Obrovské vrecia s okrajmi zapadajú do rôznych každodenných záberov. S ním môžete dokonca ísť na pláž, dokonca aj do mesta.

Zvieracie výtlačky nezostali bez pozornosti. Účinok plazovej škály evokuje rešpekt. Vyzerá to drahé a šľachtické. V takom prípade, ak chcete na pláži vyzerať lepšie ako ktokoľvek iný.

Geometria, orientálne vzory, svetlé pruhy - to odlišuje plážovú tašku medzi ostatnými. Takéto veci zvyšujú náladu a priťahujú pohľady.

materiály

textilné

Textilné tašky sú opäť v móde. Ich praktickosť a jednoduchosť sú hlavnými tromfami. Staňte sa skvelým doplnkom jednoduchého každodenného vzhľadu. Na večer nie je táto možnosť taká očarujúca.

Pravá koža

Tašky z kože boli vždy a budú veľmi drahé. Čierna je klasika. Avšak, móda je teraz svetlé a originálne kresby.

Ak sa nemôžete rozhodnúť, potom sa zastavte na geometrickom výtlačku. Ak chcete klasiku, potom je táto koža maľovaná v nezabudnuteľných odtieňoch. Najpopulárnejšie teraz - tmavo hnedá, smaragdovo zelená, fialová, víno odtiene.

plátno

Najobľúbenejším textilným modelom je plážová taška.Ľahkosť jeho textúry je pre telo príjemná, najmä v horúcich dňoch. Má však niekoho, s kým môže súťažiť.

Pokračujte na ceste k podstavcom - batohom. Tento priestranný asistent je nielen pohodlný, ale je tiež považovaný za jeden z hlavných vrcholov módneho ženského obrazu.

Ale to nie sú jediní konkurenti. Malé spojky, tašky, tašky, modely na opasku - to všetko nie je o nič menej dôležité.

Farby a výtlačky

biela

Základná farba, ktorú možno ľahko kombinovať so svetlými akcentmi. Biela taška sa hodí takmer na akékoľvek oblečenie. Pre úplnú harmóniu je dôležité mať nejaký detail toho istého tieňa.

Odporúčame si kúpiť podobné príslušenstvo na leto. Najpraktickejšou možnosťou bude koža. Ak je textúrou pod plazom, potom sa nebudete vyhýbať závisti priateľiek!

S kvetinovou potlačou

Najmä pre romantické dámy. Vhodné pre akékoľvek oblečenie pastelových farieb, upokojujúce odtiene. Skúste si vybrať topánky alebo doplnky, ktoré sú vhodné pre tento sortiment.

Tón na tón

Nový trend je, že taška kopíruje šaty alebo blúzku. Pripravte sa na prekvapený vzhľad. A nie je nutné nosiť túto položku len s týmto oblečením.

Kontrastné oblečenie

Pointa je kombinovať nekompatibilné veci. Napríklad, nevädza modré šaty a jasne žltá taška! Výsledkom je neuveriteľne kontrastný vzhľad. Napriek tomu je to veľmi harmonické.

Čo sa dá nosiť

Mať módnu a štýlovú tašku je jedna vec. Ďalšou vecou je byť schopný ju skombinovať.

Pokúste sa preťažiť obraz, ak má toto príslušenstvo výrazné tvary a detaily. Je lepšie nosiť ľahké monofónne šaty alebo oblek. Potom ostane zaostrenie na jasných detailoch.

Ak je taška svetlá, ale monofónna, potom ju odvážne kombinujte s absolútne kontrastným habitom. Detail pastelových odtieňov bude nepostrádateľný v obchodnom alebo romantickom obraze.

Experimentujte, ale pamätajte, že vo všetkom musí byť opatrenie!

Najnovšie najnovšie kolekcie 2016

  • vo forme zvierat;
  • s módnymi nálepkami;
  • vo forme predmetov;
  • kvetinová potlač;
  • osoba;
  • pod plazom;
  • hojnosť strapcov;
  • Bag bag.

Skúste, experimentujte a buďte najkrajší!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky