Tašky od Chanel 2019

Tašky od Chanel 2019

Značka Chanel je skutočným symbolom vysokého štýlu. Príslušenstvo Chanel kombinuje klasickú eleganciu a sviežosť nápadov, vďaka čomu sú rovnako populárne medzi mladými dievčatami a dospelými ženami. Štýlové kabelky značky Chanel - to je uznávaná klasika, ktorá osloví každú ženu.

Modely sáčkov

Vrecká Chanel sú navrhnuté v klasickom štýle a sú mimoriadne jednoduché a elegantné. Samotná Coco Chanel si bola istá, že dokonale urobené veci nikdy nevymiznú z módy, a preto po dosiahnutí dokonalosti nemusíte nič meniť.

Taška spojky

Jeden z obľúbených modelov kabeliek pre mnohých je spojka z Chanel. Kolekcia jar-leto ponúka jednoduché rezané spojky, ale netypické farby pre značku. Okrem základných monochromatických farieb sa v zbierke nachádzajú aj pastelové jarné kvety. Dizajnéri tvrdia, že farby Cote d'Azur, ktoré milovala Coco Chanel, ich inšpirovali k vytvoreniu týchto doplnkov.

cestné

V najnovšej kolekcii dizajnéri značky Chanel prezentovali pohodlné kožené aktovky na kolieskach a puzdrá na príručnú batožinu. Dokonca aj kompletné zostavy pozostávajúce z kufra, kufra a tašky cez rameno boli vytvorené pre nepozorných cestujúcich. S takou sadou značkových cestovných tašiek budete vyzerať štýlovo, a to aj na cestách.

obálka

Na večer si môžete kúpiť obálku od Chanel. Takéto elegantné príslušenstvo je z väčšej časti len doplnkom k obrazu. Môže byť doplnená pohodlnou zápästnou slučkou alebo krátkou kovovou reťazou.

pláž

Dizajnéri domu Chanel, rovnako ako zakladateľ značky, veria, že dievča by malo zostať elegantné a štýlové v každej situácii. Preto sú v kolekciách od Chanel aj štýlové plážové tašky. Objemné priestranné kabelky obsahujú všetko, čo je potrebné pre skutočné dievča, ale zároveň nevyzerajú ťažkopádne a vyhovujú aj malým a krehkým módy.

prešívaný

Tvorba vlastných prešívaných tašiek, Chanel dom dizajnéri nemenia normy kvality. Značkové šijacie pastilky zdôrazňujú eleganciu kabeliek. Matná koža v tomto dizajne vyzerá neobvykle, ale celkom v štýle Chanel. Väčšina z vreciek tohto štýlu sú rôzne pastelové non-pozoruhodné farby, ktoré budú harmonicky dopĺňať váš obrázok.

Nad ramenom

Dokonca aj váš každodenný vzhľad bol štýlový, v kolekcii sú rozsiahle módne tašky. Takéto modely sú sofistikované a praktické. Jednoduchý obdĺžnikový štýl a pohodlné rukoväte robia tašku vhodnú na každodenné nosenie.

klasický

Chanel vždy venoval veľkú pozornosť klasickým taškám v kolekciách od Chanel. Príslušenstvo tejto značky je určené pre štýlového mladého rezidenta veľkého mesta. Klasické tašky nevyzerajú anonymne, každá z nich je samostatným majstrovským dielom, ktoré môže urobiť váš obrázok univerzálnym a elegantným.

Klasický model je obdĺžniková taška, doplnená o steh a logo značky. V najnovších kolekciách však dizajnéri domu Chanel nasledovali príklad iných elitných značiek a skryli logo pod koženú klapku. Tašky Classic Chanel sú vyrobené z pravej kože pastelových farieb, ktorých kvalita nevyžaduje verejnú demonštráciu.

Obal taška

Tiež si môžete nájsť pre seba nielen jednoduché tašky, ale aj funkčné kryty. Kvalitné tašky na tašky od spoločnosti Chanel určite potešia, pretože po zakúpení jedného výrobku sa môžete spoľahnúť na to, že vám bude dlho slúžiť.

rozmery

Kolekcie od Chanel umožňujú dievčatám nájsť si tašku správnej veľkosti pre seba, ktorá presne bude obsahovať všetko, čo potrebujete, ale nepreťaží váš obrázok.

väčšia

Pohodlné tote tašky sú najčastejšie vyberané pre každodenné nosenie. Hromadné výrobky od Chanel sú skutočným nálezom pre zaneprázdnené ženy, ktoré chodia do práce ráno a vracajú sa domov neskoro večer. Koniec koncov, taký veľký vak môže pojať všetko, čo budete potrebovať počas dňa.

Malý

Elegantná mini-kabelka je však vhodná pre romantické dni alebo len večernú "publikáciu". Štýlový doplnok, napriek svojej malej veľkosti, je schopný drasticky zmeniť váš obraz, čím je drahší a elegantnejší.

materiály

V kolekciách Chanel tašky sa objavujú z rôznych materiálov. Okrem klasickej kože a textilu používajú dizajnéri materiály, ktoré nie sú veľmi známe vysokej móde. Napríklad plast alebo džínsovina.

džínsovina

Vo variantoch od firmy Chanel sa aj džínsové tašky stávajú elegantným večerným doplnkom. Aby bolo vrecko vyzerať drahšie, môžu ho dopĺňať viacfarebné kamienky, vysoko kvalitné kovanie a ďalšie drobné detaily.

V jednej z najnovších kolekcií nájdete kvalitné tmavo modré džínsové džínsy so šitím kovovou páskou. Toto príslušenstvo bude skvelým doplnkom k imidžu mestskej módy.

Ďalšou modernou novinkou sú džínsové batohy od firmy Chanel. Toto príslušenstvo z prešívanej denimu, doplnené kovovou reťazou, vyzerá jednoducho, ale ako všetky veci od Chanel, elegantné.

lakovaná

Známe v kolekciách klasických lakovaných tašiek značky Chanel. Vysokokvalitný materiál nepoškriabe a nestráca svoj atraktívny vzhľad po dlhú dobu. Takéto doplnky, vyrobené vo všetkých možných farbách, oslovia priaznivcov klasiky a priaznivcov inovácií v móde.

koža

Najklasickejšia verzia, ktorú Chanel návrhári používajú, je koža. Najčastejšie sú tašky Chanel vyrobené z pravej kože, až po podšívku. Populárne tašky sú tiež vyrobené z matnej kože, ktoré vďaka svojej nenápadnej farbe vyzerajú viac zdržanlivo.

farba

Bohatá farebná schéma je obsiahnutá vo všetkých kabelkách od Chanel. Môžete si nájsť príslušenstvo akejkoľvek vhodnej farby. Mladé dievčatá zvyčajne preferujú svetlé tašky s nasýtenými farbami, zatiaľ čo staršie ženy ako tmavé farby.

biela

Ľahké tóny všeobecne, prevládajú v mnohých kolekciách značky. Obmedzená prísnosť je to, čo vždy rozlišovalo kabelky od Chanel. Biele tašky bez zbytočných dekoratívnych prvkov vyzerajú veľmi štýlovo a sofistikovane.

ružový

Bledo ružové spojky vyzerajú elegantne a aristokraticky. Doplnky rôznych odtieňov ružovej oslovia mladé dievčatá aj dospelé ženy.

červená

Tašky červenej farby vyzerajú celkom originálne. Spojky takého jasného odtieňa sa dobre hodia do obrazu, ak tam je ešte jeden detail podobného odtieňa.

čierna

Tašky základných farieb si Coco Chanel obľúbila sama. Vysoko kvalitná čierna taška tejto značky spolu s malými čiernymi šatami je už dlho považovaná za klasiku a štandard elegancie a ženskosti.

béžový

Tašky béžovej alebo slonovinovej kosti sa tiež často nachádzajú v kolekciách od Chanel. Neutrálny farebný doplnok je klasický detail, vďaka ktorému bude každý vzhľad drahší a luxusnejší.

modrý

Spojky z bohatej modrej farby vyzerajú veľmi originálne a vychádzajú z klasickej línie doplnkov značky Chanel. Svetlomodré tašky z jarnej kolekcie dokonale zapadnú do šatníka mladej mestskej módy.

Populárne zbierky

chlapec

Kolekcia Chanel Boy je kombináciou klasickej a modernej. Obdĺžnikové, drží tvar tašky, dopĺňa elegantný reťaz-popruh.Každá dievčina v tejto zbierke môže nájsť tašku vhodnej farby. Neutrálne tašky zo šedej a olivovej farby sa zmestia do biznis štýlu. Jasnejšie modré výrobky oslovia mladé dievčatá.

Kultúrna kabelka Chanel Boy dostala svoj neobvyklý názov na počesť milovaného Coco Chanel. Rozpoznateľný, ale nie nudný dizajn odráža charakter človeka, ktorý inšpiroval Chanel vytvoriť príslušenstvo. Taká kabelka vyzerá celkom odvážne a originálne, a každý z vašich obrázkov, dokonca aj najviac premyslený, dá miernu nedbanlivosť.

WOC

Ďalšou významnou zbierkou v histórii značky je Chanel Woc. Medzi sáčkami prezentovanými v tejto kolekcii bolo veľa obmedzených položiek, ktoré spôsobili pocity medzi fanúšikmi značky.

Jedným z najobľúbenejších modelov bola kabelka, nazývaná „kabelka s retiazkou“. Príslušenstvo toto meno je plne odôvodnené, pretože taška je naozaj veľmi malá. V ňom sa zmestí len to najnutnejšie: telefón, kľúče a obľúbená rúž.

Koľko je

Pôvodná kabelka Chanel môže stáť až deväťdesiat tisíc dolárov. Doplnky tejto značky sú veľmi kvalitné, takže ich vysoké náklady sú pomerne opodstatnené, aj keď neumožňujú väčšine obyčajných ľudí, aby si takúto tašku dostali. Vzhľadom k tomu, príslušenstvo od Chanel sú pomerne drahé, nákup je, chcem sa spoľahnúť na vysokú kvalitu výrobku a nie platiť za falzifikáty, neúspešne napodobňovať originál.

Ako rozlíšiť originál

Aby sme neboli oklamaní, je najlepšie kúpiť tašky Chanel v značkových butikoch. Na masovom trhu alebo v malých internetových obchodoch môžete sotva nájsť originálnu značku. Venujte pozornosť aj logu, ktoré musí byť nevyhnutne konvexné a pozostáva z dvoch písmen. Zároveň by sa C mala nachádzať vpravo a blokovať druhé písmeno.

Ďalším rozdielom originálnej tašky je prítomnosť vo vnútri otvoreného vrecka, malá tableta s obchodným menom. Každá kabelka Chanel sa dodáva s malou plastovou kartou s číslom duplikovaným na holograme. Vnútorná výstelka tašky je najčastejšie vyrobená z pravej kože, ako je samotná taška.

Falošné vrecká

Značka Chanel starostlivo chráni svoju povesť a, ak je to možné, bojuje s tvorcami falzifikátov. Ak dievča príde do jedného z butikov Chanel s replikou originálnej značkovej kabelky, zamestnanci obchodu majú právo zničiť falošný tovar. Jedinou povinnosťou je, že manažéri sú povinní vrátiť majiteľovi náklady na vrece.

Nová kolekcia 2016

Značka Chanel pravidelne prezentuje nové kolekcie tašiek. Teraz Karl Lagerfeld vytvára štýlové doplnky. Zostáva prívržencom tradície, vytvára kvalitné veci, ktoré vyzerajú štýlovo a elegantne vo vnútri i vonku. Každý model kabelky vyjde v malých množstvách, takže ani vysoké náklady nezastavia zberateľov a fashionistas od nákupu príslušenstva od Chanel.

Posledná kolekcia značky Chanel je vyrobená v klasickom štýle. Ako predtým, vrecko pozostáva z jednej veľkej priehradky bez ďalších priehradiek, s výnimkou jediného vrecka na rúže.

Farby kabelky Chanel potešia ako priaznivcov klasiky, tak aj tých, ktorí chcú, aby bol ich vzhľad živší a originálny. V kolekcii jar-leto nájdete zaujímavé modely s jasnými geometrickými odtlačkami. Trochu nezvyčajný vzhľad a použitie neštandardných textúr. V tejto kolekcii sa nenachádzajú len laky a kožené tašky, ale aj textilné doplnky z tvídu alebo džínsoviny.

Všeobecne platí, že nová kolekcia Chanel je stelesnením dobrého vkusu vo všetkých jeho prejavoch. Bez ohľadu na váš štýl nájdete vhodné príslušenstvo.

Značka Chanel je symbolom ženskosti, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou každej ženy. To je dôvod, prečo každé dievča môže nájsť niečo jedinečné v zbierkach Karla Lauerfelda, dokonca aj naďalej veriť svojmu štýlu oblečenia.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky